VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN wofkon uu zelfstandigheid gemeente Middelburg 1 V F F MIDDELBURG VLISSINGEN I VEERE Nationaal Revalidatie mm 3 V T I JANSSEN BOUW Prenatale Echoservice Zie hoe uw kindje leeft voor het in de wieg beweegt Bij ons kunt u een echo laten maken met DVD- of videoregistratie inclusief foto's. Woensdag 19 oktober 2005 De Faam 10 INFORMATIE OVERHEID AANVRAGEN KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende kapvergunning-aanvragen ont vangen: - Veerseweg 91, een leylandii (correctie op publicatie van 5 oktober 2005) - Landluststraat 14, twee knotwil gen - Westelijke Oude Havendijk (Begraafplaats/Crematorium), drie pinus nigra en vijf populieren. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Handhavina, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoonnummer 675000. PROGRAMMABEGROTING 2006 Burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg maken bekend dat de programmabegro ting 2006 vanaf woensdag 19 oktober in de informatiewinkel in het stadskantoor, Kanaalweg 3,voor een ieder ter inzage ligt en in bruikleen wordt gegeven. De programmabegroting 2006 is ook op de website van de gemeente Middelburg, www.middelburg.nl te raadplegen. Daarnaast is het mogelijk om een exemplaar van de programmabe groting 2006 voor 12,- te kopen bij de afdeling Planning Control van de Dienst Concer nondersteuning (tel (0118) 67 56 42). BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het oprichten van een dakkapel aan de achterzijde op het perceel Penninghoeksingel 87; het geheel vernieuwen van een tuinhuis/berging op het perceel Noordwea 247; het oprichten van een woonzorg complex op het perceel Nassaulaan/Sportlaan; het plaatsen van een raampartij in de achtergevel en vervan ging/reparatie van het plat dak op het perceel Simpelhuisstraat 18; het verbouwen van de woning tot winkel met appartement op het perceel Zusterstraat 14; het bouwen van 6 woningen bestaande uit 2 bouwblokken op het perceel bekend als bouwplan Mortiere; het vernieuwen van de garage ningen, waarop bi| een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke op het perceel Boudaenlaan 1 3; het bouwen van een woning op het perceel Molendijk 74 te Nieuw- en Sint Jooslana. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen bezwaar- schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve I de v< afwijke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw- monumenfen- gebruiks- en/of sloopvergunnin gen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het in gebruik nemen van het pand als winkelgebouw op het perceel Mortiereboulevard 6 (5- het plaatsen van een erfafschei- ding op het perceel Lange Noordstraat 23 (7-10); het aanbrengen van reclame aan de gevel op net perceel Achter de Houttuinen 12 (7-10k het slopen van asbesthoudende dakplaten op het perceel Bereklauwerf 2 te Arnemuiden (7- 10); het in gebruik nemen en houden van het pand als kinderopvang op het perceel Clasinastraat 1 te Arnemuiden(7-10); het aanbrengen van reclame op het perceel Veldzigt 19 (7-10); het uitbreiden van de woning op het perceel Achter het Hofplein 7 !7u10,;.. net wijzigen van een eerder ver leende bouw- en monumentenver gunning d.d. 28 september 2005 voor net gedeeltelijk vernieu wen/veranderen van het pand en het plaatsen van een tuinberging op het perceel Dam 25 (7-10); het wijzigen van een eerder ver leende lichte bouwvergunning d.d. 25 juli 2005 voor het plaatsen van welkomstborden (betreft bord aan de Veerseweg te Middelburg) (7- 10); het plaatsen van een serre op het perceel J.G. Schorerstraat 21 (11- 10); het uitbreiden van de woning op het perceel Tuindorp 10 te Arnemuiden (1 1-10); het uitbreiden van de woningen op de percelen Amnestylaan 78 en 80(11-10); het plaatsen van een bergings unit t.b.v. schoolsport op het per ceel Breeweg (11-10); het intern verbouwen van het woonzorgcentrum t.b.v. een zorg- steunpunt en een consultatiebu reau op het perceel Nieuwlandseweg 67 te Arnemuiden(l 1 -10); het vernieuwen van de trappen huizen op het perceel Saffier, Diamant, Topaas, Segeersweg en Granaat (11-10); het vervangen van de ramen en kozijnen op het perceel Havenstraat 4(11-10); het bouwen van dertig eenge zinswoningen op het perceel Mezenhof (Veersepoort) (11-10). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. INSPRAAK 'UITWERKINGS PLAN MORTIERE FASE 2B' Op grond van artikel óa van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) en de Middelburgse inspraakverordening ligt het ont werp van het 'Uitwerkingsplan Mortiere fase 2B' van het bestem mingsplan 'Mortiere' vanaf vrij dag 21 oktober 2005 gedurende 2 weken ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inspraak wordt verleend aan ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen. Het uitwerkingsplan is een uitwer king van de bestemming 'Uit te werken gebied voor woondoeleinden' van het bestem mingsplan 'Mortiere', maakt onderdeel uit van Woongebied fase 2 en omvat de bestemmingen 'Woondoeleinden I', 'Verkeers- doeleinden', 'Park' en 'Groen en Water' De tweede fase van het woonge bied Mortiere is gesitueerd aan de zuidwestzijde van het woon gebied. Fase 2 grenst daarmee aan de langgerekte singelstructuur met watergang die het woonge bied aan de zuidwestzijde scheidt van het naastliggende bedrijven terrein. Aan de zuidoostzijde grenst fase 2 aan de eerste fase van het woongebied. Aan de noordoostzijde grenst de nieuwe fase aan het toekomstige centrale park en aan de noord westzijde aan de (toekomstige) Mannezeesche watergang. Een beperkt gedeelte van het toekom stige centrale park valt binnen het onderhavige uitwerkingsplan. Medewerkers van de afdeling Ruimtelijk Beleid van de dienst Ruimte zullen desgevraagd een toelichting geven op- en/of vra gen beantwoorden over genoemd uitwerkingsplan. Gedurende genoemde termijn kunnen ziens wijzen schriftelijk naar voren wor den gebracht op een daartoe bestemd inspraakformulier, het welk bij genoemde vakbalie ver krijgbaar is. Tevens kunnen gedu rende voormelde termijn zienswij zen mondeling naar voren worden gebracht. Hiervoor dient een afspraak te worden gemaakt met de afdeling Ruimtelijk Beleid, tele foon (0118) 675225. BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER Kennisgeving ontwerp van het besluit tot opleggen nadere eisen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van nadere eisen ten aanzien van café Goudswaard, Lange Noordstraat 52 te Middelburg. Inhoud nadere eisen Op café Goudswaard is het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrich tingen milieubeheer van toepas sing. De nadere eisen zullen worden vastgesteld op grond van artikel 8.42, eerste lid, van de Wet milieubeheer en artikel 5, eerste lid, onder a van het Besluit horeca- sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer. Wij zijn voornemens om nadere eisen te stellen waardoor de geluidsbegrenzer zodanig moet zijn afgesteld dat kan worden vol daan aan de geluidniveaus van voorschrift 1.1.1 van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrich tingen milieubeheer. Daarnaast stellen wij nadere eisen ten aan zien van een voorportaal, het gesloten zijn van ramen en deuren en de ventilatievoorzieningen. Ter inzage Het ontwerp-besluit en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 20 oktober 2005 gedurende zes weken (tot en met 30 november 2005) elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 1 8.00 tot 20.00 uur ter inza ge bij de vakbalie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefonisch bij de afdeling te worden aangevraagd (tel. 0118 - 67 52 47). Zienswijze In de periode vanaf 20 oktober tot en met 30 november 2005 kunnen gemotiveerde zienswijzen over het ontwerp-besluit schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Ook kunnen tijdens een gesprek met een medewerker van de afdeling Vergunning verlening en Handhaving monde linge zienswijzen naar voren wor den gebracht. Telefonisch (0118- 675287) kan om een gesprek worden verzocht. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 1 9, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening onder voorwaarden vrijstelling te verle nen van het bestemmingsplan 'Buitengebied Middelburg', ten behoeve van het gebruik van twee bestaande schuren op het perceel Molendijk 57 te Nieuw- en Sint Joosland. De schuren zullen gebruikt worden als showroom en verkooppunt voor het ter plaatse bestaande handelsbedrijf in gereedschappen, elektramateriaal en matrassen. Dit gebruik is in strijd met de voor schriften .van genoemd bestem mingsplan. Het ontwerp-vrijstel- lingsbesluit met de relevante stuk ken ligt met ingang van vrijdag 21 oktober 2005 gedurende 6 weken (tot en met 1 december 2005) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodza kelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118) 675236. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A) Lichte bouwvergunning: 1aanbouwen van een bedrijfs pand (achterzijde) Scheldestraat 16 2. bouwen van een garage Zeewijksingel 47 3. plaatsen van een dakkapel Zuiderzeestraat 36 B) Reguliere bouwvergunning: 1plaatsen van lichtreclame Troelstraweg 366 2. aanbouwen van balcons aan de achtergevel Boulevard Evertsen 30 3. verbouwen van de voorgevel Badhuisstraat 16 4. bouwen van een woning Wildbaan 18 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning en monumentenver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waar op de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1plaatsen van 2 dakkapellen Westerzicht 464 10-10-2005 2. verbouwen van een woning Bachlaan 24 10-10-2005 3. gedeeltelijk slopen van 2 pan den Wolstraat 96 en 98 10-10- 2005 4. vernieuwen van de kap, kozij nen, metselwerk Bellamypark 21 11-10-2005 5. plaatsen van een afmeerponton aan de Westerhavenweg 11-10- 2005 6. verbouwen van een woning Boulevard Bankert 144 11-10- 2005 Tegen deze besluiten kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen: 1plaatsen van een opbouw Bermweg 5 Artikel 1 9, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening opent daar toe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen, lig gen de bouw- en situatietekenin gen gedurende zes weken, ingaande 20 oktober t/m 30 november 2005 ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk en/ of mondeling zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders indienen (ter atten tie van Afd. Ontwikkeling Postbus 3000, 4380 GV VLISSIN GEN) WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veer tien dagen op een donderdag. De stukken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor de verga dering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de ver gadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in net stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de volgende welstandsvergaderingen zijn 20 oktober, 3 en 17 november 2005. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging melding van veranderen artikel 8.19 Wet de genoemde melding, milieubeheer Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat: van RGR Shipping en Forwarding b.v. te Rotterdam een melding ingevolge artikel 8.19 Wet milieu ben eer is ontvangen van verande ring van de inriching Engelandweq 21 te Ritthem. De verandering oetreft het uitbreiden van de inrichting met een opslag op een nabij de inrichting gelegen te asfalteren terrein (ca. 1,7 na) aan de Engelandweg (ong.) voor de opslag van pijpen. De pijpen zijn gecoat, de schroefdraad is ingevet en afgedekt met een mog (geseald), zodat geen veronfrei- ging van hemelwater kan optre den. De voorgenomen verandering van de inrichting leidt niet tot andere of grotere nadelig gevolgen voor het milieu en de veranderingen dienen, krachtens de geldende voorschriften, binnen 3 jaar gere aliseerd te worden. De voorgeno men verandering geeft gelet op de inhoud van de melding geen aan leiding tot wijziging van de ver gunning. Om die reden hebben wij besloten akkoord te gaan met Ter inzage De melding en alle relevante stuk ken liggen van donderdag 20 oktober tot en met 30 november 2005 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagen van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inza ge in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1Op afspraak kun nen de stukken ook op donder dagavond tussen 17.00 uur en 20.00 uur worden ingezien, tele foon 0118-487339 of 0118- 487300 (e-mail whe@vlissinaen.nl). Desgewenst wordt er onder kantoortijden door de afdeling Milieu aan de Vredehoflaan 950 een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken Bezwaar Tegen ons besluit kan iedere belanghebbende, binnen zes weken na de datum van bekend making van de beschikking, schrif telijk bezwaar aantekenen op grond van de Algemene wet Bestuursrecht en de Wet milieube heer. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Beroep en voorziening Na onze eventuele beslissing op bezwaar is beroep mogelijk bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De voorzitter van dit rechtscollege beslist tevens over een verzoek om schorsing of jrlopige voorziening. Belanghebbenden kunnen een gemotiveerd verzoek indienen mits zij tevens een bezwaarschrift heb ben ingediend. Een verzoek om schorsing dan wel een voorlopige voorziening wordt alleen toegewe zen als onverwijlde spoed dit ver eist, gelet op de betrokken belan gen. U moet een afschrift van uw Bezwaarschrift dan wel beroep schrift bij het verzoekschrift om een voorlopige voorziening over leggen. Als tegen de beslissing op bezwaarschrift beroep wordt inge steld, moet griffierecht worden betaald. Dit geldt ook voor een verzoek om voorlopige voorzie- Informatie hierover kunt u rkrijgen (tel. 070-3624871). ig-_ verkrijgen bij de Raad van State. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning ingevolge art. 4.3.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening Vlissingen) is ontvan gen voor het verwijderen van een 1 ceder de Kempenaerstraat 1 2 te Vlissingen en 1 dwergcypres Vlissingsestraat 84 te Oost- Souburg. Wij zijn voornemens deze vergun ning te verlenen. Nadere informa tie over de kapaanvraag kunt u krijgen bij de directie Grondgebied afdeling Beheer tele foon 487373. Vlissingen, 1 9 oktober 2005 Burgemeester en wethouders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSIN GEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepa gina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Postbus 1000 4357 ZV Domburg gemeente@Veere.nl GEMEENTE Tel. 0118-555 444 Fax 0118-555 433 wvvw.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubneksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrij dag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden ver zonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw Bezwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, ae burgemeester or de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzie ningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffie rechten verschuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning/vrijstelling binnengeko men voor: Koudekerke - het uitoefenen van een beroep aan huis in verkoop van kleinscha lige apparatuur, Eikenhorst 18 (art. 19.3 Wet RO). Het (bouw)plan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van genoemd artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee liggen de bouw tekeningen van 20 oktober t/m 30 november 2005 ter inzage. Gedurende de genoemde periode bestaat voor u de mogelijkheid een schriftelijke zienswijze tegen het bouwplan bij het college in te die nen. BOUW/SLOOP/AANVRA GEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Domburg - het vernieuwen van 3 woningen en het bouwen van 2 zomerwonin gen Weverijstraat 11, 1 IA en 11B; - het verbouwen van een restaurant en woning 't Groentje 9; Koudekerke - het plaatsen van een praktijkruim te fysiotherapie Kerkstraat 1 - het veranderen van een carport Duinstraat 10; Meliskerke - het plaatsen van 4 raamkozijnen Rapenburgweg 6; Oostkapelle - het vernieuwen van een dak Oosterpark 59; Serooskerke - het plaatsen van een carport Luijksberglaan 13; - het vergroten van een woning Gargonstraat 19; Veere - het plaatsen van een berging Wolfertlaan 16; - het vergroten van een woning Veerseweg 83; Westkapelle - het vergroten van een zomerhuis Joossesweg 63; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/ SLOOP/ AANLEG)VERGUNNIN- GEN/MONUMENTENVER- GUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het oprichten van een woning Schoolstraat 11 A;(ó-10) Domburg - het wijzigen van de indeling en het veranderen van de kozijnen in de voorgevel 't Groentje 1 -3;(ó-10) Gapinge - het oprichten van een woning, kantoor en schuur Meiwerfweg 8,(6-10) Grijpskerke - het plaatsen van een dakkapel Molenstraat 8;(0539) Oostkapelle - het vergroten van een zomerhuis Burgvliet 64,(6-10) - het vernieuwen van een gevel Eikenlaan 5ó;(6-10) - het plaatsen van een kap op een vakantiehuis Dunopark 45,(6-10) - het plaatsen van een dakopbouw op de garage Orionstrtaat 29;(6- 10) Serooskerke - het oprichten van een bedrijfs pand de Padweie;(6-10)(le fase) - het vergroten van een bestuurska mer Kadetweg 4;(6-10) - het wijzigen van een vergunning voor het vergroten van een woning Oostkapelseweg 29,(6-10) Veere - het vergroten van een woning Fazantenlaan 1 ó;(ó-10) Vrouwenpolder - het wijzigen van een vergunning voor het vergroten van een super markt Fort den Haakweg 1 2;(ó-10) Westkapelle - het plaatsen van een dakkapel Noordkerkepad 48;(6-10) - het plaatsen van een stal/berging Korte Wegeling;(ó-10) Belanghebbenden hebben een wet telijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en ver leende vrijstellingen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzienin gen) U kunt de stukken inzien op net gemeentehuis te Domburg. VERORDENING REKENKA MERFUNCTIE VEERE Op 6 oktober 2005 heeft de gemeenteraad de Verordening rekenkamerfunctie Veere vastge steld. Het instellen van de rekenka merfunctie maakt onderdeel uit van het versterken van de controlerende taak van de raad. De rekenkamer functie, die wordt samengesteld uit onafhankelijke leden, gaat onder zoek doen naar de rechtmatigheid, de doelmatigheid en de doeltref fendheid. De rekenkamerfunctie treedt op 1 januari 2006 in wer king. De verordening ligt op de gebruikelijke wijze ter inzage. THEMABIJEENKOMST OVER HET TOEKOMSTPERSPECTIEF VAN DE LANDBOUW EN HET LANDSCHAP IN VEERE Dinsdag 25 oktober 2005, 14.30 uur in het gemeentehuis te Domburg. Tijdens de bijeenkomst laten de raad en het college zich informeren over het toekomstperspectief van de landbouw en het landschap in Veere. Diverse deskundigen behan delen o.a. de volgende onderwer pen: - het Landbouwbeleid van het Ministerie van LNV; - Omgevingsplan provincie Zee land; - de vertaling van het beleid van rijk en provincie naar gemeente; - landschap en bedreigingen; - biologische landbouw; - projecten in Zeeuws Vlaanderen; Belangstellenden kunnen wel aan wezig zijn maar hun inbreng komt later. Voor een goede voorberei ding van deze bijeenkomst vragen wij u om u aan te melden bij net bestuurssecretariaat via email adres: m.koster-rooze@veere.nl Domburg, 19 oktober 2005 Burgemeester en wethou ders van Veere Casco leverbaar Persoonlijk ontwerp Korte bouwtijd Hoge isolatiewaarde Duurzaam bouwen r-;vv 2SS253 Vraag onze gratis documentatie aan BOUW \hüö Ambachtlaan 29, Industrieterrein 'Attelaken" c-5JpS£r GXW 4871 ED Etten-Leur t 076 - 50 40 944 f 076 - 50 40 988 ^nwonincborc einfo@janssen-bouw.nl w www.janssen-bouw.nl Het eerste en enige bureau in Zeeland 'Setvoor een afspraaljop maandag - vrijdag: OS.00 - 17.00 uur 'J-fu isartsenprakt ijd Spel<fwrst J/.TF Scfuiurmatistraat 6 4357 'L'lj'Dotnburg Te(. 0118-5S1271

de Faam | 2005 | | pagina 10