VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN t gemeente Middelburg 2); GEMEENTE VLISSINGEN V E E™ R MIDDELBURG I VLISSINGEN VEERE Zie voor vervolg pagina 11 Woensdag 2 maart 2005 De Faam 10 INFORMATIE OVERHEID om een voorlopige voorziening voor het oprichten van een tim- VERORDENING BELASTING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in haar vergadering van 21 februari 2005 heeft beslo ten de regeling 'Kwijtscheldingsregeling gemeen telijke belastingen 2001te wijzi gen voor het belastingjaar 2005. Het raadsbesluit en deze regeling liggen ter inzage en zijn tegen betaling van legeskosten verkrijg baar bij de afdeling planning control/belasfingen. AANVRAGEN KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende kapvergunning-aanvragen ont vangen: - Topaas 8, één honingboom; - Van Kleffenslaan 54, één pinus nigra. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbane van die afdeling, Kanaalweg 3, telefoonnummer 67 50 00. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Scaldis fishing te Nieuw- en Sint Joosland voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een zee-aaskwekerij. De inrichting is geprojecteerd aan de Langeweg 1 8 te Nieuw- en Sint Joosland, kadastraal bekend Gemeente Middelburg, sectie V, nr. 1335. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot donderdag 14 april 2005 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag vrijdag 15 april 2005 kan beroep worden ingesteld door: degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp beschikking; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont werpbeschikking; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ont werpbeschikking. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State kan, indien beroep is ingesteld en overwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, aat vereist, worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als het verzoeken om een voorlopige voorziening moet griffierecht worden betaald. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving Meldingen artikel 8.41 Wet milieubeheer avond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Vergunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donder dagavond dient vooraf telefonisch te worden aangevraagd (tele foonnummer 0118 - 67 52 47). Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voor noemde stukken. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking wel gewijzigd. Beroep Van vrijdag 4 maart 2005 tot Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldingen ingevolge de volgende Besluiten: Besluit inrichtingen voor motor voertuigen milieubeheer: Warrior Airbrush Art. te Middelburg voor het oprichten van een inrichting voor het deco reren m.b.v. airbrush en verfspuit van o.a. kermisattracties op het perceel Herculesweg 44. Autoservice Ram B.V. te Middelburg voor het uitbreiden van de inrichting met een spuif- wand en spuitcabine op het per ceel Voltaweg 13. Auto-, schade- en reparatiebe drijf "Mortiere" te Middelburg voor het oprichten van een inrich ting op het perceel Klarinetweg 2d. Besluit woon- en verblijfsgebou- wen milieubeheer: Stichting Zorgstroom te Middelburg voor het veranderen van een verzorgingshuis naar een verpleegcentrum "Buitenrust" geprojecteerd op het perceel Buitenruststraat 221 Ingrid Sinke Vastgoedbeheer B.V. i.o. voor het oprichten van een inrichting op het perceel Bodenplaats 1 Besluit horeca-, sport- en recrea tie-inrichtingen milieubeheer: Hotel "Aan de Dam" te Middelburg voor het oprichten van een inrichting op het perceel Dam 31 Besluit opslag- en transportbedrij ven milieubeheer: LétÉ - detachering Middelburg voor het van toepassing zijn van het besluit op een reeds aanwezi ge inrichting voor het monteren en/of verpakken van producten og het perceel Waldammeweg Besluit detailhandel en ambachts- bedrijven milieubeheer: Cuisinerie "Monica" te Middelburg voor het van toepas sing zijn van het besluit op een reeds aanwezige inrichting ten behoeve van horeca-activiteiten op het perceel Veersesingel 90. Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer: J. Meulmeester te^Arnemuiden oprichten van een tim mer- en afwerkingsbedrijf gepro jecteerd op het perceel korenbloemlaan 1 b te Arnemuiden. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de milieuvoor schriften behorende bij de boven vermelde Besluiten van toepas sing. INSPRAAK UITWERKINGS PLAN MORTIERE FASE 2' Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) en de Middelburgse inspraakverordening ligt net ont werp van het 'Uitwerkingsplan Mortiere fase 2' van het bestem mingsplan 'Mortiere' vanaf vrij dag 4 maart 2005 gedurende 2 weken ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inspraak wordt veneend aan ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen. Het uifwerkingsplan is een uitwer king van de bestemming 'Uit te werken gebied voor woondoeleinden' van het bestem mingsplan 'Mortiere' en omvat de bestemmingen 'Woondoeleinden I' en 'Verkeersdoeleinden'. De tweede fase van het woonge bied Mortiere is gesitueerd aan de zuidwestzijde van het woon gebied. Fase 2 grenst daarmee aan de langgerekte singelstruc tuur met watergang die het woon gebied aan de zuidwestzijde scheidt van het naastliggende bedrijventerrein. Aan ae zuid oostzijde grenst fase 2 aan de eerste fase van het woongebied. Aan de noordoostzijde grenst de nieuwe fase aan het toekomstige centrale park en aan'de noord- westzijde aan de (toekomstige) Mannezeesche watergang. Medewerkers van de afdeling Ruimtelijk Beleid van de dienst Ruimte zullen desgevraagd een toelichting geven op- en/of vra gen beantwoorden over genoemd uitwerkingsplan. Gedurende genoemde termijn kunnen zienswijzen schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakfor mulier, hetwelk bij genoemde vak balie verkrijgbaar is. Tevens kunnen gedurende voor melde termijn zienswijzen monde ling naar voren worden gebracht. Hiervoor dient een afspraak te worden gemaakt met de afdeling Ruimtelijk Beleid, telefoon (01 18) 675225. VOORBEREIDINGSBESLUIT TOORENVLIEDT De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 21 februari 2005 heeft verklaard dat een herziening wordt voorbe reid van het bestemmingsplan "Toorenvliedt", ten behoeve van de bouw van een tweetal woon gebouwen van 5 bouwlagen aan ae Koudekerkseweg te Middelburg. De raad heeft als randvoorwaarde voor het plan gegeven dat het bestaande beu kenbos zoveel mogelijk gespaard blijft (behoudens uitdunning ter bevordering van de groei van de resterende bomen en om voldoen de toetreding van daglicht moge lijk te maken) en aan de Stromenweg bomen van vergelijk bare hoogte aansluitend toege voegd worden. Het voorbereidingsbesluit ligt met bijbehorende tekening, waarop het perceel is aangegeven waar voor het betreffende besluit geldt, met ingang van 11 maart 2005 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Belanghebbenden bunnen binnen 6 weken na de datum van publi catie van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij de gemeenteraad. Tegelijkertijd met of na indiening van net bezwaarschrift kan, indien de onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening worden aangevraagd bij Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net aanbrengen van veiligheids haken of -ogen op het perceel Spanjaardstraat 15; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Oude Vlissingseweg 37; het verbouwen van de serre en achterbouw en bouwen van een magazijn op het perceel Langeviele 61 het vernieuwen van markiezen op het perceel Segeersstraat 43; het vergroten van de winkel ruimte op het perceel Langstraat 79 te Arnemuiden; het aanbrengen van reclame op het perceel Jonan van Reigersbergstraat 3. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakba lie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (011 8) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het gedeeltelijk vernieuwen/ver anderen van het pand en het ilaatsen van een tuinberging op et perceel Dam 25 (22-2); het plaatsen van twee dakra men op het perceel Morksstraat 6 (22-2); het aanbrengen van gevelrecla me op het perceel Fagotweq 19 (22-2); het uitbreiden van een woning op het perceel Oranjeplaat 54 te Arnemuiden (22-2); het uitbreiden van de bestaande berging op het perceel Spinhuisweg 16 (22-2); het plaatsen van een onder grondse pompkelder op het per ceel Brigaamseweg 30 (22-2); aan het plaatsen van een zorgunit de Haagbeuk op het perceel Adriaen Coortestraat (ongenum merd) (22-2); het veranderen van diverse, niet dragende binnenwanden op het perceel Korte Noordstraat 29 (22-2); wijziging op een eerder ver leende vergunning (d.d. .5 januari 2005) voor het aanbouwen van een berging op het perceel van Kleffenslaan 27 (22-2); het slopen van twee binnenwan den van drijfsteen op het perceel Korte Noordstraat 29 (22-2); het bouwen van een vrijstaande woning met garage op het per ceel Sfoep 3 te Arnemuiden (22- 2); het plaatsen van een duivenhok op het perceel Prins Johan Frisostraat 15 (23-2); het aanbrengen van ladderha- ken op het perceel Balans 11 (23- het in gebruik nemen van het pand als schoolgebouw op het perceel Generaal Eisenhowerlaan 25 (23-2). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 4 maart 2005 tot en met 17 maart 2005 (2 weken) ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1 988 ter inzage voor: het verbouwen van de serre achterbouw en bouwen van een magazijn op het perceel Langeviele 6l Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 IA Middelburg. VRUSTELLINGSPROCEDURE (EX ARTIKEL 15 WRO; 'binnenplanse' vrijstelling) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergun ning is ingekomen ten behoeve van het verbouwen van de serre achterbouw en bouwen van een magazijn op het perceel Langeviele 61 Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan het ter plaatse vige rende bestemmingsplan 'Beschermd Stadsgezicht'. Voornoemd college is voornemens om met gebruikmaking van de in genoemd bestemmingsplan opge nomen mogelijkheid vrijstelling te verlenen van het vigerende bestemmingsplanvoorschrift waar mee het bouwplan in strijd is. In verband hiermee ligt het bouw plan vanaf vrijdag 4 maart 2005 gedurende 2 weken (tot en met 17 maart 2005) voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar ziens wijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg. Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VRUSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van: het bestemmingsplan 'Dauwendaele II' ten behoeve van het veranderen van hef woonhuis en het bouwen van een wagen schuur op het perceel Dauwendaelsestraat 1 te Middelburg; De (bouw)aanvraag ligt met ingang van vrijdag 4 maart 2005 gedurende 4 weken (tot en met 31 maart 2005) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent één of meer (bouw)aanvraag kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer gemeente lijke informate op pagina 5 van deze Faam, www.middelbura.nl en Maximaal teletekst pagina 830. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: serre A) Lichte bouwvergunning bouw van een Weyevlietweg 33 - uitbreiden van een berging Meinderf Hobbemalaan 42 - bouw van een garage van Hogendorpweg 1 2 B) Reguliere bouwvergunning - bouw van een bedrijfsgebouw Gildeweg 19-21 bouw van een garage Paspoortstraat 1 - verbouw van de voorgevel Boulevard Evertsenl2 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning en monumentenver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waar op de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - bouw van een bedrijfsgebouw Logistiekweg 4 17-02-2005 - bouw van appartementen Singel 190 (2e fase) - 17-02-2005 - aanbouw van een woning van Teiilinaenstraat 15 18-02-2005 gebruik van een cafe-restaurant Bellamypark 34-36 18-02- 2005 - plaatsen van hekwerken en een (wegneembaar) stalen brugdeel in het verlengde van Koningsweg tot aan de Commandoweg 1 8-02- 2005 - gedeeltelijk slopen van plafonds en wandbefimmeringen Bellamypark 7 21-02-2005 - bouw van een luifel en een liftin- stallatie Emmastraat 1 t/m 25 21-02-2005 - gebruik van een kinderdagop- vang de Kempenaerstraat 36 21-02-2005 - gebruik van een kinderdagver blijf Julianalaan 13 21-02- 2005 - gebruik van een kinderdagver blijf van Ginkelstraat 4 21-02- 2005 - gebruik van een kamerverhuur pand Duijvendrechtstraat 39/41 •21-02-2005 - verbouw van een woning Middenhofsingel 3 22-02-2005 gebruik van een kamerverhuur pand Paul Krugerstraat 158/160 22-02-2005 - gebruik van een kamerverhuur pand Paul Krugerstraat 27/29 22-02-2005 - gebruik van een buurthuis Prins Hendrikstraat 35 A 22-02- 2005 - gedeeltelijk vernieuwen van een dak Bellamypark 17 23-03- 2005 Tegen dit besluit kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen: bouwen van een loods Öranjëplein 33 - geheel plaatsen van een aan bouw Mozartlaan 5 Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening opent daar toe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen op voor noemde aanvragen, liggen de bouw- en situatietekeningen gedu rende vier weken, ingaande 3 maart 2005 tot en met 30 maart 2005 ter inzage in het gemeente lijk kantoor aan de Paul Krugerstraat 1Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders indienen (ter atten tie van Afd. Ontwikkeling Postbus 3000) VERLEENDE VRIJSTELLING ex artikel 19, lid 1 Wet op de Ruimtelijke Ordening Op 1 8 februari 2005 is vrijstelling ex artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening verleend voor de aanleg van de tijdelijke tweede binnenstadsontsluiting in het verlengde van de Koningsweg tot de Commandoweg te Vlissingen. Tegen dit besluit kan door een iedere rechtstreeks belanghebben de binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van dit besluit, schriftelijk bezwaar wor den gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veer tien dagen op een donderdag. De stukken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor de verga dering (woensdagmiddag uiterlijk 1 7.00 uur) bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de ver gadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in net stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de volgende welstandsvergaderingen zijn 3,17 en 31 maart 2005. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 24-02-2005 heeft verklaara dat (een herzie ning van) het bestemmingsplan Baslcensburg 1,11 en III, hef Middengebied, Schoonenburg en Oost-Souburg (kern) worden voorbereid. Dit voorbereidingsbesluit met bij behorende tekeningen, waarop de gebieden staan aangegeven en waarvoor het besluit geldt, ligt met ingang van 02 maart 2005 tijdens kantooruren, voor een ieder ter inzage het bij de publieksbalie aan de P. Krugerstraat 1 te Vlissingen. Het besluit treedt in werking op donderdag 03 maart 2005. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden gedurende een periode van zes weken na de datum van deze publicatie een bezwaar schrift tegen bovengenoemd voor bereidingsbesluit indienen bij de gemeenteraad van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Tevens kan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg worden verzocht om een voorlopige voorziening te tref fen. Vlissingen, 2 maart 2005 Burgemeester en wethou ders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informa tiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. GEMEENTE Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksba lie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 1 9.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemo tiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk wor den verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publi catie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indie nen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (011 8) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning/vrijstelling binnengeko men voor: Grijpskerke - het plaatsen van een zendmast Hondegemsweg 25 (art. 1 9.3 Wet RO); Veere - het bouwen van een woning Wolfertlaan 4 (art. 15 Wet RO) - het oprichten van een twee onder-een-kap woning Sandenburghlaan 49+51 (art. 15 en art. 19.3 Wet RO); - het uitbreiden van een woning Kanaalweg westzijde 9 (art. 19.3 Wet RO); Vrouwenpolder - het vestigen van een schoon heidssalon aan huis Regulierenpad 2 (art. 15 Wet RO); De bouwplannen zijn (gedeelte lijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. ver gunning te verlenen door toepas sing van de genoemde artikelen van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee liggen de bouwtekenin gen van 3 t/m 30 maart 2005 tijdens de openingstijden ter inza ge op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende de qenoemde periode bestaat voor u ae mogelijkheid een schriftelijke zienswijze tegen het bouwplan bij het college in te dienen. VRIJSTELLINGSPROCEDURE ART. 17 WET RO Er is een aanvraag om vrijstelling binnengekomen voor: Koudekerke - het tijdelijk plaatsen van een schaftgeleaenheid bij de sportvel den aan de Biggekerksesfraat; Oostkapelle - het tijdelijk plaatsen van een schaftgeleaenheid bij de sportvel den aan de Schoolstraat 2c; De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Wij zijn van plan vrij stelling c.q. vergunning te verle nen door toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee liggen de bouwtekenin gen van 3 f/m 16 maart 2005 tijdens de openingstijden ter inza ge op hef gemeentehuis te Domburg. Gedurende de genoemde periode bestaat voor u de mogelijkheid een schriftelijke zienswijze tegen het bouwplan bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANLEG- AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Domburg - het plaatsen van een tuinhuis Zandplaat 7; Meliskerke - het plaatsen van een vuurwerk bewaarplaats Rapenburgweg 1 Veere - het oprichten van een 2 onder 1 kap woning Sandenburgh 49 en - het vergroten van een berging Kerkstraat 6; Vrouwenpolder - het plaatsen van een schutting Schoolstraat 37; - het verplaatsen van duinover gang Duinoord (zeezijde); Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop vergunning géén bezwaarschrift ingediend Kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 1 2 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG)V ERGUNNINGEN/MONU- MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Biggekerke - het vergroten van een woning Oostwea 1117-2) Koudekerke - het slopen van een zomerhuis Dishoek 14,(17-2) - het vernieuwen/vergroten van een zomerhuis Dishoek 14(2e fase);( 17-2) Vrouwenpolder - het veranderen van een gedeelte van de landbouwschuur in 2 appartementen Lepelstraat 2,(17-2) Zoutelande - het vernieuwen van een zomer huis De Zandput 35;( 17-2) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. INSPRAAK BOUW 6 WONINGEN SCHUITVLOT- STRAAT 2 TE DOMBURG Op grond van de Inspraakverordening ligt geduren de 4 weken, van 3 t/m 30 maart 2005, ter inzage de aanvraag van aann. bedrijf A. Otte Zn., voor het bouwen van 6 woningen op het perceel Schuitvlot-straat 2 te Domburg. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan Kom Domburg. Gedurende deze termijn kunnen inwoners en natuurlijke- en rechtspersonen die in de gemeen te een belang hebben op dit plan inspreken door schriftelijk een inspraakreactie bij ons college in te dienen. Afhankelijk van de reacties zal worden bezien of het plan aangepast moet worden. GOEDKEURING RIJKSWEG N57 EN RONDWEG SEROOSKERKE NOORD' Wij maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 1 5 februari 2005 het bestemmingsplan 'Rijksweg N57 en rondweg Serooskerke Noord' (inclusief de benodigde bijbehorende flankerende herzie ningen van andere bestemmings plannen) gedeeltelijk hebben goedgekeurd. Het bestemmings plan neeft betrekking op het gedeelte van Rijksweg N57, gele gen tussen de Veerseaam en de gemeentegrens Veere- Middelburg. In het bestemmings plan is ook het tracé van de rond weg Serooskerke Noord, een nieuwe verbinding tussen Rijksweg N57 en de Oostkapelseweg, opgenomen. Het bestemmingsplan is geba seerd op het tracé, dat de minister van Verkeer en Waterstaat op 27 december 1 994 voor Rijksweg N57 heeft vastgesteld en op het tracé dat op 29 februari 2000 door G.S. van Zeeland is vastgesteld voor de Rondweg Serooskerke Noord. Goedkeuring is onthouden aan: - artikel 9, zesde lid, onder a tot en met c (aanlegvoorschriften omtrent archeologie) - de voorschriften als genoemd in artikel 9, zevende lid, onder c en d (Archeologisch waardevol lebied). egelijkerfijd hebben G.S. beslo ten ingevolge artikel 28, vierde lid, van de WRO een aanlegver- unningstelsel op te nemen, 'enslotte hebben G.S. besloten de flankerende partiële herziening(en) van hef bestem mingsplan Buitengebied (RB 22- 04-1999, GS 30-11-1999), het bestemmingsplan Buitengebied voormalige gemeente Veere (RB 30-08-1989, GS 24-04-1990, KB 13-11-1991), het bestem mingsplan Kern Vrouwenpolder (RB 01-05-1985 en 22-05-1985, GS 19-11-1985), het bestem mingsplan Vrouwenpolder, gedeelte "Horecabedrijven Veersedam" (RB 26-09-1990, GS 23-04-1991het bestemmings plan Vrouwenpolder, gedeelte "Bedrijfsterrein Schoolstraat" (RB 25-09-1991, GS 14-04-1992) en hef bestemmingsplan Camping Olmenveld (RB 19-12-1984, GS 22-05-1985) goed te keuren. Het bestemmingsplan 'Rijksweg N57 en rondweg Serooskerke Noord', inclusief de genoemde flankerende herzieningen en het besluit van G.S., liggen met ingang van 3 maart 2005 gedu rende 6 weken tijdens de ope ningstijden voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis van Veere te Domburg. Gedurende genoemde termijn kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep' kan worden ingesteld door degene die zich tijdig met een bedenking tot G.S. heeft gewend en een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich overeenkomstig arti kel 27, le en 2e lid WRO tijdig tot dit college te wenden. Voor zover het besluit van G.S. strekt tot onthouding van goedkeuring alsmede het opnemen van een aanlegvergunningstelsel kan het beroep door iedereen worden ingesteld. Het besluit van G.S. omtrent de goedkeuring treedt in werking aaags na afloop van de beroepstermijn. Het instellen van beroep schorst dit besluit van G.S. niet. Degene die beroep instelt kan daarnaast binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij de voorzitter van cfe Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. In dat geval treedt het besluit niet in werking tot op een dergelijk verzoek is beslist. GRONDUITGIFTE BEDRIJ VENTERREIN DE ZOMPE Wii stellen gegadigden voor bedrijfsvestiging en aankoop van lemeentelijke bedrijfsgrond op et bedrijventerrein de Zompe te

de Faam | 2005 | | pagina 10