"Bedrijf Het echte buitenleven met SUNSHINE SUNSHINE 8 Verrassend, en vernieuwend kan de collectie voor het sei zoen 2005 genoemd worden. Op het gebied van tuin-, serre- en campingmeubelen presenteert Sunshine ook dit jaar zveer een uitgebreid scala. Haast vanzelfsprekend is er de com plete collectie kunststof meubelen van de bekende Hartman. Opvallend is de nieuwe kleur; mid-grey, een zacht grijze variant van de al bestaan de kleur: royal grey. Alle meubelen van Hartman zijn goed voor jaar-in jaar-uit onbekommerd tuinplezier, weerbestendig, gemakkelijk schoon te houden en met 5 jaar garantie! De collectie houten meubelen bestaat uitsluitend uit Teakhout. Teak komt van de boomsoort Tectona Grandis. Teakhout groeit in Indonesië Qava), Burma, Thailand en Costa Rica. Kunstmatige teakplantages staan echter alleen op Java en Costa Rica. Dit noemen we verantwoord teak hout. De plantages op Indonesië bestaan al meer dan 100 jaar en leve ren daardoor een kwaliteit die vol doende ontwikkeld is voor de tuin meubelproductie. Het teakhout dat Sunshine verkoopt, komt voorname lijk van Java. Dit is teakhout van een hoogwaardige kwaliteit dat op de juiste wijze is gedroogd en machinaal verwerkt is tot tuinmeubelen. Al het beslag en verstelwerk is vervaardigd van hoogwaardig messing of r.v.s. Teakhout is een tijdloos product met een enorme levensduur, onderhouds- vriendelijk (laten vergrijzen), en heeft een sfeervol karakter. Verrassend zijn de combinaties van teakhout met r.v.s. en/of het all-weather textilene doek, alsook de teakhouten tafels met stenen inlegbladen. "Groots"mag de collectie aluminium meubilair zondermeer genoemd wor den. Absolute topklasse, extreem bestendig tegen weersinvloeden en licht van gewicht. Vele modellen in vele uitvoeringen: Volledig aluminium of in combinatie met teakhouten accenten, gecombi neerd met kunststof vlechtwerk of met het all-weather textilene doek. Textilene doek is, mits van topkwali teit, kleurvast, schimmelwerend en zeer lang vormvast. Tevens levert het textilene doek een besparing op in gewicht en maakt het de aanschaf c.q. gebruik van kussens overbodig. De combinatie van aluminium meu belen met tafels van granietcomposiet geven de tuinset een "strak" en haast mysterieus uiterlijk. Granietcompo siet heeft de uiterlijke kenmerken van natuursteen maar is aanzienlijk lich ter in gewicht en heeft een aanmerke lijk lagere aanschafprijs. Vernieuwend is het gebruik van Trespa in tuintafels. Buitengewoon en van absolute allure is de Costa serie; meubelen gemaakt van massief gegoten alu minium. Deze serie heeft een uitgesproken karakter en kan door zijn massief materiaal menige zomer en winter- storm door staan. Sunshine heeft ook een uitgekiende sortering tafels van natuursteen, in de steensoorten graniet en arduin. Vele uitvoerin gen en afmetingen zijn mogelijk. Natuurlijke materialen als graniet lenen zich perfect voor het maken van verrassende combinaties. Speciale bewerkingen zoals zoeten en hame ren (boucharderen) geven aan elke tafel zijn eigen uistraling. Met de natuur als schepper van deze produc ten mag duidelijk zijn dat alle weerty pen met verve getrotseerd kunnen worden. Maar ook in uw interieur komen onze meubelen prachtig tot hun recht. De hoge duurzaamheid gekoppeld aan uitgekiend design vormt de kracht van onze collectie. Een natuurstenen tafel is niet alleen een ideaal product qua stabili teit en onderhoud, maar daarnaast uiterst decoratief: zeker ook in de win ter als tuinornament. Onmiskenbaar het meest revolutionaire product in de tuinmeubelbranche sinds de "witte" volkunststof stoel: verfijnd vlechtwerk van kunststof. Dit materiaal is bestand tegen water,vorst en UV-stralen, gewapend tegen schimmelvorming en is bovendien kleurecht. In het oogspringend is het 4-seasons programma. De sfeer en uitstraling van rotan, maar de duur zaamheid en het onderhoudsgemak van kunststof. Deze 4-seasons lijn geeft door zijn uitstraling "warmte" aan Uw tuin en is door zijn modellen en karakter ook zeer passend in serres. De Sunshine kus sencollectie bestaan de uit meer dan 200 dessins biedt een ieder volop keus en laat U zien dat Sunshine een ware specialist is op tuin- meubelgebied. Met zorg samengesteld en voor ieder wat wils, in elke prijsklasse. De kussens zijn vrijwel in alle denkbare maten verkrijgbaar en geschikt voor stoelen, banken, diningstoelen en ligbedden. Bovendien zijn er parasols te kust en te keur. In hout of aluminium, rond of vierkant of rechthoek, van 200 cm tot 500 cm. Uiteraard is er ook de "zwevend" parasol met hangarmcon- structie. Om het "Outdoor Living "compleet te maken is er een assortiment barbe cues 's-Werelds slimste barbecue, die gestookt wordt op kolen maar die u aanmaakt met twee velletjes kranten papier en die het altijd "doet", geen getob meer met aanmaakblokjes of gevaarlijke toestanden met spiritus o.i.d., en natuurlijk gemaakt van het beste materiaal; namelijk r.v.s. Of wilt u liever echt buiten koken, elke keer weer een belevenis, buiten koken met een kookjuweel van Patton. Aan alle mogelijke functies is gedacht en gelijkertijd aan uw veiligheid. De Patton BBQ's kennen geen beper kingen, dus u kunt zich volledig stor ten op het bereiden van bijzondere gerechten. Buiten koken in een gezel lige sfeer is elke keer een feest! U oogst altijd succes met een van deze BBQ's. Bij het "betere buitenleven" hoort natuurlijk ook het heerlijk "luieren" in een hangmat: Sunshine biedt U een uitgebreid assortiment. Deskundige voorlichting, goede ser vice en gratis thuisbezorgd met een prima kwaliteit voor een prettige prijs, tezamen met al weer 17 jaar vakmanschap maken het betere" Outdoor Living" compleet. Op onze website: www.sunshineg- oes.nl vindt U een prachtige impres sie van wat U in onze showroom kunt verwachten. 2C Paasdag geopend 10.00-17.00 uur J.A. v.d. Goeskade 49 Goes 0113-227107

de Faam | 2005 | | pagina 38