VAN DE Hulp? Daar zorg ik zelf voor! DIABETES IS DE GROOTSTE VEROORZAKER VAN RUNDHEID INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN asm gemeente Middelburg GEMEENTE VLISSINGEN MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Vraag de gratis Diabetes Risicotest aan. Of word donateur. Giro 5766, Amersfoort. Bel 0800 - 5766123 of ga naar www.diabetesfonds.nl Ango maak(t) beter leven mogelijk! ^"Xi54343 Laat ze niet vallen Giro 222111 Nationaal Epilepsie Fonds Woensdag 29 juni 2005 De Faam 16 INFORMATIE OVERHEID AANVRAGEN KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende kapvergunning-aanvraag ontvan- gen: Kastanjelaan 5, één conifeer. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoonnummer 67 50 00. BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER Kennisgeving besluit tot opleggen nadere eisen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij nadere eisen hebben gesteld ten aanzien van: 1Fabory Centre Middelburg. De inrichting is gelegen aan de Hertzweg 36 te Middelburg. 2. Paneelbouw Middelburg. De inrichting is gelegen aan de Hertzweg 5 te Mideïbura. 3. Lana Cars Middelburg. De inrichting is gelegen aan de Elektraweg 25A te Middelburg. Inhoud nadere eisen Op Fabory Centre Middelburg en Paneelbouw Middelburg is het Besluit opslag- en transportbedrij ven milieubeheer van toepassing en op Land Cars Middelburg het Besluit inrichtingen voor motor voertuigen milieubeheer. De nade re eisen zijn vastgesteld op grond van artikel 8.42, eerste lid, van de Wet milieubeheer en artikel 5, eer ste lid, van de besluiten. Wij hebben middels de nadere eisen een lagere geluidgrens waarde voor de dagperiode gesteld. Hierdoor wegen de inrich tingen minder zwaar mee bij de berekening van de etmaalwaarde van 50 aB(A) op de zonegrens van het industrieterrein Arnestein. Voorts blijft middels deze nieuwe geluidgrenswaarde voldoende geluidruimte beschikbaar voor de bedrijfsvoering van de inrichtin gen. Ter inzage De besluiten en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 30 juni 2005 gedurende zes weken (tot en met 10 augustus 2005) tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie van de Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoem de stukken. Bezwaar Binnen zes weken na de dag die volgt op de verzenddatum van de besluiten kunnen belanghebben den tegen de besluiten een bezwaarschrift bij ons college (postbus 6000, 4330 LA Middelburg) indienen. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Indien tegen een besluit bezwaar wordt gemaakt, kan gedurende de bezwaartermijn een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden gedaan indien - gelet op de betrokkken belangen - onverwijlde spoed dat vereist. Een verzoek tot een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het parkeerterrein op Plein 1940 wordt aangewezen als taxistand plaats van vrijdag 20:00 uur tot zaterdag 06:00 uur en van zater dag 20:00 uur tot zondag 06:00 uur. Dit besluit liat ter inzage bij de informatiewinkel van het stadskan toor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg. Kopieën hiervan zijn aldaar tegen betaling verkrijg baar. Tegen dit besluit kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekendmaking van dit besluit bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed, qelet op de betrokken belangen, aat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek wordt griffierecht gefie Dit recht bedraagt 1 38,-- natuurlijke personen en 276,-- voor andere dan natuurlijke per- leven. voor sonen. INSPRAAK VOORONT WERPBESTEMMINGSPLAN 'Stromenwijk' Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Middelburgse inspraakver ordening ligt het voorontwerp van het bestemmingsplan Stromenwijk met ingang van donderdag 30 juni gedurende 4 weken (derhalve tot en met donderdag 27 juli 2005) voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte. Kanaalweg 3 te Middelburg. Het plangebied is gelegen tussen de Kanaal door Walcheren, Stromenweg (inclusief het in uit voering genomen project Stromenpoort), Koudekerkseweg, Poelendaeleweg en de Poelendaelesinael. Het vooront werp is bedoeld als een algehele herziening van de thans in het plangebied vigerende bestem mingsplannen en heeft hoofdzake lijk een conserverend karakter. De belangrijkste functie binnen het plangebied is wonen met daaraan verbonden voorzieningen als onderwijs- en andere maatschap pelijke voorzieningen, winkelvoor zieningen, groenvoorziening en wegen. Inspraak wordt verleend aan inge zetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen. Een exemplaar van het voorontwerpbestemmings plan kan voor enkele dagen wor den uitgeleend tegen betaling van een borg van 15,=. Gedurende de termijn van terinza- gelegging kunnen inspraakreac ties schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakformulier. Deze formulie ren zijn verkrijgbaar bij de vakba lie van de dienst Ruimte. Tevens kunnen, gedurende voor melde termijn, inspraakreacties mondeling naar voren worden gebracht. Hiervoor dient een afspraak te worden gemaakt met de afdeling Ruimtelijk Beleid, tele foon 0118 - 675285. GOEDKEURING WIJZI GINGSPLAN VEERSEPOORT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat hun besluit ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) van 3 mei 2005 tot wijzi ging van een aantal ondergeschik te wijzigingen van de plankaart en de voorschriften van het uitwer kingsplan Veersepoort 3b, bij besluit van 31 mei 2005, nummer 0505248/33 is goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zeeland. Het goedkeuringsbesluit, alsmede het uitwerkingsplan en het desbe treffende bestemmingsplan liggen met ingang van vrijdag 1 juli 2005 gedurende zes weken ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Gedurende de termijn van terinza- geleggina kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Gedurende de beroepstermijn kan tevens een verzoek om een voorlo pige voorziening worden inge diend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland treedt in wer king daags na afloop van de beroepstermijn. Indien er binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het plaatsen van twee dakkapel len op het perceel Europalaan 23; het uitbouwen van de woning aan de achterzijde op het perceel Klaverakker 24 te Arnemuiden; het plaatsen van een tuinmuur op het perceel Sint Pieterstraat 23; het gedeeltelijk veranderen (intern) van het kinderdagverblijf op het perceel Buitenhove 161; het gedeeltelijk veranderen en vergroten van het kinderdagver blijf op het perceel Sint Jorisstraat 35; het aanbrengen van reclame op het perceel Mortiereboulevard 4; het vergroten van de keuken en berging op het perceel Noordsingel 30; het gedeeltelijk vernieuwen van de serre op het perceel Sint Janstraat 15; het plaatsen van een geldauto maatruimte en het aanpassen van de pui op het perceel Koorkerkstraat 12; het aanbrengen van reclame op het perceel Johan van Reigersberstraat 11-13; het gedeeltelijk veranderen en verbouwen van het pand op het perceel Lange Delft 32-36; het plaatsen van een tuinkamer op het perceel Kruitmolenlaan 7. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het restaureren/renoveren van de woning op het Damplein 26 (21-6); het renoveren van de begane grond, eerste en tweede verdie ping en het dak op het perceel Rotterdamsekaai 3 (21-6); het gedeeltelijk veranderen van perceel de voorgevel en binnenwanden op het perceel Veerseweg 104 (21 -6); het plaatsen van twee Velux dakramen op het perceel Nagtglasstraat 24 (22-6); het gedeeltelijk veranderen van de voorgevel en binnenwanden op het perceel Veerseweg 104 (22-6); het plaatsen van twee Velux dakramen op het perceel Nagtglasstraat 30 (22-6); het plaatsen van twee Velux dakramen op het perceel Nagtglasstraat 26 (22-6); het plaatsen van twee Velux dakramen op het perceel Nagtglasstraat 32 (22-6); het plaatsen van een Velux dak raam op het perceel Nagtglasstraat 34 (22-6); het bouwen van vier woningen op het perceel Robert Johnsonstraat nrs. 39, 41, 83, 85 (22-6); het bouwen van twaalf woningen op het perceel Bluesroute nummer 58, 62, 64, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 93 (22-6); het bouwen van negen woningen op het perceel Billy Holidaystraat nummer 12, 3, 6, 8, 10, 1 3, 15, 17 (22-6); het bouwen van vier woningen op het perceel Muddy Watersstraat nummer 10, 12, 14, 16(22-6); het in gebruik nemen van het pand als schoolgebouw op het perceel Willem Arondeusstraat 59 (22-6). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 1 juli 2005 tot en met 14 juli 2005 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het gedeeltelijk vernieuwen van de serre op het perceel Sint Janstraat 1 5; het gedeeltelijk vernieuwen/ver- anderen van de woning op het perceel Blindenhoek 3; het gedeeltelijk slopen van de inrichting en de deur op het per ceel Vlasmarkt 1 3; het aanbrengen van voorzetra men (binnen) op het perceel Langeviele 51 Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het vernieuwen van de aanbouw aan de woning op het perceel Wagenaarstraat 23 te Middelburg. De (bouw)aanvraag ligt met ingang van vrijdag 1 juli 2005 gedurende 4 weken (tot en met 28 juli 2005) ter inzage bij de vakba lie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent één of meer (bouw)aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op pagina 5 in deze Faam, www.middel- burg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. BOUWAANVRAGEN Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning (bekendmaking ingevolge art. 41 zijn ingekomen t.b.v.: A) Lichte bouwvergunning 1verbouwen winkelpand Dreesstraat 4 2. uitbreiden woning Vliedberg 16 B) Reguliere bouwvergunning 1gedeeltelijk wijzigen voorgevel Julianalaan 13 2. plaatsen verlichting rond het sportveld Olympiaweg 11 3. uitbreiden woning Assumburg 69 4. bouwen garage Weverstraat 15 5. bouwen bedrijfswoning Landbouwweg 7 6. bouwen clubhuis Baskensburgplein 10 7. plaatsen brandwerende opslag- kluis Westerhavenweg 2 A 8. bouwen garage Badhuisstraat 197 C) Sloopvergunning 1gedeeltelijk slopen van asbest houdende materialen van een schuur Beatrixlaan 2 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning en monumentenver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waar op de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1gebruiken dagbestedingscen trum Handelsweg 28 16-06- 2005 2. gebruiken kamerverhuurpand Dortsmansstraat 3 en 3A *16- 06-2005 3. wijzigen gevel Bonedijkestraat 161 *21-06-2005 4. verbouwen café met bovenwo ning tot woonhuis Bellamypark 7 *21-06-2005 5. gedeeltelijk slopen bebouwing begane grond Bellamypark 7 21-06-2005 6. uitbouwen woning de Mey van Streefkerklaan 1 22-06-2005 7. vervangen garagedeur Anna Blamanlaan 1 2 23-06-2005 Tegen deze besluiten kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veer tien dagen op een donderdag. De stukken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor ae verga dering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de ver gadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in net stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de volgende welstandsvergaderingen zijn 30 juni, 14 en 28 juli 2005. Vlissingen, 29 juni 2005 Burgemeester en wethou ders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informa tiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. GEMEENTE Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg >mHTm Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl Y F F^K www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbaiie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrij dag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. HOORZITTING ONTWERP- BESTEMMINGSPLAN KONINGSHOF KOUDEKER- KE Op donderdag 7 juli a.s. vanaf 16.00 uur wordt in het gemeente huis aan de Traverse 1 te Domburg een openbare hoorzit ting gehouden door de hoorcom- missie bestemmingsplannen. Onderwerp is de ingediende zienswijzen tegen het ontwerpbe- stemmingsplan Koningshof, gedeelte Noordeinde te Koudekerke. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Westkapelle - het plaatsen van een verdieping op een vakantiehuis Joossesweg 150 (art. 15 Wet RO); Grijpskerke - het vergroten van een appelschil- bedrijf Ravesteinweg 2A (art. 15 Wet RO); Veere - het vergroten van een dakkapel Markt 30 (art. 15 Wet RO); - het vernieuwen van dakkapellen, kozijnen en een carport Mijnsherenstraat 1 (art. 15 Wet RO). De bouwplannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met de ter plaatse gelden de bestemmingsplannen. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergun ning te verlenen door toepassing van genoemd artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee liggen de bouwtekeningen van 29 juni 2005 t/m 27 juli 2005 tijdens de ope ningstijden ter inzage op net gemeentehuis te Domburg. Gedurende de genoemde periode bestaat voor u de mogelijkheid om schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Koudekerke - het veranderen van een loods B reeweg 21 - het slopen van 2 barakken Vlissingsestraat 22; Vrouwenpolder - het slopen van asbesthoudende vloerbedekking Prins Bernhardlaan 7; - het plaatsen van een berging Augustinushof 1 3; - het vergroten van twee woningen Kon. Beatrixlaan 9 en 11; Westkapelle - het plaatsen van een nooduit gang Smidstraat 2; Zoutelande - het vergroten van een zomerhuis De Zandput 30; - het plaatsen van 3 garageboxen Zuidstraat 6; - het slopen van asbest vloerbe dekking Scheldestraat 1 3; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaar inge diend kan worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 1 2 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/MONU MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen ziin verleend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - vergunning als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1 988 voor het vervangen van de aan bouw van de scftuur Kloosterweg 4,(16-6) - het vergroten van een werk plaats/opslag Zuidweg 5;(21 -6) Biggekerke - vergunning als bedoeld in artikel 1 1 van de Monumentenwet 1988 voor het herbouwen van het pand Dorpsstraat 23-25,(16-6) Domburg - het vergroten van een woning Ewout van Dishoeckstraat 3,(16-6) Grijpskerke - het vergroten van een woning en berging Burg. Bouwmanstraat l;(16-6) - het oprichten van een nieuwe loods Middelburgseweg 18,(16-6) Meliskerke - het vernieuwen van kozijnen en een dak Valkenburqstraat 14,(16- 6) Oostkapelle - het vergroten van een zomerhuis Burgvliet 95;( 16-6) Vrouwenpolder - het slopen van asbesthoudend materiaal Dorpsdijk 8;( 16-6) - het oprichten van 47 zomerwo ningen Vroondijk 9;(2e fase)(17- 6) - het oprichten van een bijeen komstgebouw Faelweg 5;( 16-6) - het slopen van 5 zomerwoningen en 1 pand t.b.v.fietsverhuur Vroondijk 9;( 17-7) - het oprichten van 3 windturbines Hoogh Plaetweg 25,(16-6) Westkapelle - het oprichten van een opbouw slaapkamer Kon. Wilhelminastraat 1 8;( 16-6) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen.(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. UITGIFTE BOUWGROND IN VEERE ('SANDENBURGH') Wij maken bekend dat op 2 juni 2005 de inschrijving is gestart voor de uitgifte van een kavel bouwgrond in het plan 'Sandenburgh' Veere. Er zal 1 kavel bouwgrond (twee-onder- één-kap) worden uitgegeven. De inschrijving eindigt op 30 juni 2005.Bij de uitgifte van de kavels bouwgrond worden strikte bin- dingseisen gehanteerd. Dit houdt in aat als eerste bouwgrond zal worden toegewezen aan gegadig den die een sociale of economi sche binding hebben met de kern. Er kan alleen ingeschreven wor den met een inschrijfformulier dat onderdeel uitmaakt van een infor matiebrochure. Deze brochure kan tijdens de inschrijfperiode worden opgehaald bij de balie van het cluster Grondgebied (balie nr.ó) in het gemeentehuis te Domburg. De grondprijs 2005 voor een bouwkavel t.b.v. twee onder-één-kap/geschakelde woning bedraagt: 162,- per m_ (exclusief BTW) WET MILIEUBEHEER ONTWERP-REVISIEVERGUN- NING ZWANENBURGSE- WEG 6 IN OOSTKAPELLE Wij maken bekend dat, van 1 juli 2005 t/m 29 juli 2005 voor ieder een ter inzage ligt op het gemeen tehuis te Domburg, het plan om vergunning te verlenen aan Maatschap Den Hollander voor een pluimveehouderij gelegen aan de Zwanenburgseweg 6 in Oostkapelle. Buiten openingstijden kunnen de stukken worden inge zien na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118- 555447).T/m 29 juli 2005 kun nen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking schriftelijk bij het college worden ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens bekend worden gemaakt, moet u dit tege lijk met het indienen van uw bedenkingen kenbaar te maken. Op verzoek kan t/m 29 juli 2005 over het ontwerp van de vergun ning van gedachten worden gewisseld met het college, de aan vrager en eventuele andere aan wezigen. Alleen als u op tijd (schriftelijk) bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbe schikking kunt u beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u rede lijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het plan. AANVRAAG KAPVERGUNNING Wij hebben de volgende aanvra gen voor kapvergunning ontvan gen: - Westkapelle, Molenwal 31 één kastanje. - Koudekerke, Biggekerksestraat 2, één kastanje. - Serooskerke, Torenstraat 44/46, 2 coniferen. - Koudekerke, Braamweg 11één es. Belanghebbenden kunnen van 29 juni tot 13 juli hun zienswijze indienen bij de gemeente Veere, afdeling Openbare Ruimte, post bus 1000, 4357 ZV Domburg. Voor meer informatie kunt u terecht bij de balie Grondgebied, tel. 0118.555447. RAADSVERGADERING donderdag 7 juli 2005, aanvang 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis te Domburg. Agenda: - Spreekrecht voor de burgers over de geagendeerde en ae niet- geagendeerde onderwerpen - Vragenuur voor raadsleden - Ingekomen stukken - Voorjaarsnota 2005. - Verlenen van een krediet voor de sloop en sanering van de Kapellestraat 9 te Veere. - Verlenen van een krediet voor vervanging van een trap aan het Bastion te Veere. Degene die gebruik wil maken van het spreekrecht meldt dit voor de aanvang van de vergadering aan de griffier. Domburg, 29 juni 2005 Burgemeester en wethou ders van Veere OORZAARRIARETES r Diabetes Fonds [CBFc GO<D<0O<UM "Door de vernieuwde Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ) moet je precies die zorg en hulp kunnen krijgen die bij je past. Niet alleen thuis, maar ook op je werk, op school of waar je maar wilt. Dit is de kans om zeggenschap te krij- gen over je leven. Maar dan moet je wel zorgen dat je krijgt waar je recht op hebt. V*SÜilwï Daarom ben ik Ango-lid." Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave, uitkeringen, zorg, hulp, woningaanpassingen, Postbus 850, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van Ango! 3800 AW Amersfoort (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van Ango, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie) 120.000 mensen met 120.000 mensen leven in onze kerheid. Ieder moment kunnen zij een aanvat krijgen. Want epilepsie is nog steeds niet te genezen. Meer onderzoek is hard nodig. Laat men sen met epilepsie niet vallen. Help mee en geef aan de collectant. De Macht van het Kleine

de Faam | 2005 | | pagina 16