START GROTE VERANDERINGSUITVERKOOP! Donderdag 10 november 09.00 uur Gehele WINTERCOLLECTIE KORTING Nieuwe Burg 12 Middelburg Telefoon 0118-613481 BURG 25 Nieuwe Burg 25 Middelburg Telefoon 0118-641329 VERBOUWINGS UITVERKOOP! Gehele wintercollectie KORTING Nieuwe Burg 23 Middelburg Tel. 0118-641329 Ontmoet Vanaf voorjaar 2006 gaan wij ons bedrijf uitbreiden met damesmode en kinderschoenen. Deze grote verandering heeft tot gevolg dat wij eerder dan normaal gaan starten met de uitverkoop om alles weer in orde te hebben voor het voorjaar van 2006. f Ot Deelnemende organisaties in Zeeland Win een buurtfeest of een andere mooie prijs Win een ontmoetingspakket of een buurtfeest! Hartverwarmende initiatieven Nederland Contact in de buurt Oranje Fonds Ochtend vol ontmoetingen www.nederlandontmoet.nl Op zaterdag 19 november organiseert het Oranje Fonds de Landelijke Ontmoetingsdag. Ruim 250 organisaties op sociaal gebied houden Open Huis. Ook in uw buurt! Dé gelegenheid om samen met buurtgenoten een bezoekje te brengen aan bijzondere initiatieven in uw dorp of buurt Oranje Fonds Woensdag 9 november 2005 De Faam 17 Mei de bon op deze pagina - ingevuld ingeleverd bij een project - rijn mooie prijzen ie winnen. In elke provincie kan één organisatie een spetterend buurtfeest winnen, dat het Oranje Fonds volledig betaalt. Misschien maakt u de buurt wel blij met een feest! Daarnaast belonen wc nog eens vijftig bezoekers van de Landelijke Ontmoetingsdag met een speciaal ontmoctingspakkct. Vul de bon dus in en maak kans! U komt toch ook? Lever deze bon ingevuld in bij één van de deelnemende organisaties. Misschien winnen zij wel 1.500,- om een gezellig buurtfeest te orga niseren. En u maakt kans op een speciaal ontmoetingspakket, bestaande uit o.a. een Senseo koffiezetapparaat Een mooi cadeau om de nieuwe ontmoetingen een gezellig vervolg te geven. Naam organisatie: Plaats waar de organisatie is gevestigd: Uw naam: Uw adres: Uw postcode en woonplaats: Uw telefoonnummer (Het Oranje Fonds stelt deze gegevens niet beschikbaar aan derden.) Ontmoet elkaar in de buurt Vele vrijwilligers en professionals zetten zich dagelijks in voor een betere samenleving. Interessante projecten en hartverwarmende activiteiten die investeren in samen leven op kleine schaal. Denk bijvoorbeeld aan peulerspeelzalen, dorpshuizen waar mensen elkaar kunnen ontmoeten, stichtingen die ouderen ondersteunen, of projecten voor de emancipa tie van allochtone vrouwen. Tijdens de Landelijke Ontmoetingsdag komen bezoekers al les te weten over deze bijzondere initiatieven in hun buurt of dorp. Daarnaast is deze dag een mooie gelegenheid om buurt- of dorpsgenoten wat beter te leren kennen. We hopen dat de bezoeken op 19 november het begin zijn van vele nieuwe contacten en plannen. Biervliet Dorpshuis Biervliet Jeugdsoos Biervliet Burgh Haamstede: Atelier Jaap van der Oest Hulst Den Dullaert, cultureel centrum Kattendijke: Dorpshuis 't Blokhuis Middelburg: Primrose Academie voor Neerlandistiek Protestants Christelijke Ouderen Bond Zierikzee: SCW De Lichtboei - Project Wereldvrouwen Het Oranje Fonds hoopt samen met u een beweging op gang te brengen. Een succes volle dag vol ontmoetingen. De deuren gaan open op zaterdag 19 november tussen 10.00 uur en 13.00 uur. Het staat iedereen vrij om binnen te lopen wanneer dat het beste uit komt. Op deze pagina staat een overzicht van alle organisaties en projecten die in Zeeland meedoen. Op de website www.nederlandontmoet.nl worden alle adresgegevens van de deelnemers vermeld. De koffie staat klaar en er is een speciaal programma voor dc kinderen. De organisa ties presenteren zichzelf. Ook is er alle ge legenheid om oude bekenden én nieuwe mensen te leren kennen. Kortom: ontmoet elkaar! Want daardoor leren we van eikaars leven, wensen en problemen. Heel belang rijk in deze tijd! Het maakt samen leven niet alleen eenvoudiger, maar vooral ook pret tiger. Wc leven in ons land samen met 16 miljoen Nederlanders. Onze buren komen we regel matig tegen op straat, in de supermarkt, of op school. Maar spreken we elkaar wel eens echt? Weten we wal de organisaties in onze wijk of dorp precies doen? En wie heeft deze initiatieven wel eens bezocht? Nu krijgt iedereen die kans! Hel Oranje Fonds organiseert, male ter gelegenheid van het 25-jarige ambtsjubileum van Koningin Beatrix, dc Landelijke Ontmoetingsdag. Op dc Landelijke Ontmoetingsdag hoopt het Oranje Fonds zoveel mo gelijk mensen in contact te brengen met die organisaties én met elkaar. Doe ook mee! Het Oranje Fonds is het grootste fonds op sociaal gebied in Neder land. Het Oranje Fonds geeft jaarlijks ongeveer 17 miljoen aan organisaties die zich bezighouden met de sociale kant van onze samenleving. We willen samen streven naar een betrokken maat schappij. Daarom starten we regelmatig bijzondere projecten. 'Nederland Ontmoet' is daar een voorbeeld van. In 2005 gingen medewerkers van organisaties zoals buurthuizen, vrouwencentra en peuterspeelzalen bij elkaar op bezoek. Zo kon den zij ervaringen uitwisselen, elkaar inspireren en komen tot nieuwe initiatieven voor de toekomst. Met de Landelijke Ontmoetingsdag sluiten we dit jaar vol bijzondere ontmoetingen samen af en kunt ook deelnemen. Prins Willem-Alexander en Prinses Maxima zijn het beschermpaar van het Oranje Fonds. 20-50% biievekd 20-50% ODDS KIDS

de Faam | 2005 | | pagina 17