De V-Sport van Auto Vermeulen AutoTeam steunt Astmatici Els Dagevos levert Fiat Ducato Gran- volume voor Bezorgdienst Moens Nieuwe Toyota Corolla 1.4 D-4D voor rijschool 'RijR4' IN BEDRIJF auto dage Het is u misschien al opgevallen dat er de laatste tijd wel heel bijzondere zwarte Subaru's en Kia's rondrijden...! Ze hebben allemaal dezelfde kenmerken en ze zijn onmiddellijk herkenbaar aan het bijzondere gestileerde logo V-Sport, waarbij de rode V dezelfde is als die van Auto Ver meulen. Onlangs heeft verkoopadviseur Jorn de Vos de sleutels van een nieuwe Fiat Ducato aan vader en zoon Moens van de gelijkna mige bezorgdienst uit 's-Gra- venpolder mogen overhandigen. Weet u het nog? Vorig najaar hebben, tijdens een open dag bij AutoTeam, kinderen een Opel Kadett uit 1987 beschilderd. Daarop heeft AutoTeam dit 'rij dend kunstwerk' geveild, de op brengst van de veiling met maar liefst 50 procent ver hoogd en dit totaalbedrag ge schonken aan een goed doel. Het moet een heieboel mensen opgevallen zijn: de zilvergrijze Toyota Corolla met de enorme belettering op de zijkant: www.rijR4.nl. Een nieuwe rij school in een nieuw type Corol la. We gaan eens kijken wat er in deze sector voor nieuws on der de zon is. ZEHJWS AUTOJOURNAAL 6 APRIL 2005 - PAGINA 17 Jean-Paul Vermeulen en zijn ver- koopadviseur liepen al een tijdje met het idee rond om een speciale Ver- meulen-versie van hun Subaru en Kia te maken. In het verleden werden bij collega BMW dealer 'Zwartepoor- te Exclusives' geleverd en dat sprak de heren wel aan. I\la enig brainstormen was men er uit: de auto's moeten sowieso zwart zijn, ze krijgen donker getint glas mee en zijn uiteraard voorzien van mooie lichtmetalen wielen en brede re banden. Bij een aantal Kia's is er optioneel een sportonderstel ver krijgbaar. Het V-Sport logo heeft Jean-Paul Vermeulen zelf op de computer ont wikkeld, waardoor absolute exclusi viteit wordt gegarandeerd. Reacties Uiteraard zijn al deze ontwikkelingen op de site van Auto Vermeulen te volgen en dat was ook een andere Kia-dealer uit het land opgevallen. Toen deze bij de importeur in Vianen informeerde naar de Kia V-Sport, moest men daar het antwoord schul dig blijven. Inmiddels is het pro bleem uiteraard opgelost en weet men bij de importeur dat de bijzon dere Kia's in Goes worden geboren! Bij de Subaru importeur in Aalsmeer heeft men zelfs actief meegedacht om de speciale Forester V-Sport sa men te stellen. Dat het idee zijn vruchten afwerpt is inmiddels duide lijk, want er rijden al heel wat Suba ru's en Kia's rond met het opvallende V-Sport logo op de achterkant. Tour de Zélande Op zaterdag 16 april zullen er bijzon dere geluiden te horen zijn in het Zeeuwse land, boxergeluiden om precies te zijn. De sonore roffel van de dikwijls getunende Subaru's zijn van verre te horen en klinkt bij vele liefhebbers als muziek in de oren. Honderd van de 700 leden tellende Subaruclub, die daarmee de grootste merkenclub van Nederland is, komen namelijk naar onze provincie om daar de Tour de Zélande te komen rijden die Jean-Paul Vermeulen voor hen heeft uitgezet. Uiteraard zullen zij het bedrijf van Auto Vermeulen aan de Pearyweg ook aandoen. Ter gelegenheid van dit spektakel haalt men drie heel bijzondere Subaru's naar Goes die stuk voor stuk 200+ pk's hebben: de Impreza WRX STI met 225 pk, de Legacy 3.0 R Spec. B met 245 pk en de Forester 2,5 XT met 210 pk. Bezorgdienst Moens is een groeiend transportbedrijf/koeriersdienst uit 's- Gravenpolder. Met 3 vrachtauto's en vier bestelwagens is het bedrijf niet meer weg te denken uit de Zeeuwse transportwereld. René Moens, directeur/eigenaar van de in 1990 opgerichte Bezorgdienst Moens: "Deze Fiat Ducato Granvolu- me 2.3 JTD heeft een wielbasis van 3.20 m en si onze derde Fiat en de tweede Ducato. Met de vorige Duca to hebben we inmiddels 400.00 kilo meter gereden en we hebben nog nooit problemen gehad. We hebben daarom ook weer voor Fiat gekozen. Met deze Ducato rijden we zo'n 100.000 kilometer per jaar en we voorzien voornamelijk de Zeeuwse en West-Brabantse markt." Jorn de Vos: "De auto is voorzien van elektrische ramen, airconditio ning, een VDO navigatiesysteem, ABS en airbags en wat heel belang rijk is: hij hoeft maar eens in de 40.000 kilometer naar de werkplaats voor een beurt. Daardoor ziet het kostenplaatje er veel gunstiger uit dan vroeger en bovendien wordt hiermee de betrouwbaarheid onder streept. De Ducato is in het wit uitgevoerd met blauwe letters en een rood logo. Op de foto de heren Moens senior en junior met verkoopadviseur Jorn de Vos Als 'goed doel' heeft autoteam geko zen voor de De-lce astma expeditie. Komend najaar gaan 30 mensen met astma proberen de Noordcol van Mount Everest te beklimmen. Voor mensen die toch al moeite hebben met hun ademhaling is het leveren van een sportieve prestatie in deze zuurstofarme omgeving de ultieme prestatie. Met deze expeditie hopen de klim mers te laten zien dat er heel veel kan, als je uitgaat van je mogelijkhe den en niet van je beperkingen. AutoTeam vindt dit zo'n mooi stre ven, dat het bedrijf graag dit doel on dersteunt. Kort geleden was het De-lce team op Walcheren voor een trainingsweek end. Dit was een mooie gelegenheid voor Jan Kees Adriaanse van Auto- Team om de cheque van 750 euro te overhandigen aan Louis van der Burgh van De-lce. De De-lce astma expeditie is te volgen via www.de- ice.nl Nog niet zo lang geleden heb ik de Toyota Corolla 1.4 D-4D in een test aan de tand gevoeld. Vlak daarna werd ik door verkoopadviseur Alex Vermare van Toyota De Jonge in Goes getipt over een nieuwe rij school die gekozen had voor de nieuwe Corolla met de 1.4 Common- raildiesel. Eigenaar Remco van Iren: "Ik ben sinds januari zelfstandig rijschool houder en ik woon in Kats op Noord- Beveland. Daarvoor was ik instruc teur in Brabant en ik heb uiteraard met veel verschillende auto's gere den. Ik heb me goed georiënteerd en ben uiteindelijk bij Toyota terechtge komen. Ik ben bij De Jonge keurig behandeld, het heeft mijn verwach tingen zelfs overtroffen en ik ben in middels heel gelukkig met de Corol la. Dankzij zijn soepele motor kunnen mijn leerlingen in de stad gemakke lijk in de derde versnelling rijden. De auto heeft met zijn koppel van 190 Nm bij 1800 toeren heel veel trek kracht. Hij is uiterst handelbaar en laat zich licht bedienen." R4 Op mijn vraag of de nieuwe rijschool een kans maakt in deze regio, ant woordt de heer van Iren: "We heb ben een goed plan gemaakt met als thema: Hoe onderscheidt deze rijschool zich van anderen? R4 staat voor: 1een scherpe prijs. 2. gratis handelings analyse. 3.gratis theorie en 4. een kwalitatief goede opleiding. Ik voel me verantwoordelijk voor mijn leer lingen en ik wil dat ze op een prettige manier leren autorijden. Ik bied mijn leerlingen een schriftelijke cursus autorijden aan, die ze vooraf goed moeten doornemen. Deze methode scheelt een hoop rij lessen." Dat de formule goed aans laat, blijkt uit het feit dat rijschool R4 op dit moment al zo'n 15 leerlingen heeft ingeschreven. Aan de auto en het enthousiasme van Remco van Iren zal het zeker niet schorten.

de Faam | 2005 | | pagina 23