Vrijwilligers staan in het zonnetje, auto's in het sop B K ZOEKT ENTHOUSIASTE VERKOOPMEDEWERKERS Cursus Praktische Psychologie voor vrouwen t ff ff t ff GEEN AANBETALING... na oplevering! MEESTERBAKKERS fulltime en parttime Geeft meer inzicht in denken en handelen van mensen BEKIJK HET EENS VAN DE ANDERE KANT GD Buitenwereld Sociaal Onmisbaar Verrassing Werkelijk goed werk dagen Betaling dagei IHDSI Bezoek ook onze nieuwe website: www. belmakeukens. nl tempo-team uitzendbureau Medewerk(st)ers bediening (oproepkrachten en parttimers) Woensdag 23 november 2005 De Faam aaBSMgsaaasg SBSsljSs^^wfSt 38S4S3 sswasset n V2B3SÜ r r KS5335S Interesse? Stuur dan een brief of bel naar: Bliek Meesterbakkers t.a.v. Pieter Soeteman Postbus 8093 4330 EB Middelburg tel. 01 18 - 64 I I 55 Op dinsdagavond 17 januari start drs. Ma ja Jeff kins in Middelburg een geheel nieuwe cursus Praktische Psychologie voor Vrouwen i.v.m. het verschijnen van haar nieuwste boek: 'Voor Vrouwen door Vrouwen'. Bel vrijblijvend voor een folder en meer informatie: OIO - 23 44 554 of kijk op: www.praktischepsychologie.nl ^Meld je snel aan om zeker te zijn van een plaats! "i 5 Maja Jeff kins: "Het is een blije cursus waarin je veel inzicht krijgt in het denken en handelen van mensen". Autisme: levenslang opgesloten in een eigen wereld, dingen compleet anders zien dan wij. Leven met autisme is on voorstelbaar moeilijk. Voor iedereen! Doe er wat aan en word donateur van het AutismeFonds! Giro 479 www.autismefonds.nl Het Autiinef o gtsieerd wo <Je Veter ijfng not Aufcffic (KVA) Zorgstrooin zette de vrijwillige maaltijdbezorgers eens heerlijk in het middelpunt, (foto: Jaap Wolterbeek) Autisme. Hun wereld is anders dan je denkt. VLISSINGEN - Esther Kok (42) uit Vlissingen zet zich al tien jaar in als vrijwilliger. Als op pas voor allochtone kin deren, gastouder en be zorger van de maaltij den van Zorgstroom. Samen met negen ande re vrijwilligers van de maaltijdservice in Vliss ingen werd zij zaterdag in het zonnetje gezet door Zorgstrooin. door Ellen De Vriend "Het is leuk om te doen en erg dankbaar werk. Je krijgt ook écht een band met de mensen die je we kelijks hun maaltijden brengt. Ik maak ook al tijd lijd voor een praatje, even vragen of alles goed gaat of iets over de klein kinderen die op bezoek kwamen." Esther Kok zegt geen ty pe te zijn van aanbellen, de maaltijd afgeven en weglopen. "Dat ligt niet in mijn aard. Als de ou deren hun problemen te gen mij vertellen denk ik daar thuis nog vaak over na omdat het mij raakt. Veel mensen zijn een zaam en ik' vorm voor hun het contact met de buitenwereld." De Vlissingse meldde zich direct als vrijwilliger aan toen de maaltijdser vice in juli dit jaar begon. "Ik wil werken, liefst in de sociale sector, maar wil mijn kinderen niet bij een oppas bvengen. Ik koos voor vrijwilligers werk omdat je dat wél onder schooltijd kunt doen. Daarmee bedoel ik niet dat ik het werk als vrijblijvend zie, want er wordt wel op mij gere kend." Kok brengt op maandag en dinsdag in de Vlis singse binnenstad zes tot tien maaltijden rond. De maaltijdservice is een voorziening van Zorg stroom. Tien vrijwilligers brengen dagelijks een verse, warme maaltijd bij mensen die, om wat voor reden dan ook, niet meer zelf kunnen koken. Veer tig mensen maken ge bruik van de voorziening. Omdat de maaltijd thuis bezorgd maar toch be taalbaar moét blijven zijn vrijwilligers onmisbaar. Daarom trakteerde Zorg stroom afgelopen zater dag haar maaltijdvrijwil- ligers op koffie met ge bak en een luxe driegan gen lunch in het ver- pleegcentrum Rogge veen, waar de maaltijden worden bereid. Meesterkok Sjaak Jobse leidde de vrijwilligers rond in 'zijn' keuken en liet zien wat vooraf gaat voordat een maaltijd in de auto ligt. Als verrassing werd tij dens de lunch de auto van de vrijwilligers gewassen door medewerkers van Zorgstroom. Coördinator van Zorgstroom Mariëlle Vijge is blij met de leuke club van maaltijdbezor gers maar wil er nog graag een paar mensen bij. Zij is bereikbaar via 0118-486400 Fraai vormgegeven Iwekkeuken. Inclusief XXI. korvenkast, apothekerskast, luxe hangkasten met liftdeur, slollenwand, luifel, luxe greep, lialogeenspots, bestek indeling. <)0cm schouw, koelkast, kookplaat, combimagnetron, afwasautomaat, werk blad met spoelunil uit onze voordeelselectie. Sfeervolle en uiterst praktische Itoekkeuken voorzien van hoge hangkasten, korven- en glas/casten. Compleet met afwasaulomaat, koelkast, oven, kookplaat, schouw, multiplex werkblad met spoelbak en kraan. Amundsenweg 47, 4462 GP Goes, de Poel 2 Tel.: 0113-219770, Fax: 0113-219200 Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 09.30 - 17.30 uur. Zaterdag van 09.30 - 17.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur. 56400-030 Afbeeldingen kunnen afwijken. Prijs- en zetfouten onder voorbehoud. Prijzen exclusief verwijderingsbijdrage. 1 fHjöSl Keurmerk Kwaliteit Keukenbranche DETAILHANDEL Medewerker bloemenwinkel m/v voor een relatie in de omgeving van Goes. Je hebt een mbo-vakopleiding bloem schikken afgerond en een aantal jaren werkervaring in een bloemenwinkel. Kan je goed zelfstandig werken, ben je flexibel commercieel en voldoe je aan de eisen, reageer dan snel! Informatie: (0113) 25 25 05, ChauTa, Piet Heinstraat 3, Goes INDUSTRIE Raw material specialist m/v vooreen bedrijf in Bergen op Zoom, De raw material specialist houdt zich bezig met het grondstoffenmagazijn. Je plaatst orders bij leveranciers en onderhoudt de contacten. Je moet op korte termijn beschik baar zijn en beschikken over eigen vervoer Je beheerst de Engelse taal. Heb je interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes Productiemedewerker m/v voor een bedrijf in Kruiningen. De werkzaamheden bestaan uit het sorteren van uienringen. Je werkt één week in de ochtend, één week in de middag en daarna ben twee weken vrij. Je moet zelf voor vervoer zorgen. Heb je interesse? Bel voor meer informatie of kom langs. Informatie: (0113) 25 25 05, Monique Reijngoudt, Piet Heinstraat 3, Goes TECHNIEK Assemblagemedewerker m/v vooreen bedrijf in Kapelle waar ze zonnebanken en dakkoffers produceren. Je bent een echte teamplayei; kwaliteitsbewust en flexibel inzet baar op verschillende plaatsen.Voor de afdeling zonnebanken moet je beschikken over een afgeronde lbo-opleiding en affiniteit hebben met elektrowerkzaamheden. Heb je inte resse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05, Monique Reijngoudt, Piet Heinstraat 3, Goes High-Cad tekenenaar m/v voor verschillende bedrijven in omgeving Goes. Je hebt ervaring met High-Cad en bent op zoek naar een leuke, uitdagende baan. Het werk is fulltime met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: (0113) 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes Plaatwerker m/v voor een bedrijf in de regio Middelburg. De werkzaamheden bestaan uit het vervaardigen van dub belwandige schoorstenen en rookkanalen. Ben je geïnteres seerd? Neem dan contact met ons op! Informatie: (0118) bl 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg ZORG Verzorgende m/v voor verschillende zorginstellingen in de omgeving van Goes. Ben je in het bezit van een diploma ver zorgende en een auto reageer dan! Het werk is op oproep- basis. Informatie: (0113) 25 25 05,Wilma Hannewijk, Piet Heinstraat 3, Goes www.tempo-team.nl zoekt voor de huisartsenposten in Vlissingen, Goes en Zierikzee met ingang van 1 maart 2006 enthousiaste: Medisch Centralisten/Doktersassistenten m/v in een oproepovereenkomst voor de duur van 6 of 7 maanden. Vacaturenummer: SHZ 05.01 De huisartsenposten verzorgen de spoedeisende hulp buiten kantooruren. Functie-informatie: beantwoordt de telefoon en bepaalt de urgentiegraad van de klacht. Kiest de daarbij behorende actie; assisteert bij of verricht in opdracht van de huisarts behandelingen en geeft informatie, begeleiding en voorlichting aan patiënten en/of begeleiders; verricht administratieve en organisatorische werkzaam heden voor de SHZ volgens de gegeven richtlijnen en protocollen. Wij zoeken kandidaten die: zelfstandig en flexibel kunnen functioneren in wisselende situaties; beschikken over het diploma doktersassistent of verpleegkundige; bij voorkeur werkervaring hebben als doktersassistent of verpleegkundige; in teamverband kunnen werken; ervaring hebben met automatiseringsprogramma's. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Zieken huizen. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij mevrouw M. de Bliek, hoofd huisartsenpost, telefoonnummer: 06 - 52636717, b.g.g. SHZ: 0113 - 344057. Sollicitaties: Uw sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vacature nummer, richten aan: De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel Organisatie, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren@soz.nl. Sluitingsdatum: 7 december 2005. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op: 19 december 2005 Wende personeelsdiensten B.V. biedt oplossingen voor werkgevers en werkzoekenden. Als totaalaanbieder voor personele vraagstukken met ruime ervaring in werving en selectie zoeken wij in het kader van het project "stille reserves" in opdracht van horecaonder nemers Walcheren: "Stille reserves" zijn herintredende vrouwen en deze doelgroep wordt nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Het takenpakket bestaat o.m. uit: Verzorgen van ontbijt, lunch, diner. Terras- en zaalbediening. Bediening in het a la carte restaurant. Functie vereisten: Horeca ervaring is geen vereiste. Representatief, klantgericht, accuraat, vriendelijk. Eigen vervoer kan noodzakelijk zijn. Werktijden: Variabel: Week- en/of de weekenddiensten b.v. een combinatie van ontbijtbuffet kamermeisje een lunch en/of dinerdienst bediening bij partijen, gelegenheden terrasdienst. Wij bieden u ondersteuning, scholing en begeleiding. U krijgt een leuke baan bij een van de toonaan gevende horecaondernemingen op Walcheren. Tevens zijn er plaatsingsmogelijkheden voor kamermeisjes en keukenpersoneel. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Wende Personeelsdiensten B.V. Horecaproject Postbus 71 4330 AB Middelburg tel 0118616121 e-mail: info@wende.nl

de Faam | 2005 | | pagina 18