"Bedrijf Met verkeersschool Dek veiliger het verkeer in RE/MAX Centraal Makelaars timmert aan de weg Bouman Kantoortotaal BV: De kantoorspecialist van zeeland Vorig jaar ruim duizend geslaagden RE/MAX Makelaars BOUMAN KANTOORTOTAAL BV DEK 4 Makelaar in onroerend goed Franz Hansen heeft zich sinds kort aangesloten bij RE/MAX Centraal Malielaars. En nu al heeft een tweede makelaar zich bij hem aangesloten. Het Goese bedrijf groeit en bloeit dus. Logisch, want door het uitgekiende plan verkoopt hij gemiddeld sneller en tegen een hogere prijs. Franz Hansen werkt klantgericht FOTO: MANFRED BEREVOFTS De 41-jarige door RE/MAX volledig gecertificeerde Hansen kan bogen op een jarenlange verkoopervaring. Vanaf de eerste kennismaking werd hij gegre pen door het RE/MAX-concept: "Dit is de beste manier van werken. Ik blijf zelfstandig ondernemer en het concern zorgt voor mijn faciliteiten. Een bewe zen concept, want wereldwijd gingen mij 90.000 makelaars voor." "Ik ben blij dat ik in de persoon van Imre Schaafsma nu al een collega mag ontvangen die de toegevoegde waarde van RE/MAX onderkent." Er blijft natuurlijk gelden dat RE/MAX Centraal Makelaars geen bedrijf met een negen-tot-vijf-mentaliteit is. "U begrijpt dat mijn inzet als zelfstan dig ondernemer hoog is. Dus mijn suc ces is uw succes. Wij werken namelijk niet pandgericht maar klantgericht." Hansen blijft op zoek naar geschikte col lega's én naar klanten. "RE/MAX Centraal Makelaars is namelijk een bedrijf met toekomst en groei." www.remax.nl Bonman KantoorTotaal BV is dé kantoorspecialist van Zeeland! Of u nu op zoekt bent naar een nieuwe kantoorinrichting, een inktcartridge of een digitale kopieermachine.bij Bonman KantoorTotaal BV bent. u op hel juiste adres. Scherpe prijzen, goede service en snelle leveringen zorgen voor optimale klanl-tevre- denheid. De showroom van Bouman KantoorTotaal geeft direct weer waar liet bedrijf in gespe cialiseerd is: kantoor- en projectmeubilair, kantoorapparatuur en kantoorartikelen computersupplies. Op het gebied van Kantoor- Project- meubilair biedt Bouman KantoorTotaal u een breed scala aan mogelijkheden; van low-budget tot high-level. Op basis van de wensen en eisen van de klant wordt een overzichtelijke indelingsschets opgesteld zodat de klant "gevoel" krijgt met de prak tijk. Logischerwijs worden in het voorstel belangrijke aspecten als Arbo-normering en ergonomie verwerkt. Het gaat immers om het welzijn van de medewerkers. Diverse meubel lijnen staan in de showroom aan de Amundsenweg 45 (De Poel II) te Goes opgesteld. Een belangrijke bron van inspiratie. Kopieersystemen, laserprinters, faxen, papiervernietigers, inbindapparatuur... te veel om op te noemen. Bouman KantoorTotaal beschikt over een breed assortiment digitale kopieersystemen die, indien gewenst, in uw netwerk geplaatst kunnen worden. Hierdoor kunt u een enor me kostenbesparing realiseren op al uw afdrukken De "specialisten" van Bouman KantoorTotaal vertellen u er graag meer over. Overigens kunt u bij Bouman KantoorTotaal ook leasen of huren. Bouman KantoorTotaal biedt u legio voor delen. Zo worden uw bestellingen veelal de volgende werkdag ongeacht het order bedrag franco huis geleverd en heeft u de keuze uit wel 15.000 artikelen. In tegen stelling tot bij vele andere (postorder)bedrijven koopt u bij Bouman KantoorTotaal alle artikelen tegen zéér scherpe prijzen. Amundsenweg 45 (De Poel II) Goes 0113-271955 info@boumankantoortotaal.nl Dek Verkeersopleidingen geeft de beste opleidingen in theorie en praktijk om het rijbewijs te halen en de vrijheid van het autorijden zelf te ervaren Niet meer afhankelijk van het open baar vervoer of de vriendelijkheid van anderen en dus zelf bepalen waar je naar toe gaat en wanneer je vertrekt. Sinds april vorig jaar wordt met veel succes met de Modulaire Opleiding gewerkt voor het autorijbewijs. De minister van Verkeer en Waterstaat wil met de Modulaire Opleiding de veilig heid op de weg verbeteren. Beginnende bestuurders zijn veel te vaak betrokken bij verkeersongeluk ken. Maar na de Modulaire Opleiding gaat de beginnend chauffeur aanzien lijk veiliger het verkeer in. Bij deze rijopleiding ga je steeds een stap verder, als je de vorige stap goed genoeg beheerst. In totaal worden vier modules doorlopen. Iedere module wordt met een toets afgesloten, de laatste toets is het praktijkexamen bij het CBR. Dek Verkeersopleidingen heeft na een jaar als resultaat: 85 pro cent in één keer geslaagd, het landelijk gemiddelde is 40 procent. Deze kwali tatief hoge opleiding is zelfs goedkoper dan de gewone opleiding. Bij Dek zijn twee instructeurs voor de Modulaire Opleiding actief. Inmiddels worden de overige 25 rij-instructeurs van het bedrijf opgeleid tot het geven van rijles volgens de Modulaire Opleiding door twee interne docen ten, begeleid door het CBR. Dek Verkeersopleiding leidt op voor het rijbewijs voor de motor, auto met aanhangwagen en vrachtwagen (met aanhangwagen). Verder kan men een theorie opleiding volgen voor het behalen van het bromfietscertificaat, het chauffeursdiploma, ADR en bederfelijke stoffen. Op het unieke verkeersoefenterrein van Dek in Goes- Zuid wordt voor alle soorten auto's van politie, brandweer, bedrijven en particulieren slipcursus gegeven. Vanaf april wordt de simulator autorijden voor praktische training in gebruik genomen. Er worden opleidingen ver zorgd in Goes, Middelburg en Terneuzen. Dek Verkeersopleidingen leverde vorig jaar ruim duizend geslaagden voor het rijbewijs af. www.verkeersschooldek.nl 0113-223140 Dek verkeersopleiding leidt op voor het rijbewijs de motor, auto (met aanhangwagen) en vrachtzuagen. FOTO: TANNIE DE JONGE

de Faam | 2005 | | pagina 34