Trouwerij op de radio sterrenstreken ONTHULLEND Antonie Kamerling mist zijn kinderen Telex Waar was Carlo Dokter gedumpt ioling vader? Geen skieknieën Woensdag 11 januari 2006 - Pagina 11 Voor Imca Marina is ieder huwelijk dat ze als ambtenaar van de burgerlijke stand sluit een hoogte punt. Maar de trouwerij die ze onlangs live op radio 3FM sloot is voor de trouwpriesteres toch wel een unieke mijlpaal. De zangeres was graag bereid om belangeloos het huwelijk in te zegenen ten bate van de geldinzamelingsactie 'Red een kind in Congo'. Elly en Thédor uit Meppel boden maar liefst 3.000 euro om live op de radio in de echt verbonden te worden. Het werd een happe ning om nooit te vergeten. Voor het eerst sinds lange tijd heeft Emile Ratelband (58) het weer flink te pakken van een vrouw. Na enkele mislukte rela ties heeft Emile nu zijn hart ver pand aan de jonge beeldschone Monica Buur. "Moon woont honderd meter van mij vandaan en ik heb haar leren kennen tijdens een wan deling hier in de buurt. Meteen is de bliksem bij me ingeslagen! Ik heb heel wat moeizame rela ties achter de rug, maar deze keer zit het goed, het klopt van alle kanten. Niet alleen met de seks, maar ook in mijn werk word ik enorm door deze krachtige vrouw gestimuleerd. Ze beschermt mij tegen m'n ongeremde enthousiasme. Ze is door haar opleiding ook psy chologisch enorm goed onder legd en doorgrondt mensen meteen of ze het goed met me voorhebben of niet. En waar ik alle jaren hiervoor altijd gezien werd als de goeroe die ieders problemen kwam oplossen, is het nu mijn lieve Moon die mij in dat opzicht stuurt. Ze is ge woon een godsgeschenk. Als ze me aankijkt verdrink ik in haar ogen. Ook vindt ze het heerlijk om mij goed te verzorgen thuis. Terwijl al die anderen zo nodig carrière moesten maken. Moni ca is echt een geschenk uit de hemel!", aldus een stapelver liefde Emile Ratelband. Irene Moors staat op de planken. De populaire Li- fe&Cooking-presentatrice is met een eigen show gestart: 'Iedereen maakt muziek in Sesamstraat'. Vele bekenden uit het vak waren naar Rot terdam gekomen voor de première en iedereen was het er over eens dat Irene een leuke show heeft neergezet. Alleen, zo vroeg iedereen zich af, waar was toch Carlo Boszhard? Carlo moest zich melden voor zijn eigen voor stelling van 'Beauty and the Beast' in Den Haag. Er werd alleen niet bijgezegd dat er nog uren ruimte tussen de twee voorstellingen in zat. De ontrimpelde Marijke Helwegen heeft Henny Huisman in de steek gelaten. De ambassadrice voor lif tend Nederland was ge vraagd om aan de 'Sterren Playbackshow' mee te doen met haar eigen straktrek-arts Schoemacher. Marijke zou dan de rol van Ali B op zich moeten nemen en dokter Robert zou Marco Borsato gaan uitbeelden. Toen Ma rijke 'nee' zei opperde Schoemacher nog om dan de typetjes om te draaien. Marijke als Borsato en hij als Ali B. Maar dat wilde ze even min. Misschien is ze bang dat haar neus er af valt als ze haar mond te ver opent? Toen zijn vaste vriend Wino hem verliet was Gerard Joling al in tranen, maar toen hij hoorde dat zijn vriendje het zusje van Borsato zwanger had gemaakt was het hek van de dam. Inmiddels heeft Wi no, die nog altijd de chauffeur is van Gerard, twee kinderen met Sylana Borsato en dat heeft Gerard, die nu op de toppen van zijn roem leeft, kennelijk op nieuwe gedach ten gebracht. Hij wil nu ook een eigen kind! Iedereen keek ervan op dat koningin Beatrix uitgere kend op oudejaarsdag in het ziekenhuis verbleef voor een knie-operatie. De vorstin worstelt al tijden met een on willig ledemaat, maar je zoü toch denken dat je met de jaarwisseling thuis blijft. Maar Beatrix gaat kennelijk zorgvuldig met haar tijd om en wil geen dag verloren la ten gaan om haar verplich tingen na te komen. Inmid dels is de vorstin weer her stellende en doet al voor zichtig oefeningen. Voor dit jaar lijkt de sneeuwpret in Lech echter aan haar neus voorbij te gaan. vindt de ware Geen blijde kindergezichtjes en geen wensen die in vervul ling konden gaan. Antonie Kamerling was ziedend toen bleek dat 'zijn' kinderen niet aanwezig mochten zijn op hun eigen feestje. Wat was er aan de hand? Het Nationaal Fonds Kinderhulp en alle Bilderberg Hotels in Nederland tuigen dit jaar voor de eerste keer voor kinderen uit de jeugdzorg speciale wensbomen op. In de bomen mogen al le jeugdzorgkinderen van Nederland hun persoonlijke wensjes voor het nieuwe jaar hangen. De gasten van de ho tels kunnen zelf een wens uitzoeken en een kind blij ma ken. De eerste boom werd in Amsterdam versierd door An tonie Kamerling en de gehele cast van de musical 'Turks Fruit'. De kinderen van het Orthopedagogisch Centrum Middelveld in Amsterdam zouden de feestelijke gebeurte nis luister bijzetten en hun wensen in vervulling zien gaan. Maar op het allerlaatste moment belde het centrum af. De kinderen kregen J Jm geen vrijaf, terwijl het woensdagmiddag was. |p Antonie was des duivels. "Dit is Nederland op z'n smalst. Hoezo mogen de kinderen hier niet aanwezig zijn? Het is verdorie woensdagmiddag en al was het geen woensdag, voor zoiets moois geef je een kind toch vrijaf! Als va der van twee kinde ren weet ik hoe groot zo'n te leurstelling voor kinderen kan zijn. Ik kan er werkelijk met mijn kop niet bij!" De tijd dat vrouwen voor hem in katzwijm vielen is voorbij. Als zanger scoort René Froger nog altijd volle zalen en stadions, maar bij de vrouwen doet de 45-jarige artiest het steeds minder goed. Zoon Danny daarente gen doet het goed bij de vrouwtjes! De vrouwen waarderen papa René nu meer om zijn zang talent dan om zijn looks. René's plaats als 'lekker ding'wordt notabene ingeno men door zijn eigen zoon Danny met wie hij heeft op getreden en die in zijn voet sporen lijkt te treden. Zou dit soms voor rivaliteit zor gen tussen vader en zoon? "Vorig jaar deed ik een duet met hem. Hij is 17 jaar en ziet er goed uit," zegt de zanger in een interview. "Hij loopt dan van de bühne af en dan zie je die schreeu wende meisjes naar hem toelo pen en dan denk ik in derdaad: 'Zo was dat, maar nu is het mijn zoon die dat heeft. Dan realiseer je je wel: 'Dat is niet meer voor mij'."Soms moet het voor de Amster dammer best pijnlijk zijn dat Danny wél kan rekenen op de aandacht van het vrou welijke publiek. Mensen die René kennen, weten dat hij ijdel genoeg is om het te be treuren dat hij niet meer zo wordt toegejuicht door blo zende bakvissen.

de Faam | 2006 | | pagina 11