Vertrouwen begint terug te komen Grolsch pilsje is te duur dé Weekkrant De Faam Pruiken geven kankerpatiënten goed gevoel Valse facturen zijn in omloop Olympia opent 90ste vestiging u"8' w www.bosmenshop.nl Woensdag 11 januari 2006 - Pagina 22 Er niet ziek uitzien ringen. In een apart gedeelte van haar kapsalon meet Gerrie pruiken aan en maakt zij vaak aangrij pende momenten mee. De sa lon heeft een aparte ingang zo dat de privacy van haar cliënten volledig gewaarborgd is. Moeilijk moment "Het moment dat het haar gaat uitvallen door de chemothera pie is voor veel kankerpatiënten een heel moeilijk moment", weet de haarspecialiste. "Geluk kig zijn er niet van echt te on derscheiden pruiken, die door de kapster op maat en in model worden gebracht. De kleuren zijn heel natuurlijk of juist tren dy met coupe soleil, diverse kleuren of een lichte uitgroei." Flexibel Een afspraak maken kan op elk moment - zelfs in het weekend - in de salon, maar ook thuis. "Mensen die ziek zijn, worden al helemaal geleefd door afspra ken bij artsen en therapeuten, dus ik stel me zo flexibel moge lijk op", aldus de haarwerkspe- cialiste. Kapsalon Gerrie is ge vestigd aan het Binnenhof 1 in Kapelle, tel. 0113-343237. VLISSINGEN - Het is niet iets waar we graag bij stil staan, maar een ernstige ziekte kan iedereen overko men. Op het moment dat de diagnose gesteld wordt, telt alleen nog het weer beter worden. Gerrie Verburg krijgt in haar werk dagelijks te maken met ernstig zieke mensen. Niet als arts of ver pleegkundige, maar als kapster. Zeeuwse ziekenhuizen verwij zen patiënten die een chemo- kuur ondergaan naar haar voor een pruik. Zij is namelijk gespe cialiseerd zorgleverancier van de grote ziektekostenverzeke- MIDDELBURG - Fonsies Snackbar aan de Markt in Middelburg heeft onlangs de bovenverdieping bij de zaak betrokken. Hier door telt de snackbar nu veertig extra zitplaatsen voor grotere gezelschappen of een snelle hap met uitzicht op het marktplein. MIDDELBURG - Als Grolsch en Albert Heijn het niet eens worden over de prijs van het biertje, is er straks geen flesje Grolsch meer bij de supermarkten van Al- bert Heijn te krijgen. Ook bij de aan Albert Heijn gelieerde drankenhandel Gall Gall zal het merk dan uit de schappen verdwij nen. Supermarktketen Albert Heijn vindt de prijsverho ging van Grolsch van meer dan tien procent onaccep tabel. De supermarkt is een van de vier belangrijkste klan ten van Grolsch. DOOR INGE ADRIAANSEN VLISSINGEN - Een failliet ver klaard bedrijf doorstarten blijft een risicovolle onderneming. Daar weet lacques van Loo van Labrujère Staalbouw en Guido Milot van Aannemingsbedrijf Letzer alles van. Zij bliezen het failliete Vlissingse Aannemings bedrijf Christiaansen nieuw le ven in. Omdat het ondanks de teloorgang een mooi bedrijf was met veel kennis. "Ik deed vanuit Labrujère Staal bouw regelmatig zaken met Christiaansen", aldus Van Loo. Toen ik hoorde dat de boel op de fles ging heb ik direct de cu rator gebeld. Want ondanks de financiële strop die het bedrijf nekte, zat er heel veel knowhow en potentie. Voor Labrujère een unieke kans om de activiteiten uit te breiden met bouwwerk zaamheden." Branchecollega Guido Milot van Letzer uit Vliss- ingen voelde eveneens voor uit breiding en sloeg de handen in een met Labrujère. Samen richtten zij Christiaansen Bouw BV op. Bij de doorstart zijn tien van de twintig werknemers overgenomen. Inmiddels wer ken er alweer vijftien mensen. "Het vertrouwen in het bedrijf is weer een beetje terug aan het komen en vandaar dat we ook Christiaansen Bouw werkt aan het nieuwe terras van de Gevan gentoren in Vlissingen. (foto: pr) naai" personeel op zoek moes- bouwprojecten te realiseren, ten", stelt Van Loo tevreden Een van de projecten waar op vast. De bundeling van krach- dit moment aan gewerkt wordt ten en disciplines stelt het nieu- is het nieuwe terras voor de Ge- we bedrijf in staat om grotere vangentoren. MIDDELBURG-De Tele foongids waarschuwt voor misleidende factu ren die in omloop zou den zijn. De nota's die her en der op duiken vertonen sterke gelij kenissen met de facturen van De Telefoongids. De fac turen worden verzonden uit naam van De Telefoongids Telemedia BV. Op de factuur staat dat dit een aanbod is voor de internetsite www.bedrijvengids.bz. Wie een factuur niet vertrouwt, kan op de website van De Telefoongids lezen, hoe deze facturen te herkennen zijn. VLISSINGEN - Uitzend bureau Olympia heeft vorige week aan het Bel- lamypark in Vlissingen haar negentigste vesti ging geopend. Met de woorden 'Wij werken ons uit de naad voor u' doet franchisenemer Boudewijn Rigbers de lokale werkgevers en werkzoekenden een veel zeggende belofte. Het doel voor de nieuwe vestiging is om de komende drie maan den door te groeien naar ruim 30 medewerkers. "De groei verwachten we met na me in de administratieve, technische en industriële sectoren, waar veel nieuwe vacatures binnenstromen." De Olympia vestiging is te vens de eerste nieuwe vesti ging in de nieuwe huisstijl. Niet dringen s.v.p. .21 4530- r u 44b1 0 r\ "*0 47- Goes Gant State of Art For Fellows Gaastra Tenson Mc Gregor Hugo Boss Pierre Cardin Dockers Napapijri Brax Lacoste

de Faam | 2006 | | pagina 22