Door drie eeuwen muziek SacA "Ying's Wokpalace „Dansschool T&G Bras" SPOEDCURSUS STIJLDANSEN HEERLIJK BEGIN Hotel**** Restaurant PICCARD Woensdag 25 januari Hollandse muzikanten zijn voor volle honderd procent Grieks De Faam Christoffeltaart 6,75 Roombotercake €2,95 Grof volkoren €1,10 4 Zeeuwse bolussen 1,60 Uit bij 28 januari Hollandse Avond Mediterraan Buffet (Prijs: 24,50 p.p.) RB*** Familie Brunch van 12.30 tot 14.30 uur (Prijs: 17,50 p.p.) Chinees Wok-Restaurant SPECIALE AANBIEDING IN JANUARI, FEBRUARI EN MAART Onbeperkt wokken 13,95 per persoon Purple party De ritmische pas begint bij: Jeugd en volwassenen in Middelburg en Vlissingen Inlichtingen Tel. 0118-638345 06-53869586 lnfo@dansschoolbras.nl Lila Woensdag 11 januari 2006 - Pagina 44 Middelburg, Stationsstraat 1 Tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15 Tel. 0113-21 61 08 Zierikzee, Poststraat 58 Tel. 0111-41 41 00 Het Gilde van de Betere Banketbakkers Deze maand januari ONBEPERKT STEENGRILLEN (inclusief frietjes salade, stokbrood en kruidenboter) Slechts 14,95 p.p.! Steengrillen kan iedereen (jong en oud), is uitermate geschikt voor groepen en feestjes maar is natuurlijk ook gezellig met twee personen! Wie niet wil steengrillen kan kiezen van onze kaart. Deze week 'Schoonmoedersmenu' Mosterdsoep 2 gambaspiezen in kerriesaus Coupe Schoonmoeder 17,95 p.p Restaurant "Mijn Schoonmoeder" Wolstraat 7 -Vlissingen - tel. 0118-430033 Geopend: donderdag t/m zondag Zaterdagavond - Live-muziek: Roy de Koning, Kobus ét UweLife Wekelijks vanaf 18.00 uur 4 februari - Luc-Ky Syl 11 februari - Jack Cross 18 februari - Peter Heyt 25 februari - Ger Smit Op zaterdagavond groepen vanaf 10 personen 10% korting op de totaal nota inclusief drankjes! Op zondag tijdens brunch èn m? buffet eet per volwassene één kind tot 12 jaar GRATIS mee! Zondagmiddag - 5 A 19 februari Inclusief onbeperkt koffie, thee, jus d'orange (warme chocolade) melk Voor de kinderen kinderanimatie, kinderbuffet, clown zwemmen Telefoon: 0118 - 413551 - of kijk op: www.piccard.nl Badhuisstraat 178 Vlissingen Gelegen direct achter de boulevard 99 van maandag- t/m donderdagavond Kinderen betalen een euro per leeftijdsjaar (tot 12 jaar) (b.v. als uw kind 8 jaar is, wordt 8,00 berekend) Deze prijzen zijn inclusief voorgerechten, soepen, warm buffet, teppaii yaki, wokken en nagerechten. Ruime keus voor vegetariërs en kinderen. Openingstijden: alle dagen geopend van Lunch Wok 12.00 - 15.00 uur prijs 10,00 Diner Wok 17.00 - 22.00 uur prijs 17,50* *vrij., zat. en zon. (Ook voor feesten en partijen; bruiloften,jjersoneelsfeestjes) Spuistraat 67-69 Vlissingen Tel. 0118 - 415151 voormalige bioscoop Alhambra) Dansers draaien de passietap ver open GOES - Stilzitten is er echt niet bij. De drumritmes op olievaten en aardewerken kruiken weten het publiek meestal in vervoering te brengen. En de Spaanse tapdansers krijgen de meest nuchtere bezoeker joelend op de stoelen. De Camut Band reist de hele wereld af en strijkt op vrij dag 24 februari met een dui zelingwekkende show neer in De Mythe in Goes. Kaarten voor de voorstelling vliegen doorgaans de deur uit. Niet verwonderlijk wanneer een blad als het New Yorkse Back stage schrijft: "Ik kan mij niet herinneren wanneer ik voor het laatst gezien heb dat zowel ar tiesten als publiek zo'n uitbun dig leuke avond beleefden." Toverachtig Life is Rythm is de titel van de voorstelling. De tapdansers la ten verbluffende solo's zien maar ook een razende tapwed- strijd. Een hoogtepunt van de show is de Sand Dance waarbij de dansers in een piste vol su perfijn zand uit hun bol gaan. Met een mooie toverachtige be lichting is deze dans een lust voor het oog. Iedere beweging, hoe miniem ook, is voor het pu bliek dan goed te zien. Twee emotionele culturen, die van de Spaanse dans en de Afri kaanse percussie, smelten in de show samen. Vorig jaar trok de voorstelling in Nederland uit verkochte zalen. De spelers vra gen in hun voorstelling ook zo nu en dan de hulp van het pu bliek. Zo dansen ze op het ritmi sche geklap van de bezoekers. De Camut Band is in 1995 ont staan uit een samenwerking tussen choreograaf Rafael Mén- VLISSINGEN - Popband Pace Grace met in zijn gele deren de kersverse wereld kampioen drummen Jan Jansen, speelt zaterdag 14 ja nuari op de Purple Party in het Arsenaal in Vlissingen. Vorig jaar op 3 november slaagden Jan Jansen en acht drummers erin het wereld record estafette-drummen in het Guinness-book of Re cords te krijgen. Popband Pace Grace heeft live op 3FM gespeeld en in de hitparade gestaan met de single Don't Sneak Lip. Pace Grace brengt de ongepolijste hits van Hendrix, Pearl Jam, The Police en The Who. Het op treden in het Arsenaal begint om 20.00 uur. dez, tapdanser Luis Mén- dez en Toni Espanol, de leider van een Afrikaanse percussie- en dansgroep. Rafael Méndez is een V groot choreograaf in zijn land. Zo was hij schrijver en regisseur van de musi- calcomedie Cocktail in 1987. Ook was hij chore ograaf en solo tapdanser in de musicals Duke El lington en Bracelona, The Ragtime Dance, Pi- ratas en Lucio Manrini. Ook maakte hij furore in Parijs. Andere topdansers die aan de productie meedoen zijn Guillem Alonso, danser van Amerika's beste tapgroe- pen en Sharon Lavi, die in zijn thuisland Israël als eerste tap danser de titel 'Outstanding Dancer' kreeg. De voorstelling op vrijdag 24 februari in De My- - wm the begint om 20.00 uur. Kaar ten kosten 25 euro en zijn te re serveren via 0900-3300033. Voor meer informatie surf naar: www.dansschoolbros.nl International Dance Teachers Association MIDDELBURG - Onder leiding van dirigent Andrew Wise geeft het Middelburgs Kamerkoor za terdag 14 januari een concert in de Doopsgezinde Kerk aan de Lange Noordstraat in Middel burg. Op het programma staan a capella werken. Het koor zingt werken uit drie verschillende eeuwen. Het optreden begint om 20.00 uur. Kaarten kosten acht euro in de voorverkoop bij de Touristshop aan de Markt of via 0118-674333. Op de dag van het concert zijn kaarten ver krijgbaar in de kerk, dan kosten ze negen euro. NIEUW EN SINT JOOSLAND - Liefhebbers van Griekse mu ziek kunnen zaterdag 14 ja nuari volop genieten. In Theater De Wegwijzer in Nieuw en Sint Joosland treedt dan Palio-Paréa op. Het optreden wordt onder de titel Randevou een 'avontuur lijke ontmoeting met Griekse muziek' genoemd. Palio- Paréa is een Neder lands ensemble. Hoe gek het ook klinkt, maar het gezel schap is razend populair in Griekenland. Juichende kri tieken en volle zalen maken het goed vertoeven voor het Hollandse trio aldaar. De groep speelt bekende klas siekers uit de Griekse mu ziek, maar heeft ook eigen composities. Het verbaast de Grieken - die eigen composi ties. Volgens de Griekse recen senten tonen de Nederlan ders de essentie van hun mu ziek. "Ze raken die vlijm scherp in het hart", stond in een krant na het optreden. De Griekse muziek wordt vaak vergeleken met de Por tugese fado, de Argentijnse tango en Amerikaanse blues. Muziek dus die over de rand van de samenleving kijkt. Het optreden in De Wegwij zer begint om 20.30 uur, een kaartje kost twaalf euro.

de Faam | 2006 | | pagina 44