Van dutattot pop Dansen tegen pijn STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL 0418-595333 14.": Lou Reed en Schubert als inspiratiebron voor kunst De Nooijer stopt met profvoetbal Hondenwandeling met snert na EMiTH. 049 24.95 1 1 Zeeuws praten en overdenken KORTING SCHLECKER HOME SHOPPING www.SCHLECKER.com 69 Een SCHLECKER winkel bij u in lie buurt dé Weekkrant De Faam SCHLECKER COUPON HHiiKKl Libero Up Go Dove Robiin L0P=ÖP] elders 2.49 Sportdrink Extra Energy Weight Care Sjaal Breed Schitterend design in modieuze nieuren elders 29.95 GRATIS Turboborstel twv 34.99 's-Gravenpolder, 's-Gravenstraat 47 - Middelburg, Gortstraat 60-62 - Oost-Souburg, Kanaalstraat 59 Oil ons 0900-7777444 Woensdag 11 januari 2006 - Pagina 39 Tineke Postma studeerde cum laude af aan het conservatorium en stond met haar album in de Amerikaanse hitlijsten, (foto: pr) GOES - Honderdtwin tig jazz dubbelconcer ten in vijftig theaters en concertzalen heeft de stichting Jazz Impuls Nederland op de agen da gezet. Dit nieuwe initiatief bestaat uit een instrumentaal concert vóór de pauze en erna een vocaal programma. Op zondag 12 februari is in De Mythe in Goes een dubbelconcert te beluisteren. Vóór de pauze is het Tine ke Postma Kwintet te ho ren met 'In Honour to Du ke Ellington'. Saxofoniste Tineke Postma is op ne genjarige leeftijd begon nen met saxofoon-, piano- en fluitspelen. Al op haar zestiende volgde ze de vooropleiding aan het con servatorium. Zij rondde in juni 2002 de conservatori umopleiding cum laude af. Ze kreeg onder andere de Prijs voor Jong talent, de Ernst en Young Prize en de Singer Laren Award. In 2003 kwam haar debuut- cd First Avenue uit, waar mee ze al snel op de ne gentiende plek in de Ame rikaanse lijsten stond. Ti neke mengt pop en soul in vloeden met traditionele jazz. Met een kwintet van nationale topmusici koos ze in dit programma voor bewerkingen van stukken van Duke Ellington. Na de pauze staat de Ne derlandse zangeres Fleuri- ne op de planken met het MIDDELBURG - De ex positieruimte in de kel dervan Galerie T aan de Turfkaai in Middelburg is van 19 tot en met 25 januari gevuld met een project van twee kun stenaars. Na eerdere gezamenlijke kunst projecten laten Christel Wijland en Giel Louws zich nu inspireren door muziek. Uitgangspunt van Wijland was de cd Songs for Drella van Lou Reed John Cale. Die Winterreise van Franz Schubert diende als inspi ratiebron voor Giel Louws. Ondanks de totaal ver schillende stijlen levert de ze samenwerking een spannende combinatie van beelden op. Zondag 5 februari, tijdens de Kunst- en Cultuurroute Middelburg, ontvangt de galerie aan de kaai bezoe kers in aanwezigheid van de kunstenaars. Er is dan een aangeklede thee. Bij de buren, op Turfkaai 29, laten dan de muzikan ten Mark en Priscilla van der Feen horen hoe zijn geïnspireerd raakten van de kunstenaars in de expo sitie. Priscilla zingt liederen die een relatie hebben met het werk van Louws. Mark begeleidt haar op de vleu gel. De galerie is open van don derdag t/m zaterdag van MIDDELBURG - Voet baller Gérard de Nooij- er zet een punt achter zijn carrière als betaald voetballer. Hij verlaat FC Dordrecht voor de tweedeklasser RCS uit Oost-Souburg. De Nooijer wordt ook trainer van derdeklasser FC Dau- wendaele uit Middelburg. OOSTKAPELLE-Kyno- logenclub Zeeland houdt zondag 22 janu ari een snertwandeling. Ook honden mogen meelopen. De wandeling begint om 11.00 uur vanaf de parkeer plaats aan de Duinweg te Oostkapelle. Van daaruit lopen de wandelaars over het strand naar een strand paviljoen waar op eigen kosten soep kan worden gegeten. Na de soep wandelen de deelnemers op eigen gele genheid terug via strand of bos. GOES - De Stichting Palazzoli, het steun punt voor mensen met kanker en hun naasten, begint yogalessen en lessen sacrale dans in het Palazzoli Huis Goes. Sacrale dans is als het ware een helende dans. Het is dansen als een vorm van li chaamstaal. De lessen sa crale dans zijn elke eerste donderdag van de maand van 11.00 tot 12.00 uur. Er is niet alleen aandacht voor het omgaan met moe- en slapeloosheid, maar ook hoe te ontspannen tij dens bijvoorbeeld een pijnlijk onderzoek of een chemokuur. De yogalessen zijn elke vrijdag van 14.00 tot 15.00 uur. Wie meer in formatie wil of zich wil op geven voor de lessen, kan bellen naai" 0118-413932 of een kijkje nemen op www.stichtingpalazzoli.nl. ELLEWOUTSDIJK - In 't Kerkje van Ellesdiek in Elle- woutsdijk is op zondag 15 januari om 14.30 uur een oecumenische bijeen komst. De overdenking wordt gehouden door Eli zabeth Reijnhoudt in het dialect van Westkapelle. Het thema is 'Gezond'eid geve me deur' programma 'Pop, jazz and Latin'. De jazzdiva, die in New York woont, heeft een bijzonder stemgeluid en voorziet Engelse en Portu gese teksten van complexe bebop wendingen. Fleuri- ne wordt onder andere be geleid door Tineke Postma. Jazzoffensief Het landelijke jazzoffensief is in oktober begonnen. Doel is meer live jazz in Nederland te laten Hinken. "Het slaat aan. Eenderde van het publiek dat de con certen bezoekt, ging voor heen nooit naar jazzcon certen", zegt Marlies Heek van de Stichting Jazz Im puls. Op de website www.jazzimpuls.nl zijn al le concerten in 2006 te vin den. 11.00-16.00 uur, de le zon dag in de maand tijdens de Kunst- en Cultuurroute Middelburg van 13.00- 17.00 uur en volgens af spraak. Behoort u ook tot die groep mensen die vast besloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie steriele puntjes in die het lichaam snel ontgiften en ervoor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg. Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken direkt gaat afnemen. Ook krijgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u niet gaat snoepen zodat u dus niet dikker wordt. De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie ge noemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van de veiligste behandelmethoden. De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behande ling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoon te binnen een half jaar, dan krijgt u van ons een geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualteiten programma's op TV. O Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee. puntjes in beide oren die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit in combinatie met een uitgekiend dieet schema waar gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op DONDERDAG 26 JANUARI zijn wij aanwezig in Grand Cafe Pare Central Grand, Bellamypark 34 in Vlissingen. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481-462453. Tevens hebben wij ruime ervaring met behandelen van groepen en bedrijven. Bezoek ook onze website: www.kpspeek.nl diverse maten Voordeelpak i normaal SCHLECKER L Geldig van 11.01.2006 t/m 24.01.2006 Douche 500 ml diverse soorten per Itr: vanaf 6.98 Wasverzachter 1 liter I Wilde Peer Gingko of Passiebloem Ylang Ylang per Itr: 2.39 Vriendinnendieet voor 5 dagen diverse smaken Alleen bij SCHLECKER HOME SHOPPIN Minimale bestelwaarde: 15.- GRATIS THUISBEZORGD Best.Nr.: 927390 Stofzuiger Diverse accessoires in geïntegreerd accessoiresvak. Geen stofzuigerzak noodzakelijk. Uitwasbare stoffilter. Ideaal voor mensen met een allergie. Met een stofopvanggedeelte met een inhoud van 1,5 liter. (Prijs inclusief verwijderingsbijdrage) Advertentie geldig vanaf 11.01.2006 t/m 24.01.2006 zolang de voorraad strokt. Prijswijzigingen voorbehouden. Restel nu per telefoon: 20 ct min.

de Faam | 2006 | | pagina 39