KL Ur Shamila Hamers' eerste stappen op de weg naar het grote Oranje SANI-DUMP A-MERKEN SANITAIR TEGEN ARS0LUTE BODEMPRIJZEN IR! 6 7 Girlsday voor Middelburgse meiden PROFITEER NU! Oost-Souburgse (14) maakt Griekse voetbaltrip Buitenschoolse opvang in Papegaaienburg 5 Vrouwenpolder viert vanaf Hemelvaartsdag een feestje KUNST TE KIJK 9.00^J10C.OO Maand van Mantelzorg in Zeeland Rommelmarkt LilianeFonds Ons Boeregoed houdt actie voor vissersdorp Nieuw bestuur voor CDJA Allévo opent een voedingslijn Deel solexrace in Aagtekerke afgelast Cursus klassieke homeopathie Korfbaltoernooi hemelvaartsdag ARNEMUIDEN DOMBURG GRIJPSKERKE KOUDEKERKE MELISKERKE NEELTJE JANS MIDDELBURG OOSTKAPELLE OOST-SOUBURG RITTHEM VEERE VLISSINGEN Dik en blauw 'Makkelijk potje' Droog brood Jongens ruim 3500 m2 sanitairshowroom volgens nieuw concept! do Nuofiwoi! Profiteer! étnéÓLÉmk maarvan driekeervoonieel! iHuifakkerstraat 10 Breda-Noord Tel, 076-5937100 Bosscheweg 253A Tiltag Tel, 013-5821391 ïevensvooriaarsopruiming VR ZA Startconferentie Bootreis Woensdag 4 mei 2005 De Faam Museum Arnemuiden, Langstraat 35, werken van de Japanse kun stenares Takako Hamano, 'Verband tussen de herinneringen aan haar geboortedorp en die van de Arnemuidse vissers', woensdag en zater dag van 13.30-16.30 uur, t/rn 31 juli. Galerie Art Aurum, Noordstraat 8, sieraden van Loes van Duim en foto's van Jürgen Faust, woensdag t/m zaterdag van 10.30-17.30 uur. zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 2 7 mei. Marie Tak van Poortvliet Museum, Ooststraat 10a, circa 50 werken van Antoine Mes, dinsdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 5 juni. Hotel-Galerie Duin heuvel, Badhuisweg 2, circa tweehonderd werken van kunstenaars, die vervaardigd zijn in de Schildersweek, dagelijks van 12.00-21.00 uur, t/m 26 mei. Boerderijgalerie De Osseberg, Singelweg 11, schilderijen van Marja de Lange en beelden van Cobi Boone, dinsdag t/m zaterdag van 14.00-17.00 uur, t/m 7 mei. Woontrend Zeeland, Duinstraat 18a, schilderijen van 10 Zeeuwse kunstenaars, maandag t/m vrijdag van 9.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m juli. Zijdemuseum, Dorpsstraat 3, een sprookjeswereld van vlinders in de meest fantastische kleuren van Ira van der Valk, maandag van 13.00- 17.00 uur, dinsdag t/m zaterdag van 10.00-17.00 uur, t/m 16 mei. Delta Plaza, foto's van Harrie Hablous, 'Een getijdengebied van wer kelijkheid en fantasie', t/m september. Grote kinetische kunstwerken van verschillende kunstenaars, dagelijks van 10.00-17.30 uur, t/m au gustus. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, aquarellen van Niels Lauer, 'Molens op Walcheren, monumenten en de zee', t/m 7 mei. Foto's en gedichten van Saskia de Boer, 'Tijdopname', t/m 28 mei. Werken van Johan Kuipers, 'Zo als ook wij', t/m 21 mei. Foto's van Jacqueline Mi- davaine, 'Dammen, dijken en mensen', maandag van 17.30-21.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 10.00-21.00 uur en zaterdag van 10.00- 13.00 uur t/m 21 mei. De Drvkkery, Markt 51werken van Veron- ika Gabriclse, 'No War', t/m 6 juni. Werken van J. van der Weel, 'Op eens was alles anders', t/m 29 mei, dinsdag, woensdag, vrijdag van 9.00-18.00 uur, donderdag van 9.00-21.00 uur, zaterdag van 9.00- 17.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur. Zeeuws Archief, Hofplein 16, werk van mensen uit negen groepen uit dc Zeeuwse samenleving, 'Wie schrijft die blijft! Zij drukten hun stempel op de Zeeuwse geschiedenis', maandag t/m zaterdag van 9.00-17.00 uur, t/m 4 juni. Zeeuws Museum, De Wonderkamer, Bogardstraat 33, bijzonder objecten uit de collectie van het Zeeuws Museum, woensdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 3 juli. GalleryMaritime, Gortstraat 43, werken van Leo de Jong, Wim Biesheuvel en Jan Wagner, 'Boat-Inn', dinsdag t/m zaterdag van 12.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 12.00-17.00 uur, t/m 26 mei. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaardstraat 19, siera den van Joze Murre en schilderijen van Sarah Walraet, donderdag, zaterdag en zondag van 14.00-16.30 uur, t/m 15 mei. Stichting Welzijn Middelburg, Molstraat 13, olieverfschilderijen van Pierre Johan Rouw, maandag t/m vrijdag van 10.00-16.00 uur, t/m 5 mei. Galerie De Cleene Houttuyn, Langeviele 45, werken van Robby van Goethem, donderdag t/m zaterdag en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m 7 mei. De Kabinetten van De Vleeshal, Zusterstraat 7, drukwerkcollages van Bianca Runge, 'Truth is in the Eye of the Beholder', t/m 12 juni. dinsdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 12 juni. Caesuur, Lange Noordstraat 67, werk van Bianca Runge, t/m 29 mei. All Sports Bodygym, Oostperkweg 25, acryl op papier van Corrie Vet, maandag t/m vrijdag van 10.00-22.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00-13.00 uur, t/m 31 mei. Galerie 'T', Turfkaai 25- 27, schilderijen en tekeningen van Dees Goosen, keramiek van Eddie Nijssen en etsen van Jops Jacobs, donderdag t/m zaterdag van 11.00- 16.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m 28 mei. Nieuwe Kerk, Groenmarkt 1, interactieve tentoonstelling, waar het verband wordt gelegd tussen oorlog en vrede, tussen verle den en heden. Diverse apparaten zoals de tolerantiemeter, geweld- schijf, vooroordelenbalans, en oorlogsverkenner, 'De Vredesfabriek', maandag t/m vrijdag van 11.00-17.00 uur, zaterdag en zondag van 14.00-17.00 uur, t/m 17 mei. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, schilderijen van Ilse van Loo- Remijn, 'Waar land, water en lucht elkaar ontmoeten', t/m 29 mei. Allerlei aspecten van gebitten van mensen en dieren en spel letjes over de tandverzorging en de cultuur rond tanden, 'Klapperende Kaken', dagelijks geopend van 10.00-17.00 uur, t/m 30 oktober. Watertoren AK, Vlissingsestraat 239, fotografie en installaties van Alex Vermeulen, woensdag t/m zondag van 12.00-17.00 uur, t/m 12 juni. Fort Rammekens, Rammekensweg, foto's van Jaap Klein en Karen van de Velde, 'De vier seizoenen van Rammekens', keramische bloempotten van Sandra, dinsdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 30 oktober. Museum De Schotse Huizen, Kaai 25-27, pastelschilderijen van Onno Boerwinkel, 'Zomerikonen en andere pastels', t/m 5 juni. Rouwkleding en rouwgebruiken eind 19e en begin 20e eeuw, 'In 't akelig zwart', maandag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 31 okto ber. Grote Kerk, Oudestraat 26, schilderijen van Guido Metsers, 'Tranen van Carthago', t/m 15 juni. Zeeuws maritiem muZEEum, Nieuwendijk 15, films, schilderijen en foto's over het maritiem verleden van Zeeland 'Beelden van mari tiem Vlissingen', zeegezichten en stadsgezichten, maandag t/m vrij dag van 10.00-17.00 uur, zaterdag en zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 8 mei. Kunstuitleen Vlissingen, Oranjestraat 4, foto's van Ting Chan, 'Double Blood' en foto's en beelden van Marliz Frencken, woensdag t/m zondag van 12.00-17.00 uur, t/m 22 mei. Centrum, Beilamypark, Kerkstraat, Oude Markt, Sint Jansstraat, Walstraat, Lange Zelke, Spuistraat, 3D-Art looproute, 25 kunstwerken van beel dend kunstenaar Carina Dumais, t/m 4 mei. Zeeuws maritiem mu ZEEum, Nieuwendijk 11, schilderijen uit particulier bezit, 'Zeeuwse stukken, schatten uit particulier bezit', maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur, zaterdag en zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 11 juni. Sauer Oonk notarissen, Badhuisstraat 181, keramische beelden van Marie Antoinette Peetoom en acrylschilderijen van Bas D. Vlas blom, 'Ain pronkjewail in 't Zeeuwse', maandag t/m vrijdag van 9.00- 12.30 uur en 13.45-17.00 uur, t/m 13 mei. De Glazen Pui, Walstraat 41, schilderijen, keramiek en gipsbewerkingen van Martha Branten, 'Hommels en bijen', maandag t/m vrijdag van 9.30-17.00 uur en za terdag van 9.30-16.00 uur, t/m 9 mei. (advertentie) OOST-SOUBURG - Ook in de voetbalwereld op een lager ni veau gaat er het soms meedo genloos aan toe. In het geval van Shamila Hamers, spelend in de Cl van RCS, pakte het goed uit. Omdat een speelster geblesseerd raakte, kwam er voor de Oost-Souburgse een plaatsje vrij in de selectie on der vijftien jaar van het district Zuid I. En voor ze het wist, lag Hamers onder de brandende zon in Grieken land. Door Peter Godrie Hamers heeft nauwelijks tijd gehad om even bij te komen van de (voetbal)belevenissen in het Griekse Xanthi. Momenteel vertoeft ze met haar ouders en twee broertjes in het Spaanse Salou voor een vakantie. Hoe wel Griekenland vaak in één adem wordt genoemd met va kantie, was het dat voor Hamers en de andere meiden van 17 tot en met 23 april zeker niet. Zo klonk elke ochtend tussen zeven uur en half acht de wek ker, stonden er pittige trainin gen van bijna tweeëneenhalf uur op het programma en moest er verplicht achter de studieboe ken gedoken worden. Hamers: "Daar letten ze op en dan moest je echt je mond houden". Om tien uur 's avonds moest het bed worden opgezocht, maar met zestien meiden van rond de veertien jaar werd het wel eens wat later voordat de ogen dicht gingen. "De laatste avond heb ben we helemaal niet geslapen", voegt Hamers er lachend aan toe. Het scheelde overigens weinig of Hamers, die later graag in het grote Oranje wil spelen, was he lemaal niet naar het land van de regerend Europees voetbalkam pioen geweest. Vanwege een aan het begin van het dit sei zoen opgelopen enkelblessure, kwam Hamers op de reservelijst van de districtselectie terecht. "Tijdens gymles op school wa ren we aan het voetballen. Een ander en ik schoten allebei ge lijk, maar ik hield wat in en voelde het toen steken. Mijn en kel werd helemaal dik en blauw. Ik heb er nu nog een brace voor", vertelt Hamers. Tijdens de laatste training voor het uitstapje naar Griekenland viel een ander meisje uit de se lectie vanwege een knieblessure en werd Hamers alsnog aan de zestienkoppige groep toege voegd. Nadat ze van school en haar ouders toestemming had gekregen om mee te gaan en een tweehonderd euro had voldaan, kon ze met de rest op het vlieg tuig in het Duitse Keulen slap pen. De eerste wedstrijd tegen, vol gens Hamers, 'hele kleine, snel le ventjes' was een makkelijk potje. In het duel waarin Ha mers er na rust als rechtsback in kwam, won haar team met 4-0. Zelf maakte ze de derde treffer. "We deden het best wel goed, maar die goal was niet echt de bedoeling. Ik gaf een voorzet maar de bal stuiterde over de keeper". De tweede partij mochten de meiden van Zuid in het stadion van profclub Xanti spelen en deden dat tegen jongens die een paar jaar ouder waren. Vanwege overbelasting van de kuit ("Ik kreeg steeds kramp") door de wat hardere en drogere velden deed Hamers niet mee. Ploegge note Marieke Goeree van het Shamila Hamers: "Het leukste was dat ik mee mocht", (foto Jaap Wolterbeek) Goese SVV'65 de eer. Voor de derde ontmoeting in vijf dagen, tegen een elftal van de plaatse lijke voetbalschool. was de koek gewoon op. "We waren moe van de hele week. We had den we wel van ze kunnen win nen, maar verloren toch met 6-1 of zo." De verloren wedstrijden moch ten de (Griekse) pret niet druk ken. En hel droge brood en de vele pastamaaltijden - ze trekt er nog een vies gezicht bij - al evenmin. Hamers: "Het leukste was dat ik mee mocht. Dat ik last van mijn kuit kreeg, was jam mer maar het was wel zo gezel lig". Wanneer ze alles heel houdt en bij de selectie blijft, zit er misschien wel een soortgelijke trip naar Ja pan in. Hierbij wordt een selectie gemaakt uit de beste voetbalsters onder zestien jaar van de distric ten Zuid I en II. "Maar dan moet je van de KNVB wel met jongens spelen en trainen", weet Hamers. De Dl-trainer van RCS had geen plaats voor haar bij de jongens en verbande haar naar de D2. Haar huidige trainer van de Cl wilde haar er juist wel bij hebben van wege haar vechtlust en dus speelt Hamers als enige meisjes tussen de jongens. "Als meisje is het bij RCS heel moeilijkje ertussen te vechten", besluit haar vader. MIDDELBURG - Hoe staat het met de techniek achter de schermen bij bioscoop Cineci- ty in Vlissingen? Elf Technika- 10 meisjes en vijf begeleidsters keken donderdag 28 april naar wat er komt kijken bij het wisselen en klaarzetten van een film. Het bezoek vond plaats in het kader van Girls day. Girlsday wordt in het hele land gehouden. Technika-10 meiden gaan op bezoek bij technische medewerkers van onder andere ziekenhuizen, bioscopen, druk kerijen, universiteiten, scheeps werven, de brandweer en een kaasfabriek. Dc meisjes kunnen zien wat techniek betekent in be drijven. Technika-10, expert in meiden en techniek, wil meiden tussen de acht en vijftien jaar tijdens Girlsday laten ervaren dat tech niek overal is en dat het leuk is om technisch werk te doen. Dit omdat meisjes en vrouwen over het algemeen een slecht beeld hebben van technische opleidin gen en beroepen. Tijdens de Girlsday-excursies bedienen de meiden zelf gereedschap, appa ratuur en machines. Ze krijgen ook rondleidingen en uitleg over de technische werkzaamheden. De Girlsday wordt in Nederland voor het tweedejaar gehouden. VLISSINGEN - 'BSO is zó' staat op een poster over de buitenschoolse opvang van Kinderopvang Walcheren. Een slagzin die deze week (meiva kantie) zeker waar wordt ge maakt. De kinderen van de op- vanggroepen in Oost-Souburg en Vlissingen zijn met z'n allen aan het kamperen in Pape gaaienburg. Vijfenvijftig kinderen tussen de vier en twaalf jaar kamperen. De oudste kinderen in grote tenten en de kleintjes in het gebouw van de buitenschoolse opvang Ons Speelhuis in Vlissingen. Het kampeeravontuur aan de Lindeyerlaan is georganiseerd door medewerkers en ouders van Ons Speelhuis, Berend Botje in Vlissingen en De Matrozen in Oost-Souburg. "De kinderen van de buiten schoolse opvang hebben ook va kantie en dat vieren we door op kamp te gaan", stelt Carla Zijl mans, pedagogisch medewerker bij de Matrozen. De kinderen hebben volgens haar al weken voorpret. "Het is, zeker voor de kleinsten, ook een heel avon tuur." Geïnspireerd op de naam Papegaaienburg is het thema van dc kampeerweek 'Vogelvrij'. Er is een spannend programma met een vogelspeurtocht, een estafet te met grote vogelpoten, een ei- errace en een lampionnenop- tocht. Ook is er een heuse roof vogelshow. (advertentie) offerte mee. Wij zijn altijd v goedkoper!/ j IteiwïsBjQ'aHiïtraRwïrê ir»aw5nr«B-^H*ra«) taMgalllliaiMif ME' MEI MIDDELBURG - De man telzorg staat onder zware druk omdat de thuiszorg terugloopt. Het regeringsbe leid komt hard aan voor mensen die de zorg hebben voor een hulpbehoevend kind, partner, vader of moe der. Om de herkenning en erkenning van de mantel zorg te bevorderen wordt van 19 mei tot en met 30 juni de Maand van de Mantel zorg Zeeland gehouden. Door Ellen De Vriend De Landelijke Vereniging voor Mantelzorgers gaf in het najaar van 2002 het startschot voor de landelijke campagne 'Ik ben mantelzorgen'. Elke maand wordt in een provincie aandacht besteed aan het the ma mantelzorg. De Zeeuwse campagne wordt gecoördi neerd door de Stichting Coör dinatiepunt Vrijwillige Thuis zorg Zeeland in nauw overleg met de speciaal hiervoor op gerichte projectgroep Maand van de Mantelzorg. In Zeeland zijn ongeveer 45.000 mantelzorgers, mensen die zorgen voor een zieke partner, kind, ouder of beken de. Het werk dat zij doen vergt lichamelijk en emotioneel veel, want vaak wordt de zorg voor anderen gecombineerd met het eigen huishouden, de zorg voor een gezin of werk buitenshuis. De startconferentie 'Ons pak- kie an?', voor professionals die werken met mantelzorgers, wordt gehouden op donderdag 19 mei in de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg. Op vrij dag 20 mei houdt Emergis vanaf 19.30 uur in bibliotheek 't Spui in Vlissingen een le zing over eetstoornissen. Daar is ook de reizende tentoonstel ling de Herkenningskamer te zien, die mensen bewust maakt van de leefwereld van de mantelzorgen Zaterdag 21 mei staan de deu ren van het Mantelzorgcafé in 't Gasthuis in Middelburg tus sen 10.00 en 15.00 uur open. Allerlei instanties geven daar informatie. Marijke Hilhorst houdt op dinsdag 24 mei vanaf 20.00 uur in de Zeeuwse Bi bliotheek in Middelburg een lezing over het boek 'De Va der, de Moeder De Tijd'. Za terdag 28 mei wordt in Simnia in Domburg, tussen 14.00 en 16.00 uur, een Mantelzorgcafé gehouden. En 31 mei is er 's middags in Het Koetshuis van de Vliedberg in Koudekerke een informatiemarkt voor mantelzorgers met het thema 'Bij wie kan ik terecht?' Op 22 en 28 juni zijn respec tievelijk een tiltraining en cur sus ziekenverzorging aan bed te volgen. Beide vinden plaats in zorgcentrum de Haagbeuk in Middelburg en beginnen om 13.30 uur. Dinsdag 28 juni houdt de Zon nebloem voor patiënten en mantelzorgers een bootreis over de Oosterschelde. Aan melden hiervoor kan tot 20 ju ni via: 0111-415244. Donder dag 30 juni is de slotconferen- tie van de Zeeuwse maand van de mantelzorg in De Stenge in Heinkenszand. VROUWENPOLDER - Vanaf hemelvaartsdag is het in Vrouwenpolder weer drie da gen feest. De Vrouwenpolder- se Dagen beginnen op donder dag 5 mei. Het straatevene ment in de dorpskern wordt voor de twintigste keer gehou den. Elk jaar is het rond Hemelvaart feest in Vrouwenpolder. Mu ziek, ringrijden, kinderspelen en een markt waren altijd de vaste ingrediënten. Ook dit jaar begint het evenement op don derdag met een gezellige jaar markt. Bezoekers kunnen een helikoptervlucht maken, 's Avonds is er een verlichte avondmarkt. Op vrijdag staan naast ringrij den een hobby- en ambachten markt op het programma. Er zijn drie podia met uiteenlopen de activiteiten. Voor de kinde ren is er 's middags een play- backshow op het podium bij eetcafé De Lamme Goedzak. Op het podium aan het kerk plein is een demonstratie line- dansen te zien. Waaghalzen kunnen hun geluk beproeven op een rodeostier, fietsen door de lucht of een vlucht maken met de helikopter. Tijdens de country western dag op zaterdag zijn er optre dens van Iinedansers en wordt een Mister Cowboy en Miss Cowgirl verkiezing gehouden. Voor de kinderen is er 's mor gens een vrijmarkt en de hele dag een kinderkennis. MIDDELBURG - Stichting Li lianeFonds houdt op zaterdag 14 mei een rommelmarkt in Middelburg. De rommelmarkt wordt tussen 11.00 en 15.00 uur gehouden aan de Dauwendaelsestraat 30 en 32. De totale opbrengst komt ten goe de aan het werk van het Liliane Fonds dat bestaat uit medische en sociale revalidatie van gehandi capte kinderen in meer dat tachtig ontwikkelingslanden. ARNEMUIDEN - Dc Actie Vis sersdorp in Arnemuiden is bij na ten einde. Als afsluiting treedt op zaterdag 7 mei Ons Boeregoed op met het blijspel 'Zeer geacht bruidspaar'. De voorstelling is te zien in het verenigingsgebouw De Arne in Arnemuiden en begint om 20.00 uur. De opbrengst gaat naar de Ac tie Vissersdorp, waarmee de be volking van Arnemuiden vissers helpt in India en op Sri Lanka. GOES - De Christen-democra tische jongerenorganisatie CDJA Zeeland heeft maandag 25 april een nieuw bestuur ge kozen in Goes. Voorzitter is nu Jeffrey Oudeman, secretaris Olaf Buteijn, penning meester Jan-Willem Koutstaal en Marcel Migo is algemeen ad junct. Jo-Annes de Bat is alge meen bestuurslid en Martin Bos adviserend lid. GOES - Zorgverlener Allévo uit Goes opende deze week een voe dingslijn waar inwoners van Zeeland telefonisch advies kun nen krijgen over voeding. Diëtisten van de Voedingslijn ge ven antwoord op vragen over voe ding voor jong en oud, vitamine- gebruik en de schijf van vijf. Ook kunnen zij uitleg geven over actu ele voedingsvragen uit de media. De Voedingslijn is dagelijks be reikbaar tussen 13.00 en 15.00 uur via 0113-249017. AAGTEKERKE - De Stichting Solexrace Aagtekerke heeft de minimotorrace en de demon stratie supermotard die voor zaterdag 7 mei op het program ma stonden afgelast. De rest van de wedstrijden gaan wel door. "De twee items vervallen vanwe ge de toenemende Amerikaanse toestanden. Geen enkele verzeke raar wil het evenement nog verze keren." Ronald Bimmel van de organisatie is teleurgesteld. "We kunnen niet voldoen aan de zware eisen van de verzekeraars, dus vervallen een paar onderdelen." De solexraces, de scootersprint, de motorstuntshow van AvZ stun- triding en de helikoptervluchten gaan wel door. Nieuw is een spe ciale solexrace voor dames. GAPINGE - De praktijk voor klassieke hpmeopathie in Ga- pinge begint op 20 mei met een cursus zelf helpen met klassieke homeopathie. Aan bod komen onderwerpen als verwondingen, kneuzingen, be ten, steken, oorpijn, griep en hoest. Ook wordt de werking van homeopathie behandeld evenals de veiligheid van zelfzorg. De cursus bestaat uit zes lessen van elk twee uur. Inlichtingen zijn verkrijgbaar via: 0118-593588. MIDDELBURG - Korfbalver eniging Swift in Middelburg houdt op donderdag 5 mei het traditionele Hemelvaartsdag- toernooi. Het toernooi wordt voor de 57e keer gehouden. Twintig verenigingen doen mee aan de sportieve strijd. Door dc meivakantie is hel toernooi klei ner dan andere jaren. De wedstrijden vinden plaats op sportpark de Voorborch in Middelburg. De terreinen zijn toegankelijk vanaf 8.00 uur.

de Faam | 2005 | | pagina 7