Aan alle bewoners van Walcheren Emergis Aan alle bewoners van Nieuw en St. Joosland, Ritthem, Oost Souburg en omgeving Ons onderhoud vraagt van u even wat aandacht! dé Weekkrant De Faam FIXET SEROOSKERKE Hondegemsweg 2 - 4353 RS Serooskerke - Tel. 0118-591473 e-mail: fixetserooskerke@hetnet.nl van donderdag 12 januari tot en met vrijdag 27 januari 2006 Opvoedingsondersteuning voor ouders met psychische of verslavingsproblemen Je maakt het met Fixet! ZATERDAG/ VAKANTIEMEDEWERKER Ons onderhoud vraagt van u even wat aandacht! van maandag 2 januari tot en met vrijdag 2 januari, van maandag 9 januari tot en met vrijdag 13 januari, van maandag 16 januari tot en met vrijdag 20 januari en van maandag 23 januari tot en met vrijdag 27 januari 2006 Woensdag 11 januari 2006 - Pagina 10 MIDDELBURG - Dat is even schrikken! Regelmatig krijgen de Walcher- se gemeenten het verwijt dat ze te rigoureus bomen kappen. Maar de Stichting Tuin van Zeeland kan in dit geval gerust zijn. In de Middel burgse Edelstenenbuurt wordt niet vernield, maar gesnoeid. Groenbe- heer is bezig met het knotten van wilgen. Die zouden doodgaan zonder regelmatige snoeibeurt. (foto: Jaap Wolterbeek) www.fixet.nl Op bovenstaande dagen gaat DELTA N.V. onderhoudswerkzaamheden verrichten in Nieuwdorp, Bernhardweg. Tijdens de werkzaamheden kan mogelijk de waterdruk wisselen en bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Tevens kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl Opdat u niet struikelt over ons werk. DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. Als u als ouder psychische of verslavingsproblemen heeft, heeft u waarschijnlijk door uw eigen zorgen minder tijd en energie om aandacht aan uw kinderen te besteden. Wellicht valt het opvoeden u zwaar, voelt u zich schuldig of heeft u het idee dat u de kinderen door uw eigen problemen verwaarloost. Opvoeden kan soms erg lastig zijn, vooral als u niet lekker in uw vel zit. Toch is het belangrijk dat uw kinderen voldoende aandacht krijgen en zich thuis veilig en geborgen voelen. De Oudercursus van Emergis biedt ondersteuning. Ouders met psychische of verslavingsproblemen komen acht keer bij elkaar. U kunt er ervaringen uitwisselen en u krijgt o.a. informatie over positief omgaan met kinderen, het geven van complimenten, straffen, negeren en het stellen van grenzen. Op dinsdag 24 januari a.s. start er om 19.30 uur een Oudercursus in Middelburg, in het Hostel, Zijpestraat i. U kunt uzelf aanmelden bij Mariëtte van der Stappen, preventiewerker bij Emergis, telefoonnummer 0113 26 72 39 (dinsdag en woensdag) of e-mail vanderstappen@emergis.nl (leeftijd vanaf 16 jaar) Jij maakt het met Fixet omdat jij: - klantgericht en enthousiast bent; Wij bieden je een plaats in een gezellig team, een goede beloning en een afwisselende werkomgeving. Ga jij het maken met Fixet? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen naar: Fixet is een dynamische doe- het-zelfzaak, waarbij kwaliteit, service en goed advies centraal staan. 'Je maakt het met Rxet' geldt niet alleen voor onze klanten die met elk klus-probleem bij ons terecht kunnen. Ook voor onze medewerk(st)ers geldt dat zij het maken met Rxet! Wij zoeken op korte termijn enthousiaste Opdat u niet struikelt over ons werk. Op bovenstaande dagen gaat DELTA N.V. onderhoudswerkzaamheden verrichten in Nieuw en St. Joosland, Ritthem, Oost Souburg en omgeving. Tijdens de werkzaamheden kan mogelijk bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Tevens kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd.

de Faam | 2006 | | pagina 10