VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg R VLISSINGEN VFF« MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 14 september 2005 De Faam BMMBMMBBMËW W'WIWHf i ii rtft' SSS 10 INFORMATIE OVERHEID AANVRAAG KAPVERGUN- NING De gemeente heeft een kapvergun- ning-aanvraag ontvangen voor: Prins Mauritsstraat 47, een berk. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvraag is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoonnummer 675000. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschik king Beschikking Burgemeester en wethouders van Midaelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben ver leend aan de Gemeente Middelburg. Het verzoek betreft het oprichten en in werking heb ben van een tijdelijk gronadepot voor de maximale duur van twee jaar. De inrichting is gelegen aan de Arnesteinweg (onge-nummerd) te Middelburg, kadastraal bekend Gemeente Middelburg, sectie M, nr. 380. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen vanaf donderdag 15 september tot en met woens dag 26 oktober 2005 elke werk dag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vak balie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donder dagavond dient vooraf telefonisch te worden aangevraagd (telefoon nummer 011 8 - 67 52 47). Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoem de stukken. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewij zigd. Beroep Vanaf vrijdag 16 september tot en met don derdag 27 oktober 2005 kan beroep worden ingesteld door: degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp beschikking; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont werpbeschikking; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van hef ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State kan, indien beroep is ingesteld en overwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als hef verzoeken om een voorlopige voorziening moet griffierecht worden betaald. BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER Kennisgevina besluit tot opleggen naaere eisen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij nadere eisen hebben gesteld ten aanzien van: 1Zorgstroom. De inrichting is gelegen aan de Diodeweg 8 te Middelburg. 2. Taxicentrale Renesse. De inrich ting is gelegen aan de Grenadierweg 7a te Middelburg. Inhoud nadere eisen Op Zorgstroom is het Besluit hore ca-, sport- en recreatie-inrichtin gen milieubeheer van toepassing en op Taxicentrale Renesse hef Besluit opslag- en transportbedrij ven milieubeheer. De nadere eisen zijn vastgesteld op grond van arti kel 8.42, eerste lid, van de Wet milieubeheer en artikel 5, eerste lid, van de besluiten. Wij hebben middels de nadere eisen lagere geluidgrenswaarden voor de dag-, avond- en nachtpe riode vastgesteld. Hierdoor wegen de inrichtingen minder zwaar mee bij de berekening van de etmaal- waarde van 50 dB(A) op de zone- grens van het industrieterrein Arnestein. Voorts blijft middels deze nieuwe geluidgrenswaarden voldoende geluidruimte beschik baar voor de bedrijfsvoering van de inrichtingen. Ter inzage De besluiten en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf don derdag 15 september 2005 tot en met woensdag 26 oktober 2005 tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie van de Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoem de stukken. Bezwaar Binnen zes weken na de dag die volgt op de verzenddatum van de besluiten kunnen belanghebben den tegen de besluiten een bezwaarschrift bij ons college (postbus 6000, 4330 LA Middelburg) indienen. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Indien tegen een besluit bezwaar wordt gemaakt, kan gedurende de bezwaartermijn een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden gedaan indien - gelet op de betrokkken belangen - onverwijlde spoed dat vereist. Een verzoek tot een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van ae Wet milieube heer is ingediend door Stichting Behoud Hoogaars te Vlissingen voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een scheepswerf. De inrichting is geprojecteerd aan de Zuidwal 63 te Arnemuiden, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie G, nr. 3884 en 3885. Inzage De aanvraag, de ontwerpbeschik king, die gericht is op de vergun ningverlening onder voor waarden, en andere relevante stukken liggen vanaf donderdag 15 september tot en met woens dag 1 2 oktober 2005 elke werk dag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vak balie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donder dagavond dient vooraf telefonisch bij de afdeling te worden aange vraagd (tel. 0118 - 67 52 47). Desgevraagd wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoem de stukken. Bedenkingen In de periode vanaf vrijdag 16 september tot en met donderdag 1 3 oktober 2005 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de ont werpbeschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachte-wisseling over de ontwerpbeschikking kan daar om telefonisch worden verzocht. Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking kunnen later beroep instellen oii de afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te Brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van de ont werpbeschikking. WIJZIGING APV Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergadering van 6 september 2005 heeft besloten tot wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg 1997 (17de wijzi ging). Deze wijziging betreft de afdeling "het bewaren van hout opstanden". Deze verordening treedt in wer king op 22 september 2005 en ligt voor een ieder ter inzage bij de informatiewinkel in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Kopieën van ae stuk ken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het verkeersbesiuit om het parkeren te verbieden op een aan de Hof van Sint Jan te Middelburg gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeervak is bestemd in te trekken. Tegen het besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 27 oktober 2005 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorzieningenrechter bij de recht bank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient aif verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek worden griffierechten gehe ven. Het volledige verkeersbesiuit ligt bij de informatiewinkel in het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg ter inzage. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om Bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een garage op het perceel Zuster van Donkstraat 2; het bouwen van een tuinkamer en twee dakkapellen op het per ceel J. Brasserstraar 21 het intern verbouwen van de woning op het perceel Seisweg 105; het vernieuwen van de kozijnpa nelen op het perceel Het Groene Woud 1; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Europalaan 23; het plaatsen van een houten brug over de Nadorstsprink. Ter hoogte van de Scholeksterstraat/Nassaulaan (winkelcentrum); het vernieuwen van de trappen huizen op de percelen Saffier, Diamant, Topaas, Segeersweg en Granaat; het vervangen van de kozijnen en het plaatsen van een dakkapel aan de achterzijde van de woning op het perceel Oude Werfstraat 9; het vervangen van de kozijnen en ramen op het perceel Havenstraat 4; het bouwen van een ontvang struimte op het perceel Vlackeweg 5 te Nieuw-en Sint Joosland; het aanbrengen van een dakven ster op het perceel Spanjaardstraat 68; het gedeeltelijk vernieuwen van de keuken/bijkeuken op het per ceel Eigenhaardstraat 4; het aanbrengen van reclame op het perceel Plein 1 940 nummer 5. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, monumenten- gebruiks- en/of sloopvergunnin gen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het aanbrengen van gevelbelet tering op het perceel Kousteensedijk 5 (2-9); het intern verbouwen van een appartement op het perceel van Volenhovenstraatl 4a te Arnemuiden (2-9); het gedeeltelijk veranderen van de indeling van het interieur in het and op het perceel Lange oordstraat 23 (2-9); het in gebruik nemen en houden van het pand aan het perceel Johan van Reigersbergstraat 11 als winkel (6-9); het gedeeltelijk plaatsen van scheidingswanden en vloeren op het perceel lange Delft 10-12 (6- 9); het vergroten van een dakkapel op het perceel Zuidsingel 96 (6-9); het slopen van asbesthoudende panelen op het perceel Het Groene Woud 1 (6-9); het aanbouwen van de keuken op het perceel Arnelaan 18 (7-9); het vernieuwen van de reclame op het perceel Lange Delft 103- 105 (7-9); het bouwen van een tuinmuur met poort op het perceel Vlissingsestraat 40 (7-9); het vernieuwen van de kozijnpa nelen op het perceel Het Groene Woud 1 (7-9); het plaatsen van een autobrug over de Mannezeesche watergang op het perceel bekend als verkave lingsplan Mortiere (7-9); net in gebruik nemen van het pand als winkel op het perceel Johan van Reiqersberqstraat 3-5 (7-9). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. Kijk voor meer gemeente lijke informatie op pagina 5 in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. GEMEENTE BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen f.b.v.: A) Lichte bouwvergunning: 1plaatsen van een raam in de zijgevel Spaarnestraat 38 2. verbouwen van een schuur Gravestraat 69 B) Reguliere bouwvergunning: 1verbouwen van de technische ruimte Koudekerkseweg 88 C) Sloopvergunning: 1. geheel/gedeeltelijk slopen van diverse opstallen Glacisstraat 165 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning en monumentenver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waar op de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1verbouwen van een woning Burchtstraat 27 01-09-2005 2. vervangen van de garagedeur door een vaste pui Amstelstraat 61 01-09-2005 3. slopen van een schuur Wielingenlaan 12 01-09-2005 4. samenvoegen van 2 panden Wolstraat 96+ 98 02-09-2005 5. gebruiken van een opleidings instituut Oosterhavenweg 24 07- 09-2005 6. plaatsen van een dakkapel Glacisstraat 148 06-09-2005 7. verbouwen van een schuur Gravestraat 73 06-09-2005 8. verbouwen van een woning Noordbeekseweg 2 07-09-2005 9. plaatsen van een dakkapel Groen van Prinstererlaan 90 07- 09-2005 Tegen deze besluiten kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen: 1de heer G. Degrande, verbouw 2 schuren tot een garage/berging aan de Gravestraat 73 2. De heer M. Brown, verbouw 2 schuren tot een garage/berging aan de Gravestraat 69 Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening opent daar toe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen, lig gen de bouw- en situatietekenin gen gedurende vier weken, ingaande 15 september 2005 tot en met 26 oktober 2005 ter inza ge in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders indienen (ter attentie van Afd. Ontwikkeling, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN) WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veer tien dagen op een donderdag. De stukken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor ae verga dering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de ver gadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in net stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de volgende welstandsvergaderingen zijn 22 september en 6 oktober 2005. HOORZITTINGEN COMMIS SIE BEZWAARSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaarschriften Vlissingen maakt bekend dat op: maanaag 19 september 2005 in het stad huis, Stadhuisplein 2 te Vlissingen een openbare hoorzitting wordt ehouden waar (onder voorbe- oud) de volgende zaak wordt behandeld: 19.45 uur: bezwaarschrift van R. Joosse inzake het besluit van bur gemeester en wethouders d.d. 31 mei 2005 om een aanvraag voor een uitweg af te wijzen in verband met de oescherming voor de roenvoorziening. [zaaknummer 5-020], Het procesdossier ligt vanaf heden tot en met 19 september 2005 voor iedereen ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1, bij de afdeling Bestuurszaken. U kunt zien met vragen over de procedure wenden tot de secreta ris, mevrouw F. Vermeulen, tele foon 011 8 - 487292. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning ingevolge art. 4.3.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening Vlissingen) is ontvan gen voor het verwijderen van: - 2 eiken en 2 elzen Irenestraat 17; 1 Japanse notenboom Nagelenburgsingel 2; - 1 abeel, 12 esdoorns, 3 meel- bessen en 6 essen Zaaihoekweg; - 2 essen, 3 platanen en 9 popu lieren winkelcentrum Papegaaienburg te Vlissingen. Wij zijn voornemens deze vergun ning te verlenen. Nadere informa tie over de kapaanvraag kunt u krijgen bij de directie Grondgebied afdeling Beheer tele foon 487373. Vlissingen, 14 september 2005 Burgemeester en wethouders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSIN GEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepa- gina 'In den blauw geruiten iel' elders in dit blad. Postbus 1000 GEMEENTE Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubfieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrij dag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per fpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw Bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (011 8) 555 444. BOUW/SLOOP/AANVRA GEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Domburg - het plaatsen van een bergbezink- bassin Dr. H.C.M. Ghijsenstraat; Grijpskerke het vernieuwen van een paardenstal Steengrachtsweg 2A; - het slopen van een paardenstal Steengrachtsweg 2A; - het veranderen van een atelier naar gastenverblijf Middelburgseweg 22; Oostkapelle - het vergroten van een schuur Noord weg 60a; - het vernieuwen van een gevel Eikenlaan 56; - het plaatsen van een dakkapel Berkenlaan 16; Serooskerke - het plaatsen van een brandweer garage Vrouwenpolderseweg;(le fase) Veere - het aanleggen van paden, wegen, parkeergelegenneden, aanbrengen van verhardingen Oudestraat/Oranjeplein; Vrouwenpolder - het wijzigen van de vergunnning voor het vergroten van een super markt Fort den Haakweg 1 2; - het plaatsen van een aanlegstei ger Faelweg 5: - het gedeeltelijk slopen van een schuur Kon. Emmaweg 4; Westkapelle - het oprichten van een woning met garage Baaiweg 2; - het vernieuwen van een stallings ruimte Poppekerkseweg 9; Zoutelande - het vernieuwen van een wagen huis Westkapelseweg 88; - het vergroten van een woning Roompotstraat 26. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediencl kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUN NINGEN De volgende vergunningen ziin verleend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het oprichten van een woning met garage Reigersberg 8;( 1 -9) Biggekerke - het veranderen van een schuur tot cursuscentrum Krommenhoeke l;(l-9) Koudekerke - het plaatsen van een blokhut Blinkertlaan 4,(1-9) Serooskerke - het vergroten van een woning Oostkapelseweg 34;( 1 -9) Veere - het vergroten van een woning Fazantenlaan 14;(1 -9) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. AANVRAAG KAPVERGUN NING De gemeente heeft de volgende aanvragen voor een kapvergun ning ontvangen: - Roosjesweg te Domburg, 3 bomen rooien t.b.v. de bouw van een bergbezinkbasin. - Wilgenlaan 1 3 te Serooskerke, één boom rooien. Belanghebbenden kunnen binnen 14 dagen na publicatie hun ziens wijze indienen bij de gemeente Veere, afdeling Openbare Ruimte, postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Voor nadere informatie kunt u terecht bij de balie Grondgebied, tel. 0118-555447. VASTSTELLING BEREKE NINGSGRONDSLAGEN STRUCTURELE SUBSIDIES MUZIEKVERENIGINGEN Op 30 augustus 2005 hebben wij op grond van de Algemene Subsidieverordening Veere 2005 nieuwe grondslagen vastgesteld voor de berekening van structurele subsidies categorie A aan muziek verenigingen. De nieuwe grond slagen treden in werking op 1 januari 2006 en worden toege past op de subsidieverlening vanaf het jaar 2006. De nieuwe grond slagen liggen vanaf 15 september 2005 gedurende 4 weken ter inzage bij de Centrale Publieksbalie, cluster Zorg. VERORDENING OP DE VER TROUWENSCOMMISSIE VOOR DE VERVULLING VAN DE VACATURE VAN BURGE MEESTER VAN DE GEMEENTE VEERE De gemeenteraad heeft op 30 augustus 2005 de Verordening vertrouwenscommissie vastgesteld. Met het vaststellen van deze veror dening is een vertrouwenscommis sie ingesteld en ligt de werkwijze van deze commissie vast. Deze verordening ligt tijdens de ope ningsuren voor iedereen ter inza ge- Domburg, 14 september 2005 Burgemeester en wethou ders van Veere BEKENDMAKING WEGSLEEPREGELING De gemeenteraden van Middelburg, Veere en Vlissingen hebben in hun vergaderingen van respectievelijk 6 september 2005, 28 juni 2005 en 28 juni 2005 ieder besloten tot het vaststellen van de Wegsleepregeling. Deze verordening ligt van 15 september t/m 12 oktober 2005 voor een ieder kosteloos ter inzage op de gemeentehuizen. Kosten overbrengen en bewaren van voertuigen 1De kosten exclusief BTW van het overbrengen van een voertuig naar de bewaarplaats (Marie Curieweg 5 te Ritthem) bedragen: a. voorrij kosten: 45, b. kosten van een onvolledige ber ging: 120,—; c. kosten van een volledige ber ing: 175,—. De kosten exclusief BTW van het bewaren van een voertuig bedra gen 9,voor elk etmaal of een edeelte daarvan. Indien het voertuig niet binnen 48 uur na de inbewaringstelling is afgehaald, bedragen ae kosten van bekendmaking van de beschikking 27,27. 4. De kosten exclusief BTW ver bonden aan de afgifte van een voertuig bedragen 25,— bij afgifte op maandag tot en met vrij dag tussen 08.00 en 1 8.00 uur, en op overige tijdstippen 50, 5. Ingeval van verkoop, eigen domsoverdracht om niet of vernie tiging van een voertuig ingevolge artikel 5:30 van de Algemene wet bestuursrecht, worden de daad werkelijk gemaakte kosten, inclu sief de kosten van taxatie, in reke ning gebracht. De verordening treedt in werking op 27 oktober 2005. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Veere en Vlissingen. 14 september 2005

de Faam | 2005 | | pagina 10