VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg 4,; GEMEENTE VLISSINGEN Woensdag 27 april 2005 De Faam 16 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikkingen Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben ver leend aan: 1S.G.T. Middelburg B.V. te Middelburg. Het betreft een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning (zogenaamde revi sievergunning) ten behoeve van produktieruimten en kantoren. De inrichting is gelegen aan de Arnesteinweg 23a te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 338. 2. Brandweer Stadsgewest Middelburg-Vlissingen te Middelburg. Het betreft het oprich ten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een brandweer(neven)post. De inrich ting is gelegen aan de Veerseweq 104 te Middelburg, kadastradl bekend gemeente Middelburg, sectie N, nr. 1 356. Inzage De beschikkingen en alle relevante stukken liggen tot donderdag 9 juni 2005 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Vergun ningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefonisch te worden aan gevraagd (telefoonnummer 0118- 67 52 47). Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoem de stukken. De beschikkingen zijn ten opzichte van de ontwerpbeschikkingen wel gewijzigd. Beroep Vanaf vrijdag 29 april tot vrijdag 10 juni 2005 kan beroep worden ingesteld door: degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp beschikking; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont werpbeschikking; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbe- :nikking. sc Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State kan, indien beroep is ingesteld en overwijlde spoed, gefet op de betrokken belangen, aat vereist, worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als het verzoeken om een voorlopige voorziening moet griffierecht worden betaald. VERKEERSMAATREGELEN GOUDEND EN RADENHOVE Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een aan het Goudend 70, 4337 NA gelegen parkeer vak, behalve voor de gehandicap te waarvoor het parkeervak is bestemd. Burgemeester en wethouders heb ben besloten het verkeersbesluit om het parkeren te verbieden op een aan de Radenhove 96, 4336 CZ te Middelburg gelegen par keervak, behalve voor de gehan dicapte waarvoor het parkeervak is bestemd in te trekken. Tegen het besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 9 juni 2005 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorziening- enrechter bij de rechtbank Middelburg verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek worden griffierechten gehe- De volledige verkeersbesluiten lig gen ter inzage bij de informatie winkel van het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van het bestem mingsplan 'Beschermd Stads gezicht' voor de ingebruikname van de benedenverdieping van het perceel Noordpoortstraat 5 te Middelburg als kantoorruimte. De aanvraag liat met ingang van vrijdag 29 april 2005 gedurende 4 weken (tot en met 26 mei 2005) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswij ze omtrent dit plan kenbaar maken bij het college van burge meester van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het aanleggen van een zwem bad in de achtertuin op het per ceel Muddy Watersstraat 3; het bouwen van twee groepswo ningen op het perceel Johan Wilhem Thibautstraat (ongenum merd); het vernieuwen van de voorgevel op het perceel Zusterstraat 64; het wijzigen van de gevelkleur en de sereens op het perceel Stadhuisstraat 2; het bouwen van een slaapkamer op de garage inclusief dakkapel op het perceel van Cittersstraat 2a; het bouwen van een loods op het perceel Uijterschootweg 8; het plaatsen van een scheidings wand, toilet en het scheiden van de technische installaties op het perceel Varkensmarkt 4; het vergroten van de garage op het perceel John Lee Hookerstraat 1 het gedeeltelijk vernieuwen en veranderen van de winkel en de bovenliggende woning inclusief schilderwerk en balkonnek op het perceel Segeersstraat 35; het plaatsen van dakkapellen op het perceel Volkerakstraat 77; het aanbrengen van lichtreclame op het perceef Klarinetweg 2A; het bouwen van een twee-onder- een-kapwoning op het perceel Bluesroute 108 en 108A; het vergroten van de woning op het perceel Veerseweg 34; het verbouwen van een hangar op het perceel Calandweg 2B te Arnemuiden; het bouwen van een garage/ berging op het perceel Walcherse- weg 256' het verbouwen van de kap van de woning op het perceel Sportlaan 20. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen be zwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een posi tieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het intern wijzigen van de inde ling van het pand op het perceel Dam 8 (15-4); het in gebruik nemen van het pand als penitentiaire open inrich ting op het perceel Torentijdweg 3 15-4)7 het in gebruik nemen van het pand als penitentiaire inrichting op het perceel Torentijdweg 1(15- 9e pand als Kantoor op het perceel Park Veldziat 3 (15-4); het in gebruik nemen van het pand als behandelingsunit op het perceel Gerbrandylaan 182 (15- het in gebruik nemen van het pand als behandelingsunit op het perceel Nadorstweg 3 15-4); het verbouwen van de serre achterbouw en bouwen van een magazijn op het perceel Langeviele 61 (20-4); het gedeeltelijk slopen van binnenmuren op het perceel Rotterdamsekaai 69 (20-4); het renoveren van de dakkapel aan de voorgevel op het perceel Vlasmarkt 43 (20-4); het plaatsen van een dakkapel aan de voorgevel op het perceel Galmgat 21 (20-4); het aanleggen van een zwem bad op het perceel Muddy Watersstraat 3 (20-4); het verbouwen van een bedrijfs ruimte tot kantoor en appartemen ten op het perceel Rotterdamse kaai 69 (20-4). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 1 9 lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Sint Laurens" ten behoeve van het bou wen van een slaapkamer op de garage inclusief dakkapel op het perceel van Cittersstraat 2A te Middelburg; het bestemmingsplan "Griffioen II" ten behoeve van het aanbou wen van een berging met kap op het perceel President Wilsonlaan 144 te Middelburg. De (bouw)aanvragen liggen met ingang van vrijdag 29 april 2005 gedurende 4 weken (tot en met 26 mei 2005) ter inzage bij de vak balie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent één of meer (bouw)aanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 29 april 2005 tot en met 1 2 mei 2005 (2 weken) ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het geheel vernieuwen/vergro- ten van het balkon op het perceel Bree 38; het metselen van een tuinmuur op het perceel Spanjaardstraat 53. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer Middelburgse informatie op de informatie pagina van de gemeente Middelburg elders in de Faam, Maximaal Teletekst pagina 830 en www.middel- burg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A) Lichte bouwvergunning 1plaatsen antenne Kanariesprenk 145 2) verbouwen woning maken van een dakterras Suze Groeneweglaan 75 3) bouwen carport Molenweg 53 G 4) verbouwen woning Clijverstraat 13 5) uitbreiden woning Ritthemsestraat 52 6) wijzigen gevel Bonedijkestraat 161 7) bouwen tuinhuis Constantijn Huygenslaan 22 B) Reguliere bouwvergunning 1plaatsen paardenstal Grote Abeele 12 2) bouwen 13 stadswoningen 1 e fase Willem Klooslaan 74,76,78,80,82,84,86,88,90, 92,94,96 en 98 3) verbouwen moskee Schuitvaartstraat 14 4) plaatsen kunstobject aan de Boulevard Evertsen 5) plaatsen porto-cabin Badhuisstraat 140 6) verbouwen keuken de Ruijterplein 1 7) aanbouwen woning Burchtstraat 1 3 8) plaatsen lichtreclame Coosje Buskenstraat 141 9) uitbreiden woning Ruys de Beerenbrouckstraat 24 VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1gedeeltelijk slopen woning Boulevard Evertsen 30 18-04- 2005 2) verbouwen woning Boulevard Evertsen 30 1 8-04-2005 3) bouwen garage van Hogendorpweg 12 19-04- 2005 4) plaatsen dakkapel Jacob Isaac Sandersestraat 22 19-04-2005 5) aanbouwen woning Zaanstraat 21 19-04-2005 6) plaatsen omheining Calandstraat 1 19-04-2005 7) plaatsen tuinhuis Vlissingsestraat (K) 27 Volkstuincomplex "Levenslust" tuin 121 19-04-2005 8) aanbouwen woning Koopmansvoetpad 33 20-04- 2005 9) plaatsen paardenstal Grote Abeele 12 - 20-04-2005 Tegen deze besluiten kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen: 1) gedeeltelijk vergroten woning Ritthemsestraat 10 2) gedeeltelijk vergroten woning Mondriaanplantsoen 12 3) plaatsen overkapping Anna Blamanlaan 96 4) geheel plaatsen overkapping Anna Blamanlaan 98 Artikel 1 9, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening opent daar toe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen, lig gen de bouw- en situatietekenin gen gedurende vier weken, ingaande 28 april 2005 tot en met 25 mei 2005 ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders indienen (ter attentie van Afd. Ontwikkeling Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN) WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veer tien dagen op een donderdag. De stukken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor de verga dering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de ver gadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in net stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de volgende welstandsvergaderingen zijn 19 mei en 2 juni 2005. PUBLICATIE WET GELUIDS HINDER Burgemeester en wethouders van Vlissingen zijn voornemens over te gaan tot het indienen bij het ministerie van VROM (Bureau Sanering Verkeerslawaai) van het saneringsprogramma wegver- keerslawaai voor het gebied Oost Souburg gelegen langs de Rijksweg A58. Het saneringsprogramma omvat het plaatsen van geluidsschermen aan de noord-westzijde van de A58, langs de hoofdrijbaan, de op- en afritten, en het viaduct. De afschermende maatregelen wor den geplaatst in het gebied tussen de Watertoren en de begraaf plaats. Het ontwerp-saneringspro- gramma ligt van 28 april tot en met 26 mei 2005 ter inzage in de centrale hal van het stadhuis aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen. Gedurende deze peri ode kan een ieder het ontwerpsa- neringsprogramma inzien en hier over schriftelijk zienswijzen naar voren brengen. De zienswijzen dienen te worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van Vlissingen, postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Na afloop van de termijn wordt het programma, met tussenkomst van Gedeputeerde Staten, door gezonden aan het ministerie van VROM. De minister zal een defini tief besluit nemen. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning ingevolge art. 4.5.2. van de Algemene Plaatselijke Verorde ning Vlissingen) is ontvangen voor het verwijderen van een abeel Herman Heyermanslaan 8, een leylandii Verdilaan 34,een es en een els Palingstraat 12, te Vlissingen, een aen en een wilg Frans Leenhoutsdwarsstraat 14, en een leylandii Ijselstraat 5 te Oost- Souburg. Wij zijn voornemens deze vergun ningen te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag bij de directie Grondgebied afdeling Beheer tele- kunt u krijgen bij Igebiedc" foon 487373. GOEDKEURING BESTEM MINGSPLAN BEDRIJVEN TERREIN POORTERSWEG Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 28 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend, dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 12 april 2005 gedeeltelijk goedkeuring hebben verleend aan het, door de gemeenteraad op 27 januari 2005 vastgestelde, bestemmings plan Bedrijventerrein Poortersweg. Goedkeuring is onthouden aan enkele onderdelen van de voor schriften, aan een aantal bedrijven uit de Staat van Bedrijfsactiviteiten en het deel van de plankaart met de bestemming militaire doelein den. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het gedeeltelijk goedge keurde bestemmingsplan liggen met ingang van 28 april 2005 voor een ieder gedurende zes weken (t/m 8 juni 2005) in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1ter inzage. Tegen het goedkeuringsbesluit kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-GRAVEN- HAGE door: 1diegenen, die tijdig op grond van artikel 27, lid 1 of 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bij Gedeputeerde Staten beden kingen hebben ingediend, waar van geen gebruik is gemaakt; 2) belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest zich tot Gedeputeerde Staten te wenden; 3) eenieder, die bezwaren heeft tegen het onthouden van goedkeu ring aan de desbetreffende gedeelten van de voorschriften. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, dus op 9 juni 2005. Indien binnen de beroepstermijn door de indiener van een beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit tot goedkeuring niet in wer king, voordat op dat verzoek is beslist. ALGEMENE ONTHEFFING SLUITINGSTIJD De burgemeester van Vlissingen maakt bekend dat zij heeft beslo ten tot afwijkende sluitingstijden in de nacht van 30 april op 1 mei (wegens viering Koninginnedag) en van 5 op 6 mei 2005 (bevrij dingsdag). In beide nachten is de verplichte sluitingstijd van cafés en restau rants verruimd naar 04.00 uur. Voor de nachtbedrijven blijft als sluitingstijd 05.00 uur gelden. Voorwaarden die daarbij gelden: 1Na 02.00 uur mogen geen bezoekers meer tot de inrichtingen worden toegelaten (éénrichting- verkeer) met uitzondering van de bedrijven die een specifieke nacht ontheffing hebben of een onthef fing broodjeszaak. Voor de broodjeszaken blijft gelden wat in hun specifieke ontheffing staat ver meld en voor de nachtbedrijven blijft gelden dat het éénrichtingver- keer om 04.00 uur in gaat. A) de horecabedrijven die gebruik maken van deze ontheffing dienen in het bezit te zijn van een geldige exploitatievergunning en in deze exploitatievergunning mogen geen vroegere sluitingstij den zijn opgenomen dan 02.00 uur. B)een geldige vergunning voor het horecabedrijf of een verfofvergun- ning om spijzen en/of alcoholvrije drank te verstrekken voor gebruik ter plaatse. 2) tijdens het ten gehore brengen van muziek en/of zang moeten ramen en deuren gesloten worden houden, behoudens voor het onmiddellijk doorlaten van perso nen. Het in geopende stand laten staan van deuren en ramen is ver boden. 3) Ondernemers, leidinggevenden dienen horecabezoekers in de omgeving van hun inrichting, voor zover nodig, te wiizen op hun ver antwoordelijkheid om overlast naar de omgeving te voorkomen. Aanwijzingen van politie of toe zichthoudende ambtenaren moe ten onmiddellijk worden opge volgd. Vlissingen, 27 april 2005 Burgemeester en wethou ders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informa tiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. GEMEENTE Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl VEE™ www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubïieksba- lie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk wor den verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publi catie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indie nen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Aagtekerke - vergroten van een recreatieruim te Brouwerijweg 5 (AWB); Grijpskerke - vergroten van een woning Burgemeester Bouwmanstraat 1 (art. 19.3 WRO) Westkapelle - vergroten van een woning Kon. Wilhelminastraat 18 (art. 15 Wet RO); Zoutelande - gedeeltelijk vergroten van een bijgebouw en wijzigen gebruik in zomerwoning Schelppad 2 (art. 19.3 Wet RO); De bouwplannen zijn (gedeelte lijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. ver gunning te verlenen door toepas sing van de genoemde artikelen van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee liggen de bouwtekenin gen van 28 april t/m 25 mei 2005 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende de genoemde periode bestaat voor u ae mogelijkheid een schriftelijke zienswijze tegen het bouwplan bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Domburg - het gedeeltelijk veranderen van een watertoren Nehalenniaweg - het plaatsen van een wand Traverse; Koudekerke - het slopen van Huis Der Boede Vlissingsestraat 19; Grijpskerke - het oprichten van een loods Middelburgseweg 1 8; Oostkapelle - het vergroten van een zomerhuis Dunopark 36; - het vergroten van een woning Beukenlaan 7; - het veranderen van een gevel Randduinweg 2; Serooskerke - het vergroten van een woning Ds. v. Wouwestraat 35; Veere - het plaatsen van een dakkapel Markt 46; Westkapelle - het plaatsen van een paarden stal Noord weg; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraa is beslist weken). (in principe binnen VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/MONU MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het vergroten van een woning Pekelingseweg 6,(13-4) - het oprichten van een 2-onder-l kap woning met garage Schoolstraat 2a en 2B;( 1 8-4) Domburg - het slopen van complex Ter Mantelinge Domburgseweg 49;( 13-4) - vergunning als bedoeld in artikel 1 1 van de Monumentenwet 1 988 voor het verbouwen van pand Markt 115-4) - het vernieuwen van w.c., portaal en overkapping Singel 4118-4) - het vergroten van een woning en het bouwen van een berging Schuitvlotstraat 9,(18-4) - het vervangen van de bestaande kap, het plaatsen van een dakka pel en het aanbrengen van een vluchttrap Weststraat 22 en 24;(18-4) Grijpskerke - het plaatsen van twee dakkapel len Oostkapelseweg 4;( 1 3-4) - het vergroten van een woning Kerkring 14;(1 8-4) - het plaatsen van een schuur Kerkstraat 6,(1 8-4) - het plaatsen van een garage Noordsfraat 4;( 1 8-4) Koudekerke - het gedeeltelijk slopen van een eternite schoorsteenkanaal Vlissingsestraat 28;( 1 3-4) - het vergroten van een woning Meulpad 411 8-4) Meiiskerke - het plaatsen van een loods Mariekerke 24,(13-4) - het oprichten van een woning met garage Molenwerf 1 2;(1 8-4) Oostkapelle - het oprichten van een zomerhuis Oosterpark 83;( 1 8-4) Veere - het slopen van asbest panelen op een binnendeur Markt 5,(13- 4) - het oprichten van een woning Wolfertlaan 4;( 1 8-4) Vrouwenpolder - het vergroten van een zomerhuis Breezana 113-4) - het vergroten van een kantoor Hopman de Rijklaan 2;( 13-4) - het vergroten van de pastorie Fort den Haakweg 14,(1 3-4) - het slopen van een berging Koningin Emmaweg 4;( 18-4) - het plaatsen van een carport Pelgrimstraat 24;( 1 8-4) Zoutelande - het slopen van een garage/ber ging Duinweg 1 23;( 1 3-4) - het vergroten van een woning Duinweg 1 23;( 1 3-4) - het vergroten van een bijgebouw Westkapelseweg 74,(13-4) - het slopen van asbest dakbedek king Golfslag 23;( 18-4) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. AANLEGVERGUNNING SHORT-GOLFBAAN ZOUTE LANDE Wij zijn van plan aan Golfprobeheer b.v. te Zoutelande vergunning te verlenen voor de aameg van de short golfbaan Piratdise aan de Westkapelseweg te Zoutelande(tussen de Melse- sweg en de Houtenburgseweg). Het plan voorziet in de aanleg van een 9 holesbaan met een fun- golfzöne(een vergrote versie van midgetgolf). In het plan is ruimte gereserveerd voor de aanleg van een parkeerterrein. Voor de aanleg daarvan is een bestemmingswijziging vereist. Zodra het nog daarvoor in te die nen plan onze goedkeuring heeft verkregen zal een afzonderlijke procedure daarvoor worden gestart. Het plan voor de aanleg van de golfbaan voldoet aan de in het ter plaatse geldende bestemmings plan Kustlicht II opgenomen bestemming "landschappelijke doeleinden".In deze bestemming is de aanleg van een short-golb baan mogelijk indien aan de landschappelijke waarde van het gebied geen onevenredige scha de wordt toegebracht.Door ons is vastgesteld dat dit laatste het geval is. In het bestemmingsplan is aange geven dat bij het verlenen van een aanlegvergunning afdeling 3.4. van de Algemene wet bestuurs recht van toepassing is.In verband hiermee ligt de aanvraag met alle daarop betrekking hebbende stukken alsmede het ontwerpbe sluit vanaf 28 april 2005 gedu rende een periode van 4 weken voor een ieder ter inzage. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden schriftelijk hun zienswijze daarover naar voren brengen. Als de wens daartoe kenbaar wordt gemaakt zal op een nog nader vast te stellen tijd stip een hoorzitting over het plan worden gehouden waarin monde ling kan worden gereageerd. Hieraan zal dan de nodige bekendheid worden gegeven. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken bekend dat de raad van de gemeente Veere in zijn vergadering van 10 februari 2005 heeft besloten om te verkla ren dat een bestemmingsplanher ziening wordt voorbereid voor het perceel aan de Grindweg te Westkapelle plaatselijk bekend sectie F nrs 581 en 582 gedeelte lijk. Op dit perceel is de bouw van een woonzorgcentrum voorzien. Dit besluit ligt, met de bijbehoren de tekening van 28 april 2005 tot en met 8 juni 2005 gedurende 6 weken ter inzage in het gemeente huis. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden hiertegen be zwaar maken. Dit besluit treedt op 28 april 2005 in werking. OPENBARE VOORBEREI DINGSPROCEDURE VEROR DENING STIMULERINGS FONDS STARTERSREGELING Wij zijn van plan de gemeente raad het voorstel te doen de Verordening Stimuleringsfonds StartersregeTing vast te stellen. In deze verordening wordt de star- terslening geregeld: een lening die ten doel heeft om voor huis houdens met beperkte financiële mogelijkheden de ruimte te ver groten om een eigen woning te kopen. De starterslening is een lening, die het verschil overbrugt tussen de verwervingskosten van een woning en de hoogte van de lening op oasis van de normen van de Nationale Hypotheek Garantie.De ontwerpverordening en de gemeentelijke uitvoeringsre- gels starterslening liggen op grond van de Algemene wet bestuursrecht en de Inspraakverordening van deze gemeente tot en met 25 mei 2005 ter inzage.ledereen kan zijn zienswijze over de Verordening Stimuleringsfonds Startersregeling en de gemeentelijke uitvoeringsre- gels starterslening schriftelijk tot en met 25 mei 2005 indienen bij ons college, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg. De reacties die wij ontvangen, betrekken wij bij het definitieve voorstel aan de gemeenteraad. Lees verder op pagina 20.

de Faam | 2005 | | pagina 16