VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg GEMEENTE VLISSINGEN 5 MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 13 juli 2005 De Faam 14 INFORMATIE OVERHEID trap, het aanbrengen van dakha- ken en het vernieuwen van het glas Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het plaatsen van een Velux dak venster op het perceel Hof van Sint Pieter 24; het bouwen van een kantoorpand aan de Segeerssingel (hoek Schroeweg-Kanaalweg); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Langevielesingel 24; het gedeeltelijk plaatsen van scheidingswanden en vloeren op het perceel Lange Delft 10-12; het geheel vernieuwen van de kozijnen aan de buitenzijde van het pana op hef perceel Penninghoeksingel 11 het doorbreken van de tussenmu ren van de panden op de percelen Roompot 16 - 18 te Arnemuiden; het aanleggen van een opslagter rein voor straatmateriaal op het perceel Waldammewea ong.; het aanpassen van net schilder werk aan de voorgevel op het per ceel Lange Noordstraat 65; het gedeeltelijk vernieuwen van de schoorsteen en hef plaatsen van een extra dakraam op het perceel Sint Janstraat 60; het verplaatsen van (gips)wanden om het te kunnen plaatsen van een keuken- en badkamerinrichting op het perceel Lange Noordsfraat 23; kader van de aanvraag worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het restaureren en aanpassen van de dakconstructie en de goten op het perceel Vlasmarkf 12(1 -7); het veranderen van een kantoor naar sauna op het perceel Molstraat 2-2a (1-7); het vernieuwen van de voorzet wanden en plafonds op het perceel Blauwedijk 1 3 (1-7); het restaureren van de stoep en in de bestaande ramen op het per- Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 zienswijze ceel Herengracht 96 (1-7); EC Middelburg. Voor een dergelijk (bouw)aan een wijziging op een eerder ver- verzoek is griffierecht verschuldigd. bij het colle het uitbreiden van het schoolge bouw op hef perceel Elzenlaan 4; het bouwen van een bijkeuken op het perceel Belfort 77. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatie karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergun ning kunnen geen bezwaarschrif ten worden ingediend. NB.: Hef is mogelijk dat de tekenin- aen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kunnen een wijziging op een eerder ver leende vergunning (d.d. 9 maart 2005) voor de bouw van een kan toorgebouw (C) op het perceel Park Veldzigt 19 t/m 33 (1-7); het gedeeltelijk uitbreiden en ver anderen van het Zeeuws Museum op het perceel Abdij 6 (1-7); hef aanbrengen van reclame op het perceel Johan van Reigersbergstraat 3 (4-7); het aanbrengen van (licht) recla me op het perceel Johan van Reigersbergstraat 7(6-7); het plaatsen van een nieuwe pui in de voorgevel op het perceel Segeersstraat 13-19 (6-7); het vervangen van een garage deur door een wand met raam op hef perceel Kreekrakstraat 2 (6-7); het aanpassen van de ruitindeling en het schilderen van de voorgevel op het perceel Balans 7 (6-7); het gedeeltelijk vernieuwen van ramen en dakkapellen op het per ceel Kinderdijk 4 (6-7); het bouwen van twee groepswo- ingen op het perceel Johan Vilhem Thibautstraat 31 -33 (6-7). nin Wi Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de AANVRAAG MONUMEN TENVERGUNNING Van 15 juli 2005 tot en met 28 juli 2005 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage het veranderen van de keuken- en badkamerinrichting op het perceel Lange Noordstraat 23; het gedeeltelijk vernieuwen van de schoorsteen en het plaatsen van een extra dakraam op het perceel Sint Janstraat 60. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd woraen ingediend bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 1 9, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Griffioen I" ten behoeve van het uitbreiden van de woning op het perceel Seispark 8 te Middelburg. De (bouw)aanvraag ligt met ingang van vrijdag 15 juli 2005 gedurende 4 weken (tot en met 11 augustus 2005) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent één of meer souwjaanvraag kenbaar maken ij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE (EX ARTIKEL 15 WRO; 'binnenplanse' vrijstelling) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen ten behoeve van het vergroten van het magazijn op het Eerceel Nieuwe Burg 18. Het ouwplan voldoet niet (geheel) aan het ter plaatse vigerende bestem mingsplan "Beschermd Stads gezicht". Voornoemd college is voornemens om met gebruikmaking van de in genoemcf bestemmingsplan opge nomen mogelijkheid vrijstelling te verlenen van het vigerende bestem mingsplanvoorschrift waarmee het bouwplan in strijd is. In verband hiermee ligt het bouw plan vanaf vrijdag 15 juli 2005 gedurende 2 weken (tot en met 29 t' ili 2005) voor een ieder ter inzage ij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende deze periode kan een ieder schrif telijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Studentenhuisvesting Vlissingsestraat 21 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmings plan 'Beschermd Stadsgezicht' ten behoeve van de interne verbouwing van het voormalig stadskantoor aan de Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Het is de Bedoeling dit gebouw te verbouwen tot maximaal 88 studen tenwoningen in opdracht van de Woningstichting Woongoed. Het ontwerpbesluit, het bouwplan en de bijbehorende ruimtelijke onderbouwing liggen met ingang van vrijdag 15 juli 2005 gedurende zes weken (tot en met 25 augustus 2005) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000 4330 LA Middelburg. WET GELUIDHINDER (geluidhinder studentenwo ningen Vlissingsestraat 21) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij voornemens zijn over te gaan tot indiening van een verzoek om vast stelling van een hogere grens waarde op grond van de Wet Geluidhinder voor het bouwen van 88 studenfenwoningen in het voor malig stadskantoor aan de Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Als gevolg van hef verkeer gaat voor deze woningen de geluidsbe lasting aan de gevels de in de Wet Geluidhinder genoemde voorkeurs- waarde van 50 dB(A) te boven. Het ontwerp-verzoek aan Gedeputeerde Staten en het daar bij behorende akoestisch onder zoek, ligt met ingang van vrijdag 15 juli 2005 gedurende 6 weken ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende deze termijn kan een ieder met betrekking tot dit onder werp schriftelijk zijn/haar zienswij ze kenbaar maken. Op dinsdag 23 augustus 16.00 uur zal in hef Stadskantoor aan de Kanaalweg 3 een openbare hoor zitting worden gehouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld mondeling zijn/haar ziens wijze over het ontwerp-verzoek kenbaar te maken. Om organisato rische redenen worden diegenen, die deze openbare zitting wensen bij te wonen, verzocht zich daar voor uiterlijk maandag 22 augustus 2005 aan te melden (0118 - 67 52 36 of 0118 -67 52 44). VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn verga dering van 20 juni 2005 neeft ver klaard dat een herziening van het bestemmingsplan 'Zanddorp' wordt voorbereid ten behoeve van de wijziging van de bestemming van het perceel grond gelegen tus sen de percelen Breeweg 26 t/m 52 (even) te Middelburg en de per celen 't Zanddorp 114 t/m 144 (even) te Middelburg van 'groen voorzieningen' in 'erf'. De raad besloot tevens dat het voorbereidingsbesluit in werking treedt met ingang van vrijdag 15 juli 2005. Het voorbereidingsbesluit ligt met bijbehorende tekening, waarop hef perceel is aangegeven waarvoor het betreffende besluit geldt, met ingang van vrijdag 15 juli 2005 tij dens kantooruren voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de afde ling Ruimte, Kanaalweg 3. Belanghebbenden kunnen binnen 6 weken na de datum van publicatie van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de gemeenteraad. Tegelijkertijd met of na indiening van het bezwaar schrift kan, indien de onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening worden aangevraagd bij de voorzieningenrechter van ae Rechtbank Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse vige rende bestemmingsplan 'Beschermd Stadsgezicht' ten behoeve van het uitoefenen van de functie wonen op de verdiepingen van het pand Lange Noordstraat 23. Het ontwerpbesluit met ruimtelijke onderbouwing ligt met ingang van vrijdag 15 juli 2005 gedurende zes weken (tot en met 25 augustus 2005) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent het bouwplan kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen f.b.v.: A) Lichte bouwvergunning: 1plaatsen schuifpui in de voorge vel H. Roland Holstlaan 4 2. aanbouwen serre Mendelssohnlaan 27 3. plaatsen blokhut de Deckerestraat 10 B) Reguliere bouwvergunning: 1bouwen garage Ritthemsestraat 35 2. verbouwen operatiekamers Koudekerkseweg 88 3. plaatsen mobiele sfrandposf en toiletruimte Nolledijk 4. uitbreiden school Roerstraat 27 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning en monumentenver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waar op ae vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1uitbreiden moskee Schuitvaartsfraat 14 01-07- 2005 2. renoveren dak Gravestraaf 77 04-07-2005 3. gedeeltelijk wijzigen voorgevel Julianalaan 1 3 04-07-2005 4. verbouwen operatiekamers Koudekerkseweg 88 06-07- 2005 Tegen deze besluiten kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met ingediende bouwaanvragen: 1plaatsen geluidwerende voor ziening langs rijksweg A58 ter hoogte van ae afrit Oost-Soubun (Kromwegesingel Ritthemsestraat, Watertoren) Een binnenplanse vrijstelling op grond van het bestemmingsplan Buitengebied artikel 3 lid 4d ten aanzien van de hoogte. Artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordeninq opent daartoe de moqe- lijkheid. 2. plaatsen zes lichtmasten bij hef kunstgrasveld (voetbalveld 3) op het Sportpark Bonedijke aan de Olympiaweg 11 Een vrijstelling van artikel 3 van de voorschriften van bestemmings plan Baskensburg II. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordeninq opent daartoe de moqe- Tjkheid. oordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen, lig gen de bouw- en situatietekenin gen gedurende vier weken, ingaande 14 juli 2005 tot en met 10 augustus 2005 ter inzage in het stadhuis, Paul Krugersfraat 1 Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders indienen (ter attentie van Afd. Ontwikkeling Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN) WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veer tien dagen op een donderdag. De stukken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor ae verga dering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de ver gadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in net stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de volgende welstandsvergaderingen zijn 14, 28 juli en 11 augustus 2005. BESTEMMINGSPLAN BEDRIJVENTERREIN POOR- TERSWEG Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken bur gemeester en wethouders van Vlissingen bekend dat het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland van 12 april 2005 tot goedkeuring van het bestem mingsplan Bedrijventerrein Poortersweg thans onherroepelijk is. Genoemd besluit ligt met ingang van 14 juli 2005 voor een ieaer ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 RAMPENPLAN EN RAMPEN BESTRIJDINGSPLANNEN Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Vlissingen maakt bekend dat het op 28 juni 2005, conform hun bevoegdheid als verwoord in arti kel 3.1 van de Wet Rampen en Zware ongevallen (WRZO), het Rampenplan 2005-2009 voor de gemeente Vlissingen heeft vastge steld. De burgemeester van Vlissingen maakt bekend dat zij op 27 juni 2005, conform haar bevoegdheid als verwoord in artikel 4.1 van de Wet Rampen en Zware Ongevallen (WRZO), de rampbe- strijdingsplannen voor de Vlissingse bedrijven Invista Polyester BV, Thermphos International BV en Sea Way Chemical Processing heeft vastge steld. WET MILIEUBEHEER (WM) WET VERONTREINIGING OPPERVLAKTEWATEREN (WVO) Vergunning voor Compagnie de Manutention RoRo B.V. te Vlissingen - voor net veranderen (uitbreiden) van een inrichting voor het aan- en afvoeren van personenauto's, trailers en containers met een kavel van ca. 40 ha, fase 2 (WM); - voor het lozen van mogelijk ver ontreinigd hemelwater op de Sloehaven (WVO). Burgemeester en wethouders van Vlissingen, belast met de coördi natie van de procedure van beide vergunningenaanvragen maken op grond van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat - hun college op 06 juli 2005, onder nr. 12222/7319 de gevraagde vergunning onder voorschriften hebben afgegeven op grond van de Wet milieube heer. Zij wijzen er op dat de beschikking wegens ingediende bedenkingen afwijkt van ae eerder ter inzage gelegde ontwerp beschikking. - de Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat bij besluit van 30 juni 2005, nr. WVO 3996, aan Compagnie de Manutention RoRo B.V. te Vlissingen ingevolge de Wet verontreiniging oppervlakte wateren de bij beschikking d.d. 13 augustus 2002, met nummer WVO 6603 verleende vergun ning, zodanig is gewijzigd dat een nieuwe lozing van mogelijk ver ontreinigd hemelwater, afkomstig van de uitbreiding van het par keerterrein erin op genomen is. Terinzagelegging Boven genoemde besluiten en andere van belang zijnde stukken liggen van 14 juli 2005 tot en met 24 augustus 2005 ter inzage op de volgende adressen en tijdstip pen: 1In de centrale hal van het stad huis van de gemeente Vlissingen gelegen aan ae Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen tij dens kantooruren. Na vooraf gaande afspraak (tel. 0118- 487339/ 487300 of whe@vlissin- gen.nl) kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 uur tof 20.00 uur ingezien worden. 2. Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (tel. 0118 - 622428) op werkdagen van 09.00 uur tot 1 2.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. Beroep en voorlopige voorzie ning Tegen het besluit kan tot en met 24 augustus 2005 beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State worden inge steld door: a. degenen die bedenkin gen (zienswijzen) hebben inge bracht tegen net ontwerp; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp; c. degenen die bedenkin gen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aan gebracht; a. degenen aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen (zienswijzen) te neb ben ingebracht tegen het ontwerp. Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, met ten minste een vermelding van de naam en het adres van ae indie ner, de dagtekening van het beroep, een vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en het kenmerk van het besluit. De beslui ten worden op 25 augustus 2005 van kracht tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoek tof net treffen van een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de Voorzitter van voornoemde afdeling. Het besluit wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist. Van de indiener van een beroep schrift/verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffiegela gehe ven. Omtrent de noogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen kunt u zich in verbinding stellen met de secretarie van de voor noemde afdeling. Vlissingen, 13 juli 2005 Burgemeester en wethou ders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informa tiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. GEMEENT E Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl VFF™ www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubneksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrij dag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-posf) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen sprake is van spoed. als er ver- Hiervoor zijn griffierechten schuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Koudekerke - het plaatsen van een blokhut Blinkertlaan 4 (art. 1 9.3 Wet RO). Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van genoemd artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee liggen de bouw tekeningen van 13 juli 2005 t/m 10 augustus 2005 Ier inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende de genoemde periode bestaat voor u de mogelijkheid een schriftelijk bezwaar in te die nen. BOUW/SLOOP/AANVRA GEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver- gunning zijn ingekomen voor: Grijpskerke - hef veranderen van de voorgevel Kerkrina 23; Koudekerke - het wijzigen van vergunning voor het plaatsen van 2 in plaats van 4 trekkershutten Dishoekse- weg 41 - het slopen van een schoolge bouw Biggekerksestraat 2; Oostkapelle - het oprichten van een vrijstaande woning met garage Azalealaan 1 - het vernieuwen van een dak Burgvliet 74; Serooskerke - het oprichten van een bedrijfs pand Padweie; - het vergroten van een woning Oostkapefseweg 34; Westkapelie - het vergroten van een zomerhuis Joossesweg 40; - het vernieuwen van het dak Joossesweg 101; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEGJVERGUNNIN- GEN/MONUMENTENVER- GUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - het vergroten van het badpaviljoen Badhuisweg 1;(11-7) Koudekerke - het slopen van 2 barakken Vlissinasestraat 22,(1-7); Meliskerke - het plaatsen van een schuur/ ber ging Jan Vaderstraat 1 b;(l -7) Serooskerke - het plaatsen van een overkapping aan de zijgevel De Meijstraat 2;(1 -7) - het plaatsen van een overkapping aan de zijgevel De Meijstraat 4,(1 - verging Vrouwenpolder - het plaatsen van een berging Augustinushof 1 3;( 1 -7) Westkapelie - het plaatsen van een nooduit gang smidstraat 2;(1 -7) - het vergroten van een loods Meerkerkweg 11 -7) Zoutelande - het plaatsen van 2 blokhutten Houtenburgseweg 7 en 7a1 -7) - het vernieuwen van een be Zilvermeeuw 1 3;( 1 -7) - het oprichten van een woning Noordendolfer 23;( 1 -7) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VOORBEREIDINGSBESLUIT LOODHOLSEWEG 6 TE GRIJPSKERKE De gemeenteraad heeft op 30 juni jl. een voorbereidingsbesluit genomen voor het perceel Loodholse-weg 6 te Grijpskerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sectie K nrs. 518 ged. en 681 ged., t.b.v. het bou wen van 4 woningen en een peu terspeelzaal. Dit besluit ligt, met de bijbeho rende tekening, van 14 juli t/m 24 augustus 2005 ter inzage in het gemeentehuis. Tijdens deze termijn kunnen belanghebben den hiertegen bezwaar maken. Het besluit treedt in werking op 14 juli 2005 ART. 19, LID 1 WRO T.B.V. HET BOUWEN VAN 4 WONINGEN EN EEN PEU TERSPEELZAAL AAN DE LOODHOLSEWEG 6 TE GRIJPSKERKE Wij zijn van plan om op het perceel Loodholseweg 6 te Grijpskerke 4 woningen en een peuters-peelzaal te realiseren. Dit plan is in strijd met het bestemmingsplan "Loodhol". Wij willen met toepassing van arti kel 19. lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening hiervoor vrij stelling verlenen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaring van geen bezwaar is ontvangen. In verband hiermee ligt het plan van 14 juli t/m 10 augustus 2005 ter inzage in het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor iedereen de mogelijkheid schriftelijk bezwaar tegen het plan bij het college in te dienen. De ruimtelijke onderbouwing van het plan is ook in te zien op de gemeentelijke website, www. veere.nl. WET MILIEUBEHEER REVISIEVERGUNNING KON. EMMAWEG 4 TE VROUWEN POLDER Wij maken bekend dat van 15 juli t/m 26 augustus 2005 voor ieder een ter inzage ligt op het gemeen tehuis te Domburg, de revisiever gunning die wij hebben verleend aan de heer N. Mesu, voor de inrichting Kon. Emmaweg 4 te Vrouwenpolder (agrarisch bedrijf met hofstedecamping, paarden- houderij, recreatieve appartemen ten en dagrecreatie). Buitenom de openingstijden kunnen de stukken inaezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118-555447). De vergunning is niet gewijzigd ten opzichte van net ontwerp. T/m 26 augustus 2005 kan beroep ingesteld worden bij de Afdelinc bestuursrechtspraak van de Raac van State door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpver- gunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont- werpvergunning; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het verle nen van de vergunning ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten peen bedenkingen te hebben inge bracht tegen de ontwerpvergun- ning. Als u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voor ziening vrage van ae Ara spraak van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 27 augustus 2005, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en een verzoek om een voor lopige voorziening is gedaan. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 en aan de Voorzitter Afdeling bestuursrecht- EA 's - Gravenhage). ONTWERP-REVISIEVERGUN- NING NOORDWEG 39 TE OOSTKAPELLE Wij maken bekend dat van 15 juli t/m 12 augustus 2005 voor ieder een ter inzage ligt op het gemeen tehuis te Domburg, het voornemen om vergunning te verlenen aan Mts. Janse voor een gemengd agrarisch bedrijf gelegen aan de Noordweg 39 te Oostkapelle. Buitenom ae openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 555447).T/m 12 augustus 2005 kunnen gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerpbeschikking schriftelijk door iedereen bij ons college worden ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend worden gemaakt, moet u dit tegelijk met net indienen van uw bezwaar ken baar maken. Op verzoek kan t/m 12 augustus 2005 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld met het college, de aanvrager en eventuele andere aanwezigen. Alleen als u tijdig (schriftelijk) bezwaar heeft ingebracht tegen de ontwerpbeschikking kunt u beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u redelij kerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwaar in te dienen dan wel oesluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WIJZIGING PLAATSELIJKE NING VEERE ALGEMENE VERORDE- Op grond van de Algemene plaat selijke verordening van de gemeente Veere is net verboden om met een voertuig op het strand te rijden. Hierop zijn een aantal uitzonde ren, bv. voor voertuigen die de strandpaviljoens bevoorraden. Op dit moment zijn daarvoor 2 moge lijkheden. Tussen 18.30 uur en 1 1.30 uur worden paviljoens die aan een berijdbare overgang lig gen bevoorraad en tussen 1 7.00 uur en 1 2.00 uur de paviljoens die niet aan een berijdbare overgang liggen. De gemeenteraad heert het bestaande artikel zodanig gewij zigd dat het bevoorraden van alle strandpaviljoens in de toekomst dient plaats te vinden tussen 18.30 uur en 1 1.30 uur. Deze verorde ning treedt op 14 juli 2005 in wer king. BEKENDMAKING ALGEME NE PLAATSELIJKE VERORDE NING Wij zijn van plan het huidige arti kel over het barbecuen op het strand te handhaven en hiervoor Been strandvak aan te wijzen, aarnaast zijn wij van plan het huidige artikel over het kitesurfen te handhaven en ook geen apart strandvak aan te wijzen voor het vliegeren met een buggy. Het conceptvoorstel ligt op de gebruikelijke wijze ter inzage van 14 juli t/m 10 augustus 2005. Belanghebbenden kunnen tijdens deze periode hun zienswijze bekend maken. Domburg, 13 juli 2005 Burgemeester en wethou ders van Veere

de Faam | 2005 | | pagina 14