Zeeuws landschap onder het mes Veel Zeeuwse molens open op Molen- en Gemalendag Drie dagen Lentefeest in Poppendamme Nieuw gebouw voor Gouden Cirkelgroep Middelburg Verwarring in De Kabinetten Sax en poëzie in de Osseberg KUNST TE KIJK Scheldebus in Middelburg Onderhoud aan riool Grijskerke Luistermuziek in The Duke EHBO krijgt reanimatiepop De Lichtboei viert jubileum Sportpark Meke wordt heropend 3VO gaat voor dodehoekspiegel Meldweek voor cliënt Jeugdzorg DOMBURG GRIJPSKERKE KOUDEKERKE MIDDELBURG OOSTKAPELLE OOST-SOUBURG RITTHEM VEERE VLISSINGEN Korenmolen Blauwe wimpel Woensdag 13 april 2005 De Faam 19 De Droom van een vlinder is te zien in het Zijdemuseum in Meliskerke. (foto: pr) Galerie Art Aurum, Noordstraat 8, siera den van Loes van Duim en foto's van Jürgen Faust, woensdag t/m zater dag van 10.30-17.30 uur, zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 27 mei. Marie Tak van Poortvliet Mu seum, Ooststraat 10a, circa 50 werken van Antoine Mes, dinsdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 5 juni. Boerderijgalerie De Osseberg, Singelweg 11, schilderijen van Marja de Lange en beelden van Cobi Boone, dinsdag t/m za terdag van 14.00-17.00 uur, t/m 7 mei. Woontrend Zeeland, Duinstraat 18a, schilderijen van 10 Zeeuwse kunstenaars, maandag t/m vrijdag van 9.00-17.30 uur zaterdag van 10.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur. t/m juli. MELISKERKE Zijdemuseum, Dorpsstraat 3, een sprookjeswereld van vlinders in de meest fantastische kleuren van Ira van der Valk, maandag van 13.00-17.00 uur, dinsdag t/m zaterdag van 10.00-17.00 uur, t/m 16 mei. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, 17e en 18e .eeuwse jan senistische theologie in oud katholieke pastorieën, 'Geheimen uit de schuilkerk', t/m 14 april. Aquarellen van Niels Lauer, 'Molens op Walcheren, monumenten en de zee', t/m 7 mei. Een selectie uit de schilderijen van George Riel, 'Levenskracht', t/m 16 april. Het werk van Unicef op het terrein van gezondheid, bescherming van kinderen tegen mishandeling en geweld, onderwijs, schoon drink water, voeding en noodhulp, 'Kinderen eerst', t/m 13 april, maan dag van 17.30-21.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 10.00-21.00 uur en zaterdag van 10.00-13.00 uur. De Drvkkery, Markt 51, kunstkaarten van van Ludmila Kalmaeva, 'Mijn kunstverzame ling'. Verzamelingen, leuke objecten en teksten uit het kleine ka mertje. 'Plenty to go on', dinsdag, woensdag, vrijdag van 9.00- 18.00 uur. donderdag van 9.00-21.00 uur, zaterdag van 9.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m april. Zeeuws Archief. Hofplein 16. werk van mensen uit negen groe pen uit de Zeeuwse samenleving, 'Wie schrijft die blijft! Zij druk ten hun stempel op de Zeeuwse geschiedenis.', maandag t/m za terdag van 9.00-17.00 uur, t/m 4 juni. Zeeuws Museum, De Wonderkamer, Bogardstraat 33, bijzonder objecten uit de collec tie van het Zeeuws Museum, woensdag t/m zondag van 13.00- 17.00 uur, t/m 3 juli. Rechtbank. Kousteensedijk 2, foto's van Mieke Wijnen, maandag t/m vrijdag 8.00-17.00 uur, t/m 28 april. 't Gasthuis, Noordpoortplein 2, aquarellen en olieverfschilderij en van Dicky Gast- Koning, t/m 30 april. Galerie 'T', Turfkaai 25-27, schilderijen van Barabara Houwers, bronzen van Marion Visione en grafiek van Mark Visione, donderdag t/m zaterdag van 11.00-16.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m 23 april. GalleryMaritime, Gortstraat 43, werken van Leo de Jong, Wim Biesheuvel en Jan Wagner, 'Boat-lnn', dinsdag t/m zaterdag van 12.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 12.00-17.00 uur. t/m 26 mei. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaardstraat 19, sieraden van Joze Murre en schilderijen van Sarah Walraet, donderdag, zaterdag en zondag van 14.00-16.30 uur, t/m 15 mei. CBK Zeeland, Balans 17, werken van Arjan Janssen en Hendrik Heffinck, 'Tape II. bindend, plakkend en pak kend', maandag t/m vrijdag van 9.00-/7.00 uur, t/m 14 april. Stichting Welzijn Middelburg, Molstraat 13. olieverfschilderijen van Pierre Johan Rouw. maandag t/m vrijdag van 10.00-16.00 uur, t/m 5 mei. Galerie De Cleene Houttuyn, Langeviele 45, werken van Robby van Goethem, donderdag t/m zaterdag en eerste zon dag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m 7 mei. De Kabinet ten van De Vleeshal, Zusterstraat 7, drukwerkcollages van Bianca Runge, 'Truth is in the Eye of the Beholder', dinsdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur. Caesuur, Lange Noordstraat 67, werk van Bianca Runge, t/m 29 mei. All Sports Bodygym, Oostperkweg 25, acryl op papier van Corrie Vet, maandag t/m vrijdag van 10.00-22.00 uur. zaterdag en zondag van 10.00-13.00 uur, t/m 31 mei. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, schilderijen van Il se van Loo- Remijn, 'Waar land, water en lucht elkaar ontmoeten', t/m 29 mei. Allerlei aspecten van gebitten van mensen en dieren en spelletjes over de tandverzorging en de cultuur rond tanden, 'Klap perende Kaken', dagelijks geopend van 10.00-17.00 uur, t/m 30 oktober. Zorgcentrum De Zoute Viever, Dongestraat 1, foto's van alle daagse dingen van Ruud Dijkstra, t/m april. Watertoren AK, Vlissingsestraat 239, fotografie en installaties van Alex Vermeu len, woensdag t/m zondag van 12.00-17.00 uur, t/m 12 juni. Fort Rammekens, Rammekensweg, foto's van Jaap Klein en Ka ren van de Velde, 'De vier seizoenen van Rammekens', kerami sche bloempotten van Sandra, dinsdag t/m zondag van 13.00- 17.00 uur, t/m 30 oktober. Museum De Schotse Huizen. Kaai 25-27, pastelschildcrijen van On no Boerwinkel, 'Zomerikonen en andere pastels', t/m 5 juni. Rouwkleding en rouwgebruiken eind 19e en begin 20e eeuw, 'ln 't akelig zwart', maandag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 31 oktober. Grote Kerk, Oudestraat 26, schilderijen van Guido Metsers, 'Tranen van Carthago', t/m 15 juni. Zeeuws maritiem muZEEum, Nieuwendijk 15, films, schilderij en en foto's over het maritiem verleden van Zeeland 'Beelden van maritiem Vlissingen', zeegezichten en stadsgezichten, t/m 8 mei, maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur, zaterdag en zondag van 13.00-17.00 uur. Arsenaaltheater, Arsenaalplein 1, schilderijen van Inge Caljouw, 'Visions of nature', t/m 30 april. Kunstuit leen Vlissingen, Oranjestraat 4, foto's van Ting Chan, 'Double Blood' en foto's en beelden van Marliz Frencken, donderdag t/m zondag van 12.00-17.00 uur, t/m 22 mei. Centrum. Bellamy- park, Kerkstraat. Oude Markt. Sint Jansstraat, Walstraat. Lange Zelke, Spuistraat. 3D-Art looproute, 25 kunstwerken van beeldend kunstenaar Carina Dumais, t/m 4 mei. Café Soif. Bellamypark 14, acryl op doek van Willeke Klaassen, 'Bloknotes', woensdag t/m maandag van 12.00-02.00 uur, t/m 23 april. Ziekenhuis Walcheren, Koudekerkseweg 88, Indonesische batikschilderijen van Dave Rodrigues, t/m april. Zeeuws maritiem muZEEum, Nieuwendijk 11, schilderijen uit particulier bezit, 'Zeeuwse stuk ken, schallen uit particulier bezit', maandag t/m vrijdag van 10.00- 17.00 uur, zaterdag en zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 11 juni. Sauer Oonk notarissen. Badhuisstraat 181, keramische beel den van Marie Antoinette Peetoom en acrylschilderijen van Bas D. Vlasblom, 'Ain pronkjewail in 't Zeeuwse', maandag t/m vrijdag van 9.00-12.30 uur en 13.45-17.00 uur. t/m 13 mei. De Glazen Pui, Walstraat 41, schilderijen, keramiek en gipsbewerkingen van Martha Branten, 'Hommels en bijen', maandag t/m vrijdag van 9.30-17.00 uur en zaterdag van 9.30-16.00 uur, t/m 9 mei. Bibli otheek, Spuistraat 6, Het werk van Unicef op het terrein van ge zondheid, bescherming van kinderen tegen mishandeling en ge weld. onderwijs, schoon drinkwater, voeding en noodhulp. 'Kin deren eerst', 18 t/m 27 april. Schilderijen van Joke Kronenburg, 'No Limits', maandag van 13.00-20.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 10.00-/8.00 uur, zaterdag van 10.00-17.00 uur, t/m 1 mei. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, werk van cur sisten van de Kunsteducatie Walcheren, maandag t/m donderdag van 9.00-21.00 uur, vrijdag van 9.00-17.00 uur, t/m 30 april. MIDDELBURG - De schelde bus staat 16 april op de Markt in Middelburg. Dit mobiele in formatiecentrum reist door het land om aandacht te vra gen voor het natuurschoon van de Westerschelde en de Vlaam se Zeeschelde. Het thema van de bus is 'Schat ten van de Schelde.' Er is van al les te bekijken, te beluisteren, te voelen en zelfs te ruiken over de natuur in en om de Schelde. Medewerkers van de campagne bus zijn aanwezig om vragen te beantwoorden. De Scheldebus is onderdeel van de campagne De Schelde Na tuurlijk! Deze campagne is een initiatief van zeven Nederlandse en Vlaamse natuur- en milieuor ganisaties. 1 let doel is de bijzon dere natuur van het Schelde- estuarium, de Zeeschelde in Vlaanderen en de Westerschelde in Nederland, onder de aandacht te brengen. GRIJPSKERKE - Waterschap Zeeuwse Eilanden voert tot 19 mei onderhoud uit aan het ri oolgemaal Grijpskerkc. De werkzaamheden vinden plaats op de Ravensteinwcg rich ting Koudekerke. Het werk be staat onder andere uit het her stellen van betonrot en het in bouwen van een dëbietmeter. Het rioolgemaal transporteert het rioolwater uit Grijpskerke naar het rioolgemaal Koudeker ke en uiteindelijk naar de zuive ring in Ritlhem. Daar maakt Zeeuwse Eilanden het water schoon zodat het weer de natuur in kan. Een tijdelijke pompinstallatie neemt de functie van het rioolge maal tijdens de onderhouds werkzaamheden over en komt bij het gemaal te staan. De pomp en de apparatuur kunnen helaas geluidsoverlast veroorzaken. Het kan voorkomen dat de pompin stallatie 24 uur op een dag in be drijf is en dat de verwarming voor het herstellen van betonrot 's nachts draait. De provincie zoekt het evenwicht tussen wonen, werken, natuur en recreatie, (foto: Ellen de Dreu) VLISSINGEN - Als plastische chirurgen trekken de gemeenten Middelburg, Vlissingen en Veere lijnen over het landschap om het toekomstige aangezicht van Walcheren te bepalen. De Beve- landen laten dat liever aan de burger zelf over. En Schouwen- Duiveiand pronkt met haar schoonheid om migranten uit de Randstad te verleiden. Vorige week (6 april) presenteerden de gemeenten in Vlissingen hun plannen voor de toekomst van Zeeland aan de provincie. Door Erik van Bostelen Met hun plannen willen de gemeenten richting geven aan het Om gevingsplan van de provincie. Het gaat daarbij vooral om het vin den van het juiste evenwicht tussen wonen, werken, natuur en re creatie. Voor Walcheren betekent dit dat de regio grofweg in drieën wordt gedeeld: het stedelijk landschap, het nationaal landschap en een bufferzone boven het Sloegebied. Het stedelijk landschap bestaat uit het stadsgewest Vlissingen-Middelburg met de A58 als levensa der. Ten noorden van beide steden is ruimte voor het nationaal landschap. Een gebied voor kust- en rustrecreatie. Ten slotte is er de bedrijvige zuidzijde, het Sloegebied. De bufferzone die dit ge bied met het stadsgewest verbindt, moet een groene en open zone Molen Buiten Verwachting bij Nieuw- en Sint Joosland. (foto: Ellen de Dreu) GOES - De Heinkenszandse molen De Vijf Gebroeders is een van de deelnemers aan de nationale Molen- en Gemalen- dag op zaterdag 14 mei. In de regio's Noord- en Zuid-Beve land en Walcheren doen in to taal zeventien molens mee. In het verleden was een molen vaak het middelpunt van zijn omgeving. Met de stand van de wieken werd de gemeenschap op de hoogte gehouden van allerlei ontwikkelingen. Bij blij de en feestelijke gebeurtenissen stonden de wieken 'komende'. De molenaar had ze dan stopge zet juist voordat ze de hoogste stand zouden bereiken. Zaterdag 14 mei draaien bij vol doende wind De Hoop en Ver- MIDDELBURG - De negen koppige band Fragile musiceert vrijdag 22 april in The Duke in Middelburg. De band speelt voornamelijk easy listening popsongs. Het strijkkwartet is de toegevoegde waarde aan de ze band bij het spelen van oude en nieuwe popsongs, het optre den begint om 21.30 uur. wachting in Borssele, De Hoop in Wcmeldinge, De Hoed in Waarde, De Rozenboom in Krabbendijke, De Oude Molen in Kruiningen, De Koornbloem in Goes, De Witte Molen in Ril land en De Pere in Oost-Sou burg. Een aantal molenaars heeft demonstraties en rondleidingen in petto. De korenmolen in Meliskerke is open voor publiek, evenals Bui ten Verwachting in Nieuw- en Sint Joosland, De Oranjemolen in Vlissingen, De Hoop in Se- rooskerke en de korenmolen in Aagtekerke. De molenromp van stellingmo len De Vijf Gebroeders in I lein- kenszand is ook open voor pu bliek. Binnen is een tentoonstel ling 'Stiekeme Slopers' over de restauratieplannen van de mo len. In Middelburg kunnen bezoe kers in drie korenmolens een kijkje nemen: de Seismolen aan het Seisbolwerk is van 8.30 tot 12.00 uur open waarna molenaar A. Oele verhuist naar molen De Koning aan de Veerseweg. In molen Ons genoegen aan de J.Hieronimus Huyssenstraat worden rondleidingen gegeven. Bij molens waar de blauwe wim pel uithangt, zijn bezoekers wel kom. MIDDELBURG - Het nieuwe clubhuis van de Gouden Cir kelgroep uit Middelburg is za terdag 2 april geopend. Na jarenlang onderhandelingen wegens de verplichte verhuizing uit de Veersche Poort is er een clubgebouw gerealiseerd aan de Geerseweg 8a in de provincie hoofdstad. Bij de opening van het nieuwe scoutinggebouw wa ren verschillende instanties aan wezig. waaronder de gemeente Middelburg en de bouwcom missie. Op 28 mei is er een bezichtiging voor oud-leden, andere scou tinggroepen en belangstellen den. blijven waarin vooral plaats is voor agrarische activiteiten. Tijdens de conferentie ontvouwde de Middelburgse wethouder H. Kool ook plannen voor de zogenoemde geledingszone, het gebied tussen Middelburg en Vlissingen. Zij vertelde dat er een onderzoek komt naar een vierde kanaalkruising in dit gebied. Verder wil zij de Walcherse kust beter bereikbaar maken door de aanleg van een rondweg om Zoutelande. Waar de Walcherse gemeenten duidelijke lijnen trekken, hamerde A.J. te Veldhuis, voorzitter van het Bestuurlijk Platform de Beve- landen, op flexibiliteit. Volgens hem moeten de wensen van burgers en bedrijven voorop staan, niet de regeltjes in het Omgevingsplan van de provincie. En gemeenten moeten de ruimte krijgen om die wensen te vervullen, door een gevarieerd woningaanbod en de aan leg van bedrijventerreinen. In de plannen van Schouwen-Duiveland is bevolkingsgroei een pri oriteit. Volgens wethouder R. van der Wekken is deze groei nood zakelijk wil de regio economisch verder kunnen ontwikkelen. Een nieuw project, 'innovation island', moet uitkomst bieden. Met de bouw van nieuwe woningen moeten onder meer Randstedelingen verleid worden om in de rust en ruimte van het Zeeuwse landschap te gaan wonen. Zij moeten de regio verjongen en de economie nieuw leven inblazen. GRIJPSKERKE - Vlinder- planten, vaste- en eenjarige planten, tuinornamenten, manden en zuivelproducten. Tuinliefhebbers kunnen veel vinden op het Lentefeest bij Imkerij Poppendamme in Grijpskerke. Het feest begint op donderdag 5 mei en duurt drie dagen. Het Lentefeest wordt dit jaar voor de vierentwintigste keer gehouden. Op het erf van de im kerij staan meer dan veertig kra men. Hoewel het voornamelijk een plantenmarkt is, komt ook de entourage van de tuin aan bod. Er staan kramen met beel den, ornamenten, hekwerken en meubilair. Verder zijn er ook stands van verenigingen en or ganisaties. De bijenvereniging is aanwezig, 't Ouwe Glasuus uit Nieuwdorp demonstreert het maken van glas-in-lood, en Volkssterrenwacht Phillipus Lansbergen uit Middelburg is aanwezig met zonnekijkers en lezingen in de filmzaal van de imkerij. Verder is er paarden melk te koop van paardenmelke rij Nortier uit Oostburg en laat MicMcc zien hoe natuurvrien delijke erfafscheidingen ge maakt kunnen worden en wat milieuvriendelijke alternatieven zijn voor de moestuin. Kinderen kunnen stokbrood bakken, meedoen aan de work shops bij de Volkssterrenwacht of bij Groei en Bloei of deelne men aan de speurtocht van het Wereld Natuur Fonds. Het feest wordt tot één uur muzikaal op geluisterd door muziekvereni ging Eendracht Maakt Macht (EMM) uit Serooskerke, waarna James van de Water (Not James Dean) and friends salsamuziek ten gehore brengen. Het Lentefeest wordt gehouden tijdens het Hemelvaartsweekcnd van donderdag 5 tot en met za terdag 7 mei, dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur. MIDDELBURG - Bianca Runge exposeert nog tot 12 ju ni in De Kabinetten van De Vleeshal in Middelburg. Ze toont drukwerkcollages. Met de drukwerkcollages gaat de kunstenaar uit Veere tegen de trend in de kunst om bewegende beelden te tonen, zoals met vi deo of met de computer. Runge illustreert dat traditionele druk werkcollages geheel niet aan waarden hebben ingeboet. Runge bouwt haar collages in lagen op door het onderwerp steeds uit een afbeelding weg te snijden. Wat overblijft, combin eert ze met andere afbeeldingen. Bijvoorbeeld door de huid weg te snijden, blijven alleen contou ren over. Hierdoor ontstaat een verwarrende uitwisseling van identiteit en betekenis tussen verschillende beeldlagen, waardoor een andere werkelijk heid ontstaat. De beelden verlei den, volgens haar, op dezelfde manier als de massamedia dat kunnen. Kortom: verwarring als fictieve realiteit. GRIJPSKERKE - Gedichten helder als water dat opborrelt uit een natuurlijke bron. Die zin schreef Lou Vleugelhof in een re censie over het poëzie debuut van de 64-jarige Eef de Jonge- Everaert. Ze is vrijdag 15 april te gast in De Osseberg in Grijpskerke (nabij Sint Laurens) om uit haar debuutalbum voor te dragen. De in Tholen geboren De Jonge-Everaert won met declameren al in 1963 de Stadsprijs van 's Hertogenbosch. Maar ook het schrij ven is haar niet vreemd. Zo schreef ze (internationaal) artikelen voor musea, waarbij het onderwerp textiel vaak centraal stond. Ook schreef ze het boek 'Door ons gedacn', de geschiedenis van de Zeeuwse merk- en stoflap. Eind 2004 vierde ze haar poëziede buut met de bundel 'Dorre kraters/zuiver zijde'. Het Zeeuws Saxofoonkwintet Meet 5 Reed speelt zowel oude componisten als romantische muzikale vergezichten en vrolijke New Orleans. Het gezelschap heeft al een Hink aantal optredens achter zijn naam staan. Het begint om 20.00 uur. VLISSINGEN - De Konink lijke Nederlandse Vereniging Eerst Hulp bij Ongelukken af deling Vlissingen heeft met een financiële bijdrage een nieuwe reanimatiepop met skillmeter kunnen aanschaffen. Dc financiële bijdrage was af komstig van het ontwikkeling: - fonds van de Rabobank Walclu ren-Zuid Vlissingen. De pop werd maadag 1 1 april overhan digd door mevrouw M. Verbeek, lid van de Raad van Toezicht van de Rabobank Vlissingen. WESTKAPELLE - De Arch pelschool De Lichtboei in VVestkapelle viert 15 april zij 25-jarig jubileum. Op vrijdagmiddag- en avond wordt 'TV aan Zee Jr.,' opge voerd, een musical over een ge zinnetje dat televisie kijkt. Maandag 11 april gaat er een op tocht door Wcstkapellc om hc 25-jarig jubileum luister bij te zetten. Van maandag 11 tot vrijdag 15 april kunnen belangstellenden van 10.30 tot 16.00 in de school een fototentoonstelling bekijken. Ook kan een kijkje worden ge nomen in de klaslokalen. Er wordt een open-deur-systeem gehanteerd. Staat de deur van d klas open, dan is iedereen we kom om binnen te lopen. MIDDELBURG - Wethouder A. de Vries opent 16 april o 13.00 uur het sportpark Mo ker aan de Sportlaan Middelburg. Belangstellenden zijn welkom vanaf 12.45 uur. Om 13.15 uur is er een korte rondleiding door het park. Ervaren sporters laten om 13.30 uur hun capriolen zien op inline skates, skateboards en BMX. Van 13.45 tot 18.00 is er vrije entree in het park. 01184- Het Gezelschap, Yes You Did en Forceed treden op van 19.30 tot 1.00 uur. Het bijwonen van de optredens 's avonds kost 2 eurö. MIDDELBURG - Begin april is de actie 'Zeeland gaat voor dodehoekspiegels op land bouwvoertuigen' gestart. Hc! doel van de actie is om er voor te zorgen dat tenminste de helft van de landbouwvoertui gen een dodehoekspiegel krijgt. Via een mailing worden Zeeuwse agrariërs, loonwerkers en transporteurs aangespoord om een dodehoekspiegel te ge bruiken. De mailing wordt ver stuurd door Verenigde Verkeers Veiligheids Organisatie (3VO). Bestuurders van landbouwvoer tuigen wordt gevraagd voor het passeren van fietsers gas te min deren om de fietser de tijd te ge ven een veilige plaats te vinden. Landbouwvakbladen verschaf fen hierover meer informatie. De actie besteedt ook aandacht aan de veiligheid van de fiet sers.. Als er een landbouwvoer tuig passeert, worden zij geadvi seerd om een veilige plek op te zoeken, zoals een darmgat, een inrit of een passcerstrook. Via VVV's, kampeerboerderijen en dc Stichtingen Welzijn Oude ren wordt de folder "Fiets veilig door de polder" verspreid. In de periode van 1999 tot 2003 vielen er zeven doden door een ongeluk met een landbouwvoer tuig. Daartoe behoorden twee bromfietsers en drie fietsers. GOES - Cliënten van jeugd zorg en andere betrokkenen kunnen tot 14 april met stiel ting Het Klaverblad b'ellei over hun ervaringen m jeugdzorg. Het Klaverbla houdt tot 14 april een meld week met als titel 'Jeugd(zorg; in de knel?' De aanleiding tot het organise ren van de meldweek vormen negatieve publicaties over de- jeugdzorg in Zeeland. Het Klaverblad kan op woei dag worden gebeld van 9. Of 13.00 en op donderdag 15.00 tot 17.00. Het teh nummer is 0113-/1

de Faam | 2005 | | pagina 19