Slepende ruzie zorgt voor definitief einde avontuur in Groot-Valkenisse Portretten in Vierschaar Jong talent stoeit met wortels dans en muziek Cd Rob Meijer is voer voor puristen en kunstliefhebbers Proeven, ruiken, zien en doen in plattelandsweek Open Walcherse tuinen Avonturenland sluit in augustus de deuren Letselschade? Wandelmars rond Walcheren T WETEN WAA Knuffelen bij kinderboerderij Expositie over bombardement RONDJE WALCHEREN HUISARTSEN TANDARTSEN APOTHEKEN VERLOSKUNDIGEN SOS TELEFONISCHE HULPDIENST DIERENARTSEN DIERENAMBULANCE Fietsroute Goede vrienden Gevangenis Gouden hart Laagdrempelig DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG PALS GROEP Kosteloos juridisch advies Woensdag 18 mei 2005 55S955@raB2SSSB!S5öSSBSa®SB8aHe8SBB«HHBBH ■annBsanBBBS De Faam S®!SS5S!®S®!®5M?K®H®5®® VLISSINGEN - De vierender tigste editie van de Mars rond Walcheren wordt op zaterdag 18 juni gehouden. Wandelaars kunnen 25, 40 of 65 kilometer lopen. De route voert de wandelaars langs de mooiste plekjes van Walcheren en is geheel met pij len aangegeven. Om de vier ki lometer is een rijdende verzor- gingspost aanwezig en tevens zijn er twee caféstops. De wan delroutes van de 25 en 40 kilo meter lopen parallel aan de 65 kilometer route, maar stoppen respectievelijk in Domburg en Serooskerke. Met een pedelbus je worden de wandelaars terug gebracht naar de start in Vlissin- gen. De mars begint om 8.00 uur bij het clubhuis van Wandelsport- vereniging Willen is Kunnen aan de Adriaan Coortelaan 1 in Vlis- singen. Het startbureau is tussen 7.00 en 13.00 uur geopend voor de lo pers van de 25 kilometer. De lo pers van de 40 en 65 kilometer kunnen daar lot respectievelijk 17.30 en 21.00 uur terecht. Meer informatie is verkrijgbaar via: 0118-418236. GROOT-VALKENISSE - "We kappen ermee, we gaan nu echt dicht." Avonturenland Valkenisse sluit half augustus de deuren. De eigenaars Corné en Jope Leemans zijn het beu. De 'burenruzie' met de direc teur van camping Valkenisse, duurt nu al anderhalf jaar. Een paar weken geleden mondde het conflict uit in een steekpartij. Door Niels Bouterse Groot-Valkenisse ligt mooi en rustig in de beschutting van de hoge duinen van Walcheren. Groot is het niet. Het plaatsje be staat uil een paar woonhuizen, ongeveer twintig vakantiehuizen en verschillende campings, waaronder camping Valkenisse. Met zijn 120 staanplaatsen is dat één van de grootste campings in de omgeving. Tussen de camping en een par keerterrein staat een grote loods. Walcheren: Huisartsenpost Walcheren, Koudekerkseweg 86, Vlissingen, tel. 0900-1985. Voor spoedeisende hulp is de huis-art- senpost bereikbaar vanaf 18.00 tot 08.00 uur, in het weekend of tij dens feestdagen. Spreekuur na afspraak. Stad Middelburg: De praktijken van A.P. Bruijnzeel, S.A. van den Haak, C.J.E.M. Albers, J.L.F. Wortelboer en F.J. Heere zijn voor spoedgevallen bereikbaar via 0118-644301. Visites aanvragen voor 10.00 uur. De Veerse Huisartsen: Praktijken van de artsen Van Tol, Ubels, Helmes, Rullens, Bats, Spckhorst, Van Eede, Van Eede-Hidskes, Van der Male en Huisman worden zaterdag en zondag waargeno men door F. van Eede, De Casembrootstraat 24, Westkapelle, 0118-571234 en R. van Tol, Markt 36, Vccre, 0118-501271 Spreekuur voor spoedgevallen op zaterdag en zondag van 11 tot 12 uur: A. de Looff, Badhuisstraat 140, Vlissingen, 0118-413881. Stadsgewest Vlissingen-Middelburg. Zaterdag van 10 tot 17 uur: Hummelen, Markt 69, Middelburg, 0118-612134 en Ringeling, Lange Delft 133, Middelburg, 0118-612538. 24-uurs dienst vanaf vrijdag 16.00 uur: De Singel, Singel 9, Vlissingen, 0118-412730. Vlissingen en Oost-Souburg: Donderdag 20 uur tot vrijdag 20 uur: J. van Dierendonck. Van vrijdag 20 uur tot en met zondag 22 uur: M. Snoep, 0118-471140. Middelburg: van vrijdag 21.30 uur tot zondag 21.30 uur: J. Drijdijk, 0118-626045. Dag en nacht bereikbaar 0900-0767 Gezelschapsdieren: Spreekuren zonder afspraak 11-12 uur en 17- 18 uur; Zaterdag en zondag A.L. Hoogveld en R. Meesters, Korte Noordstraat 61, Middelburg, 0118-637077. Landbouwhuisdieren en paarden: Dierenartsenpraktijk Walcheren. Visites aanvragen zaterdag en zondag tussen 8 en 9 uur, 0118-633803. Dierenartsen- praktijk Roskam: Kelderweg 1, Meliskerke, tel. 592838. Spreek uurzaterdag van 10-12 uur en volgens afspraak. Dagelijks 0900-7673437 COLIJNSPLAAT - Tijdens de Week van het Platteland, van donderdag 23 tot en met zondag 26 juni, zetten ver schillende boeren en tuinders hun deuren open zodat ieder een kan zien wat er op hun erf gebeurt. Eén van de activitei ten is de Agrifair Zeeland in Colijnsplaat. Het thema van de week is 'Ontdek de streek'. De Agrifair Zeeland is op vrij dag 24 en zaterdag 25 juni bij proefboerderij de Rusthoeve in Colijnsplaat. Ondernemers uit verschillende sectoren presente ren hun bedrijven in de schuren en op het erf. Er zijn rondleidin gen langs de biologische gewas sen en bezoekers kunnen ken nismaken met agrarisch natuur beheer. Verder koken professionele koks op een kookeiland Zeeuwse ge rechten die geproefd kunnen worden. Er is een uitgebreide markt met streekproducten, kunst uit de streek en keramiek. Er zijn westernshows met paarden, demonstraties schapen- drijven en vlassers in kleder dracht demonstreren hoe vroe ger vlas werd verwerkt tot lin nen. Voor de kinderen is er een speelstad met verschillende springkussens. Ook is er veel le vende have te bekijken zoals lammetjes, geitjes, kuikentjes en kalfjes. De Ierse folkband The Druids verzorgt de muziek. De Agrifair Zeeland is op vrijdag 24 juni van 14.00 tot 21.00 uur open en op zaterdag van 11.00 tot 16.30 uur. Vanaf de Zeelandhallen (trans ferium) in Goes, camping de Schotsman Banjaardpark, Noordzee Residence, Camping Anna Friso en Roompot recrea tie is een fietsroute uitgezet naar de Agrifair in Colijnsplaat. Bei de routes zijn op de transferia beschikbaar. VEERE - Beeldend kunste naar Marie-Louise Kommers hoopt met een expositie in Stadhuismuseum De Vier schaar in Veere meer bekend heid te krijgen als portrettist. Daarom toont zij momenteel in klei geportretteerde Zeeuwse burgemeesters en de commissaris van de konin gin in een verkoopexpositie. Sinds 1990 staat in haar werk op uiteenlopende manieren de mens centraal. Daarbij ontdek te ze de kwetsbaarheid van het individu. Ze noemt dat boei end. Ze vindt het terug in de houding, een gebaar, een ge zichtsuitdrukking of hoe het wordt gecamoufleerd.In haar portretten probeert Marie-Lou- ise Kommers de mens achter de functie te vangen. Het beeld dat zij door middel van per soonlijk contact opbouwt, krijgt al werkend gestalte in klei. Vanaf 1984 werkte Ma- rie-Louise in Utrecht en sinds 2001 exposeert zij in Middel burg en omgeving. Ook geeft ze cursussen portetboetseren voor volwassenen via de Zeeuwse Volksuniversiteit. Twee derde ervan gebruikt de camping als opslagplaats. Avon turenland Valkenisse, een spee- lattractie met een zeven meter- hoge hindernissenconstructie en een amusementenhal, beslaat de rest van de loods. Volgens de eigenares van het speelparadijs, Jope Leemans, gaat het goed met de zaak. Mis schien wel te goed. "De jongelui hebben hier in de dorpen hele maal niks. Ze komen allemaal hier naar toe. Ook veel camping- gasten. Er trad bij de campingei genaar toch een soort jaloersheid op." De campingeigenaar en Corné Leemans waren goede vrienden. Dit is ook de reden dat het echt paar Leemans de amusementen- hal zeven jaar geleden overnam. "Hij heeft dit zelf nog lopen bou wen." Jope Leemans wijst naar de stellingen en attracties in het gebouw. Anderhalfjaar geleden begon de ellende. "Ik kan er een boek over schrijven", vertelt ze. "Waterlei ding afsluiten, auto voor de in gang parkeren, inbreken terwijl we op vakantie waren, te veel geld vragen", de 35-jarige bezit ter weet genoeg te vertellen. Het laatste half jaar wonen ze met hun twee kinderen in Bra bant. Een 'schuiladres' dicht bij hun vroegere woonplaats. Het zelfgebouwde huis in Biggeker- ke staat te koop. "We zijn bang dat hij ons vindt. Hij bedreigde ons met de dood. Tk maak jullie kapot', zei hij. Hij gebruikt altijd hetzelfde woord, 'kapot'." De eigenaar van camping Valke nisse zit momenteel nog in de gevangenis. Op de receptie van de camping zeggen ze eerst niets van het geschil te weten, maar later komt er toch een Half augustus valt het doek voor Avonturenland. (foto: Manfred Berrevoets) even woordvoerder naar buiten. Medewerker Loutenslager ver telt: "Het is heel simpel. Avontu renland wil niet aan de financië le verplichtingen voldoen. We lenen geld en verhuren de loods, maar zien ons geld niet. Het is gewoon een uit de hand gelopen burenruzie." Geert-Jan Loutenslager werkt al 22 jaar op de camping, langer dan de directeur zelf. "Een man met een gouden hart", vertelt hij over zijn baas. Over het verloop van het conflict wil de 57-jarige werknemer niet veel kwijt. "Er valt weinig over te zeggen. Ze provoceren ons al anderhalfjaar en gooien zo steeds meer olie op het vuur. De heren komen elkaar tegen en dan escaleert het. Dan vliegen ze elkaar in de haren." Op 3 mei veranderen de woor den in daden. De campingeige naar wandelt Avonturenland binnen. Er zijn op dal moment veel kinderen met ouders aanwe zig. Corné Leemans staat bij de kassa. "Mijn baas werd op de grond gegooid en de man ging met zijn knieën op hem zitten. Toen pakte hij een schroeven draaier en stak op hem in", ver telt een medewerkster van de speelhal. "Ik kon niet ongezien bij de telefoon komen en ben toen op de wc gaan bellen. Gra tis één, één, twee, want mijn bel tegoed was op. Toen ik terug kwam was de man al weg." De campingeigenaar is die middag door de politie opgepakt op ver denking van poging tot moord. Corné zit ondertussen in Brabant en ontvangt slachtofferhulp. Hij heeft een bult op zijn hoofd en een schaafwond aan zijn arm, maar geen ernstige verwondin gen. "Wel zijn we psychisch he lemaal kapot", antwoord zijn vrouw. "We hadden van Avontu renland wat moois kunnen ma ken, 't was onze droom, maar die is nu weg." KOUDEKERKE - Vier tuinei- genaren op Walcheren stellen hun tuin open voor het pu bliek. Zij doen dat voor het ze vende achtereenvolgende jaar. Het Blauwe Hof is een boerde- rijtuin met gemengde borders en veel rozen en clematissen. De tuin is te vinden aan de Breeweg 11 in Koudekerke. De Sprenc- khof is een wandeltuin met oude bomen, pergola's en veel vaste planten aan de Sprencklaan 1 in Middelburg. De tuin van Bram Louws aan de Oostkapelseweg 37 in Serooskerke is een liefheb- berstuin van 1900 vierkante me ter met gemengde borders en ge snoeide buxussen. Zijn tuin is op zondag gesloten. En Ramme- kenshof is een dynamische tuin MIDDELBURG - Kinderen tot acht jaar kunnen woens dag 25 mei 'lekker knuffelen' bij kinderboerderij De Klep perhoeve in Middelburg. Ieder kwartier kan een groep kinderen tussen de strobalen in de konijnenstal verschillende geiten, konijnen en zelfs een po ny knuffelen. De middag wordt besloten met limonade en een kleurplaat voor iedere deelne mer. De activiteit kost 0,50 eu rocent en duurt van 14.00 tot 15.30 uur. achter de woonboerderij aan de Rammekensweg 11 in Ritthem. De tuin heeft een boomgaard, pluktuin en kleurrijke borders. 17.00 uur te bekijken op: vrijdag 17 juni en zaterdag 18 juni, za terdag 25 en zondag 26 juni en zaterdag 2 en zondag 3 juli. En tree kost ongeveer twee euro per persoon. Meer informatie is te vinden op de website: www.wal- chersetuinen.nl MIDDELBURG - Woongoed Middelburg laat van 17 mei tot en met 30 juli de expositie 'Uit het as herrezen' zien. Deze tentoonstelling gaat over de verwoesting door het Duitse bombardement van 17 mei 1940 en de wederopbouw. Op 17 mei is het precies 65 jaar geleden dat Middelburg werd gebombar deerd door de Duitsers. Bezoekers kunnen op de ten toonstelling voor 2,50 euro een boekje kopen met beeldmateri aal en de route van een wandel tocht. De wandelroute duurt on geveer vijfenveertig minuten en leidt langs locaties in de stad die te maken hadden met het bom bardement. De tentoonstelling is te zien in het Flofje Onder de Toren, Nieuwe Kerkgang 1. Onder de Toren is van maandag tot en met zaterdag open van 8.30 uur tot 17.00 uur. de Faam Verschijnt in een oplage van 53.400 elke woensdag huis-aan-huis in de gemeenten Middelburg, Vlissingen en Vccre. Directie Algemeen Directeur J.V. Muhsierman Commercieel Regiodirecteur Ch. van den Ooslcrkamp Redactie Algemeen Hoofdredacteur Mw. G. Arendsen-Tieben Hoofd Redactie Jan Dirk van Scheven Eindredactie Ellen de Dreu 0113-274023 of 06-54267132 rcd.faam@whk.wcgener.nl Advertentieverkoop Bladmanager Pieler Karman Vcrkooplcam Mineke Crucq 0113-274017 (privé 06-51221131) Linda Heikoop 0113-274013 (privé 0118-641569) Ramon Telussa 0113-274060 of 06-25031343 De Faam is een uilgave van Wegener lluis-aan-huiskrantcn IIV. Wegener HuLs-aan-huiskranlen BV is een onderdeel van He! Wegcner-concem. Op al onze advertenlUcontraclen en aanbiedingen daartoe zijn van toepas sing de Algemene Advertentievoorwaarden huis-aan-huiskranten Wegener XV. Een exemplaar tan de Algemene Advertentievoorwaarden wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden. De door u aan ons verstrekte gegevens heb ben wij opgenomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om a te Haten) informeren over voor u relevante diensten en producten van de titels en de Kerkmaatschappijen van Wegener of door ons zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt kunt u dat schriftelijk melden bij Wegener lluis-aan-huiskranten BV. Ut.v.A.T. Kooij, Hoofd Marketing, postbus 692.75110 AR Enschede. Kantoor Fruillimn 4e, postbus 5. 1460 AA GOES Openingstijden Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van X.30 tol 17.00 uur. Woensdag gesloten. Afsluitlijdcn Redactie Vrijdagmiddag 17.00 uur Advertenties Maandag 12.00 uur. Duo's vrijdag 17.00 uur Bezorging De Eaum niet ontvangen? Bel 0113-274093 Druk Wegener Nieuwsdruk Breda VEERE - De finale van Clas siciFever is zowel een première als een bekend fenomeen. Voor ruim honderd jongeren van veertien tot twintig jaar is het Zeeuwse podiumproject al ge sneden koek. Zij stonden met hun muziek- of dansact in één van de voorronden van Clas siciFever in Ovezande, West kapelle of Terneuzen. De win naars zijn vrijdag (20 mei) te zien en te horen in de Grote Kerk in Veere. De door het publiek uitverkoren acts en de deelnemers die van de deskundige jury als beste uit de bus kwamen, mogen nu aantre den voor die eerste finale van Classic!Fever in de Grote Kerk. Samen met het Zeeuws Jeugd Orkest, de Big Band van de Zeeuwse Muziekschool en de emo-punkgroep Outsmarted (winnaar van Hooi!Koorts 2005) zorgen ze voor een gevarieerd programma met veel muziek en dans met wortels in de klassieke genres en stijlen. De finale van Classic!Fever in Veere begint vrijdag om 20.00 uur en duurt tot 24.00 uur. De entree bedraagt vier euro (voorverkoop drie eu ro). ClassiciFever is opgezet om jon geren te stimuleren met hun mu ziek en dans naar buiten te tre den. Voor beginnende acts is het dan belangrijk om voor een laag drempelig podium te zorgen dat bovendien aansluit bij hun eigen jongerencultuur. Door die drem pel ook voor bezoekers laag te houden blijkt er bij soortgelijke projecten voor rock en pop ook nog eens een stimulerende wer king van uit te gaan. Talent komt bovendrijven en meer jongeren durven de stap naar het podium te maken en hun creativiteit op die manier een kans te geven. Met deskundig commentaar van een vakjury kunnen ze zich bo vendien verder ontwikkelen. De sfeer en opzet van ClassiciFever is gelijk aan die van Hooi!Koorts en 2nd Infhi- enZ. Het verschil zit daarom al leen in de uitgevoerde muziek- en dansstijlen. Met korte optre dens van maximaal 20 minuten en met uiteenlopende genres, die weliswaar op traditionele of klassieke thema's zijn terug te voeren, zorgen de jongeren zelf voor een afwisselend program ma dat daardoor het karakter van een mini-festival krijgt. Daar mee haalt ClassiciFever die mu ziek en dans wat uit de 'stoffige' sfeer van de concertzalen en het strakke concertbezoek en zoekt, door het kiezen van de toegan kelijke locaties, voor meer aan sluiting bij de jeugd. In de Grote Kerk zorgen vijftien jonge djembé-spelers van de groep Bliss voor Afrikaanse rit mes, is er een mix van klassieke pianomuziek met het eigentijdse singer-songwriter repertoire, va riëren saxofoonspelers, een bas sist en keyboardspeeIster op be staande bluesthema's, is er een combinatie van viool, piano en zang, verklanken een klarinct- tiste en hoboïste met een eigen compositie de grote gebeurte nissen in een mensenleven en zijn er eigen gemaakte Franse chansons te horen. In twee dan- sacts laten jongeren zien hoe zij een invulling geven aan het klas sieke ballet. Voor de winnaars zijn er masterclasses om zich verder te bekwamen. De win nende muziekact zal bovendien optreden op het muziekfestival Pastorale in Nisse, zaterdag 9 ju li. Kaarten voor de finale zijn te koop bij de boekhandels De Ko peren Tuin in Goes en 't Spui in Vlissingen, het gemeentehuis in Domburg en de Tourist Shop in Middelburg. MIDDELBURG - Hij maakt zijn muziek in de huiskamer en bedacht dat een peperdure studio niet nodig was om een cd te maken. En zo geschiedde. De Middelburger Rob Meijer - hij woont boven de Reutel - verblijdt de liefhebbers van het luisterlicd met Zin en On zin, indrukken uit het Zeeuwse. Allemaal opgenomen in zijn huiskamer. Door Ad Hanneman Digitale techneuten zullen onge twijfeld onmiddellijk de vinger leggen op het rond glampje op de stem. Liefhebbers van de eenvoud daarentegen kunnen genieten van de zonder poespas opgenomen beschouwingen van Zeeland en wat hij voelt in de provincie waar hij sinds 1980 woont. Het eerste liedje 'Als jij dit lied niet mee wil zingen, mag je het ook mee fluiten' herinnert aan Cornel is Vreeswijk, maar dan anders, gewoon Rob Meijer. In de liedjes die volgen zijn meer vergelijkingen te maken, onder meer in het tweede nummer "t Zeeuwse land' waar hij sterk doet denken aan het introverte verlangen dat Jacques'Brei zo eigen was. De 59-jarige Meijer geeft beel den van zijn visie op het leven. 'Jij en ik' bijvoorbeeld, een slaapliedje dat hij ooit schreef voor zijn zoon. In andere songs zijn de straattegels van Middel burg bijna herkenbaar, alsook de zelfkritiek van het ouder wor den. Naast muzikant is Meijer ook kunstenaar. Het bijgeleverde boekje toont daarbij zijn kun nen. Naast de zelfgeschreven tekst plaatste hij tekeningen met situaties die kennelijk de basis vormden voor de teksten. Als ooit iemand kan zeggen 'ik heb het zelf gedaan' dan is het Rob Meijer wel met deze cd. Elke pennenstreek, noot en woord is van hem. Vlissingen, Oranjedijk, openstelling bunker bij de Oranjemolen, 13.00-16.00 uur Middelburg, Lange Jan, Adri Karman, orgelconcert, 15.00-15.30 uur Middel burg, Lange Jan, middagge bed, 13.00 uur Vlissingen, zaaltje Koestraat, open huis. Kon. Harmonie Ons Genoe gen, 19.00-20.30 uur Vlis singen, De Mcyboom. infor matieavond. 'Gestalt psychotherapie', 20.30 uur Middelburg, Baptistenge- meentc Dc Fontein. Kruitmo- lenlaan 70, nacht van gebed, 20.00-1.00 uur Middelburg, Het Palet in de magistraat- wijk, propaganda-avond Middelburgs Muziekkorps, 19.00 uur. Middelburg, Markt, snuffel- markt Oostkapelle, Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlictweg 6, duinwande ling met gids, aanmelden: 0118-582664. 14.00-15.30 uur Vlissingen, Zeeuws Maritiem MuZEEum, poëzie aan de kust, vanaf 15.00 uur Vlissingen. Zeeuws Mari tiem MuZEEum, kinderacti viteit schatzoeken in een zee van zand. 13.00-17.00 uur Vlissingen, Badstrand, met korren vissen, 10.00-14.00 uur Vlissingen, centrum, dag van de amateurkunst met volksdansen, beeldende kunst, muziek en theater, 10.00-17.00 uur Vlissingen, stadhuis, inschrijven vluch telingen en migranten, vrij- willigersvacature, 14.00- 16.30 uur Vlissingen. club gebouw VTV, bingo, 20.00 uur Oost-Souburg, Karolin- gcnburcht. salsa danspartv. 21.00 uur. Oostkapelle. Zeeuws Biolo gisch Museum, Duinvlietwcg 6, duinwandeling met een gids, 14.00-15.30 uur Vlis singen, Badstrand, met kor ren vissen, 10.00-14.00 uur Middelburg, Stadsschouw burg, lezing, 'Astrologie in deze tijd', Spirituele Sociëteit Zeeland, 10.30-f3.00 uur Vlissingen, MEC, Koren bloemlaan, tentoonstelling Wereldzand. 10.00-17.00 uur Vlissingen, Week van de Zee, diverse activiteiten Oostkapelle, Week van de Zee, diverse activiteiten Middelburg, Week van de Zee, diverse activiteiten. Vlissingen, Zeeland Sport, Baskensburgplein, avond vierdaagse, 18.30 uur Vlis singen, Week van de Zee, di verse activiteiten Oostka pelle, Week van de Zee. di verse activiteiten Middel burg, Week van de Zee, di verse activiteiten. Vlissingen, Zeeland Sport, Baskensburgplein, avond vierdaagse, 18.30 uur Vlis singen, bibliotheek 't Spui, lezing. 'Typisch dyslectisch', 19.30 uur Oost-Souburg, De Kwikstaart, themamid dag, 'Het juiste medicijn bij pijn', 14.00 uur Vlissingen, Week van de Zee, diverse activiteiten Weck van activiteiten Week van activiteiten de de Oostkapelle. Zee, diverse Middelburg, Zee, diverse Middelburg, Scoop, Achter de Houttuinen, debat, 'Zeeuwse bluf en bab belaars', 20.00-21.30 uur. Vlissingen, Zeeland Sport. Baskensburgplein. avond vierdaagse, 18.30 uur Vlis singen, Week van de Zee. di verse activiteiten Oostka pelle, Week van de Zee. di verse activiteiten Middel burg, Week van de Zee, di verse activiteiten Vlissin gen, MEC, Korenbloemlaan, kijk- en doemiddag, 13.00- 16.00 uur Vlissingen, Adr. Coortelaan 3, openbare re- petiticavond, accordeonver eniging Accordeola, 18.30 uur. (advertentie) 0900-8998533 (o,oi/min) of www.palsgroep.nl

de Faam | 2005 | | pagina 3