INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg 1>; GEMEENTE VUSSINGEN V E WÊ MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE f Woensdag 2 februari 2005 De Faam 14 INFORMATIEF OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben ver leend aan de Gemeente Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrich ting ten behoeve van een bagger- depot. De inrichting is gelegen aan de Abeelseweg (ongenummerd), kadastraal bekena gemeente Middelburg, sectie S, nummer 2301. inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot donderdag 17 maart 2005 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefonisch bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving te worden aange vraagd telefoonnummer (0118) - 67 52 41. Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoem de stukken. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewij zigd. beroep Van vrijdag 4 februari tot 1 8 maart 2005 kan beroep worden inge steld door: degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp beschikking; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont werpbeschikking; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht' belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen de ontwerpbeschik king. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State kan, indien beroep is ingesteld en onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, aaf vereist, worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als het verzoeken om een voorlopige voorziening moet griffierecht worden betaald. INSPRAAK ONTWERP UIT WERKINGSPLAN VEERSE- POORT 3B Op grond van artikel óa van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) en de Middelburgse inspraakverordening ligt het ont werp van de 1 e partiële herziening van het uifwerkingsplan 'Veersepoort 3b' ex artikel 1 1 WRO, ten behoeve van de wijzi ging van het planonderdeel 'Mezenhof', vanaf vrijdag 4 febru ari 2005 gedurende 2 weken ter inzage bij de vakbalie van de afdeling vergunningverlening en handhaving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inspraak wordt verleend aan inge zetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen. De voornoemde aanpassing heeft betrekking op een wijziging van het woningontwerp, de toename van het aantal woningen met twee stuks en het vervallen van de ondergrondse parkeergarage. Hiertoe dient de plankaart van het uitwerkingsplan 'Veersepoort 3b' te worden aangepast. Medewerkers van de afdeling Ruimtelijk Beleid zullen desge vraagd een toelichting geven op- en/or vragen beantwoorden over genoemde de partiële herziening. Gedurende genoemde termijn kun nen zienswijzen schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakformu lier, hetwelk verkrijgbaar is bii de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte. Tevens kunnen gedurende voor melde termijn zienswijzen monde ling naar voren worden gebracht. Hiervoor dient een afspraak te worden gemaakt met de afdeling Ruimtelijk Beleid, telefoon (0118) - 67 52 85. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om Bouwvergunning zijn ingekomen voor: het verbouwen/restaureren van de woning op het perceel Nieuwstraat 22; het verbouwen van een bedrijfs ruimte tot kantoor en appartemen ten op het perceel Rotterdamsekaai 69; het bouwen van een berging op het perceel Zuster Van Donkstraat 22 te Arnemuiden; het plaatsen van een dakkapel in de voorgevel op het perceel Galmgat 21 het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Zusterstraat 51 het aanbouwen van keuken/ slaapkamer op het perceel van Cittersstraat 7; het bouwen van 37 woningen op het perceel Robert Johnsonstraat; het bouwen van 16 woningen op het perceel Bluesroute; het geheel plaatsen van achter zetbeglazing op het perceel Krommeweele 7; het plaatsen van een serre op het perceel de Ruyterstraat 35; het bouwen van een berging/werkruimte op het perceel President Kennedylaan 38; het plaatsen van buitenreclame op het perceel Nieuwe Kleverskerkseweg 17-19; het bouwen van een vrijstaande woning met garage op het perceel Duke Ellingtonstraat 4; het aanbrengen van lichtreclame aan de zijfronts van de ingang op het perceel Achter de Houttuinen 14; het plaatsen van een carport op het perceel Willem Teellinckstraat 5; het plaatsen van een reclame uiting op het perceel Mortiereboulevard 2; het aanbrengen van gevelrecla me op het perceel Lange Delft 31B. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het gedeeltelijk slopen van de gang en aanbouw op het perceel Molenwater 133 (19-1); het uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 392 (19-1 het verplaatsen/vernieuwen van een stalen vluchttrap op het perceel Lange Geere (19-1 het plaatsen van twee ladderha- ken op het perceel Rouaansekaai 13(19-1); het uitbreiden van de woning op het perceel Veerseweg 163 (24-1 het veranderen van de gevelre clame op het perceel Lange Delft 84 (24-1); het aanbrengen van reclame op het perceel Lange Delft 31A (24- het in gebruik nemen van het pand als logiesgebouw op het per ceel Dam 31 (24-1 het in gebruik nemen van het pand als kinderopvang op het per ceel Johan van Reigersbergstraat 2 [24-}); het aanbrengen van redameui- tingen op het perceel Bodenplaats 1 (25-1); het veranderen en vergroten van het bejaardentehuis tot verpleeg huis op het perceel Buitenrustsfraat 221 (25-1); het in gebruik nemen van het pand als kinderdagverblijf op het perceel Sint Jorisstraat 35 (26-1 Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Midaelbura, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschul digd. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan 'Uitwerkingsplan Mortiere Fase 1 ten behoeve van het bouwen van een vrijstaande woning met gara ge op het perceel Duke Ellingtonstraat 4 te Middelburg. De (bouw)aanvraag liat met ingang van vrijdag 4 Februari 2005 gedurende 4 weken (tot en met 3 maart 2005) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent één of meer (bouw)aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 4 februari 2005 tot en met 17 februari 2005 (2 weken) ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het veranderen van diverse, niet dragende binnenwanden op het perceel Korte Noordstraat 29. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer gemeente lijke informatie op pagina 5 in deze Faam, www. middelbura.nl en Maxi maal Teletekst pagina 830. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A. Lichte bouwvergunning 1vernieuwen van de zonwering Beursplein 11 2. vervangen van garagedeuren van der Helstlaan 23 3. uitbreiden van een woning Waddenzeestraat 7 B. Reguliere bouwvergunning: 1p aatsen van 9 windturbines 1 e fase Europaweg Noord 2. p aatsen van 1 windturbine (le fase Europaweg Noord 3. verbouwen van een woning Bermweg 67 4. aanbouwen van een woning Burg. Van Woelderenlaan 66 C. Sloopvergunning: 1slopen van asbesthoudende materialen Vredehoflaan 53 t/m 147 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning en monumentenver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waar op de vergunning worat verleend, afwijken van de ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1Bouwen van entree en liftinstal- latie Spuistraat 1 t/m 27 24-01 - 2005 2. uitbreiden van een winkel Hogeweg 140 25-01-2005 3. opbouwen van een garage Suze Groeneweglaan 22 25-01- 2005 Tegen dit besluit kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de ver gunning, schriftelijk bezwaar wor den gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvraqen: I I l-*l - gedeeltelijk vergroten van een woning Wesferzicht 297 - bouwen van een aanbouw aan de zijgevel Waddenzeestraat 7 Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening opent daar toe de mogelijkheid. - gebruik gedeelte loods Zandweg 7 voor opslag en detailhandel in vogelzaden en diervoeders door Dhr. G. van Lunteren, Rammekens- weg 9, Ritthem (geen bouwaan- vraag; uitsluitena gebruikswijzi- ging). Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen, liggen de bouw- en situatietekeningen gedurende vier weken, ingaande 3 Februari t/met 2 maart 2005 ter inzage in het Stadhuis, Paul Krugerstraat 1Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders indienen (ter attentie van Afd. Ontwikkeling Postbus 3000). WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veertien dagen op een donderdag. De stuk ken ter behandeling moeten uiter lijk één week voor ae vergadering (woensdagmiddag uiterlijk 1 7.00 uur) bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behan delde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in net stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de volgende welstandsvergaderingen zijn 3, 17 februari en 3 maart 2005. WET MILIEUBEHEER; ter inzage leggincj meldingen van veranderingen inrich ting artikel 8.19 Wet milieu- beneer Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de volgende meldingen van wijzigin gen, veranderingen of uitbreidin gen zijn ontvangen: Via Tankstations b.v. te Oosterhout met betrekking tot de inrichting (ANWB-tankstation) gelegen aan de Paul Krugerstraat 237 te Vlissingen. De verandering betreft het wijzigen van de indeling en het uiterlijk van het tankstation, alsmede wijziging van gedeeltelijk onbemand naar volledig onbe mand station. - Verbrugge Zeeland Terminals b.v. te Vlissingen met betrekking tot de inrichting gelegen aan de Engelandweg 2-12 te Vlissingen. De verandering betreft het uitbrei den van een op- en overslagbedrijf met een stalling t.b.v. hijsjukken. De voorgenomen veranderingen van de inrichtingen leiden niet tot andere of grotere nadelig gevol gen voor het milieu en de verande ringen dienen, krachtens de gel dende voorschriften, binnen 3 jaar gerealiseerd te worden. De voor genomen veranderingen geven qelet op de inhoud geen aanlei ding tot toepassing van de artike len 8.22 8.23 en 8.25. Om die reden heBben wij besloten akkoord te gaan met de genoemde meldin gen. Wel is er naar aanleiding van ae eerste melding tevens hef ver zoek gedaan (artikel 8.24 Wet milieubeheer) tot het intrekken van een onnodig bezwarend voor- schift. Wij zullen hiervoor de voor geschreven procedure volgen. Ter inzage De meldingen en alle relevante stukken liggen van donderdag 3 februari t7m 16 maart 2005 elke werkdag tijdens openingstijden ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1Op afspraak kun nen de stukken ook op donderdag avond van 17.00 tof 20.00 uur worden ingezien, telefoon 0118- 487339 of 0118-487300 (e-mail whe@vlissingen.nl). Desgewenst wordt er onder kantoortijden door de afdeling Milieu aan de Vredehoflaan 950 een mondelinge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bezwaar Tegen ons besluit kan iedere belanghebbende, binnen zes weken na de datum van bekend making van de beschikking, schrif telijk Bezwaar aantekenen op grond van de Algemene wet Bestuursrecht en de Wet milieube heer. Het bezwaarschrift moet wor den gericht aan burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Beroep en voorziening Na onze eventuele Beslissing op bezwaar is beroep mogelijk bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De voorzitter van dit rechtscollege beslist tevens over een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening. Belanghebbenden kunnen een gemotiveerd verzoek indienen mits zij tevens een bezwaarschrift heb ben ingediend. Een verzoek om schorsing dan wel een voorlopige voorziening wordt alleen toegewe zen als onverwijlde spoed dit ver eist, gelet op de betrokken belan gen. U moet een afschrift van uw Bezwaarschrift dan wel beroep schrift bij het verzoekschrift om een voorlopige voorziening overleg gen. Als tegen de beslissing op bezwaarschrift beroep wordt inge steld, moet griffierecht worden betaald. Dit geldt ook voor een verzoek om voorlopige voorzie ning. Informatie hierover kunt u krijgen bij de Raad van State. 070-3624871 verl (te WET MILIEUBEHEER; Publi catie ontwerpbesluit wijzi ging vergunning Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij het voornemen hebben tot wijzi ging over te gaan van de vergun ning, die kracnfens artikel 8.4 Wet milieubeheer is verleend aan Oliehandel Dekker b.v., krachtens wettelijke bepaling overgegaan op Via Tankstations b.v. te Oosterhout voor het in werking hebben van een tankstation voor het wegver keer op het perceel Paul Krugerstraat 237 te Vlissingen. De wijziging houdt in dat op verzoek van vergunninghouder voorschrift 1.6 wordt ingetrokken. Dit voor schrift luidt: de aflevering van brandstof per keer moet begrensd worden. Voor de aflevering van benzine geldt een begrenzing van 25 I. per keer en voor de aflever ing van dieselolie een hoeveelheid van 50 I. per keer. Inzage Het verzoek en ontwerpbesluit ligt vanaf heden tot en met woensdag 2 maart 2005 elke werkdag tij dens openingstijden ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 Op aanvraag kunnen de stukken ook na afspraak op donderdag avond ingezien worden tussen 17.00 en 20.00 uur, telefoon 0118-487339 of 0118-487300 (email whe@vlissingen.nl). Desgevraagd wordt er tijdens kan tooruren door de afdeling Milieu (Vredehoflaan 950) een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken (telefoonnummer 0118 - 487417). Het volledige bedrijfsmilieudossier van ae inrichting kan tijdens kantooruren worden ingezien op de afdeling Milieu aan de Vredehoflaan 950 te Vlissingen. Bedenkingen In de periode van donderdag 3 februari t/m woensdag 2 maart 2005 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen net ontwerp besluit schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend, worden indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Alleen zij die tiidig Bedenkingen of advies hebben ingebracht tegen het ontwerpbe sluit kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest tijdige bedenkingen in te Brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor- WET MILIEUBEHEER/WET VERONTREINIGING OPPER VLAKTEWATEREN; terinza- gelegging ontwerpbesluiten (gecoördineerde behande ling) Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat door een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer en de Wet verontreiniging opper vlaktewateren zijn ontvangen van de directie van Compagnie de Manutention RoRo B.V. gevestigd te Ritthem. De aanvragen oetreffen de uitbreiding van het bestaande bedrijf met een nieuw parkeerter rein en de lozing van mogelijk ver ontreinigd hemelwater, afkomstig van dit nieuwe parkeerterrein. De aanvragen worden op grond van de Wet Milieubeheer gecoör dineerd behandeld. Burgemeester en wethouders van Vlissingen en de hoofdingenieur-directeur van Rijkswaterstaat, directie Zeeland zijn voornemens de gevraagde vergunningen onder voorschriften te verlenen. De aanvragen, ontwerpbesluiten en de bijbehorende stukken liggen van 3 februari t/m 2 maart 2005 elke werkdag tijdens openingstij den ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1Op afspraak kunnen de stukken ook op donder dagavond tussen 17.00 uur tot 20.00 uur worden ingezien, tele foon 0118-487339 of 0118- 487300 (email whe@vlissinaen.nl). Desgewenst wordt er onder kantoortijden door de afdeling Milieu aan de Vredehoflaan 950 een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Tevens liggen de stukken bij Rijkswaterstaat, directie Zeeland gelegen aan de Poelendaelensingel 18 te Middelburg ter visie. Op afspraak kunnen de stukken op werkdagen tussen 08.30 uur tot 1 2.00 uur en van 1 3.00 uur tot 16.00 uur wor den ingezien, telefoon 0118- 622428. In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerpbe sluiten bij burgemeester en wet houders van Vlissingen, postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Wanneer u daar een schriftelijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, worden uw per soonlijke gegevens niet bekend gemaakt. Voor mondelinge inbreng of gedachtenwisseling kunt u contact opnemen met de afdeling Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkin gen hebt ingebrachf tegen de ont werpbesluiten, kunt u later beroep instellen bii de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwaren in te brengen, of de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. BESTEMMINGSPLAN BEDRIJ VENTERREIN POORTERSWEG Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat met ingang van 3 februari 2005 voor een ieder gedurende vier weken (t/m 2 maart 2005) ter inzage ligt in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 27 januari 2005 vastgestelde bestemmings plan Bedrijventerrein Poortersweg. De raad neeft dit bestemmings plan ongewijzigd vastgesteld ten opzichte van het ter visie gelegen hebbende ontwerp. Dit Bestem mingsplan voorziet in de ruimte lijk-planologische regeling van het bedrijventerrein Poortersweg, glo baal omsloten aan de noordzijde door de Nieuwe Kruidmolenwea, aan de oostzijde door de Visodeweg, aan de zuidzijde door de Havenweg en aan de westzijde door de Oostelijke Bermweg. Gedurende genoemde termijn kunnen, op grond van artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bij Gedeputeerde Staten van Zeeland schriftelijk bedenkingen inbrengen: - degenen, die tijdig hun zienswij ze bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt; - belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat geweest te zijn hun zienswij ze bij de gemeenteraad kenbaar te maken en - eenieder, die bedenkingen heeft tegen de door de gemeenteraad bij de vaststelling aangebrachte wijzigingen ten opzichte van het ter visie gelegen hebbende ont werp (is niet het geval). Vlissingen/ 2 februari 2005 Burgemeester en wethou ders van Vlissingen Postbus 3000/ 4380 GV VUSSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informa tiepagina 'In den blauw qeruiten ill i i i i i kiel' elders in dit blad. Postbus 1000 GEMEENT Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeenie@ Veere.nl www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubtieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrij dag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw Bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (011 8) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Biggekerke - het vergroten van een woning Vroonweg 2 (art. 15 Wet RO); Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van genoemd artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee ligt de bouwteke ning van 3 februari t/m 2 maart 2005 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende de genoem de periode bestaat voor u de mogelijkheid een schriftelijke zienswijze tegen het bouwplan bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANVRA GEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het veranderen van een strand paviljoen Strand 9 zuid; Grijpskerke - het vergroten van een woning Middelburgseweg 4; Koudekerke - het vergroten van een woning Meulpad 35; Meliskerke - het oprichten van een woning met garage Molenwerf; Serooskerke - het vergroten van een woning OostkapeFseweq 29; Vee re - het vernieuwen van een aan bouw Oudestraat 28; - het oprichten van 2 woningen onder 1 kap Mary Stuartlaan 1 -3; - het geheel vernieuwen van een woning en berging Landscnuurweg 3; - het plaatsen van een dakkapel Veerseweg 8; Vrouwenpolder - het veranderen van een afzuig- pijp op dak Elzenoordlaan 1 -3; - net vergroten van een kantoor Hopman ae Rijklaan 2; Westkapelle - het plaatsen van twee dakkapel len Koudorpstraat 35; - het vernieuwen van een strand paviljoen De Bucksweg 2,(1 e fase) Zoutelande - het veranderen van een woning Deurlostraat 1 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop vergunning géén bezwaarschrift ingediencT kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraa is beslist weken). (in principe binnen VERLEENDE (BOUW/ SLOOP/AANLEG)VERGUN- N INGE N/MONUMENTEN- VERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend: (tussen haakjes staat ae datum van verzending.) Biggekerke - het restaureren/renoveren/ver- bouwen van een pompstation tot woning Pompstation 6,(21-1) - het vergroten van een berging Vliedberg 20;(21-1 Grijpskerke - het slopen van diverse agrarische qebouwen Poppendamseweq 1 A;(21 -1 Koudekerke - het oprichten van een zwembad Strandweg 6,(21-1 - het veranderen van een school naar een gebouw voor kinderop vang van Speijkstraat 1 ;(21 -1 - het vergroten van een woning Biagekerkseweg 51;(21 -1 - net oprichten van 6 woningen Couburastraat 2 en 1 t/m 9 (one- ven)(2elase);(l 8-1 Veere - het oprichten van een woning Wolfertlaan 2,(25-1) Vrouwenpolder - het oprichten van een pergola Elzenoord3;(21 -1 - het tijdelijk plaatsen van 2 con tainers voor een periode van maximaal 5 jaar Faelweg;(21 -1 - het plaatsen van een toiletunit Faelweg 5;(21 -1 - het gedeeltelijk vernieuwen van een woninq Fort den Haakweq 24;(21 -1 Westkapelle - het tijdelijk plaatsen van een kan toorunit voor een periode van maximaal 5 jaar Koudorpstraat 18,(21-1) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. WET MILIEUBEHEER ONTWERP-OPRICHTINGS- VERGUNNING FAELWEG ONG. TE VROUWENPOLDER (NOORDLAND BUITENHA VEN) Wij maken bekend dat, van 4 februari t/m 4 maart 2005 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, het voornemen om vergunning te ver lenen aan de KNRM voor een bemanningsverblijf gelegen aan de Faelweg ong. te Vrouwenpolder. Buitenom de ope ningstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 - 555447).T/m 4 maart 2005 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbe schikking schriftelijk door iedereen bij ons college worden ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend wor den gemaakt, dient u dit tegelijk met net indienen van uw beden kingen kenbaar te maken. Op ver zoek kan tot en met 4 maart 2005 over het ontwerp van de vergun ning van gedachten worden gewisseld met ons college, de aan vrager en eventuele andere aan wezigen. Alleen als schriftelijk) ingebracht ikkinq kunt tijdig bedenkingen hebt tegen de ontwerpbeschikking u beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvor ming straks afwijkt van het voor- ONTWERP-OPRICHTINGS- VERGUNNING SCHOOL STRAAT 26 TE VROUWEN POLDER Wij maken bekend dat, van 4 februari t/m 4 maart 2005 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, het voornemen om vergunning te ver lenen aan Bouw en Beheer Witte voor een bouwbedrijf gelegen aan de Schoolstraat 16 te Vrouwenpolder. Buitenom de ope ningstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 - 555447).T/m 4 maart 2005 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbe schikking schriftelijk door iedereen bij ons college worden ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend wor den gemaakt, dient u dit tegelijk met net indienen van uw beden kingen kenbaar te maken. Op ver zoek kan tot en met 4 maart 2005 over het ontwerp van de vergun ning van gedachten worden gewisseld met ons college, de aan vrager en eventuele andere aan wezigen. Alleen als u tijdig (schriftelijk) bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking kunt u Beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen.

de Faam | 2005 | | pagina 14