VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN R Woensdag 9 maart 2005 De Faam 10 gemeente Middelburg AANVRAGEN KAPVERGUN- NING De gemeente heeft de volgende kapvergunning-aanvragen ontvan gen: - Lange Noordstraat 63, één lijster bes; - Seintoren 9, één prunus; - Weg van Middelburg naar Kleverskerke, twee grauwe abelen. Belanqhebbenden kunnen binnen i i i* i veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Handhavina, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie van die afdeling, Kanaalweg 3, telefoonnummer 67 50 00. VOORBEREIDINGSBESLUI- TEN De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 21 februari 2005 heeft verklaard dat een herziening wordt voorbe reid van het bestemmingsplan "Toorenvliedt", ten behoeve van de bouw van een tweetal woonge bouwen van 5 bouwlagen aan de Koudekerkseweg te Middelburg. De raad heeft als randvoorwaarde voor het plan gegeven dat het bestaande beukenbos zoveel mogelijk gespaard blijft (behou dens uitdunning ter bevordering van de groei van de resterende bomen en om voldoende toetre ding van daglicht mogelijk te maken) en aan de Stromenweg bomen van vergelijkbare hoogte aansluitend toegevoegd worden. Het voorbereidingsbesluit ligt met bijbehorende tekening, waarop het perceel is aangegeven waar voor het betreffende besluit geldt, met ingang van 11 maart 2005 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Belanghebbenden kunnen binnen 6 weken na de datum van publi catie van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bii de gemeenteraad. Tegelijkertijd met of na indiening van het bezwaarschrift kan, indien de onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening worden aangevraagd bij Voorziening- enrechter van de Rechtbank Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. artikel BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net gedeeltelijk vernieuwen van het houtwerk en het plaatsen van dakhaken op het perceel Kinderdijk 40; het plaatsen van een kaartver koop-kiosk op het perceel Koorkerkhof (Lange Jan); het geheel vernieuwen/vergro- ten van het balkon op het perceel Bree 38; het plaatsen van een berging/veranda op het perceel Breeweg 102; het vernieuwen van de kap inclu sief dakkapellen op het perceel Seisweg 86; het uitbreiden van de woning en het wijzigen van de plaats van'de voordeur op het perceel Generaal Simondsstraat 4; het maken van een uitbouw op het perceel Nieuwstraat 22; het wijzigen van de voor- en zij gevel en het aanbrengen van reclame op het perceel Lange Delft 22; het vernieuwen van het dak op het perceel Beddewijkstraat 27; het gedeeltelijk veranderen van achtergevelkozijnen op het perceel Amnestylaan 25; het maken van een uitbouw aan de zijgevel op het perceel Mortiere, fase 1, kavel 42. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar.bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het aanbouwen van een keu ken/slaapkamer op het perceel van Cittersstraat 7 (23-2); het gedeeltelijk vergroten van het atelier op het perceel Lanqeviele 45 (28-2) het aanbrengen van gevelrecla me op het perceel Lange Delft 31 B (28-2); het verbouwen van de woning op het perceel Singelstraat 35 (28- 2); het aanbrengen van naamsaan- duiding op de gevel op het perceel Johan van Reigersbergstraat 2 (28-2); het uitbreiden van de woning met een serre op het perceel Duunmede 36 (28-2); het vergroten van de bovenver dieping op het perceel Oude Koudekerkseweg 84 (28-2); het intern verbouwen van kinder dagcentrum tot woning en appar tementen t.b.v. functieverandering op het perceel President Wilsonlaan 202 (28-2). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 11 maart 2005 tot en met 24 maart 2005 (2 weken) ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het vernieuwen van het houtwerk en plaatsen van dakhaken op het perceel Kinderdijk 40. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer gemeente lijke informatie op pagina 5 in deze Faam, www.middel- burg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830 BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A) Lichte bouwvergunning: 1. bouwen van een berging Offenbachlaan 79 2. uitbreiden van een woning Tobagolaan 17 3. plaatsen van een serre Bloemenlaan 155 4. bouwen van een garage H. Roland Holstlaan 4 B) Reguliere bouwvergunning: 1vervangen van een balkon Boulevard Evertsen 288 2. bouwen van een bedrijfspand met woning Dynamoweg 10 3. bouwen van 2 garages Vlissingsestraat 231 4. bouwen van een bedrijfsge bouw Logistiekweg 10 5. bouwen van een garage Beciusstraat 21 6. bouwen van een fitnesscentrum Baskensburgplein 2 (le fase) 7. verbouwen van 6 monumenten panden Wolstraat 26, 28, 30, 32, 34 en3ó C) Sloopvergunning: 1slopen van 2 woningen en 2 bedrijven Jl Sandersestraat 62, 70 en 7OA en Kromme Nieuwstraat 25 2. gedeeltelijk slopen van asbest houdende materialen Frankrijkweg De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning en monumentenver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waar op de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1plaatsen van een dakkapel Vlissingsestraat 46 24-02- 2005 2. plaatsen van een dakkapel van Doornlaan 16 24-02-2005 3. plaatsen van een tochtportaal Oranjeplein 2 25-02-2005 4. verbouwen van de bedrijfsruim te Oude Markt 11-13 01-03- 2005 5. uitbreiden van een woning Westerzicht 464 01 -03-2005 6. plaatsen van een serre Bloemenlaan 155 01-03-2005 7. gedeeltelijk slopen van asbest houdende materialen Frankrijkweg 2 01 -03-2005 8. uitbreiden van een woning Gerbrandystraat 74 01-03- 2005 9. bouwen van een kinderdagver blijf Alexander Gogelweg 10 01-03-2005 Tegen dit besluit kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de ver gunning, schriftelijk bezwaar wor den gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. MONUMENTENWET: (bekendmaking ingevolge artikel 12 Monumentenwet) Ingevolge artikel 12 van de Monumentenwet 1988 maken bur gemeester en wethouders van Vlissingen bekend dat op grond van artikel 11 van voornoemde wet een vergunning is aange vraagd voor: 1verbouwen van 6 monumenten panden Wolstraat 26, 28, 30, 32, 34 en 36 een beslissing wordt enomen figt het plan ter inzage in et stadhuis, Paul Krugerstraat 1 ingaande 10 maart 2005 gedu rende een periode van twee weken (dus t/m 24 maart 2005) Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbende hun zienswij ze tegen dit plan kenbaar maken bij burgemeester en wethouders van Vlissingen. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen: 1geheel plaatsen van een schuur in achtertuin Sandenburg 40 Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening opent daar toe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen, liggen de bouw- en situatietekeningen gedurende vier weken, ingaande 10 maart t/m 6 april 2005 ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders indienen (t.a.v. Afd. Ontwikkeling, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen). De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veertien dagen op een donderdag. De stuk ken ter behandeling moeten uiter lijk één week voor ae vergadering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behan delde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in net stadhuis, Paul Krugerstraat 1 De data van de volgende wel standsvergaderingen zijn 17 en 31 maart 2005. gen maken bekend dat er het pand Baskensburgplein (voormalig zwembad een is ingediend Voordat over het verlenen van de WELSTANDSCOMMISSIE VRIJSTELLING Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat er voor nr. 2 tweetal verzoeken door respectievelijk: 1. de heer E. Angelini, om het voormalige zwembad gedeeltelijk in gebruik te nemen als kinder- speelpaleis met bijbehorende voor zieningen; 2. Ten Teije Fitnesscentrum Achmea Health Centrum, om het voormalige zwembad gedeeltelijk in gebruik te nemen als fitnessruim te en gezondheidscentrum met bij behorende voorzieningen als uit breiding van het huidige fitness centrum. Op grond van artikel 8 van de voorschriften van het bestemmings plan Baskensburg II kan vergun ning worden verleend voor de ver bouw van het pand voor deze recreatieve doeleinden. Op grond van artikel 15, lid 1 van de voor schriften van het bestemmingsplan is het echter verboden om het pand Baskensburgsplein nr. 2 anders te gebruiken dan voor zwembad- aoeleinden. Teneinde het voormali ge zwembad in gebruik te kunnen nemen voor bovengenoemde doel einden zijn wij voornemens, met toepassing van artikel 15, lid 2 van de voorschriften van het bestem mingsplan, vrijstelling te verlenen van dit verbod. Alvorens daartoe over te gaan stellen wij op grond van het bepaalde in Afdel ing 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht belanghebbenden in de gelegen- om heid om ingaande 10 maart 2005, gedurende 4 weken (der halve t/m april 2005) een ziens wijze in te dienen bij hef college van burgemeester en wethouders, (t.a.v. afdeling Ontwikkeling RO, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. De op deze zaak betrekking hebbende stukken lig gen gedurende deze periode ter inzage in stadhuis, Paul Krugerstraat 1 maken bekend, dat vanaf 10 maart f/m 6 april 2005, geduren de een periode van vier weken, het voorontwerp van het bestem mingsplan Middengebied ter inza ge ligt in het stadhuis, Paul INSPRAAK VOORONTWERP BESTEMMINGSPLAN MIDDENGEBIED Burgemeester en wethouders Krugerstraat 1 en in bibliotheek 't Spui', Spuistraat 6, beiden te Vlissingen. Het voorontwerp van dit bestemmingsplan betreft de juridisch-planologische regeling van de bestaande bebouwing en het bestaande gebruik van de gronden in het Middengebied. In dit bestemmingsplan zijn geen nieuwe ontwikkelingen opgeno men, die niet al eerder door de gemeenteraad zijn vastgesteld en niet al eerder onderwerp van inspraak zijn geweest. Het steden bouwkundig plan voor het Cruquiusterrein en de Beatrixlaan is dus wel in dit plan verwerkt. Het bestemmingsplan leat de per 1 januari 2005 feitelijk bestaande situatie vast in het Middengebied, waarvan de ligging in de volgen de alinea staat omschreven. Dit bestemmingsplan vervangt de in dit gebied geldende, sterk ver ouderde en uit 1978/1979 date rende, bestemmingsplannen Bonedijke, Vredehof, Bloemenlaan, Scheldestraat en kleine gedeelten van de bestem mingsplannen Boulevard (zuidzij de Badhuisstraat) en Baskensburg I (oostzijde Beatrixlaan). De Wet op de Ruimtelijke Ordening ver plicht tot het actualiseren van ver ouderde bestemmingsplannen. Hef plangebied wordt begrensd: - aan de noordzijde aoor de Sloeweg, het sporfveldencomplex Bonedijke, de Vlissingse Watergang en het sportvelden complex Irislaan; - aan de oostzijde door het Baskensburgpad/plein, de Noorderbegraafplaats en de Van Dishoeckstraat; - aan de zuidzijde door de Glacisstraat (tussen Van Dishoeckstraat en Scheldestraat), de Aagje Dekenstraat en de Coosje Buskenstraat (de noordzij de, tussen Edah en Badhuisstraat) en aan de westzijde door de Duinpoortweg en de Burgemeester van Woelderenlaan. Gedurende bovenvermelde ter mijn kunnen belanghebbenden ten aanzien van dit bestemmingsplan een schriftelijke inspraakreactie indienen bij het college van burge meester en wethouders, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Vlissingen, 9 maart 2005 Burgemeester en wethouders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSIN GEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepa gina 'In den blauw geruiten Kiel' elders in dit blad. Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl VEE™ www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubfieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrij dag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstelfin- gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning/vrijstelling binnengeko men voor: Koudekerke - het vergroten van een woning Meulpad 41 (art. 19.3 Wet RO); Oostkapelle - oprichten van een entree en horecagelegenheid Duinvlietweg 6 (art. 15 Wet RO) - bouwen van een zomerhuis Oosterpark 83 (art. 19.3 Wet RO); Vrouwenpolder - het plaatsen van een carport Pelgrimstraat 24 (art. 19.3 Wet RO); De bouwplannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met hef ter plaatse gelden de bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van de genoemde artikelen van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee liggen de bouwtekeningen van 10 maart t/m 6 april 2005 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende de genoemde periode bestaat voor u de mogelijkheid een schriftelijke zienswijze tegen het bouwplan bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANVRA GEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Aagtelcerke - het plaatsen van een kap op en uitbreiden van de garage Prelaatweg 36A; - het oprichten van een woning en garage Reigersberg 8; - het gedeeltelijk slopen van een opslagloods Prelaatweg 60; Domburg - het vernieuwen van de w.c., het portaal en de overkapping Singel 41 - het vergroten van een schuur van Voorthuysenstraat 11 Grijpskerke - het veranderen/vernieuwen van de noordgevel Ravesteinweg 2; Koudekerke - het vergroten van een woning Meulpad 41 - het vergroten van een woning Tulpstraat 19; Oostkapelle - het oprichten van een overdekt zwembad met entreegebouw en speelgebouw Landmetersweg 1 - het vergroten van een zomerhuis Oosterpark 83; Serooskerke - het oprichten van een garage Noordweg 45; het plaatsen van een serre Bogerdweie 37; - het vernieuwen van een werktui genberging Kokerheulweg 7; Veere - het oprichten van een woning Wolfertlaan 1 Vrouwenpolder - het plaatsen van een carport Pelgrimstraat 24; Westkapelle - het oprichten van 18 woningen 't Hofje 8 t/m 1 3 en 14 t/m 25; - het oprichten van een erker Huijgensstraat 21; - het oprichten van een erker Huijgensstraat 23; Zoutelande - het vergroten/vernieuwen van een garage Duinweg 1 23; - het slopen van een garage/ber ging Duinweg 123; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG) VERGUNNINGEN/MONU MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtelcerke - het vergroten van een woning Burg. Bosselaarstraat 11,(28-2) Biggekerke - het plaatsen van een toiletunit Koudekerkseweg 31,(28-2) Domburg - het oprichten van een hoofdge bouw en 2 koetshuizen bestaande uit 6 woningen en een parkeerkel der op het perceel Domburgseweg met de toekomstige nummer 39 t/m 49 |oneven);(28-2) - het plaatsen van een tuinhuis Zandplaat 7,(28-2) Koudekerke - het wijzigen van de verleende vergunning voor het gedeeltelijk veranderen van een luifel en prij- zenbord Middelburgsestraat 53,(28-2) Meliskerke - het oprichten van een opslag loods Kruisweg 7;(28-2) Oostkapelle - het plaatsen van een Oosterpark 83;(28-2) Vrouwenpolder - het oprichten van een buitenber ging Breezand 38;(28-2) Westkapelle - het slopen van een zomerhuis Joosseswea 62,(28-2) - het oprichten van een zomerhuis Joossesweg 62,(28-2) - het plaatsen van een serre Beatrixstraat 9,(28-2) - het plaatsen van een berging en verbouwen van de woning Zuidstraat 1 36,(28-2) Zoutelande - het vergroten van een hotelac commodatie Duinweg 44(2e fase);(28-21 Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VOORBEREIDINGSBESLUIT SANDENBURGHLAAN 2 TE VEERE De gemeenteraad heeft op 10 februari 2005 een voorberei dingsbesluit genomen voor het perceel kadastraal bekend gemeente Veere, sectie E nr. 364 (gedeeltelijk) ten behoeve van het bouwen van zorgappartementen bij zorg- en verpleegcentrum Nieuw Sandenburqh te Veere. Het besluit ligt, met de bijbehorende tekening, van 9 maart t/m 20 april 2005 gedurende 6 weken ter inzage in het gemeentehuis. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden hiertegen bezwaar maken. Hef besluit is in werking getreden op 16 februari 2005. blokhut WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING MELDIN GEN ARTIKEL 8.41 WET MILIEUBEHEER De volgende meldingen hebben wij ontvangen: "Besluit horeca-, sport- en recrea tie-inrichtingen milieubeheer": 1. Stichting I.P.A.-h uis Zeeland "Welgelegen" voor het verande ren van de inrichting aan de Oostkapelseweg 4 in Serooskerke; 2. Voetbalvereniging Oostkapelle voor hef veranderen van de inrich ting aan de Magnolialaan 33 in Oostkapelle (sportpark Duinhelm); 3. Duinoord BV voor het verande ren van de inrichting aan de twee de strandovergang "Breezand" in Vrouwenpolder; 4. Duinoord BV voor hef verande ren van de inrichting aan de Elzenoordlaan 1-3 in Vrouwenpolder; 5. J. Zwetsloot voor het verande ren van de inrichting aan de Duinweg 44 in Zoutelande; 6. G. Fleurbaay-de Graaf voor het veranderen van de inrichting aan de Koksweg 1 in Koudekerke; 7. Gemeente Veere voor het oprichten van een inrichting aan de Schoolstraat 2 in Oostkapelle; "Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer": 8. W. Barentsen voor het uitbrei den of wijzigen van de inrichting aan de Kruisweg 3a in Veere; 9. L. Joziasse voor het uitbreiden of wijzigen van de inrichting aan de Oostkapelseweg 87 in Serooskerke; "Besluit melkrundveehouderijen milieubeheer": 10. A.M.J. Arkesteijn voor het uit breiden of wijzigen van de inrich ting aan de Zanddijkseweg 10 in Veere; "Besluit detailhandel en ambachts- bedrijven milieubeheer": 11. M. de Vries voor de reeds opgerichte inrichting aan de De Keijzerstraaf 23 in Grijpskerke; 1 2. J. van de Ketterij-Melis voor de reeds opgerichte inrichting aan de Langstraat 23 in Zoutelande; 1 3. J.A. van de Velde voor het ver anderen van de inrichting aan het Dorpsplein 18, 20 en 21 in Koudekerke; 14. Fa. Clarijs voor het oprichten van een inrichting aan de Wilgenhoekweg 2 in Serooskerke; "Besluit woon- en verblijfsgebou- wen milieubeheer": opae riet in 15. M.C. van der Sluis voor de reeds opgerichte inrichting aan de J.W. Schuurmanstraat 96c in Domburg; 16. Diakonie Prof. Kerk Nederland voor de reeds richte inrichting aan Willibrordusplein 26 Zoutelande; 17. Protestantse Gemeente Oostkapelle voor de reeds opge richte inrichting aan de Duinweg 3óa in Oostkapelle. Op de bovengenoemde inrichtin gen zijn de voorschriften van de betreffende besluiten ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toe passing. De meldingen en de stukken die daarop betrekking hebben kunt u vanaf 11 maart 2005 t/m 8 april 2005 inzien in ons gemeentehuis in Domburg (zie inzage en ope ningstijden en 's avonds na tel. afspraak (0118-555447). HUUR GEMEENTELIJKE ACCOMMODATIES SEIZOEN 2005-2006 Verenigingen of instellingen die het komende seizoen ruimte willen huren in één of meerdere gemeen telijke accommodatie(s) kunnen hun wensen doorgeven. Uren moeten schriftelijk worden aange vraagd bij de afdeling welzijn van de gemeente vóór 1 april 2005. Vaste huurders hebben automa tisch de aanvraagformulieren toe gestuurd gekregen. Het betreft hier alleen de gemeen telijke accommodaties, gymnastie klokalen, sportzaal, sporthal en verenigingsgebouwen die door de gemeente worden verhuurd en dus niet het Schuttershof te Domburg, De Halve Maan te Oostkapelle, De Zandput te Serooskerke, De Spil te Gapinae, het Dorpscentrum te Biggekerke en Middendorp te Zoutelande.Voor meer informatie kunt u terecht bij Ineke Jobse, tele foon 555417. RAADSVERGADERING Donderdag 1 7 maart 2005, aan vang 19.30 uur in de raadzaal van het gemeente huis te Domburg. Agenda: - Spreekrecht voor de burgers over de geagendeerde en ae nief- geagendeerde onderwerppen - Vragenuur - Ingekomen stukken De begrenzing bestaand bebouwd gebied. - Hef realiseren van een parkeer terrein aan de Westkapelseweg te Zoutelande en het afschaffen van betaald parkeren in Oostkapelle. - Het nemen van voorbereidings- besluiten voor Torenstraat 25-31 Serooskerke, Zuidweg 5 Aagtekerke en Badhuisweg 1 Domburg. - De Kadernotitie over de toekomst van het bibliotheekwerk in Veere. - Uitvoering bodemonderzoek op potentieel verdachte locaties. Degene die gebruik wil maken van het spreekrecht meldt dit voor aanvang van de vergadering aan de griffier. Het woord kan niet worden gevoerd over besluiten waar bezwaar op beroep op de rechter openstaat, benoemingen, keuzen, voordrachten of aanbeve lingen van personen en klachten in de zin van Awb. Elke spreker krijq maximaal vijf minuten het woord. Leden van de raad die hier gebruik van willen maken, melden aat 24 uur voor aanvang van de vergadering bij de voorzitter. Zij mefden het onderwerp en het lid van het college aan wie vragen worden gesteld. Domburg, 9 maart 2005 Burgemeester en wethou ders van Veere MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE INFORM G E M E E N T

de Faam | 2005 | | pagina 10