DANK JE WEL, SPOW SPOW_^. Een nieuw jaar. Nieuwe tijden. Een nieuwe kijk op zorg. INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg De ontwikkelingen in de wereld van de zorg vragen om nieuwe gezichtspunten en vooral om het verbreden van de mogelijkheden om onze klanten te kunnen bieden wat zij nodig hebben. Hun vraag is bij ons leidend en dat betekent dat wij besloten hebben dat doel te bereiken door samenwerking te zoeken met collega-zorgaanbieder Zorgstroom. Vanaf heden kunt u bij ons terecht voor nog meer kwaliteit, voor nog meer deskundigheid en voor nog meer aandacht voor u als uniek mens. Uw vraag willen en kunnen wij beantwoorden op de wijze en met die inhoud die u van ons gewend bent. Vol respect staan we voor u klaar. In 2006 gaan wij verder onder de nieuwe naam Zorgstroom, een naam die u ook bekend in de oren klinkt. De SPOW en Zorgstroom hebben de handen ineengeslagen om goed te kunnen inspelen op de veranderende zorgwereld in en buiten de regio. Wij wensen u een zorgeloos jaar toe, en als u toch zorg nodig heeft, weet u nu de weg naar de oplossing van uw vraag. U kunt ons bereiken op telefoonnummer: 0118 - 67 93 33. Raad van Bestuur SPOW De nieuwe organisatie verricht haar werk in: Swerf-Rust, Rustenburg, Buitenrust, Hof ter Veste, Tabadila, Roggeveenhuis, Bastion, Nieuwerkerckeplein, Haagbeuk, Nieuw-Sandenburgh, Sint Jans hospice De Casembroot, de Tienden, BeauFort, Gerbrandylaan, Parkstate. Thuiszorg in heel Zeeland, uitgezonderd Zeeuws-Vlaanderen. Nieuwe projecten in: Westkapelle, Meliskerke, Veere Middelburg: terrein C5W, Olmenlaan, Nasse h rsepoórt, Churchilllaan, Dauwendaele, Hof ter Veste, Papisland, productiekeuken Vlissingen: Paauwenburg, Schaepmanstraat Bevelanden: Goes Schouwen-Duiveland: Burgh-Haam stede Woensdag 28 december 2005 De Faam 10 INFORMATIE1?" OVERHEID JAARLIJKSE VASTSTELLING BRANCHELIJSTEN MARKTEN Burgemeester en wethouders heb ben op 13 december 2005 op grond van artikel 6, lid 2 van de Verordening Marktwezen Middelburg, -de marktcommissie gehoord- ae volgende branchelijs- ten voor 2006 vastgesteld: - branchelijst voor de zaterdag- markt te Middelburg; - branchelijst voor de warenmarkt te Middelburg; - branchelijst voor de warenmarkt te Arnemuiden; - branchelijst voor de warenmarkt te Nieuw- en Sint Joosland. De genoemde branchelijsten liggen ingaande heden veertien dagen voor iedereen ter inzage bij de vak balie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoonnummer 67 50 00; daar kan men tegen bet aling ook een kopie ervan verkrij gen. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking ontwerp- Aanvraag en ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door North Safety Products Europe B.V. te Middelburg. Het verzoek betreft het oprichten en in werking hebben van een kantoor met produktieruim- ten, magazijn en expeditie. De inrichting is geprojecteerd aan de Ampèreweg (ongenummerd) te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 759 (gedeeltelijk). Een ontwerp-beschikking is opge steld waarin wij voornemens zijn om de gevraagde vergunning te verlenen. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik king en andere relevante stukken liggen vanaf donderdag 29 decem ber 2005 tot en met woensdag 8 februari 2006 elke werkdag tijde lens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Dienst Ruimte. Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient vooraf telefonisch bij de afdeling te worden aangevraagd (tel.0118-67 52 47). Desgevraagd wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoemde stukken. Zienswijze In de periode waarin de stukken ter inzage liggen kunnen gemotiveerde zienswijzen over de ontwerp beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden inge diend. Ook kunnen tijdens een gesprek met een medewerker van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving mondelinge zienswij zen naar voren worden gebracht. Telefonisch (0118-675248) kan om een gesprek worden verzocht. Degene die een zienswijze heeft ingediend kan ons gemotiveerd ver zoeken om zijn persoonlijke gege vens niet ter inzage te leggen en aan andere toe te zenden. Burgemeester en wethouders van Midaelburg zullen de Wet open baarheid van bestuur als afwe gingskader gebruiken voor de beoordeling of er reden is het ver zoek om geheimhouding van de persoonlijke gegevens te honoreren. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders van |en Middelburg maken de volgende grjf| verkeersmaatregelen bekend voor bed stadsdeel Noora. 1Er wordt een maximumsnelheid van 30 km per uur ingesteld in stadsdeel Noord, met uitzonde ring van de Veerseweg, de President Rooseveltlaan en de erven. 2. De voorrangssituaties op de kruisingen van de Sir Winston Churchilllaan met de Generaal Eisenhowerlaan en met de Nadorstweg worden opgeheven. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken de volgende verkeersmaatregelen bekend voor Nieuw- en Sint Joosland. 1Er wordt een maximumsnelheid van 30 km per uur ingesteld voor de gehele bebouwde kom van Nieuw en Sint Joosland. 2. De voorrangsregeling op de krui singen Veerstraat/Molendijk, Veerstraat/Korteweg en Oude Rijksweg/Quarleshavenstraat wor den opgeheven. 3. De voetgangersoversteekplaats bij de kruising Oude Rijksweg/ Hoge Stelle wordt verwijderd. Deze besluiten liggen ter inzage bij de informatiewinkel van het stads kantoor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg. Kopieën hiervan zijn aldaar tegen betaling verkrijgbaar. Tegen deze besluiten kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekendmaking van ervan bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift heÈben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt riffierecht geheven. Dit recht edraagt 1 38,- voor natuurlijke personen en 276,- voor andere dan natuurlijke personen. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmings plan 'Buitengebied' (Arnemuiden), ten behoeve van het tijdelijk verleg gen van de Jonker Fransweg, ten einde de realisatie van een viaduct, waarmee de Jonker Fransweg over de te realiseren goederenspoorlijn 'De Sloelijn' heen wordt geleid, mogelijk te maken. De tijdelijke verlegging is in strijd met de voorschriften van genoemd bestemmingsplan. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt met ingang van maandag 2 januari 2006 gedurende 6 weken ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerp-besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake lijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118) 67 52 25. GOEDKEURING BESTEMMINGSPLAN 'DAUWENDAELE' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 13 december 2005, nr. 05/12512/122/52 het bestem mingsplan 'Dauwendaele' hebben nngspian u oeagekeurd. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 17 WRO Het plangebied is gelegen tussen het stationsgebied, de Schroeweg, de Torenweg en de Nieuwlandse- weg. Het bestemmingsplan is bedoeld als een algehele herziening van de thans in het plangebied vigerende bestemmingsplannen en heeft hoofdzakelijk een conserve rend karakter. Het bestemmingsplan en het besluit van Gedeputeerde Staten liggen met ingang van maandag 2 januari 2006 gedurende zes weken (der halve tot en met 13 februari 2006) voor een ieder te inzage bij de vak balie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Gedurende genoemde termijn kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raaa van State, Postbus 2019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep tegen het goedkeuringsbe sluit van Gedeputeerde Staten kan worden ingesteld door degene die zich tijdig op grond van artikel 27, lid 1 of 2 van ae WRO tot het colle ge van Gedeputeerde Staten heeft gewend. Tevens kan beroep tegen net goedkeuringsbesluit worden ingesteld door een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich tot Gedeputeerde Staten te wenden. Het besluit van Gedeputeerde Staten omtrent de goedkeuring treedt daags na afloop van de beroepstermijn in werking. Indien er binnen de beroepstermijn een ver zoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend treedt het goedkeuringsbesluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het plaatsen van een blokhut op het Volkstuincomplex Veersepoort- Geersesweg; het bouwen van een woning op het perceel Sint Jooslandstraat 2 te Nieuw- en Sint Joosland; het bouwen van een bedrijfshal met kantoor op het perceel Ampèreweg ongenummerd; het aanbrengen van zonwering op het perceel Lange Delft 10; het aanbrengen van lichtreclame op het perceel Pottenmarkf 10; het veranderen van de gevel van het gebouw op het perceel Arnesteinweg 11 het bouwen van een overkapping op het perceel Stationsplein 1 te Arnemuiden; het bouwen van een buitenlift op het perceel Nieuwstraat 19; het gedeeltelijk veranderen en ver groten van het pand op het perceel Vlasmarkt 1 het uitbreiden van de woning op het perceel Arnestraat 10 te Arnemuiden; het vergroten van de schuur op het perceel Pinakel 1 Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergun ning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin- gen, waarop bij een positieve eslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenfen- gebruiks- en/of sloopvergunnin gen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het slopen van de voorgevelpui en een dragende binnenwand op het perceel Nieuwe Burg 21(15- 12); het veranderen van de bestaan de schuur op het perceel Oostkerkplein 13 (16-12); het uitbreiden van het woonhuis op het perceel Arie van Driellaan IA (16-12); het gedeeltelijk veranderen van de indeling op het perceel Klein Vlaanderen 75 (16-12); het bouwen van twee dakkapel len op het achterdakvlak van de woning en het wijzigen van twee raamkozijnen aan de achterzijde in openslaande deuren op het perceel Zusterstraat 20 (16-12); het slopen van de voorgevelpui en een dragende binnenwand op het perceel Nieuwe Burg 21 (16-12); het slopen van een berging op het perceel Roozenburglaan 163 A (21 -1 2); het verbouwen van een woning tot winkel met appartement op het perceel Zusterstraat 14 (21-12); het bouwen van een stenen ber ging op het perceel Roozenburg laan 163 A (21-12); het wijzigen van ae achtergevel op het perceel Schuttershofstraat 1 (21-12); het bouwen van een serre op het perceel Hoge Stelle 57 te Nieuw- en Sint Joosland (21-12); het verbouwen van een woning tot winkel met appartement op het per ceel Zusterstraat 14 (21-12); het bouwen van twee groepswo ningen op het perceel Clasinastraat/Radermacher-straat te Arnemuiden (21-12); het wijzigen van de voorgevel van het pand op het perceel Lange Delft 28/30 (21-12). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en teveans van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VERGUNNIN GEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende bouwvergunning is verleend: het vergroten van de woonkamer op het perceel Olmenlaan 1 2; De vergunning ligt met ingang van 30 december 2005 tot en met 9 februari 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte (Kanaalweg 3). De belanghebben de die het niet eens is met de ver leende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrijstellingsbesluit een ziens wijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben inge bracht), kan tijdens genoemde inza getermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelb urg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voornoemd besluit komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan ae Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumenten vergunning is verleend: het verbouwen van het pand tot studentenhuisvesting op het perceel Vlissingsestraat 21/Stadsschuur 4- 12. De vergunning ligt met ingang van 30 december 2005 tot en met 9 februari 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte (Kanaalweg 3). Degene die tegen het ontwerpbesluit een ziens wijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet ver weten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd beroepschrift indie nen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. EIERENVERBOD JAARWISSE LING ARNEMUIDEN Het college van burgemeester en wethouders van de Gemeente Middelburg heeft in zijn vergade ring van 20 december 2005 besloten om het gebied van de voormalige gemeente Arnemuiden met daarin de kern Arnemuiden aan te wijzen als gebied waar, verwijzend naar artikel 2.4.7c van de Algemeen Plaatselijke Verordening (APV) gemeente Middelburg, op 31 december 2005 het eierenverbod van kracht is. Dit betekent dat in het aangewe zen gebied verboden is om op 31 december 2005 eieren te vervoe ren of bij zich te hebben met het kennelijke doel deze producten in de richting van personen, dieren en/of goederen te werpen. De APV van de gemeente Middelburg is in te zien via de website www.middelburg.nl en 1,'gt ter inzage bij de informatiewinkel in het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middel burg op pagina 5 in deze Faam, www.middelburq.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN

de Faam | 2005 | | pagina 35