Uw adres voor: Billijke prijzen i prettig tee&Uayea em ye-yo-ad 2005 1 i WÊÊUi ALFONDS"1 De sportvereniging Walcheren bestaat sinds 4 december 2004 70 jaar WK IP® M S.V. Walcheren bedankt haar Sponsors Hoofdprijs: een auto SUPERLOTERIJ BIJ DE S.V. WALCHEREN Sportpark Bonedijke Olympiaweg 1 0118-468113 Sportpark Bonedijke Olympiaweg 1 0118-468113 5.'ft KJatctierew Walcheren en de toekomst. Walcheren krijgt SMOEL Club van Honderd T.b.v. de verbouwing en het onderhoud van het clubhuis. Vanaf juni 2005 t/m juni 2006 organiseert de S.V. Walcheren een Superloterij. Elke maand 10 superprijzen waaronder een fiets, een breedbeeld TV en andere fantastische prijzen. Juni 2006: extra hoofdprijs een Fiat Stilo personenauto. U speelt elke maand mee met uw eigen lotnummer. Aantal loten: 250. Inlichtingen: P.J. Bleuel, tel. 0118-415000 0630 T0118 4794 33 Woensdag 15 december 2004 mmxtmiamsimsism&me&Msssm De Faam soes® BBsanaa 32 S.V. Walcheren 70 JAAR JONG Deze vereniging is vandaag de dag nog steeds niet weg te denken uit de Vlissingse sportwereld. Uit het aantal takken van sport en het totale leden bestand blijkt dat er sprake moet zijn van een bloeiende vereniging. De sportvereniging Walcheren mag er trots op zijn dat zo'n 70 jaar geleden een groep mensen bestond die de noodzaak van een vereniging zoals S.V. Walcheren hebben ingezien. Dat zij de juiste beslissing hebben genomen is pas veel later duidelijk gewor den en vindt zijn bevestiging in het 70-jarig bestaan. De oprichters hadden voor ogen een vereniging op te richten met een religieuze, zeg kerkelijke overtuiging. Zo werd de Rooms Katholieke Vereniging Walcheren geboren. Het was de tijd dat vanuit de kerk zorg werd gegeven aan alle maatschappelijke ontwikkelingen, zo ook de sport. In de jaren van haar bestaan is er in de kerk en de wereld veel veranderd, zo ook bij Walcheren. Zo veranderde, naar gelang de tijd vorderde, de naam van de vereniging in Katholieke Sportvereniging Walcheren en weer later in de Sportvereniging Walcheren, een naam die nog steeds gehandhaafd is. De vereniging is gestart als een atletiekvereniging. In 1935 werd gestart met de voetbalsport. In 1949 kwam de handbalsport bij de vereniging, een sport die tot 1999 in de vereniging zou worden beoefend. 1970 opricting van de afdeling Wandelsport, die in 1980 weer werd opgehe ven en in 1973, gelijktijdig met de opening van het nu bestaande clubhuis de afdeling Biljart. In 1975 werd de afdeling Badminton opgericht en in 1976 de afdeling Trim. Begin jaren 60 is de vereniging bekend geworden door de afdeling Handbal, waar voornamelijk de damesafdeling furore ging maken. In 1961 werden de dames junioren kampioen van Nederland in de zaalhand balcompetitie en een derde plaats in de veldharidbalcompetitie. Dit jeugdteam zou uitgroeien naar een seniorenteam dat volle zalen trok bij de thuiswedstrijden. Zij promoveerden in 1965 naar de hoofdklasse in de zaalhandbalcompetitie. Het dameshandbal verdween geleidelijk uit de vereniging en slechts een herenteam hield het nog jaren vol. In 1999 werd uiteindelijk de afdeling handbal opgeheven, geheel volgens de landelijke trend. De Omnivereniging Walcheren kende een totale ommezwaai in de organi satie, het overkoepelend bestuur met daarnaast besturen van verschillende afdeling werd omgezet in een bestuur, voornamelijk belast met voetbal zaken en overall taken, met daarnaast de commissies badminton, biljart en volleybal. Een structuur die momenteel nog gehandhaafd is. In de loop der jaren is de S.V. Walcheren uitgegroeid naar een goedlopende vereniging met een gezellig clubhuis en dankzij de medewerking van de gemeente beschikken zij inmiddels over een goede kleed-accomodatie. De jeugdopleiding van de vereniging is er een die gezien mag worden, die geleid wordt door deskundige trainer en begeleid wordt door een grote groep vrijwilligers. De nieuwe sponsors van iv, - de Dames zijn Citex Werkkleding en Supermaritime Van Reems Hoofdsponsors S.V. Walcheren 1 Taxi Centrale Vlissingen en Alfonds Verzekeringen. De nieuwe sponsor van B1 is Bouwbedrijf Joziasse Het huidige bestuur is op dit moment een visie aan het ontwikkelen om de S.V. Walcheren op de kaart te zetten, Walcheren "Smoel" te geven, Walcheren sportief gezien op een hoger plan te brengen. De nieuwe sponsor van B2 is Multraship Taxivervoer in de ruimste zin van het woord *Kleinbusvervoer Touringcarvervoer vanaf uw vakantieadres naar elke willekeurige bestemming Normen en waarden hanteren is een van de midde len waarmee men dit doel wil bereiken, het moet fijn zijn om bij Walcheren te voetballen. De jeugd moet niet bang zijn om naar de training of wedstrijd te komen, omdat een aantal lieden dit verpesten door asociaal gedrag en intimidatie, tijdens of na de training. Wanneer deze lieden, zich niet aan de normale omgangs- en' gedragsnormen kunnen houden zullen zij de toegang tot de vereni ging worden ontzegd. Je moet je thuis voelen bij de S.V. Walcheren, ook al zijn je voetbalcapaciteiten wat minder, zul je toch op een leuke manier in een lager elftal moeten kun nen spelen en deel moeten kunnen nemen aan al de nevenactiveiten die de jeugd commissie van de S.V. Walcheren elk jaar weer organiseert voor haar jeugdleden. De leiders en trainers zullen daar door interne scho ling ook op worden gewezen, om op een juiste manier daarmee om te gaan. Dit doel kun je ook alleen maar nastreven, wanneer je goed opgeleide trainers en leiders binnen je vere niging kan halen. Een eerste vereiste is in ieder geval, dat men als lei der of trainer zelf het goede voorbeeld geeft en dan gaat het om hele kleine details in omgang, gedrag, enthousiasme, kennis en het aangeven van duide lijke grenzen hierin. Het smoel geven aan Walcheren de komende tijd moet zich ook uiten in de renovatie van sportpark Bonedijke, een afvaardiging van het bestuur gaat zich de komende tijd bezig houden, in samenwer king met buro sportbelang-en en de sportraad van de Gemeente Vlissingen, met de renovatie van de velden en de indeling daarvan. Zo wil de S.V. Walcheren het hoofdveld gaan ver plaatsen naar veld 1 van het sportpark, waardoor er mogelijkheden zijn voor een nieuwe entree, een overdekte staantribune en een overdekt terras, aansluitend aan het clubhuis. Een betere, nieuwe entree van het clubhuis en een betere c.q. grotere bestuurskamer met meer moge lijkheden voor het ontvangen van sponsors, of kan didaat sponsors, hierdoor zullen er ook meer bijeen komsten en vergaderingen kunnen worden gehou den zonder dat het clubhuis voor bezoekers geslo ten is, omdat men noodgedwongen in het clubhuis zelf moet vergaderen. Je moetje veilig voelen bij de S.V. Walcheren ook in het clubhuis, waar je eigenlijk elke dag terecht moet kunnen, zeker voor en na training of wedstrijd. Wij moeten gaan zorgen dat spelers niet naar een ande re vereniging willen gaan, we gaan betere en meer faciliteiten scheppen voor onze senioren en jeugd spelers, met als gevolg dat daar er een aantrekkings kracht uit ontstaat, van spelers van buiten af die door hun inzet en kwaliteit de S.V. Walcheren spor tief gezien op een hoger plan kunnen brengen We proberen in de komende jaren ook heel duide lijk een degelijke brug te slaan van de jeugdafdeling naar de seniorenafdeling, een brug dit niet al te vaak gesloten is waardoor er jeugdspelers afhaken, en dan heb ik het niet alleen over jeugdspelers bestemd voor de eerste selectie, maar ook voor spe lers die net niet goed genoeg zijn om in een eerste team te spelen of zelfs de zogenaamde recreatie voetballers voor een derde of vierde team, ook hier voor moet er een veilige brug gebouwd worden bij de S.V. Walcheren. Dat dit gepaard zal moeten gaan met zeer kundige en verenigingstrouwe trainers en leiders zal duide lijk zijn, want deze trainers en leiders zullen de brug moeten bedienen, die het bestuur zal aanleggen. In dit plaatje voor de toekomst kunnen sponsors natuurlijk niet ontbreken onze lijfspreuk omtrent sponsors is datje niet alleen voor sponsors moet zor gen, maar dat je ook de sponsors moet verzorgen. Sponsors moeten het leuk vinden om een steentje bij te dragen aan het reilen en zeilen binnen de S.V. Walcheren, je moet ze dan ook regelmatig daarmee confronteren, een stukje respect en waardering naar deze sponsors toe is ook erg belangrijk, wil je sponsors voor een lange periode aan je vereniging binden. In deze economisch moeilijke tijd zijn wij heel blij met elke sponsor, die iets voor de vereni ging kan betekenen, van advertentie in het club blad, club van 100, shirtsponsor, wedstrijdsponsor, reclamebordsponsor tot hoofdsponsor. We hebben als bestuur ons een periode van 3 jaar gegeven om deze visie en beleidslijn te ont wikkelen, hebben we meer tijd nodig om tot de gewenste resultaten te komen is dat niet zo erg, maar er gebeurt in ieder geval iets, er wordt iets op de rails gezet, er wordt over nagedacht, we probe ren de S.V. Walcheren SMOEL te geven de komende jaren. Hoofdsponsors: Subsponsors: De dub van honderd is enkele jaren geleden door het bestuur in het leven geroepen om op deze manier meer mensen bij onze vereniging te betrekken en de geldmiddelen van de vereniging te verruimen. Dit alles onder de zeer deskundige leiding van oud penningmeester en adviseur van de vere niging Walcheren dhr. Guus Schoute. Oorspronkelijk stond de honderd voor honderd gulden, maar door de komst van de Euro trachten we de honderd te laten staan voor 100 deelne mers. Als lid ontvang je uiteraard elke maand ons clubblad. Bij thuiswedstrijden van ons eerste team, gratis toegang. Naamsvermelding in het clubhuis als zijnde lid van de club van honderd. U wordt betrokken en op de hoogte gehouden van alle activiteiten van de vereniging waar ondernemers en oude leden elkaar nog eens kun nen ontmoeten en misschien daar zakelijk voor deel van hebben. De kosten om lid te worden van de club van honderd zijn 45,00 per jaar. Aantal leden op dit moment: 82. Shirtsponsors: Tassponsois: Alfonds Verzekeringen Taxi Centrale Vlissingen bv Supermaritime van Reems Roose Tweewielers Sony Nederland Club van 100 Alfonds Verzekeringen en Taxi Centrale Vlissingen De Woongroep CITEX Werkkleding Bouwbedrijf Joziasse Multraship COVRA Ditronics Roose Tweewielers Supermaritime van Reems Walcheren 1 Walcheren 2 Walcheren 3, 4, A1 en de dames Walcheren B1 Walcheren B2 Walcheren G Walcheren C1 Walcheren 1 Dames Wedstriidsponsors: Reclamebordsponsors: Supermaritime van Reems CITEX Werkkleding Wolf Rijbewijsshop Bouwbedrijf Joziasse Boersma en Schuitema Makelaars SONY Nederland Roose Tweewielers De Rijke en vd Meer Ass. en verzekeringen Auto Clean Zeeland Cafe Melody's DA-XIN Handelsmij de Feijter Rabobank Walcheren Zuid. De Woongroep Sporthuis Jan Jongepier Pare Central Auto Clean Zeeland Johns Mode CITEX Werkkleding Supermaritime van Reems Pims Sportprijzen Golden Tulip Hotel Westduin PWE Elektrotechniek Multraship Brammetje Dump Middelburg Pricewaterhouse Van Loon Koeltechniek Vergo Sport Wolf Rijbewijsshop Alfonds Verzekeringen SONY Nederland Taxi Centrale Vlissingen Belisol Roose Tweewielers Extran Paul Mechielsen transport De nieuwe sponsor van het G-elftal is Covra sparen, hypotheken verzekeren

de Faam | 2004 | | pagina 30