Studenten van Zeevaartschool bouwen boot op zonne-energie O," Walcheren herdenkt oorlogsslachtoffers Zorgstroom-boek over afscheid van werk 'We hebben zelfs een spionageteam KUNST TE KIJK Eerste Zeeuwse zonnebootrace Films over de mode van toen Weekend Koopjes bij Konmar Intratuin 25 jaar DOMBURG GRIJPSKERKE KOUDEKERKE MELISKERKE MIDDELBURG OOSTKAPELLE OOST-SOUBURG RITTHEM VEERE VLISSINGEN WESTKAPELLE Duppelvorm Niet zwieberen Graftakken Oceanspray unch, lounge Ram Stier Tweelingen Kreeft Leeuw Maagd Weegschaal Schorpioen Boogschutter Steenbok Waterman Vissen Verse ananas Runderrlblappen Woensdag 27 april 2005 De Faam 15 Galerie Art Aurum, Noordstraat 8, sieraden van Loes van Duim en foto's van Jürgen Faust, woensdag t/m zaterdag van 10.30- 17.30 uur, zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 27 mei. Marie Tak van Poortvliet Museum, Ooststraat 10a, circa 50 werken van Antoine Mes, dinsdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 5 ju ni. Boerderijgalerie De Osseberg, Singelweg 11, schilderijen van Marja de Lange en beelden van Cobi Boone, dinsdag t/m zater dag van 14.00-17.00 uur, t/m 7 mei. Woontrend Zeeland, Duinstraat 18a, schilderijen van 10 Zeeuwse kunstenaars, maandag t/m vrijdag van 9.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m juli. Zijdemuseum, Doq)sstraat 3, een sprookjeswereld van vlinders in de meest fantastische kleuren van Ira van der Valk, maandag van 13.00-17.00 uur, dinsdag t/m zaterdag van 10.00-17.00 uur, t/m 16 mei. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, aquarellen van Niels Lau- er, 'Molens op Walcheren, monumenten en de zee', t/m 7 mei. Foto 's en gedichten van Saskia de Boer, 'Tijdopname', t/m 28 mei. Wer ken van Johan Kuipers, 'Zo als ook wij', maandag van 17.30-21.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 10.00-21.00 uur en zaterdag van 10.00-13.00 uur, t/m 21 mei. De Drvkkery, Markt 51, kunstkaar- ten van Ludmila Kalmaeva, 'Mijn kunstverzameling'. Verzamelin gen, leuke objecten en teksten uit het kleine kamertje, 'Plenty to go on', t/m april. Werken van Veronika Gabrielse, 'No War', t/m 6 juni. Werken van J. van der Weel, 'Opeens was alles anders', t/m 29 mei, dinsdag, woensdag, vrijdag van 9.00-18.00 uur, donderdag van 9.00-21.00 uur, zaterdag van 9.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur. Zeeuws Archief, Hofplein 16, werk van mensen uit negen groepen uit de Zeeuwse samenleving, 'Wie schrijft die blijft! Zij drukten hun stempel op de Zeeuwse ge schiedenis.', maandag t/m zaterdag van 9.00-17.00 uur, t/m 4 juni. Zeeuws Museum, De Wonderkamer, Bogardstraat 33, bijzonder objecten uit de collectie van hel Zeeuws Museum, woensdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 3 juli. Rechtbank, Kousteense dijk 2, foto's van Mieke Wijnen, maandag t/m vrijdag 8.00-17.00 uur. t/m 28 april. 't Gasthuis, Noordpoortplein 2, aquarellen en olieverfschilderijen van Dicky Gast- Koning, t/m 30 april. Galle- ryMaritime, Gortstraat 43, werken van Leo de Jong, Wim Bies heuvel en Jan Wagner, 'Boat-Inn', dinsdag t/m zaterdag van 12.00- 17.00 uur en eerste zondag van de maand van 12.00-17.00 uur, t/m 26 mei. Galerie 't Haentje te Paart; Spanjaardstraat 19, sieraden van Joze Murre en schilderijen van Sarah Walraet, donderdag, za terdag en zondag van 14.00-16.30 uur, t/m 15 mei. Stichting Welzijn Middelburg, Molstraat 13, olieverfschilderijen van Pierre Johan Rouw, maandag t/m vrijdag van 10.00-16.00 uur, t/m 5 mei. Galerie De Cleene Houttuyn, Langeviele 45, werken van Robby van Goethem, donderdag t/m zaterdag en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m 7 mei. De Kabinetten van De Vleeshal, Zusterstraat 7, drukwerkcollages van Bianca Runge, 'Truth is in the Eye of the Beholder', dinsdag t/m zondag van 13.00- 17.00 uur, t/m 12 juni. Caesuur, Lange Noordstraat 67, werk van Bianca Runge, t/m 29 mei. All Sports Bodygym, Oostperkweg 25, aciyl op papier van Come Vet, maandag t/m vrijdag van 10.00- 22.00 uur. zaterdag en zondag van 10.00-13.00 uur, t/m 31 mei. Galerie 'T', Turfkaai 25-27, schilderijen en tekeningen van Dees Goosen, keramiek van Eddie Nijssen en etsen van Jops Jacobs, donderdag t/m zaterdag van 1I.00-J6.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m 28 mei. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, schilderijen van Il se van Loo- Remijn, 'Waar land, water en lucht elkaar ontmoeten', t/m 29 mei. Allerlei aspecten van gebitten van mensen en dieren en spelletjes over de tandverzorging en de cultuur rond tanden, 'Klap perende Kaken', dagelijks geopend van 10.00-17.00 uur, t/m 30 ok tober. Zorgcentrum De Zoute Viever, Dongestraat 1, foto's van alle daagse dingen van Ruud Dijkstra, t/m april. Watertoren AK, Vlissingsestraat 239, fotografie en installaties van Alex Vermeulen, woensdag t/m zondag van' 12.00-17.00 uur, t/m 12 juni. Fort Rammekens, Rammekensweg? foto's van Jaap Klein en Ka ren van de Velde, 'De vier seizoenen van Rammekens', keramische bloempotten van Sandra, dinsdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 30 oktober. Museum De Schotse Huizen, Kaai 25-27, pastelschilderijen van Onno Boerwinkel, 'Zomerikonen en andere pastels', t/m 5 juni. Rouwkleding en rouwgebruiken eind 19e en begin 20e eeuw, 'Tn 't akelig zwart', maandag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 31 ok tober. Grote Kerk, Oudestraat 26, schilderijen van Guido Met sers, 'Tranen van Carthago', t/m 15 juni. Zeeuws maritiem muZEEum, Nieuwendijk 15, films, schilderij en en foto's over het maritiem verleden van Zeeland 'Beelden van maritiem Vlissingen', zeegezichten en stadsgezichten, maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur, zaterdag en zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 8 mei. Arsenaaltheater. Arsenaalplein 1, schilderijen van Inge Cal jouw, 'Visions of nature', t/m 30 april. Kunstuitleen Vlissingen, Oranjestraat 4, foto's van Ting Chan, 'Double Blood' en foto's en beelden van Marliz Frencken, donderdag t/m zondag van 12.00-17.00 uur, t/m 22 mei. Centrum, Bellamypark, Kerkstraat, Oude Markt, Sint Jansstraat, Walstraat, Lange Zelke, Spuistraat, 3D-Art looproute, 25 kunstwerken van beeldend kunstenaar Carina Dumais, t/m 4 mei. Ziekenhuis Walcheren, Koudekerkseweg 88, Indonesische batikschilderijen van Dave Rodrigues, t/m april. Zeeuws maritiem muZEEum, Nieuwendijk 11, schilderijen uit particulier bezit, 'Zeeuwse stukken, schatten uit particulier bezit', maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur, zaterdag en zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 11 juni. Sauer Oonk notarissen, Bad huisstraat 181, keramische beelden van Marie Antoinette Peetoom en acrylschilderijen van Bas D. Vlasblom, 'Ain pronkjewail in 't Zeeuwse', maandag t/m vrijdag van 9.00-12.30 uur en 13.45-17.00 uur, t/m 13 mei. De Glazen Pui, Walstraat 41, schilderijen, kera miek en gipsbewerkingen van Martha Branten, 'Hommels en bijen', maandag t/m vrijdag van 9.30-17.00 uur en zaterdag van 9.30- 16.00 uur, t/m 9 mei. Bibliotheek, Spuistraat 6, Het werk van Unicef op het terrein van gezondheid, bescherming van kinderen tegen mishandeling en geweld, onderwijs, schoon drinkwater, voe ding en noodhulp. 'Kinderen eerst', t/m 27 april. Schilderijen van Joke Kronenburg, 'No Limits', maandag van 13.00-20.00 uur, dins dag t/m vrijdag van 10.00-/8.00 uur, zaterdag van 10.00-17.00 uur, t/m 1 mei. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, werk van cursisten van de Kunsteducatie Walcheren, maandag t/m donderdag van 9.00-21.00 uur, vrijdag van 9.00-17.00 uur, t/m 30 april. Polderhuis, dijk- en oorlogsmuseum, foto's van Neeltje Flipse- Roelse, 'Momenten in ritme', woensdag t/m donderdag van 13.00- 17.00 uur, vrijdag t/m zondag van 11.00-17.00 uur, t/m 8 mei. VLISSINGEN - Team De Ruy- ter heeft het druk met de bouw van haar zonneboot. In hun vrije tijd zijn de leerlingen van de Zeevaartschool in Vlissingen regelmatig te vinden op de werkplaats. Ze doen 25 juni mee met de zonnebootracc, een wedstrijd met op zonne-ener gie aangedreven boten. Door Karolien Lievense Op een vrijdagmiddag komen de studenten bij elkaar om te verga deren. Midden op de tafel ligt een artikel uit de NRC van 13 april over een fietspont in Grou, die ook werkt op zonne-energie. Het wordt aandachtig bekeken. De vergadering begint. Stüden- ten tekenen ontwerpen op het white-board, helemaal vooraan in het lokaal. Ze komen enthousiast met ideeën. Docent Jaap Marlijn, die ook bij de vergadering zit, be nadrukt echter dat er te weinig tijd is om uitgebreid alle moge lijkheden te bespreken. Een van de studenten knikt en zegt dat de boot simpel moet zijn. "Hij moet in een middag gebouwd kunnen worden." Joost van Zanen, student mari tiem officier en lid van Team De Ruyter, vindt het leuke aan het project dat hij in zijn vrije tijd iets kan doen voor zijn studie. Volgens hem is de meest ideale bootvorm de druppelvorm. "Maar dat is een praktisch onmo gelijke vorm voor ons. We kun nen in zo'n korte tijd geen nieuwe boot bouwen. We moeten het doen met een be staande boot. Een boot in de druppelvorm is vrij breed. Daar kleeft een nadeel aan. We zouden dan niet alle panelen op de boot kwijt kunnen." De studenten bekijken nauwkeu rig hoe de zonnepanelen ge plaatst moeten worden. Ze mo gen niet zwieberen als er een rondvaartboot voorbijkomt. Martijn stelt voor om de zonne panelen van tevoren te testen in de zon. Ook wordt de stand van MIDDDELBURG - In de grachten van Middelburg vindt op zaterdag 25 juni de eerste Zeeuwse zonnebootrace plaats. Doel is het promoten van zonne-energie. Inmiddels hebben zich zes teams ingeschreven voor de race, waar onder groepen leerlingen van ROC Zeeland, Hogeschool Zee land en het Calvijn College. De wedstrijd bestaat uit een sprint en een duurrace. De Zon nebootrace is een initiatief van het Zeeuws Platform Duurzame Ontwikkeling, de Hogeschool Zeeland, de vereniging Zee- uwind en MarEtec. De organisa toren zijn van plan het evene ment jaarlijks te laten terugke ren. De duurrace begint 25 juni om 13.00 uur bij het kantoor van de havenmeester in Middelburg. De sprint om start om 14.30 uur. Om 16.30 uur is de prijsuitrei king. MIDDELBURG - Het Zeeuws Museum toont deze zomer ei gentijdse korte films met als thema de Zeeuwse streek- drachten. Voor kinderen is er ook van alles te doen, want er is een kleurrijk kinderpro gramma. Van 6 juli tot én met 11 septem ber staan de streekdrachten cen treaal in het museum. Bijvoor beeld in de film 'Mokoke' (Zeeuws voor 'dat moet ik ook hebben') is een compilatie van eigentijdse modebeelden en Zeeuwse filmopnames uit de pe riode van 1920-1930. De film 'Strip Show 1850' laat de drach ten laagje voor laagje zien. Kin deren kunnen zich verkleden in de streekdrachten en zich laten fotograferen. De Cinerama activiteiten zijn ie dere woensdag van 13.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Daarnaast ook nog op don derdag 13.00 tot 17.00 uur. Door verbouwing moeten bezoekers tijdelijk naar de dependance tegenover de ingang van het Zeeuws Museum. Meer informatie op www.zee- uwsmuseum.nl. Studenten Allard Tollenaar, Michiel de Vlieger en Ralph de Koning bij de zonnepanelen die hun boot zullen aandrijven, (foto: pr) de panelen besproken en de af metingen van de romp. Die ge gevens blijven echter strikt ge heim. Concurrentie van andere teams ligt immers op de loer. Zelf zeggen ze een 'spionagete am' te hebben, dat zoekt naar in formatie over de concurrenten. Hoe ze dat aanpakken, daar wil het team niks over kwijt. JetToxopeus is niet aanwezig tij dens de vergadering. Zij besFuurt tijdens de wedstrijd de boot. "Ze hadden al in het begin bedacht dat ik het zou worden, omdat ik de lichtste ben," zegt ze een paar dagen later, zittend in de aula van de Zeevaartschool. De stu dente maritiem officier is heel enthousiast over het project. "Ik vind het leuk om met z'n allen uit te zoeken hoe je zo'n boot in elkaar zet. Als het lukt, is dat heel gaaf." VLISSINGEN - Op 4 mei is heel Nederland om 20.00 uur twee minuten stil. Dan worden Nederlandse burgers en militai ren herdacht, die waar ook ter wereld zijn omgekomen sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog, in oorlogssitua ties en bij vredesoperaties. Ook op Walcheren worden op ver schillende plaatsen herdenkin gen gehouden. Door Ellen De Vriend In de Nederlands Hervormde kerk in Oostkapelle is vanaf 19.30 uur een herdenkingsbijeenkomst. De leerlingen van de basisschool De Knotwilg en brassband Crescen do leveren daar een bijdrage aan. Om 19.45 uur volgt een stille tocht naar het oorlogsmonument. De Dodenherdenking in Veere be gint om 19.00 uur met een Vesper dienst in de Kleine kerk, gevolgd door een bijeenkomst bij het vre- desmonument bij de Grote Kerk. Om 19.30 uur vertrekt de stille tocht naar het oorlogsmonument op de oude begraafplaats in Zand dijk, waar Amnesty international een toespraak houdt en de namen worden genoemd van alle mensen uit de gemeente die door oorlogs geweld zijn omgekomen. De Gemeente Veere en verenigin gen leggen kransen. Ook in Vrou wenpolder wordt een stille tocht gehouden. Om 19.40 uur vertrekt het gezelschap vanaf het monu ment aan de Fort den 1 laakweg naar de begraafplaats aan de Zoekweg, waar een gezamenlijke herdenking volgt en een voor dracht door leerlingen van de ba sisschool. Na het leggen van kran sen door vertegenwoordigers van de Gemeente Veere, kinderen van basisscholen en de dorpsraad volgt een samenzijn in ontmoe tingscentrum De Rank. Om 20.45 uur begint een samenzang in de kerk. De herdenking in Vlissingen be gint om 19.50 uur in de aula van de Noorderbegraafplaats met medewerking van Brassband On- da. Burgemeester Anneke van Dok, wethouder Tineke Verhage en betrokken organisaties en in stanties leggen kransen bij het monument. Daarna volgt een rondgang over de begraafplaats waarbij graftakken worden gelegd bij diverse gedenkmonumenten. De Dodenherdenking in Middel burg begint met een Vesperdienst om 19.00 uur in de Nieuwe kerk. Vervolgens is op het Abdijplein de officiële herdenking (19.30 uur), waarbij een kleine groep mi litairen aanwezig is. Burge meester Koos Schouwenaar houdt een toespraak, scholieren lezen oorlogsgedichten voor en ook worden de namen van omgeko menen voorgelezen en kransen gelegd. Ook in Gapinge is een herdenking. Plaats van samen komst is De Spil, van waar om 19.45 uur een stille tocht vertrekt naar de begraafplaats. (advertentie) Cranberry of zwarte bessensap XA9 Deze aanbiedingen zijn geldig van 2fl t/m 1 mol. Zondags ook geopend, opfH«i|KX)M(t>nik« Int rrcht cm lm De lekkerste supermarkt is een van de goedkoopste MIDDELBURG - Spannin gen, reorganisaties, overplaat singen, stress, veranderende functies. Werknemers moeten het maar aankunnen. Zorg- stroom en Stichting Voor Re gionale Zorgverlening (SVRZ) werkten samen aan het boek 'Wat overkomt mij nou?' om medewerkers te ondersteunen meer zelfbe wust met spanningen om te gaan. Het boekje is 21 april gepresenteerd. Door Ellen De Vriend Het éérste exemplaar van het boek wordt morgen in ontvangst genomen door gedeputeerde G. van Heukelom (zorg), die ook tekende voor het voorwoord. Het boek is ontstaan door een samenwerking van Zorgstroom en de Stichting Voor Regionale Zorgverlening. Het idee is af komstig van Paul Peters, hoofd P&O van Zorgstroom. "Ik zit al jarenlang in het vak en al die tijd zie ik wat een enorme im pact veranderingen of verlies van werk heeft op medewerkers. Veelal blijven ze ook lang han gen in hun verlies. Daar wil ik iets aan proberen te doen met dit boekje. Ik heb Gerda Doel man benaderd om mijn idee uit te werken." Doelman is docent omgangs kunde en werkt sinds twee jaar zelfstandig als supervisor leer procesbegeleider. Zij heeft de persoonlijke verhalen genoteerd van mensen van Zorgstroom en de SVRZ die veranderingen in hun werk meemaakten. Te lezen zijn de ervaringen van onder an dere Trees met ernstige rug klachten en te hoge financiële lasten om een stapje terug te kunnen doen, Jeanine die meer 'op schema' moest gaan werken en zodoende minder tijd had voor de cliënten en Harry die met een reorganisatie te maken krijgt en zodoende gespannen is. Het zijn herkenbare verhalen die een oplichting kunnen ge ven: je bent niet de enige. "Uil de gesprekken komt naar voren dat veranderingen gewoon zijn voor iedereen, maar ze kunnen mensen erg onzeker en gespan nen maken", zegt Doelman. Ze vervolgt: "Kleine veranderingen geven over het algemeen niet zoveel onrust, dat kan iedereen ook wel hebben. Maar soms krijgt een werknemer teveel op zijn bord en dreigt hij de greep op het werk te verliezen." In het 36 bladzijden tellende boekje 'Wat overkomt mij nou?' schetst Doelman een beeld van hoe de stress ontstaat en hoe de ze weggenomen dan wel gere duceerd kan worden. Het boek geeft een inzicht dat niet alleen nuttig is voor de werknemer die verandering ondergaat, maar ook voor diens werkgever en collega's. Door de informatie in het boekje hoopt Doelman dat werknemers meer begrip kun nen opbrengen voor de collega die dreigt om te vallen. "En mensen die het op het werk zelf nog maar nauwelijks kunnen bolwerken, zien dat ze niet de enige zijn. Er zijn manieren om daarmee om te gaan." Paul Peters is tevreden over de uitwerking van zijn idee. "In de zorg, en ook bij Zorgstroom, is veel uitval van werknemers. Als ik bekijk wat daarvan de oor zaak is, is het bijna nooit door invloeden op het werk maar veelal door ziekte, een schei ding of het verlies van een kind of partner. Spanningen of pro blemen thuis hebben hun weer slag op het functioneren op het werk. Vooral de groep van vijf enveertig jaar en ouder is een kwetsbare groep." Het boek kost 12,50 euro en is te bestellen via Zorgstroom, 0118-684000. advertentie traiteur restaurant lunch, een hapje bij de borrel, een uitgebreid diner, of eten voor thuis; het menu van zuidwester maakt alle variaties mogelijk, de keuken is gebaseerd op de mediterane kookstijl. kom proef zelf! lange noordstraat 6 4331 cd middelburg 0118 65 00 40 U moet veel in uw eentje op knappen. Daardoor blijft het rommelig om u heen. Deze week wordt bovendien nog eens opgeluisterd door een opgewon den type dat u een glimlach zal ontlokken. De vraag is alleen wat u met zijn/haar voorstellen aan moet? Iemand in uw werkomgeving verwijt u te grote directheid. U houdt immers niet van gesjoe mel en u windt er nu eenmaal geen doekjes om. Opnieuw blijkt dat niet iedereen dat waardeert. Dus deze week even tot tien tellen voor u een nieuwe koers inzet. Een drukke, maar gezellige week. U moet iets plezierigs voorbereiden dat u veel tijd gaat kosten. Er komt schot in die plannen. Een kwestie die speelt in uw werk heeft nog wat tijd nodig. U maakt zich zorgen, maar echt nodig is dat niet. U komt een stapje verder en u leeft naar een plezierig vooruit zicht toe. Laat uw plezier niet overschaduwen door welke in vloed dan ook, bijvoorbeeld door jaloezie van anderen. Ge niet van wat er op u afkomt. U hoeft geen schuldgevoel te heb ben. U bent nogal veeleisend ten op zichte van uzelf, maar deze week heeft u de neiging op uw lauweren te rusten. Verwen uzelf met de goede dingen van het leven. Uw partner klaagt wel eens dat u zo weinig geniet van uw vrije tijd. Dit is een heel goe de week om daarin verandering aan te brengen. U heeft wat te veel hooi op uw vork genomen en dat breekt u deze week op. U bent snel geïr riteerd en geneigd kribbig te doen tegen de eerste de beste die u voor de voeten loopt. Dat wordt u niet in dank afgenomen. U heeft een paai' bijzondere ont moetingen en dat wat u doen moet ligt u wel! Het wordt over het algemeen een goede week. U heeft innerlijk afgerekend met een vervelende gebeurtenis en nu krijgt u weer zin in nieuwe belevenissen en mensen. U kunt nog steeds nagenieten van gebeurtenissen die nu ach ter de rug zijn. Nieuwe uitdagin gen liggen er voor u in het ver schiet. Blijf op uw standpunt staan, ook al probeert men dat te bestrijden. Uw aantrekkelijhe- den vallen anderen op. Blijf stralen! Probeer wat tot rust te komen en uw omgeving positief tegemoet te treden. Dan wordt het ook voor uzelf een stuk gezelliger! U kunt zich nu eenmaal - en niet ten onrechte - behoorlijk kwaad maken, vooral als u meent dat mensen zich onbeschoft gedra gen. Voor Steenbokken met werk op creatief gebied is dit zonder meer een goede week. Welis waar met onverwacht gedoe, met grote en kleine ergernissen, maar ook met welverdiende successen. Deze positieve kan ten vallen niet meteen op. Iemand in uw omgeving pro beert u iets in de schoenen te schuiven. Wat dat is blijft ondui delijk. U houdt wel van verras singen, maar niet van onaange name, probeer dus te achterha len wat er speelt. Dan kunt u weer op een prettige manier met elkaar omgaan. Er zijn wat kleine tegenslagen, maar die vallen in het niet bij de goede dingen die zich in uw le ven voltrekken. Een oude vriendschap in een nieuw jasje legt deze week een warme gloed over uw denken en handelen. KOUDEKERKE - Intratuin in Koudekerke bestaat een kwart eeuw. Dat wordt uitgebreid ge feest met allerlei acties en kortin gen. Afgelopen zaterdag kregen de eerste vijfentwintig klanten een kruiwagen vol met perkplan- ten cadeau. "De eerste klanten hadden er veel voor over en ston den 's morgens al om vier uur voor de poort te wachten", vertelt directeur Sjacco .loziasse. Hij vervolgt: "Ook de klanten die ei genlijk te laat waren kregen nog een leuke verrassing: een gevulde boodschappentas." Intratuin Koudekerke is gevestigd aan de Galpewep 5. per stuk per kilo A4tr

de Faam | 2005 | | pagina 15