Van Fraassen levert Citroen Berlingo voor TCR 14 Mercedes Sprinters voor Taxi Sentrale Renesse jwee Volkswagens Caddy roor De Bart Elektrotechniek AutoTeam levert nieuwe Vivaro aan TPU Service IN BEDRIJF 9 De Berlingo gaat, net als de andere wagens, tussen de 25.000 en de 75.000 kilome ter per jaar af leggen. Onze auto's rijden in heel Zeeland en op de Zuid-Hol landse eilan den." oor de mooie showroom van Mercedes- ealer Van Oeveren-Vervaet stonden vorige reek 9 van de 14 Sprinters die TCR, Taxi entrale Renesse had aangeschaft. Op de foto emen directeur Kees Rage en bedrijfsleider eter Markusse de sleutels in ontvangst van erkoopadviseur Willem de Rijke. Vorige week heeft verkoopadvi seur Rens van Eenennaam de sleutels overhandigd van de Ci- troën Berlingo rolstoelauto aan directeur Kees Hage van Taxi Centrale Renesse en aan de zijn bedrijfsleider Peter Markusse. door de RDW gekeurd." Kees Hage: "De stichting Arduin, waarvoor wij alle vervoer verzorgen, had behoefte aan een kleine rolstoel auto. De stichting had goede relaties met de firma Van Fraassen, vandaar dat we Citroën hier besteld hebben. Rens van Eenennaam heeft adequaat met ons meegedacht op het product te optimaliseren. Rens van Eenennaam: "De Berlingo is in de bekende kleuren van TCR gespoten door Schadeherstel Poppe in Vrouwenpolder en hij is van een speciale rolstoelinstallatie voorzien bij de firma Tripod in Nuenen. De au to gaat hydraulisch naar boven en beneden en uiteraard zijn er strenge veiligheidseisen aan verbonden. Na de ombouw is hij dan ook opnieuw We hebben een interne instructeur op ons bedrijf die speciale trainingen verzorgd voor ons personeel. Onze doelgroepen zijn immers verstande lijk gehandicapten. We proberen op die manier de norm te verhogen. Bo vendien worden de eisen op het ge bied van de veiligheid steeds aange scherpt. De chauffeurs hebben alle maal een apart examen afgelegd Voorts rijden we in Renesse van het transferium en verzorgen we ritten voor de gemeentes Schouwen-Dui- veland, Noord-Beveland en Middel burg. Het vervoer voor stichtingen en scholieren is de laatste jaren nog al toegenomen en daar hebben we op ingespeeld. We verzorgen nu het complete vervoer voor de Stichting Arduin en voor Lété, de vroegere so ciale werkplaats." Kees Hage: "Inmiddels hebben we een vloot van 75 auto's, voornamelijk achtpersoonsbusjes met rolstoelaan passingen. Voorts bestaat ons wa genpark uit 4 luxe taxi's, 22 grote bussen en 3 touringcars. We hebben e opvallende Sprinters 208 en 308 ragen allemaal de bekende kleuren aars, wit en roze van het mooie be- rijf dat zijn hoofdvestiging aan de .renadierweg in Middelburg heeft, Renesse is een nevenvestiging en aar zit ook een groot deel van de dministratie. Op de bussen staat okTCR Vlieland. Peter Markusse: We verzorgen het openbaar vervoer p het eiland Vlieland in opdracht an de provincie Friesland. We rijden aar met 3 grote bussen en een klei- e taxibus. 1 1997 hebben we in Renesse een -tal taxibedrijven overgenomen. 135 mensen in dienst, zowel vast personeel als parttimers. Sprinters Kees Hage geeft aan dat het meren deel van zijn wagenpark uit Merce- dessen bestaat. "We hebben voor de Sprinters gekozen, omdat de prijs/kwaliteit verhouding bij Merce des op een hoog peil staat, de dealer bevindt zich centraal in Zeeland en de service is prima. We hebben uit stekend met Willem de Rijke van Van Oeveren-Vervaet kunnen handelen, waarbij we zijn commerciële eigen schappen en zijn flexibiliteit hebben leren waarderen." irige week stonden er bij Au- bedrijf Van Strien twee nieu- e Caddy's klaar voor Elektro- chnisch Installatie bureau De irt in het Groene Weidje in les. I beide Caddy's zijn de eerste twee ilkswagens van de in totaal vijf be- ijfsauto's. Helemaal onbekend wa- i vader en zoon de Bart niet met itobedrijf Van Strien, want vader nus rijdt een Audi A6 en de huidige recteur Edward de Bart heeft een :ssat. januari 1989 begon Rinus met zijn jen zaak, nadat hij jaren voor Leu- had gewerkt. Inmiddels heeft hij het stokje overgedragen aan zijn zoon Edward. Met drie mensen op het kantoor en 8 man in de buiten dienst is het bedrijf flink gegroeid. Het elektrotechnisch Installatiebu reau heeft veel werk in de nieuw bouw, in de particuliere sector, in de renovatie, maar ook in de utiliteits bouw. Men is op dit moment aan drie scholen bezig; in Tholen, in Krabbendijke en in Middelburg. Als ik in het ruime kantoor binnen kom, valt Edwards moeder in bij de administratie, omdat de jonge me vrouw De Bart thuis bij de kleine is, een echt familiebedrijf dus. De zaak is niet alleen gegroeid, de manier werken wordt onderstreept door de kwaliteitscertificaten van de KEMA BRL 6001 en VCA voor het onder houden en renoveren van elektro technische installaties. Caddy's "We hebben 2.0 I SDI's aangeschaft die zo'n 20.000 tot 25.000 kilometer op jaarbasis rijden," vertelt Edward de Bart, "We hebben werk in heel Zeeland, tot onder Rotterdam en tot Breda, dus we kunnen de grote Cad dy's heel goed gebruiken, We heb ben de laadruimte in eigen beheer aangepast voor het service - onder houdswerk." Verkoopadviseur Bas de Vroomen van Autobedrijf Van Strien aan de van der Spiegelstraat in Goes mocht de auto's afleveren. Inmiddels is de Caddy de meest verkochte kleine be stelwagen in zijn klasse. Auto Team leverde kort geleden een nieuwe Opel Vivaro aan TPU-Services. TPU Services, dat is gevestigd op Industrie terrein Arnestein II bij Middel burg, is een jong (1995) en zeer dynamisch bedrijf dat ac tief is in heel Europa. TPU Services ontwerpt, vervaardigt en onderhoudt doseerinstallaties ten behoeve van het met uiterste preci sie doseren en mengen van chemi caliën in water of andere media. Daarnaast houdt het bedrijf zich be zig met refurbishment en keuring van buikcontainers (IBC's) Perfecte kwaliteit en optimale veilig heid staan bij TPU Services b.v. te al len tijde voorop. Hun producten vol doen aan de strengste keuringseisen en ook hun vervoersmiddelen moe ten aan deze eisen voldoen. De keuze viel mede daarom op een schitterende Opel Vivaro. "De Vivaro is de middelgrote bestelwagen van Opel die het comfort van een perso nenauto combineert met de functio naliteit van een bedrijfswagen. Met zijn modern en stijlvol design is de Opel Vivaro tevens hét perfecte visi tekaartje voor TPU Services b.v.," al dus bedrijfswagenadviseur Jaap Hol- lestelle van AutoTeam.

de Faam | 2005 | | pagina 37