Liever een goede kapper dan een verre vriend Comfort Shoes Voor steun- en gemaksschoenen Galajurken Shawls/stola's Gothic en casual kleding Balletkleding Let it glow! Let it glow! Let it glow! Zeewaardige wimpers Geur met een glans Verhulst - Romika - Helioform - Xsensible - Amako 8%, SW WOENSDAG 16 MAART 2005 KIJK OP PAGINA 9 Als we weten wat we aan willen naar het strand of op het werk is het tijd voor de finishing touch. We krijgen tips van niemand minder dan Mari van de Ven, visa gist van onder andere Wendy van Dijk en Ilse de Lange. Hij is bekend van di verse televisieprogramma's en we kunnen dus gerust zijn want we zijn in bijzon der goede handen. We mogen aan alle kanten weer schitteren dit seizoen. Bruin en bordeaux tinten zien we terug en ogen worden opgemaakt met zachte pastels. Smoky eyes kan nog steeds maar het Miami Clow: de nieuwste geur van Jlo. In zijn boek: 'Mari en de magie van schoonheid' krijgt u nog veel meer informatie en handige tips. allerbelangrijkste nu is glans! Lippen en wangen glanzen; je mag de blush weer zien! Mari werkt graag met produkten van Lancaster en is helemaal weg van de nieuwste blush die in prachtige glanstinten is uitgebracht. De gouden regel bij make up blijft ech ter dat je alleen dat moet doen wat bij je past! Zo uit de zee in de zon, zonder mascarastrepen over je wangen alsof je een heftige huilbui achter de rug hebt? Dat blijft een probleem. Je wimpers om de zoveel tijd laten verven is eigenlijk de beste oplos sing. Maar heb je daar nog geen tijd voor gehad dan deze tip van Mari: zet met een heel klein kwastje wat puntjes mascara tussen je wimpers en vervaag deze. Geen streepproblemen en toch uitdrukking in je ogen. Er hangt iets in de lucht... De geur van een door de zon gekuste huid. Zonson dergang, de muziek speelt, ogen gaan schitteren en de spanning stijgt. De nacht is jong! Omring je met de nieuwste geur van Jlo: Mia mi Glow. H Aan het begin van dit jaar lazen we in één van die 'Hot or Not' lijstjes dat de haarstylist uit 2004 weer 'gewoon' kapper heet in 2005. Eerlijk gezegd zal het ons een worst wezen hoe het heet waar we naar toe gaan, zolang we er maar naar volle tevredenheid weer vandaan komen want... Niet gehinderd door een grote kennis van haartrends roepen wij de hulp in van expert Martin Wil- lems. Martin is misschien niet zo bekend bij het grote publiek maar in vakkringen is hij des te beken der en hij behoort tot de allerbes te kappers van Nederland. Hij heeft als metamorfosekapper ge werkt voor diverse televisiepro gramma's en bladen zoals Party en Vriendin. Tegenwoordig is hij naast kapper ook ambassadeur van L'Oréal en hij geeft seminars en workshops in binnen- en buitenland. Net zoals bij de kleding zien we ook bij de kapsels diverse invloe den, maar is er niet één duidelijke trend aan te wijzen. Wel is helder dat zowel haar als gezicht weer meer kleur en glamour krijgen. Stijl haar mag nog steeds, maar we gaan ook weer heel veel beweging zien. Voor krullen hoef je niet perse standaard over een weelderige bos haar te beschik ken. Met een krul- tang of warmte- rollers to- Veel beweging, óók in korter haar. Folo: Martin Willems ver je je doordeweekse praktische coup in een handomdraai om in een kapsel a la Hollywood voor een avondje uit. Kasper Heemskerk (kapper en vi sagist bij Martin Willems) vult aan dat er weer lekker veel kleur op de lippen mag zo dat het glamour beeld compleet is. Volgens andere experts zoals Mari van de Ven of het team van Ri chard Koffijberg zal ook de boblijn zijn herintrede maken en gaan we veel gestileerde korte kopjes zien met pony, maar dan wel de asym metrische versie. Bij de heren zien we verschillende lengtes. Het iets langere haar kan nog steeds maar nu wel zeer ver zorgd en naar achteren gekamd. Nonchalant kort. Foto: Martin Willems Krullen van jezelf of door de krul- tang: het haar mag weer bewe gen. Foto: L'Oréal professionnel Zijn korte haar krijgt door het juis te stylingproduct de nonchalance die het nodig heeft. Korte Noordstraat 21 4331 CG Middelburg 0118 - 63 43 73 Openingstijden: Di/Woe: 09:00 - 12:00 Do: 09:00- 12:00 en 13:00-17:00 Vrij: 10:00 - 12:00 en 13:00 - 17:00 Oude Vismarkt 1 (achter het postkantoor) Goes, tel. 0113 -23 22 81 sÈéÈ&yk "T. 3» v 'BS

de Faam | 2005 | | pagina 35