ouwels Zeg maar tegen hem! Joke. I Niet gestreken en iets in de mouwen? Ook nu weer bij Joke Pouwels Zonnebrillentrends gesignaleerd Mart Visser introduceert Eyewear ook het adres voor uw op maat gemaakte bruids- en gelegenheidskleding WOENSDAG 16 MAART 2005 KIJK OP 'Pure Energy': eigenlijk nog meer een levensstijl dan een trend. Foto: Eyewish Accessoires worden steeds belangrijker en steeds meer een verlengstuk van je ima go. Dat wisten we al, maar dat gold nooit zo sterk voor de zonnebril als nu. Kwaliteitsopticien Eyewish heeft een heus trendteam opgericht en zij signaleert drie globale modelijnen: 'Hollywood Legend', 'Sweetest thing' en 'Pure Energy'. Vrouwelijkheid voert de bo ventoon bij de Hollywood Legend stijl en brengt ons terug naar tijden waarin de filmdiva's de mode bepaal den. Audrey Hepburn, Liz Taylor, Sophia Loren, Mari lyn Monroe en Mae West golden als inspiratiebron nen voor deze stijl. De Hollywood Legend brillen hebben een sensuele chi que uitstraling en passen uitstekend in het mode beeld van deze zomer. De Een uitstraling van pure luxe bij de nieuwe brillen- lijn van Mart Visser. Foto: Eyewish zonnebrillen uit de Swee test Thing lijn zijn echte snoepjes want in brillen- land worden deze zomer vooral gekleurde monturen aangetroffen, zoals olijf groen, fuchsia, knalrood en oranje. Kunststof monturen met kleuren in verschillen de lagen over elkaar over heersen. Fit en gezond zijn is geen trend, maar meer een levensstijl. Mannen en vrouwen genieten van sport in haar zuiverste vorm. Deze trendcollectie zonnebrillen straalt pure energie uit. De kleuren zijn te herleiden naar de vier elementen: wind, water, aarde en vuur, die een na tuurlijke balans symbolise ren. Groen, oranje, bruin en azuurblauw zijn de meest voorkomende tinten. Couturier Mart Visser pre senteert dit voorjaar een toonaangevende, nieuwe monturenlijn onder de naam Mart Visser Eyewear. Het is een collectie waar mee hij de vrouw op een voetstuk plaatst en met zijn signatuur haar karakter on derstreept. De monturen kenmerken zich door een vloeiende, sensuele vorm geving waarbij het accent op de wenkbrauw ligt. Mart Visser: 'Een bril is voor mij een statement, de versterking van het indivi du'. PAGINA 1 3 Echt nieuwe trends in de mannenmode zijn moeilijk aan te wijzen. Aangezien mannen nou eenmaal altijd broeken, jasjes, shirts, overhemden en truien dragen valt daar weinig aan te veranderen. En daarbij is het nog maar de vraag hoeveel keus de (gemiddelde) man eigenlijk wil hebben, want hoe meer keuzes, hoe lastiger het wordt. o Mode- en Bruidsstoffen Maatkleding - Naaimachines www.jokepouvvels.nl Papegaaistraat 4 - Goes - tel. 0113-214187 MENEER Wat wel opvalt is dat de man weer meer gekleed over straat gaat. Weliswaar vaak in een wat lossere combinatie - een nonchalante broek met een colbert - maar de klassiekers krijgen een opwaar dering. Het pak, de col bert en de overjas, het gestreepte overhemd, de colbert en de polo; de man wordt weer elegant. Bij het merk Silver- creek wordt de man een dandy of een super held en Benetton praat over neo playboys. Ook hier broeken met een lage taille, gecombineerd met gestruc tureerde jasjes en een gestreept shirt. Het aanbod van accessoires wordt ook voor mannen steeds groter -we zien tassen, sieraden en zelfs broches en corsages voor mannen- maar of de gemiddelde Hollandse vent hier al rijp voor is? Misschien moet hij daar nog even aan wennen. De nieuwe zomerlook bij het 'echte' kostuum is getailleerd met aanslui tende jasjes, een hoge knoopsluiting en rechte panta lons. Bij Scabal (bekend van het maatpak) zien we de in vloeden van de jaren 50 en 60 terug in de strakke lijnen die resulteren in een perfecte, onberispelijke 'tailormade' look. Scabal levert pakken, speciaal voor u gemaakt. Sportief Gekleed is leuk maar vrouwen houden er wel van als de man af en toe een beetje spor tief voor de dag komt (al doet ie maar alsof!). En dan niet in zo'n kort glimmend hard loopbroekje, ook hier een beetje stijl De Breakaway Bomber is de blik vanger van de nieuwste Timber- land collectie. graag! Dat kan heel goed met merken zoals Gaastra (bekend van de zeilkleding) en Timberland (van de overbekende bootschoen). Het merk Protest bepaalt de trend voor het échte werk tussen de gol ven van de kiters en surfers. Stoere elegantie bij de Sisley man. Het 'zelfstrij- kende' hemd van Eton: ideaal voor de stijlvol le man met weinig tijd. Het overhemd is hot voor de man deze zomer. Gestreept, geruit, met een print of effen, open gedragen of met een stropdas. Keus te over en Eton Shirts maakt het leven van de man nu ook nog eens een stuk gemakkelijker want zij hebben het ultieme hemd ontwikkeld dat gegarandeerd niet meer gestreken hoeft te worden. Je stopt het in de wasmachine, laat het drogen en trekt het aan. Alle resterende kreukjes verdwijnen binnen dertig mi nuten. Het andere goede nieuws is dat de manchet knoop weer helemaal hip is waardoor je je overhemd net dat beetje meer geeft. Maar heren pas op: zij is ook gek op jouw hemd!

de Faam | 2005 | | pagina 39