"Bedrijf Caljouw Rademaker Verhuizingen M2 Makelaars maakt het mogelijk In vertrouwde handen bij Dynamisch, actief en persoonlijk CALJOUW RADEMAKER VERHUIZINGEN M2 MAKELAARS 20 Zowel een zakelijke als particu liere verhuizing is in vertrouwde handen bij Caljouw Rademaker Verhuizingen. Wanneer bedrijven of particulieren zich gaan vestigen op een andere loca tie, is Caljouw Rademaker Verhuizingen het aangewezen bedrijf voor een verhuizing zonder zorgen. Zij weten namelijk als geen ander wat erbij komt kijken als er een verhuizing op stapel staat. Sinds een aantal jaren voeren Yvonne Harthoorn en Ankie Meijer, de directie. Sinds Caljouw Rademaker de Zeeuwse Verhuisservice heeft overgenomen, bezit deze verhuisspecialist vestigin gen in Middelburg, Goes, Burgh- Haamstede en Terneuzen. Caljouw Rademaker verhuist niet alleen bin nen Nederland maar ook internatio naal. Dus of u naar Australië moet verhuizen of twee straten verderop, met een kleine inboedel, alleen een vleugel of een piano of een compleet bedrijf, bij Caljouw Rademaker bent u aan het juiste adres. Een verhuizing kost veel tijd: het inpakken van de goederen in dozen, het afbreken en uit elkaar halen van meubelen, het vervolgens weer uit pakken van de verhuisdozen en het opbouwen van het meubilair. Dan praten we nog niet over de tijd dat u niet bereikbaar bent voor uw klanten. Service, snelheid, efficiency, betrok kenheid en vakmanschap zijn daarom de sleutelwoorden die centraal staan in de bedrijfsvoering van Caljouw Rademaker. Een goed persoonlijk contact vinden we dan ook belangrijk om uw wensen in kaart te brengen en een gedegen plan van aanpak daarop aan te laten sluiten. Caljouw Rademaker Verhuizingen bestaat sinds 1886 en heeft ervaring op het gebied van verhuizingen in de breedste zin des woords. Als Erkend Verhuizer biedt zij u o.a. garantie en zekerheid. Alle medewerkers zijn gedi plomeerde vakmensen met de juiste mentaliteit en ze werken met modern materieel. Daarnaast hebben ze opslagloodsen tot hun beschikking, waar voor kortere of langere periodes meubilair of andere zaken veilig opge slagen kunnen worden. Deze ruime loodsen zijn uiteraard verwarmd, elektronisch beveiligd en ongedierte- vrij. Bij verhuizingen van bedrijven komt het nogal eens voor dat naast het kan toormeubilair bijvoorbeeld ook werk banken, machines of kluizen overge bracht dienen te worden. Dit kan met een gerust hart aan Caljouw Rademaker overgelaten worden. Ze hebben ervaring in het verhuizen van scholen, bejaardentehuizen of gemeentehuizen en kennen de kneep jes van het vak met betrekking tot bedrijven en hun werkplaatsen. Caljouw Rademaker maakt uiteraard op voorhand samen met u de afspra ken om het proces zo goed en zo kort mogelijk te laten verlopen. Kortom: Caljouw Rademaker Verhuizingen garandeert u dat uw ver huizing door onze zeer ervaren mede werksters met de meeste zorg wordt uitgevoerd. Kuipersweg 23-25 Middelburg 0118-638444 www.caljouw-rademaker.nl Een verhuizing kan met een gerust hart aan Caljouw Rademaker overgelaten worden. FOTO.PR M2 Makelaaars is een nieuw makelaarskantoor, maar niet nieuw in de Zeeuwse huizen markt. Marco van der Knaap en Martin Maranus staan voor ruim vijftien jaar erva ring in de makelaardij. M2 Makelaars is een nieuw make laarskantoor, maar niet nieuw in de Zeeuwse huizenmarkt. Marco van der Knaap en Martin Maranus staan voor ruim vijftien jaar ervaring in de makelaardij. Op 1 maart geopend is M2 make laars een dynamisch kantoor met een actieve kijk op het makelaarsvak. Persoonlijk contact staat voorop. De lijnen moeten zo kort mogelijk zijn. De klant wilt uiteraard een makelaar die actief is. Achter het bureau afwachten tot de telefoon rinkelt is niet de werkwijze van M2 makelaars. Zij gaan op zoek naar de koper van uw huis. Of zij zoeken voor hun klant zijn droomhuis. Uniek in de Zeeuwse markt zijn de woningpresentaties in drukwerk, geen vage kleurenkopie, van de pan den en een 360 graden virtuele tour op de site. Of de etalages met pre sentaties in Middelburg en Vlissingen. Iedereen mag zich tegen woordig makelaar noemen maar wanneer u één van de belangrijkste stappen uit uw leven gaat zetten, dan is M2 Makelaars met jarenlange ervaring uw geschikte partner. Een van de verfrissende ideeën van M2 Makelaars is het digitaal dossier dat 24 uur per dag voor de klant te raadplegen is. Hoe is de stand van zaken met mijn pand? Via een inlog- combinatie komt de klant in zijn eigen dossier en krijgt dan inzicht van ondermeer de akte, fïnanciale zaken betreffende de verkoop en advertenties. M2 Makelaars bruist van activiteit, maken afspraken met klanten over bezichtiging, brengen daar verslag over uit en vinden dat afspraken beslist na gekomen moe ten worden. M2 Makelaars heeft een eigen controle via een elektronische agenda en dat werkt bijzonder goed. Van der Knaap en Maranus zijn bei den gecertificeerd makelaar en taxa teur en beschikken over alle vereiste papieren. Als NVM-makelaars vol gen zij de verplichte studie van NVM om hun vakkennis up to date te houden. M2 Makelaars heeft naast de vestiging op Paul Krugerstraat 9 in Vlissingen een spreekkamer in Middelburg aan Herenstraat 22. Kortom een actief beleid en persoonlijke dienstverle ning. Paul Krugerstraat 9 Vlissingen 0118-442200 www.m2makelaars.nl Marco van der Knaap en Martin Maranus staan voor ruim vijfden jaar ervaring in de makelaardij. FOTO: MANFRED BERRE VOETS www.1-n2makelaars.nl

de Faam | 2005 | | pagina 50