de laatste koopjes van Qp collectie 2004 o/j Sloop PSD-gebouwen is begonnen Zeeuwse Bands rocken voor slachtoffers tsunami Nieuwe kerkzaal voor ziekenhuis °P stadsfiets ^ongensfiet^24" luxe Gouden Zilveren sieraden Trouwringen Briljant sieraden Klokke i Barometers PROF/LZ Springplank Aagtekerke steunt scholen Sri Lanka tip!!! koga-miyata 2004 mtb jongensfiets trendy stadsfiets1 luxe topmodel stadsfiets r kinderfiets 16'H Jeugdhoeve is het domein voor het ouderencarnaval Cursus voor sombere oudere Aviornis over watervogels <ri> 1 gratis afleverbeurt 1 gratis onderhoudsbeurt modellen nu tegen zeer scherpe prijzen!!! zie ook onze website: www.profile-vandendriest.nl Zusterstraat 24, Middelburg Tel.: 0118-61 2410 MERCURIUS - JUWELIERS - Mercurius Juweliers Markt 11a 4357 BG Domburg Tel. 0118 580900 Kom gerust binnen, overtuig u zelf! Graag tot ziens, tam. Pleijte 9 Woensdag 26 januari 2005 De Faam ra&x,aiM«raiiBB3B&&fris»a»ga^^ssaagg55Sv3£B^;v5iaggg»«s«ggHg!gaaiBiiaiS5regBglsp^ 15 taswïfflRM?i?i5>ï«SS fietsen, fietsen... en nog eens fietsen leeftijd 7-8 jaar stoer "Off the road"-model handremmen en terugtraprem normale prijs 230,- nu voor IIS,0!!! dus 50% korting!! 115,- voordeel!! ook in jeugdmaten! met 3 versnellingen en trommelremmen r.v.s. velgen en spaken normale prijs 519,- te gekke prijs 349,-ü! 170,- voordeel met 7 versnellingen shimano nexus en rollerbrakes shimano naafdynamo r.v.s. velgen en spaken normale prijs 709,- de laatste voor 449,-ü! 260,- voordeel!! alle fietsen worden verkocht met: (na 2 maanden) met 8 versnellingen shimano nexus shimano naafdynamo verende voorvork en zadelpen aluminium frame normale prijs 899,- bodemprijs nu 599,-!ü 300,- voordeel A leeftijd 8-9 jaar met terugtraprem en handremmen compleet met verlichting, axa slot, standaard en bagagedrager normale prijs 290,- nu voor 145,-ü! de allerlaatste!!! 145,- voordeel! met trommelremmen 3 versnellingen roestvrijstalen velgen normale prijs 499,- nu voor 290,-!I! 200,- voordeel!! werkelijk spotgoedkoop!! in doos meenemen leeftijd 4-5 jaar in jongens- en meisjesmodel normale prijs 209,- nu voor 95,-!!! superkoopje!! op=op 114,- voordeel DE FIETSSPECIALIST I# Mf| VLISSINGEN - De vroegere PSD-terminal bij het NS-station in Vlissingen wordt gesloopt. De aannemer is sinds vorige week bezig met de sloopwerkzaamheden. Ook de oude brug en de heftorens die kenmerkend waren voor de oude veerdienst, verdwijnen onder de slopershamer. Tijdens het werk worden passagiers van het fiets-voetveer omgeleid. Naar verwachting duren de sloopwerken vijf werkweken. De pro vincie en de aannemer proberen de overlast in de omgeving zoveel mogelijk beperken, (foto: Jaap Wolterbeek) 'S-HEERENHOEK - De Jeugdhoeve in 's-Heerenhoek heeft zaterdag 29 januari een iets ouder publiek. Want dan is daar het jaarlijkse ouderen- carnaval. Het feest is bedoeld voor 55- plussers en gehandicapten. De prins van Paerehat, Prins Ri chard, is samen met zijn gevolg van de partij. Daarnaast is er een optreden van verschillende 's-Heerenhoekse artiesten. Ge zien het 44-jarig jubileum van het Paerehatse carnaval staat de middag in het teken van muziek, dans en toneel uit de oude doos. Het feest begint om 13.30 uur en de entree is gratis. AAGTEKERKE - Diaconie school De Springplank in Aag tekerke maakt zich op voor een fancyfair ten behoeve van de slachtoffers van de zeebe ving in Azië. De fancyfair wordt donderdag 27 januari gehouden in en rondom de school aan de Agathastraat 3. De school heeft via een Sri Lan- kaans gezin uit Aagtekerke, waarvan de kinderen tot voor kort naar De Springplank gin gen, contact gelegd met de stad Galle in Sri Lanka. Deze stad, met 100.000 inwonders, werd zwaar getroffen door de tsuna mi. Alle scholen in de stad moe ten als verloren worden be schouwd. Centraal tijdens de fancyfair staat een kleedjesver koop, waar kinderen van de school eigen spulletjes te koop aanbieden. Verder zijn er kra men waar streekproducten ver kocht worden. Ook huisvlijt wordt verkocht om de nood in Azië een beetje te kunnen stel pen. Aanvang 14.30 uur. KAMPERLAND - Rocken voor de slachtoffers van de tsunami in Azië. Met die in steek is op zaterdag 5 februari in de ZeelandnetStudio in Kamperland een benefietfesti val. Een keur aan Zeeuwse band treedt er belangeloos op. Over The Edge, Tapharheejl, Grandpa Nick Sessieband en Nuff Said doen aan het festival mee en ook Sanne de Regt, de voormalig Miss Nederland uit Goes, heeft haar medewerking toegezegd. Zij doet de presenta tie van het evenement. De initiatiefnemers zijn Jeannet- te en Leen Barendrecht uit Wis- senkerke. Ze houden veel van muziek en toen ze de ellende za gen die de tsunami veroorzaakt had in Azië en Afrika, wilden ze wat doen voor de slachtoffers. Ze besloten om de directie van Zeelandnet te benaderen met de vraag een benefietconcert te mogen organiseren in de Zee landnetStudio. Ze kregen alle medewerking die ze nodig had den en gingen direct aan de slag. Binnen korte tijd hadden ze de bands Over the Edge, (metal) Tapharheejl (ska/reggea), Grandpa Nick Sessieband (big band) en Nuff Said (rock) bereid gevonden gratis op te treden. En ze vonden sponsors om de on kosten te dekken. De hele op brengst van het benefietfestival gaat dan ook naar giro 555. De actie krijgt steun uit vele hoeken. Ondernemend Noord- Beveland ondersteunt de actie bijvoorbeeld met geld en daden in de vorm van catering, bloe men, beveiliging, schoonmaak en drukwerk. Vervoerder Con- nexxion zet belangeloos extra vervoer in. Over the Edge bijt om 20.00 uur het spits af met powermetal. De ze Zeeuwse metal band draait al weer een Hink aantal jaren mee in het Zeeuwse circuit en heeft inmiddels een schare enthousi aste fans verzameld. De band speelt covers van bands als Metallica, Iron Maiden en AC/DC. Daarna is het de beurt aan Tapharheejl. Deze band is genomineerd voor de titel van Beste Live Band 2004. Grandpa Nick Sessieband is een tienkop pige bigband die met veel en thousiasme het publiek ver maakt. Ook deze groep betreedt het podium. Als afsluiting treedt Nuff Said op. Deze band is bekend gewor den met de soundtrack Lekker Dieng van de Nederlandse speelfilm Wilde Mossels. Ook waren enkele bandleden te zien als leden van de fictieve band Paelingvet. Nuff Said start in het voorjaar met de pre-productie van hun tweede album, genaamd Blue. Het eerste album Red be zorgde de band een plaats op het Lowlands festival. Connexxion sponsort deze avond door na afloop van het festival vanaf Kamperland bus sen te laten rijden: één richting Goes en één richting Middel burg. Kaarten voor het festival dat om 20.00 uur begint kosten acht euro. De kaartverkoop be gint vandaag bij X-Ray, Kreu- kelmarkt 12 in Goes en de St. Jacobsstraat 19 in Vlissingen, De Waterput, Nieuwe Burg 29 in Middelburg, familie de Regt, Veerweg 36 in Kamperland en Delta Discs, Mol 15, in Zierik- zee. Nuff Said is een van de bands die belangeloos aan het benefietfestival meedoen, (foto: pr) Het opvallende glas-in-loodraam is afkomstig van het voormalige verpleegstershuis aan de Van Dishoeckstraat. (foto: pr) VLISSINGEN - Patiënten van Ziekenhuis Walcheren konden zondag (23 januari) voor het eerst naar de kerkdienst bijge woond in de nieuwe kerkzaal. Zo'n honderd patiënten en ge nodigden waren aanwezig om de nieuwe ruimte te bewonde ren en te luisteren naar de me ditatie van de Dienst Geestelij ke Verzorging van Ziekenhuis Walcheren. De nieuwe aula is gebouwd op de plek van een voormalige binnentuin van Ziekenhuis Walcheren. Na de dienst waren volop posi tieve reacties te horen. RK- Pastor Ed Visser en de predikan ten Dea Jobse en Paul Paulus verzorgden de oecumenische dienst. Zij stonden stil bij de nieuwe bloementafel, katheder, tabernakel, kaarsenstandaard en altaartafel. Bijzondere aandacht kreeg het opvallende glas-in-loodraam met een symbolische afbeelding van Jezus Christus en zijn moe der Maria. Dit raam is afkomstig van het voormalige verpleeg stershuis aan de Van Dishoeck straat te Vlissingen, dat in 1981 is afgebroken. Het raam. dat be staat uit veertig panelen, is ge ruime tijd bewaard in het Be- thesda-St.Josephziekenh.uis en de r.-k. Onze Lieve Vrouwekerk te Vlissingen. De maker van het raam, Pieter Wiegersma (geboren in 1920), komt uit een bekende familie. Zijn broer Friso was de vriend van Wim Sonneveld en heeft het liedje 'Het dorp' geschreven. Hun vader was arts en heeft mo del geslaan voor een huisarts in een roman van Anton Coolen. GOES - Emergis in Goes houdt binnenkort weer de cur sus In de put, uit de put voor senioren. In tien bijeenkomsten van twee uur leren ouderen beter omgaan met somberheid en neer slachtigheid. Deelname is gratis. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij A. Meulenbroeks, 0113-267239 (op maandag en dinsdag) of via meulen- broeks@emergis.nl. HEINKENSZAND - De Vere niging van Park- en Sierwater- vogels Aviornis International Nederland houdt op dinsdag 1 februari een bijeenkomst in De Stenge in Heinkenszand. A. Klaassen houdt dan een dia lezing over het houden en kwe ken van watervogels en steltlo pers. De bijeenkomst begint om 19.30 uur en is gratis te bezoe ken.

de Faam | 2005 | | pagina 15