Tuxedo Bandits zijn wereldwijd te ko Natuur en loodsen in uitgaven van PZC Voedselinzameling Roemenië Uniek werkgelegenheidsproject van Walcherse horecazaken Keltische dansshow Algemene vergadering van Zeeuws waterschap Letselschade? KUNST TE KIJK Uitbreiding van website GGD Nieuwe directeur Het Klaverblad ^obiLBÓ?^ Lezing: dyslexie en optometrie RONDJE WALCHEREN Popmuziekquiz in Middelburg DOMBURG GRIJPSKERKE KOUDEKERKE MELISKERKE MIDDELBURG OOST-SOUBURG VLISSINGEN WESTKAPELLE Presentatie van naam en logo van speciaal onderwijs Geen hoge verwachtingen PALS GROEP Kosteloos juridisch advies Schrijfsels Verse Hoeven DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG Woensdag 23 november 2005 De Faam 'cvW^-BIBU" Bij Gallery Maritime in Mid delburg is de tentoonstelling 'Werk in uitvoering' te zien. Galerie Art Auruin, Noord- straal 8. internationale sie- radenontwerpers, stofobjec- ten en tekeningen van Etu- schka, woensdag t/m vrijdag van 11.00-17.00 uur, zondag van 13.00-17.00 uur. t/m de cember. Gemeentehuis Veere. Traverse 1, werken van Wim Midavaine, maan dag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00-16.00 uur, donderdag van 9.00-19.00 uur, t/m 9 december. Ap- parthotel Bommeljé, Heren straat 24, schilderijen van Marijke Visser, t/m 31 de cember. Boerderijgalerie De Osse- berg, Singelweg 11, werken van het Dordts Ontwerpers Contact en werken van gast- exposanten, dinsdag t/m za terdag van 14.00-17.00 uur, t/m 22 december. Zaterdag 3 decem ber gesloten. Woontrend Zeeland, Duinstraat 18a, werken van Zeeuwse kun stenaars, 'Zeeuws karakter', maandag t/m vrijdag van 9.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 10.00-17.00 uur, t/m april. Zijdemuseum, Dorpsstraat 3, kunst en kleding van Hak Stam. 'Vier-zijdig', opening vrijdag 25 november 16.30 uurdinsdag t/m zaterdag van 12.00-17.00 uur, t/m 7 januari. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, foto's, 50 jaar jong in Zeeland, 'My Generation!', Deel 2 1975 tot nu, t/m 31 december. Kinderboeken, 'Hans Christian Andersen, 200 jaar geleden gebo ren', t/m 10 december. Johanna Kruit, dertig jaar in beeld, 'De om trek van een antwoord', t/m 17 december. Foto's, verklaringen van mensen die hulp hebben geboden aan de tsunami slachtoffers op Sri Lanka, t/m 26 november. Publicaties en instrumenten van Na tuurkundig Gezelschap Middelburg, 'Wetenschap en cultuur in het 18e ceuwse Middelburg', t/m 3 december, maandag van 17.30-21.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 10.00-21.00 uur en za terdag van 10.00-13.00 uur. Gallery Maritime, Gortstraat 43, diverse werken van verschillende kunstenaars, 'Werk in uitvoe ring', dinsdag t/m zaterdag van 12.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 12.00-17.00 uur, t/m 30 november. De Vlees hal, Markt 1werken van Ahmed Aynan, Alex van de Beid. Peter Delpeut, Jos de Putter, Marjolein Rothman en Annelys de Vet, beeldende tradities, 'Nieuwe symbolen voor Nederland', dinsdag t/m zondag van 13 00-17.00 uur, t/m 27 november. De Kabinet ten van De Vleeshal. Zusterstraat 7, werken van Chiara Banfi, 'Fire Hous', dinsdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 27 no vember. CSW Streetgallery, Churchilllaan 8, werken van Gicl Louws, 'Zelf-Reflectie', dinsdag t/m donderdag van 14.30-17.00 uur, vrijdag van 14.30-16.00 uur, t/m 23 december. All Sports Bodygym, Oostperkweg 25, tekeningen van C. van de Kop, Ge zondheid en maatschappij', maandag t/m vrijdag van 10.00-22.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00-13.00 uur. t/m november. Galerie 'T', Turfkaai 25, pastels en schilderijen van Hans Dolie- slager, beeldhouwwerk van Dick van Wijk en kleuretsen van An- nemarie Petri, donderdag t/m zaterdag van 11.00-16.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur. t/m november. De Drvkkery, Markt 51, foto's, diverse werken van verschillende kunstenaars, 'Zeeuwse Nieuwe' en een klompenproject van Nora, maandag van 11.00-18.00 uur. dinsdag t/m vrijdag van 9.00- 18.00 uur, donderdag ook van 18.00-21.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m 4 december. Zeeuws Mu seum, Wonderkamer, Bogardstraat 33, familieportretten van Van Citters uit Amerika. 'Portretten uit Amerika', vormgeving Jean Bei Ning, woensdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur. t/m 7/ de cember. Zeeuws Museum, Abdijplein, muurschildering van Sela brothers sisters, t/m 21 januari. Galerie De Cleene Hout- tuyn, Langeviele 45, schilderijen van Leen van Duivendijk en sie raden van Margareta Van Acker, donderdag t/m zaterdag van 13.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m 17 december. Caesuur, Lange Noordstraat 67, werken van Johan van Geluwe Ko de Jonge, '1830 de scheiding 2005', t/m 20 december. CBK Zeeland, werken van beeldend kunste naars Ronald de Ceuster, maandag t/m vrijdag van 9.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m 20 janu ari. Opening zondag 4 december van 16.00-18.00 uur. Presentatie van de reizende expositie Plat Zeeuws, vrijdag 25 november om 16.00 uur. 't Gasthuis, Noordpoortplcin 2, schilderijen van Sil via Post, t/m 30 december. Zorgcentrum De Zoute Viever, Dongestraat 1, eigen werk van leden van fotoclub De Draadontspanner, t/m 2 januari. Zeeuws maritiem muZEEum, Nieuwcndijk 15, foto's van Lex de Meester, TobagoZeeuwse maritieme affiches uit vervlogen tijden, maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur, zaterdag en zon dag van 13.00-17.00 uur, t/m 5 februari. Galery De Quelery, Coosje Buskenstraat 200, Maritieme schilderijen, na telefonische afspraak 0118-414407De Glazen Pui, Walstraat 41, etalage, abstracte schilderijen en gedecoreerd aardewerk van Lilian Hand stede, t/m 29 november. Sauer Oonk Notarissen, Badhuis straat 181, werken van Micp en Paul Groenenberg, 'Fantasie en realiteit', maandag t/m vrijdag van 9.00-12.30 en 13.45-17.00 uur, t/m 2 januari. KSG terrein, plaatwerkerij, Glacisstraat 165, fotografie, video's, installaties, virtuele bouwplaatsen, verhalen en geluidskunst van diverse kunstenaars, 'Mijn Domein: binnen is niet buiten', woensdag t/m zondag van 12.00-17.00 uur, t/m 27 no vember. Bibliotheek 't Spui, Spuistraat 6, allerlei materialen over bouwwerkzaamheden en toekomst van de Spuistraat, t/m de cember. Indringende portretten van kinderen die in het asielzoe kercentrum Crailo hebben gewoond, 'Kinderen van Crailo, maan dag van 13.00-20.00 uur. dinsdag t/m vrijdag van 10.00-18.00 uur. zaterdag van 10.00-17.00 uur, t/m 9 december. deVVillem3, Oranjestraat 4, fotografie van Carla Kesteloo, 'Kwallen, juwelen van de zee' en portretten van meer dan 400 enthousiaste Zeeuwse, van 0 tot 96 jaar, vaft Remco van den Bosch, dinsdag t/m zondag van 12.00-17.00 uur, t/m 8 januari. Café Soif. Bellamyparkl4. olieverfschilderijen van Inge Caljouw, 'Wilde beestenboel', tij dens openingstijden van het café, t/m 7 januari. muZEEum- brasserie De Gecroonde Liefde, Nieuwendijk 15, foto's van Car la Kesteloo, 'Kwallen, juwelen van de zee', maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur. zaterdag, zondag en feestdagen van 13.00- 17.00 uur, t/m 8 januari. Ziekenhuis Walcheren, Koudekerkse- weg 88, werken van Joke Kronenburg, 'High Deep', t/m 30 de cember. Stichting Polderhuis, Zuidstraat 154, maquette, stelling en foto's over de dijkdichtingen, 'De dijkdichtingen op Walcheren in 1945', woensdag, donderdag van 13.00-17.00 uur, vrijdag t/m zondag van 11.00-17.00 uur, t/m september. GOES - De GGD Zeeland heeft een nieuwe website in ge bruik genomen. Op www.ggd- zeeland.nl is niet alleen het ui terlijk gewijzigd, ook de in houd is uitgebreid. Zo zijn er nu zo'n veertig infor matiefolders die mensen kunnen downloaden, is er een overzicht van het preventie-aanbod en is er een verbeterde sociale kaart voor jongeren en voor leerkrach ten in het voortgezet onderwijs. GOES - De Stichting Samen werkingsscholen voor Speciaal Basisonderwijs en Praktijkon derwijs in Zeeland presenteer de vorige week haar nieuwe naam en logo in Restaurant De Stadsschuur in Goes. Onder de nieuwe vlag zetten Zeeuwse scholen hun onderwijs activiteiten voor leerlingen die voor bepaalde of onbepaalde tijd zijn aangewezen op overwegend orthopedagogische en/of ortho- didactische hulp voort. Het gaat om de scholen De Tweern in Goes, Het Springtij in Middelburg, De Springplank in Temcuzen, De Veste in Tholen. De Wissel in Goes, Het Bolwerk in Middelburg, De Sprong in Ternelazen en de Korczakschool in Middelburg. ZEELAND - Stichting Het Klaverblad krijgt een nieuwe directeur. Met ingang van 1 januari 2006 is Theo Peekei benoemd als direc teur en gaat zich fulltime inzet ten voor Het Klaverblad. Peekei is momenteel eindverantwoor delijk voor de traumatologie, een deel oncologie en algemene heelkunde van het Erasmus Me disch Centrum in Rotterdam. BEW. EX. Tientallen foto-s zijn via de website www.tuxedobandito.com en het linker 'menu' te downloaden. VLISSINGEN - Slechts enkele maanden na de release van hun debuut cd 'A splendid idea, compadre'' lijkt de Zeeuwse band Tuxedo Bandito al wereldwijd door te breken. Het van oorsprong Deense Turmic Records heeft de band, in samen werking met het New Yorkse The Orchard, een wereldwijde digitale distributiedeal aangeboden. Door Ellen De Vriend Tuxedo Bandito bestaat uit de VRjssinger Maxim Schipper (28) en Stephan Schwenke (31) uit Koudckerke. Beide mannen zijn bij zonder blij met de distributiedeal. "Turmic Records en The Orchard verspreiden en promoten onze muziek. Dat betekent dat onze muziek digitaal verspreid wordt via het internet, via populaire sites als Napster, MSN en iTunes. Zon der contract is het onmogelijk om als band op deze sites terecht te komen", legt Schwenke uit. De cd '4 splendid idea, compadreis tegen betaling op verschil lende sites te downloaden, zowel per nummer als in zijn geheel. De muziekstijl wordt door de bandleden omschreven als een soort pop-rock. "De precieze benaming is een beetje moeilijk... Het is, zeg maar, een moderne mix in een jasje van de jaren vijftig en ze stig, voorzien van een filmisch vleugje." Schwenke zegt geen superhoge verwachtingen van het aantal be langstellenden te hebben. "We zijn geen Britney Spears, maar nog redelijk onbekend." Tuxedo Bandito wil daarin verandering gaan brengen. De band, die nog nooit heeft opgetreden, gaat daar vol gend jaar mee beginnen. Dan hopen Schipper en Schwenke ook dat zij hun respectievelijke banen, bij de provincie en 'op de sluis', vaarwel kunnen zeggen. De cd is nog steeds te koop via de eigen homepage: www.tuxedo- bandito.com en bij de plaatselijke cd-winkels. MIDDELBURG - Het water schap Zeeuwse Eilanden houdt maandag 28 november de algemene vergadering in het hoofdkantoor van het wa terschap in Middelburg. De vergadering begint om 19.30 uur. Op de agenda onder meer een voorstel om geld beschikbaar te stellen voor het vergroten van de capaciteit van het gemaal Dek ker op Zuid-Beveland. Daar naast willen de gemeenten Rei- merswaal en Noord-Beveland en waterschap Zeeuwse Eilanden per 1 januari 2006 gaan samen werken op het gebied van water beheer. Verder wordt het gebiedsplan voor Sint Philipsland besproken en wordt een voorstel gedaan om de capaciteit van het gemaal De Luyster op Sint Philipsland te vergroten. Een ander punt op de agenda is het voorstel voor de bouw van een nieuw gemaal op Walcheren en er wordt voorge steld om de bezoldiging voor een nieuw te kiezen dagelijks bestuur aan te passen. Last but not least staat op de agenda dat de toetsing van werk vormen van het nationaal Be stuursakkoord Water klaar is. GOES - Uit de keuken van de PZC-redactie zijn recent twee boeken verschenen. Harmen van der Werf schreef in nauwe samenwerking met het Neder lands Loodswezen bv '■Met het oog op de Schelde''. Rinus An- tonisse, Ludo Goossens, René Hoonhorst, Ben Jansen en Hans Peeters zwierven Langs de boorden van de Schelde', en betitelden hun uitgave ook zo. Dit vijftal kreeg een steuntje in de rug van de Vogelbescher ming Nederland. door Ad Hanneman De bijdragen in 'Langs de boor den...' verschenen in aflevering in de wekelijkse bijlage Buiten gebied van de Povinciaal Zeeuwse Courant. De auteurs la ten voor hen die niets vermoe den de uitzonderlijke status van Advertentie 0900-8998533 (o,oi/min) of www.palsgroep.nl dit belangrijke getijdengebied zien. In tekst en foto's. Niet al leen de onverbloemde schoon heid die de natuurliefhebber kan tegenkomen krijgt aandacht, ook de veranderingen in het gebied, dat met een nieuwe verruimde vaargeul, meer ruimte door ont- poldering en een containertermi- nal te maken krijgt. Harmen van der Werf zit met zijn schrijfsels midden op het water. Hij volgt vooral loodsen, die door de buitenwacht vaak met gepaste eerbied worden be keken. Hun leven is immers avontuurlijk en nooit hetzelfde, is de heersende opvatting van buitenstaanders. En dat al vanaf de zeiltijd, concludeert loods Guido van Rooij in het voor woord. De door Van der Werf gevolgde loodsen kennen het water en hebben veel anekdotes. Beide boeken zijn verschenen onder verantwoordelijkheid van Verse Hoeven uitgeverij in Raamsdonksveer. De Belg Ludo Goossens maakte de foto's (zonder digitale mani pulaties en met respect voor de natuur) voor Langs de boorden van de Schelde'De foto's voor Met het oog op de Schelde' ko men uit het archief van het Loodswezen. OOST-SOUBURG - De stich ting Roemenië Hulp Midden- Zeeland verzorgt al zeventien jaar een hulptransport naar Roemenië. Deze weck wordt voedsel ingezameld in Vlissin- gen en Oost-Souburg. De voedselinzameling voor Roemenië in Oost-Souburg, Ritthem en Vlissingen is in no vember inmiddels een traditie geworden. "De Roemenen heb ben onder andere thee. suiker, cacao, macaroni, rijst en spag hetti nodig. Maar ook zonne bloemolie, zeep en shampoo is welkom omdat deze producten erg duur zijn." Voorzitter Adri Gideonse van de stichting Roe menië Hulp Midden-Zeeland vertelt dat de komende winter erg moeilijk wordt voor de Roe menen. Met name voor bejaarden, al leenstaanden, gezinnen met een gehandicapt gezinslid en gezin nen waar werkloosheid is. "Door de hevige regenval afge lopen zomer heeft de bevolking weinig groenten kunnen wec ken en is de aardappel- en fruit oogst tegengevallen." Net als in voorgaande jaren wil de stich ting Roemenië Hulp Midden- Zeeland de bevolking een steuntje in de rug geven om de winter door te komen. Met het hulptransport gaat be halve voedsel ook kleding, zie kenhuismateriaal en school- meubels mee. De Oost-Sou- burgse stichting is een onderaf deling van de Stichting De On dergrondse Kerken (SDOK) in Gorinchem. De levensmiddelen kunnen tot en met vrijdag 25 november tussen 10.00 en l I.30 uur afge geven worden bij de pastorie van de R.K. Caritasparochie Walcheren Zuid aan de Singel in Vlissingen. Ook kunnen levensmiddelen af gegeven worden aan de Willem Alexanderstraat l in Oost-Sou- burg. VEERE - De Koninklijke Ho reca Nederland afdeling Veere start dit najaar met een nieuw werkgelegenheidsproject op Walcheren. Het project, 'Stille reserves', draait om het wer ven en vooral het 'klaarsto men' van personeelsleden voor horecagelegenheden. "Belang stellenden krijgen eerst een soort 'stoomcursus' en kunnen daarna aan de slag bij enkele deelnemende bedrijven", ver telt projectleider Siewert Bijls- ma van Wende Personeels diensten. De deelnemers hoeven niet te be schikken over horeca-ervaring, want zij doen praktijkervaring op bij de bedrijven zelf. De training, die wordt verzorgd door Dijkpa- viljoen de Westkaap in Wcstka- pelle, Restaurant de Pelgrim in Vrouwenpolder, Hotel Bos en Duin in Oostkapelle en Wende personeelsdiensten, bestaat uil één dag waarop de kandidaten kunnen ervaren hoe het is om in de bediening van een horecage legenheid te werken. Daarnaast werken zij zes dagen mee onder begeleiding van een VLISSINGEN - Dance of the North zet woensdag 7 decem ber een Keltische dansshow, Celtic Christmas genaamd, op de planken van het Arse naaltheater in Vlissingen. Celtic Christmas is een dans show voor de hele familie en wordt opgevoerd door kinde ren, tieners en volwassenen. Bezoekers worden tijdens de voorstelling meegenomen naar het prachtige Ierland in een verhaal dat past in de kersttijd. Dance of the North is een Kelti sche dansgroep waar mensen uit heel Zeeland aan deelne men. Deze dansgroep staat on der leiding van Mieke en Antoi- ne Beiier. Onder de naam An- toine John zingt Antoine Beiier zelf ook mee in de show. Daar naast verlenen Zara Elin, een zangeres uit Wales die tevens de harp bespaalt, en Marieke Trienekens, allround kampioen Irish Dancing, hun medewer king aan deze dansshow. Dance of the North heeft al onder meer opgetreden in Engeland, Frank rijk en Amerika. Het begint woensdag 7 decem ber om 15.30 uur. Toegang bedraagt vijf euro voor kinderen en 7.50 euro voor volwassenen. Kaarten reserve ren via www.uitinvlissingen.nl of telefonisch bij het Arsenaal theater op nummer 0118- 430303. gecertificeerd leermeester. Na het succesvol doorlopen van de 'stoomcursus' worden de kandidaten voorgesteld aan de deelnemende bedrijven. "Zij krijgen een arbeidsovereen komst van zes maanden en wor den verder opgeleid binnen de bedrijven waar zij gaan wer ken", aldus Bijlsma. Belangstellenden kunnen con tact opnemen met Bijlsma van Wende Personeelsdiensten, te lefoon: 0118-616121 of e-mail: info@wende.nl. VLISSINGEN - Om te voor komen dat er een gat valt in de lezingencyclus (in verband met Sinterklaas en de kerstva kantie) wordt de thema-bij eenkomst dyslexie eenmalig gehouden op een vrijdagavond en wel op 9 december bij Ca- sAllijn aan de Rooseveltlaan in Vlissingen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur met een lezing waarbij van uit de optometrie wordt verteld wat oogmeetkunde kan beteke nen voor iemand met dyslexie. Wie vooraf wil eten bij CasAl- 1 ijn (drie gangen voor zes euro) kan zich voor donderdag 8 de cember opgeven: 0118-464328. Middelburg, Zeeuwse Biblio theek, verkoopstand Terre des Hommes, 10.00-21.00 uur Koudekerke. Immanuëlkerk, T ramstraat, thema-avond, 'Kosmos en geloof, Prote stantse Gcinente, 20.00 uur Middelburg, Zeeuwse Biblio theek, praatavond, Ver. Har- tezorg, 19.30 uur Oost-Sou burg, De Regenboog, stijldan sen voor ouderen, Gerard en Tonnie Bras, 13.00-17.00 uur Middelburg, De Drvkkery. popmuziekquiz, 19.30 uur Oost-Souburg, Palazzoli Huis, ontmoetingsmiddag voor na bestaanden. 14.00-15.30 uur Middelburg, Onder de Toren, omgeving Lansje Jan. Zeeuwse Winterfair, 16.00-21.00 uur Vlissingen, Stadhuis, vergade ring gemeenteraad. 19.30 uur Middelburg, Stadsschouw burg, thema-avond. 'Is Zee land veilis', Christen Unie, 20.00-22.00 uur Middelburg, Het Palet, J. van Reigersbergstraat, lampionop tocht, 19.00 uur Middelburg. Zeeuwse Bibliotheek, lezing. 'Architectuur en het publieke domein', KZGW, 19.00 uur Middelburg, Zeeuwse Biblio theek, verkoopstand Terre des Hommes, 10.00-21.00 uur Middelburg, Onder de Toren, omgeving Lange Jan, Zeeuwse Winterfair, 10.00-18.00 uur Vlissingen, clubhuis Zeeland Sport, Baskenburgplein, Sint Nicolaas wandeltocht, 25 km 9.00 uur, overige afstanden lus sen 10.00-13.00 uur Middel burg, voormalig Stadhuis, Bur gerzaal, opening lustrumvie ring Natuurkundig Gezel schap, 10.00-16.00 uur, diver se activiteiten Middelburg. Zeeuwse Bibliotheek, lezingen, lustrumviering Na tuurkundig Gezelschap, 13.00- 16.00 uur Middelburg, Het Palet, J. van Reigersbergstraat, discoavond, 19.00-20.30 uur jeugd tot groep 7, 21.00-23.30 uur jeugd vanaf groep 8 Oost-Souburg, De Regenboog, stijldansen, Gerard en Tonnie Bras Vlissingen, Arsenaal theater, presentatie, CD pro ject Crazyland, 20.00 uur Middelburg, Zeeuwse Biblio theek, verkoopstand Terre des Hommes, 10.00-13.00 uur Zoutelande, Woonzorgcom plex, Sinterklaasoptocht, 13.30 uur Zoutelande; Woon zorgcomplex, Hobbeldebob- belfoop. 14.00 uur Middel burg, Onder de Toren, omge ving Lange Jan, Zeeuwse Winterfair, 10.00-18.00 uur Koudekerke, parkeerplaats Strandweg, Nordic Walking tocht, 9.30 uur Middelburg, CSW, Gerat van der Veen- straat, rommelmarkt. Stich ting Want, 9.00-15.00 uur Middelburg, 't Gasthuis, CVA trefpunt, 14.30 uur Oost- Souburg, Karolingenburg, dansavond. Country Coast Line Dansers, 20.00 uur Ar- nemuiden. Gereformeerde Kerk, wintermarkt, gehele dag Middelburg. Onder de Toren, omgeving Lange Jan, Zeeuwse Winterfair, 12.00-18.00 uur Vlissingen, Ter Reede, Koude- kerkseweg, themamiddag, 'De slag om Zeeland', ANBO afd. Vlissingen, 14.00 uur Middelburg, Zeeuwse Biblio theek, lezing, 'Het stervens proces uitgelegd', door mon nik Gen Kelsung Dragpa, 20.00 uur Vlissingen, ge bouw Beréa, eindtijd bijbel studie, Frank Ouweneel, 19.30 uur Middelburg. Zeeuwse Biblio theek, avond met Johanna Kruit, 20.00 uur MIDDELBURG - Vita Event, Fun Entertainment houdt donderdag 24 november weer de allereerste popmuziekquiz van het seizoen in de Drvkke- rij in Middelburg. Deze maandelijks terugkerende popmuziekquiz staat elke laatste donderdag van de maand op het programma en bestaat uit veertig meerkeuzevragen over de histo rie van de popmuziek. Er zijn muziekvragen over mu ziek uit de jaren zestig, zeventig, tachtig en negentig. Ook de he dendaagse popmuziek wordt niet vergeten. Bij sommige vra gen worden muziekfragmenten ten gehore gebracht. De quiz begint om 19.30 uur en duurt tot 20.30 uur. De toegang is gratis.

de Faam | 2005 | | pagina 3