Onderdelenhuis Ytsma: uw probleem is onze specialiteit -j? CAALZA ft de regio1- IN DE REGIO lp! W Lavooy Mode, stijlvol en modern Sunlux Zeeland: het adres voor zonwering en kunststofkozijnen Meubelstoffeerderij Bischops heeft liefde voor het vak Moens Tegelwerken en Sanitair Van Terheijden Riooltechniek helpt de klant uit de brand o o Twee bedrijven onder een dak Baderie en SieMatic, dubbele kwaliteit en service Van Terheijden Riooltechmek BV Onderdelenhuis Ytsma bestaat dit jaar twintig jaar. Arjen en Ciska Ytsina startten hun bedrijf in 1985 als installatie- en reparatiebedrijf. De winkel kwam er bij als verleng stuk van het magazijn. psiSë v,. r- a Onderdelenhuis Ytsma Achter de Houttuinen 46 Middelburg Tel. 0118-628795 dan honderd jaar is Lavooy Mode een begrip in Middelburg en wijde omgeving. Veel klanten weten de weg te vinden want wie op zoek is naar een mooi kostuum, combi natie of casual outfit is er nog steeds op het beste adres. Lavooy Mode Plein 1940 14-20 Middelburg Tel. 0118-612508 Sunlux Zeeland b.v. is al 21 jaar actief in zonweringen :n kunststofkozij nen en is gevestigd aan de Handelsweg in Vrijburg. De lokatie Nieuwe Vlissingseweg in Middelburg is vervallen en zitten alle afdelingen van het bedrijf onder een dak. Een belangrijk pluspunt want nu kunnen klanten bij Sunlux Zeeland op één adres terecht. ffjW» Sunlux Zeeland b.v. Handelsweg 5 Vlissingen Tel. 0118-460570 www.sunlux .nl itoffeerderij iscnops is een ambachte lijk bedrijf waar met veel liefde voor het vak nog handwerk van hoge kwa liteit geleverd wordt. Meubelstoffeerderij Bischops v.o.f. Handelsweg 19 Vlissingen Tel. 0118-629432 Moens Tegelwerken Fagotweg 17 Middelburg Tel. 0118-601139 www.moensteqelwerken.nl Van Terheijden Riooltechniek b.v. Ampereweg 62 G Middelburg Tel. 0118-651461 www.riooltechniek.com De Eikènhoutenvloer, ambachtelijke eikenhouten loeren, en Wattel Verhuur, minigravers en telescoopkranen, respectie velijk van Wim en zoon Coen Wattel, zijn in één pand gevestigd. De Eikenhoutenvloer Distributieweg 18 Vlissingen Tel. 06-51424984 www.de-eikenhoutenvloer.nl Wattel Verhuur Distributieweg 18 Vlissingen Tel. 06-48085036 www.wattel-verhuur.nl Middelburg en ic Middelburg vor- samen een bedrijf dat iaclkamers en keukens kan verkopen én plaatsen. 1 1 1 Baderie Grenadierweg 17b Middelburg Tel. 0118-641386, www.baderie.nl Siematic Grenadierweg 17a Middelburg Tel. 0118-629522, www.siematic.com tegel- én sanitair- vorig jaar 17 in Mortiere Oost in Middelburg. Daar beschikt het bedrijf over een show room waar een ruim assor timent aan tegels en sani tair aanwezig is. Hoe kuiincn wij het onze zo makkelijk „-J-en hen zo snel mogelijk uit de brand helpen? Dat is de vraag waar het bij Van Terheijden Riooltechniek altijd om draait. Na al die jaren is de situatie omge draaid, de winkel werd hoofdzaak en het installeren werd bijzaak. Arjen Ytsma: "Voordeel is dat door de in de praktijk opgedane kennis klanten in de winkel goed gehol pen worden. Je weet waar het over gaat, je kent de situatie. De klant belt op omdat een machine het niet doet. Wij geven dan goed advies. En anders kan men hier in de winkel terecht voor nieuwe onderdelen. Komt men er echt niet uit, dan is er een servicemonteur paraat." Onderdelenhuis Ytsma beschikt over allerlei onderdelen voor wasmachines, drogers, koel kasten, vaatwassers, kookappara- tuur, stofzuigers, sanitair en klein huishoudelijk apparatuur. "Veel zaken, ik noem ze 'dozenschui- vers', verkopen wél maar bieden geen service. Wanneer men dan te maken heeft met storingen dan is Ytsma daar. Bedrijven verwijzen ook steeds meer door. Wij worden steeds meer een verlengstuk van de reguliere elektrohandel. Door de jaren heen hebben fabrikanten daar het voordeel van ingezien. Wij zijn serviceadres van Whirlpool, Candy en de Merloni Groep waar Indesit en Blue Air onder vallen. Belt men naar deze fabrikanten dan krijgt men na opgave van postcode te horen dat Onderdelenhuis Ytsma het aange wezen service adres is", aldus Arjen Ytsma. Het bedrijf is aange sloten bij Europart Shop, een Nederlandse keten, die de geza- W'Mï Wm menlijke inkoop én alle documen tatie verzorgt. Zo blijft Onderdelenhuis Ytsma up-to-date. "Zelfs informatie over stofzuiger- zakken.Wij adviseren de juiste zak voor de stofzuiger want er mag geen vuil in de motor komen zodat deze vastloopt. Tijdig zakken en filters vervangen verlengt de levensduur van de stofzuiger", weet Ytsma. "Mensen zeggen 'Ytsma heeft alles', wij zeggen: 'bijna alles'." Vanwege het twintig jarig bestaan is er een kleurwed- strijd tot 26 augustus. //H Met parkeergelegenheid voor de deur is Lavooy Mode altijd goed bereikbaar. Eigenaar Henk Goudappel kiest voor kwaliteits merken zoals Atelier Torino, Bugatti, Roberto Sarto, Lyle and Scott en Olymp. Nieuw in de herenmodezaak is het bekende merk 'for Fellows' dat een fraaie collectie brengt in frisse zomer- kleuren. Ook Sail Exp. is een nieuw merk in de maritieme sfeer dat met hoofdkleuren rood en mari neblauw een stoere, aansprekende uitstraling heeft. Lavooy Mode heeft goed op elkaar af te stemmen kleding in vele tin ten en modellen waarbij ook de grote maten niet worden verge ten. In kostuums, combinaties, overhemden en pullovers is er een grote keuzemogelijkheid. Dassen van het merk Migliore, Italiaanse zijde zijn het neusje van de zalm. Uitzoeken en passen gebeurt in de ontspannen sfeer die in de winkel aanwezig is, plezierig en relaxed, in het daglicht onder de glazen koepels. De medewerkers begelei den desgewenst de klant in zijn of haar keuze. Voor dames is er het bekende merk Blue Willi's, een Deense lijn die een bijzondere sportieve uit straling heeft. Uitsluitend gebracht in natuurlijke materialen. Lavooy Mode heeft zich ook gespecialiseerd in het leveren van uniformkleding onder andere diverse brandweerkorpsen en beveiligingsbedrijven. Extra service wordt geboden aan mensen die moeilijk zelf naar de zaak kunnen komen. Lavooy Mode komt dan aan huis. Kleding wordt altijd gratis ver maakt en desgewenst thuisbe zorgd. In zonwering is sereens een pro duct dat sterk in opmars is. Nieuw is dat sinds anderhalf jaar ook windvaste sereens te leveren zijn. Sereens, een ideale zonwering voor als men niet altijd thuis is omdat sereens de hele dag strak voor het raam neergelaten kunnen zijn. Zonwerend en men kan alleen van binnen naar buiten kijken. Rolluiken, zonwerend en inbraak- veilig, zijn ook zeer gewild. Dat geldt tevens voor garagedeuren in diverse uitvoeringen, handmatig of elektrisch bediend. Sunlux Zeeland brengt zonneschermen in alle types en zonweringsdoek in diver se kleuren en dessins, met knikarm, met windvaste arm. Men werkt met betrouwbare merken als SWELA en Dickson, topline in zon neschermen. Een specialiteit van Sunlux Zeeland zijn markiezen, een stukje vakwerk dat met de hand gemaakt wordt. Verder treft men een uitgebreide collectie binnen- zonwering aan. Voor Kunststofkozijnen is Sunlux Zeeland het juiste adres. Topmerk VEKA wordt in vele uitvoeringen geleverd, niet alleen ramen en deuren, maar ook dakkapellen en serres. "Wij verzorgen naast lever ing ook reparaties van alle zonwe- ,^<m) ringen en kozijnen indien dit mogelijk is", weet Daniëlle Snepvangers van Sunlux Zeeland. "Deze reparaties worden ter plaat se uitgevoerd. In onze showroom is alles wat wij leveren te zien. Onze prijsopgave is vrijblijvend. Alles wordt door Sunlux zelf ingemeten, ongeacht of wij of de klant zelf monteert. Wij bieden altijd service en garantie." Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 16.30 uur en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. May Bischops is dé vakman in het bedrijf en stoelt op dertig jaar ervaring: "Wij doen ons werk met plezier en we vinden het vaak net zo mooi als de klant wanneer wij iets gestoffeerd hebben en het resultaat zien als het klaar is." Twaalf jaar bestaat Meubelstoffeerderij Bischops, eerst op de Koudekerkseweg in Middelburg en sinds zeven jaar op Vrijburg in Vlissingen. Het bedrijf stoffeert zowel moder ne als klassieke meubelen en is geregeld op een werf te vinden om op schepen aan wandpanelen en plafonds of banken en stoelen te werken. "Vakwerk leveren bete kent hele hoge eisen stellen", zegt May Bischops. "Hoofdzakelijk werk ik voor particulieren. De afwisse ling die dat biedt is een leuk aspect. Steeds een andere bank, een andere stoel. De kwaliteit van onze bekledingsstoffen geeft vaak de doorslag. Wij bieden een grote keus in stoffen en leer." De stoffencollectie heeft een groot aanbod van moderne tot klassieke stoffen en dessins. "Ik adviseer altijd om naar ons bedrijf te komen, de stoffen te kiezen en de stalen mee naar huis te nemen. Dan kan men kijken hoe die stof fen daar overkomen qua lichtinval en de omgeving waar ze toegepast worden. Ik geef wel advies, dat doen, dat niet. Een advies is altijd: 'U moet het mooi vinden, u kijkt er jaren tegenaan'. Het gaat er niet om dat ik het mooi vind, maar de klant; die moet zich er in kunnen vinden. Mensen komen van heinde en ver. Via de vakantiewoning, of zelfs een vrouw uit Brussel die haar stoelen hier brengt om te bekle den." "Bestaande meubels worden opnieuw gestoffeerd. Mensen zijn vaak gehecht aan het model van het meubel en dan loont het zich de moeite om opnieuw te stoffe ren. Financieel is het best aantrek kelijk om te doen. Door Bischops wordt gewerkt met liefde voor het vak. Geen haastkarweitjes, goed afwerken. Je moet net als een kun stenaar iets van je zelf in je werk stuk leggen." Baden, toiletten, douchecabines, kranen, alles kompleet voor bad kamer en toilet in een sfeervol decor tegelwerk van een goede kwaliteit en dat voor een verras send leuke prijs. "Wij leveren niet alleen tegelwerk, maar doen ook montage", legt eigenaar Eric Moens uit. "Wij werken met gere nommeerde merken en kunnen in principe alle merken leveren. Wij leveren aan bedrijven, instellingen en veel aan particulieren. Klanten kunnen hier ook de benodigde, professionele materialen kopen en zelf plaatsen. Het effect dat de showroom in de verkoop geeft is boven verwachting." In de showroom wordt de klant een overzicht geboden van de mogelijkheden. Eric Moens bekijkt altijd zelf op locatie de badkamer en meet deze nauwkeurig op. Vervolgens wordt met de klant doorgesproken wat kan, wat er mogelijk is, wat de wensen zijn en wat uiteindelijk uitvoerbaar is. Daarna wordt een offerte gemaakt. Moens Tegelwerken is voor korte lijnen naar de klant één aanspreekpunt voor het hele project. Moens Tegelwerken heeft een team van zes mensen, twee binnendienst- en vier buiten dienstmedewerkers en deze voe ren het meetwerk, de installatie, het tegelwerk en het afmonteren uit. Eric Moens: "In principe ben ik vijf jaar actief in tegelwerken en heb zo'n tien jaar ervaring in sani tair. Wij werken alles op korte ter mijn af, aaneensluitend en wij werken schoon. We voeren zelf alle afval af; daarvoor hebben wij speciale stofzuigers bij ons. Als wij weggaan kun je niet zien dat wij geweest zijn, behalve dan de nieu we badkamer of het toilet. Moens tegelwerken staat voor degelijk en betrouwbaar werk leveren en net jes afwerken. En niet duur, ieder budget kan bij ons terecht." Daar is de organisatie van het spe- ciaalbedrijf in ontstoppen van ver stopte rioleringsafvoer dan ook het meest op gericht. Zodra de klant Van Terheijden belt, zijn de problemen de zorg van het bedrijf en wordt er door mensen die hun vak verstaan aan de oplossing gewerkt. Voor calamiteiten op het gebied van rioleringen is Van Terheijden dag en nacht bereik baar en operationeel, klaar om direct actie te ondernemen. Ook voor bouwkundige aanpassingen staat de onderneming met het team paraat. De uitgebreide, klantgerichte werkwijze en service is gestoeld op de vele, uiteenlo pende praktijkervaringen die in de loop der tijd opgedaan zijn. "Wij zijn echt een speciaalbedrijf in het ontstoppen van verstopte riolering en afvoer", geeft Kornee van Terheijden directeur van het bedrijf, aan. "Het blijft niet bij ont stoppen alleen, want als het goed gebeurt dan moet er ook gerei nigd worden. Dat betekent meer werk en meer water maar het is dan wel schoon. In overleg met de klant voeren we bij terugkerende problemen een inspectie uit. Daarbij kunnen wij gebruik maken van cameramonitoren, video opnames en digitale rapportage volgens EN-normen. Wij doen renovatie, leggen nieuw aan en zijn ook actief bij nieuwbouwpro jecten. Wij beschikken over een enthousiast -team van vijftien medewerkers die voor hun werk ge staan en door onszelf opgeleid worden." Van Terheijden Riooltechniek b.v. is sinds januari gevestigd in Middelburg en is daar met zes Zeeuwse werknemers een bedrijf dat kwaliteit levert aan bedrijven, instellingen en particu lieren. Van Terheijden Riooltechniek is ISO 9001 en VCA gecertificeerd en brengt voortdu rend verbeteringen aan in de bedrijfsprocessen en procedures. Een nieuwe service is dat particu lieren af kunnen rekenen via de pinautomaat op de servicewagen. Wim Wattel heeft affiniteit met hout en zag na overdracht van zijn afbouwbedrijf goede mogelijkhe den om terug naar zijn roots te gaan. "Begonnen als timmerman kies ik voor houten vloeren, eiken houten vloeren. Het is een smalle basis, een speciaal vak, maar daar heb ik bewust voor gekozen. De ambachtelijke eikenhouten vloe ren worden per order gefabri ceerd. Verkrijgbaar in tien stan daardkleuren en eventueel iedere andere gewenste kleur in breedtes van 8 tot 24 cm. De vloeren wor den legklaar geleverd inclusief de ondervloer. Ik ga voor de kwaliteit en werk ik met liefde voor het pro duct. Het zijn vloeren voor de rest van je leven die door gebruik alleen maar mooier worden. Kiest de klant voor een vloer van De Eikenhoutenvloer dan is dat gega randeerd een bewuste keuze voor kwaliteit en duurzaamheid. De zeer onderhoudsvriendelijke vloe ren worden kant en klaar in fabrieksmatig aangebrachte wax- olie geleverd. Opmeten en leggen doe ik zelf, maar de klant kan ook zelf leggen." Coen Wattel werkte eerst acht jaar bij een bedrijf op een telescoop kraan en had in die tijd al een minigraver waarmee hij actief was: "Ik kwam uit de hijswereld, die heeft altijd mijn interesse gehad. Minigravers worden verhuurd, met of zonder machinist, aan bedrij ven, instellingen en particulieren. Voor graafwerk in en om het huis, in de tuin of vijvers uitgraven. Ook op moeilijk bereikbare plaatsen zoals brandgang, poort, deuren, kun je toch met de minigraver komen. Mocht de werkplek niet bereikbaar zijn dan kan met een telescoopkraan de minigraver over het huis of ander obstakel op de plaats van bestemming gezet wor den." In telescoopkranen wordt van 30 tot en met 650 ton ver huurd, tot en met 70 ton gebeurt in eigen beheer. Wij werken ondermeer voor de bouwwereld, petrochemisch industrie en over slag van goederen en voor parti culieren. Veiligheid is bij hijswerk een eerste vereiste en daarom zijn wij VCA gecertificeerd." Dat betekent dat zij met eigen mensen de plaatsing van het gekochte uitvoeren. Dat gaat verder dan de verkoop want alle voorkomende en bijkomende werkzaamheden worden verzorgd. Sander Janse van Baderie Middelburg: "Alles wat gedaan moet worden doen we zelf. Korte lijnen naar de klant, waterdichte garantie en een duidelijke aansprakelijkheid geeft een beter resultaat." Het is niet alleen de verkoop van het product dat telt, maar vooral de bouwkundige ervaring die het bedrijf in de prak tijk toepast. Vanuit die ervaring wordt een beter advies aan de klant gegeven. SieMatic en Baderie zijn voor een complete installatie door hun eigen vakmensen die alles kunnen verzorgen. In samen werking met de klant kan deze de installatie ook gedeeltelijk of hele maal zelf uitvoeren. SieMatic is bekend om zijn spraak makende keukens. Grote of kleine keukens, met een klassieke of min imalistische uitstraling of juist een tijdloos imago, u vindt ze in de ruime showroom. U krijgt deskundig advies over de kwaliteit van de materialen, de meest prak tische indeling en het gebruik van keukenapparatuur. Daarnaast besteedt SieMatic Middelburg aan dacht aan de afwerking van de vloer, de achterwanden, het pla fond, het aanpassen van leidingen. Alles wordt efficiënt, netjes en pro fessioneel uitgevoerd voor de prijs die vooraf is afgesproken. In de uitgebreide showroom van Baderie Middelburg treft u vele T - 's J modellen van grote en kleine bad kamers aan, zowel in een klassieke als in een moderne stijl. De gede gen adviezen, de jarenlange ervar ing en een excellente service hebben van Baderie Middelburg een gerenommeerde onderneming gemaakt. Ook hier geldt dat aan alle details gedacht wordt. "Wij hebben alles in eigen huis, kennis en arbeid. Dat is een sterk punt", stelt Michel Pool van SieMatic Middelburg vast.

de Faam | 2005 | | pagina 17