OJobTrack.nl Tekenen en cirkelen voor jong en oud Bijdrage voor ouderen Verbouwingsdrift bij Vlissingse winkeliers Fluisteren over God in symposium in bieb Grootkoor start weer 't Betere werk! nriVfflircmiDe Faam Technici die naar de top willen kijken op JobTrack.nl. De grootste vacaturesite voor functies op mbo- en hbo-niveau. Zoek snel en gericht naar een leuke (vaste) baan in jouw vakgebied. Landelijk of alleen bij jou in de buurt. De meest actuele vacatures vind je op JobTrack.nl! Woensdag 11 januari 2006 - Pagina 27 VLISSINGEN - Yvonne van Meteren begint maandag 16 januari met cursussen in Man dalatekenen en teke nen voor kinderen in de Open Hof te Vlissingen. De cursus tekenen voor kinderen is voor kinde ren van 6 tot 12 jaar, die graag tekenen, iets nieuws willen leren en samen willen tekenen. Tijdens deze cursus wor den spelletjes gedaan, wordt in een cirkel gete kend (mandala) en teke nen kinderen naar aanlei ding van een verhaal of sprookje. Deze cursus be staat uit zeven lessen en is op maandagmiddag, na schooltijd. De cursus Mandalateke nen is op maandagavond en bestaat eveneens uit ze ven lessen. De cirkel is het uitgangspunt voor de teke ning en de volgende teken- vormen komen aan bod: kleurenles, kristallen, lem- miscaten, de lotus, spiegel beelden en symmetrie. Voor aanmelding of meer informatie: Yvonne van Meeteren, telefoon 0499- 477644 of www.manda- las.nl. MIDDELBURG - Het college van B&W wil ou deren met een laag in komen een vaste bij drage geven om te kun nen participeren in de samenleving. Dit voor stel staat op 23 januari op de agenda van de ge meenteraad. In een verzorgingstehuis krijgen mensen één reke ning voor alle zaken: wo nen, welzijn, zorg en dien sten. Maar in de toekomst verandert dat en moeten ouderen de diverse onder delen inkopen bij instellin gen. Omdat dit voor veel oude ren duurder uitpakt, is zelf standig wonen met zorg aan huis minder bereik baar voor ouderen met een laag inkomen. Deze mensen houden dan te weinig geld over om te kunnen participeren in de samenleving. Een extra bij drage zou dit kunnen com penseren. Vlissingen - De drukke bouwwerkzaamheden aan De Fonteyne in Vlissingen werken aan stekelijk op een aantal vlissingse winkeliers. Een rondje door het centrum levert heel wat (aankomende) verbou wingen op. Tussen de uitverkoop- pamfletten op de etalage ruit van damesmode en lingeriespeciaalzaak Steke- tee aan de Lange Zelke 48 hangt ook de aankondiging dat de zaak gaat verbou wen. Drie deuren verder heeft Jeans Centre dezelfde plannen. "We gaan nog on geveer één jaar stunten MIDDELBURG - Pro fessor dr. Han Adriaan- se en dominee Klaas Hendrikse spreken maandag 30 januari tij dens een symposium in de Zeeuwse Biblio theek. Fluisteren over God staat centraal en is tevens de titel van het bijeenkomst. Het be gint om 20.00 uur. Centraal staat de vraag hoe nog over God is te spreken. Het geloof is - aldus de or ganiserende Spagaatgroep van de Koorkerk - proble matisch geworden. "Eigen lijk kunnen we alleen nog pianissimo, heel zachtjes, over God spreken." Volgens de Spagaatgroep is het noemen van man en paard niet meer aan de or- met onze prijzen en daarna verbouwen", vertelt een medewerkster. De gadgets, fun, design en fashion van de Enteny Ka- doshop aan de Walstraat 96 gingen vorige week met flinke kortingen weg. On dernemer Anthony van den Berg gaat van winkel pand ruilen met de kwali teitsschoenenwinkel O'- Moda, die op nummer 102 zit. Na de verbouwing her opent Enteny eind maart. Het filiaal van Sprint Photo aan de Walstraat 158 is nu leeg. Het bedrijf is verhuisd naar een pand op de hoek van de Markt en de Nieuwe Burg in Middelburg. de. Terug gaan naar de oor spronkelijke gedachte over God zou geen verkeerde keuze zijn, antwoordt pro fessor Adriaanse daarop. MIDDELBURG - Het Grootkoor Zeeland gaat met zijn volgend pro ject op de opera en mu sical tour. De eerste repetitie daar voor wordt donderdag 12 Januari gehouden in De Hoeksteen in de Middel burgse wijk Dauwendaele. Er kunnen nog achttien plussers meedoen. Het concert is op 25 maart.

de Faam | 2006 | | pagina 27