VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg GEMEENTE VLISSINGEN MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 15 december 2004 De Faam 14 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Kennisgeving Meldingen artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de volgende Besluiten: Besluit vuurwerk milieubeheer: Halfords Nederland B.V. voor het van toepassing zijn van het besluit op een reeds aanwezige detailhan del ten behoeve van de opslag en verkoop van consumentenvuurwerk op het perceel Lange Delft 84 te Middelburg. Besluit opslag en transportbedrijven milieubeheer. De heer J A.M.W. van Zoest voor het oprichten van een opslagplaats ten behoeve van dranken op het perceel Ampèreweg 62 M te Middelburg; De heer J.Q. van de Vrie voor het van toepassing zijn van het besluit op een reeds aanwezige handel in AGF op het perceel Kleverskerkseweg 12 te Middelburg; Fa. J. Goedbloed voor het oprich ten van een transportbedrijf op het perceel Arnesteinweg 17 te Middelburg. Besluit horeca-, sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer: Baaii Tapperij De Mug voor het veranderen van een horeca-inrich- ting op het perceel Vlasmarkt 54/Krommeweele 4-6 te Middelburg; Fonsie's Snackbar voor het veran deren van een horeca-inrichting op het perceel Markt 57 te Middelburg; Frituur Luchcafé "Guus" voor het veranderen van een horeca-inrich ting op het perceel Stationsstraat 24 te Middelburg; Aeroclub Zeeland voor het van toepassing zijn van het besluit op een reeds aanwezige inrichting ten behoeve van horeca-activiteiten op het perceel Calandweg 48 te Arnemuiden. Besluit inrichtingen voor motorvoer tuigen milieubeheer: Autoservice Ram B.V. voor het veranderen van een garagebedrijf op het perceel Voltaweg 13 te Middelburg. Besluit detailhandel en ambachts- bedrijven milieubeheer: Drukkerij Meulenbera voor het veranderen van een offsetdrukkerij op het perceel Rotterdamsekaai 61 te Middelburg; Schlecker B.V. voor het van toe passing zijn van het besluit op een reeds aanwezige detailhandel op het perceel Gortstraat 60-62 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de milieuvoor schriften betrokken de bovenver melde Besluiten van toepassing. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een serre en ber ging op het perceel Kerktoren 15; het aanbrengen van een reclame bord op het perceel Plein 1940 nummer 5; het bouwen van een garage op het perceel Kerspel 11 het plaatsen van straatmeubilair op het perceel Segeerssingel; het aanbouwen aan de achterzij de van de woning op het perceel Segeerssingel 11 het intern restaureren van de woning op het perceel Lange Noordstraat 60. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het repareren van een kozijn en het vervangen van een kozijn op het perceel Vlissingsbolwerk 2 (6- 12); het bouwen van een aanbouw op het perceel Tarweakker 7 te Arnemuiden (6-12); het plaatsen van twee betonbrug- gen op het perceel Park Meiveld (6- 12); het schilderwerk, herstel stoep, deuren en kozijnen op het perceel Koepoortstraat 3 (6-1 2); het aanbrengen van (lichtrecla me op het perceel Lange Noordstraat 14 (7-12). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 17 december 2004 tot en met 30 december 2004 (2 weken) ligt bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het aanbrengen van ladderhaken op het perceel Balans 11 Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. COLLECTIEVE ONTHEFFING SLUITINGSUUR HORECABE DRIJVEN BINNENSTAD MIDDELBURG VOOR KERST NACHT De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat hij in verband met de Kerstviering op grond van artikel 2.3.1.4a, lid 1, van de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg 1997 (APV) heeft besloten voor de Kerstnacht van vrijdag 24 december op zaterdag 25 december 2004 voor alle hore cabedrijven in de binnenstad van Middelburg (het gebied gelegen binnen de vesten) een collectieve ontheffing van het sluitingsuur te verlenen tot 04.00 uur. Deze ontheffing geldt echter niet voor de zgn. paracommerciële horecabedrijven (instellingen die op enigerlei wijze worden gesubsi dieerd en buiten hun doelstelling om horecadiensten verlenen aan het publiek, zoals sportkantines, dorpshuizen, sociaal-culturele instellingen en dergelijke). Kijk voor meer informatie van de Gemeente Middel burg op pagina 5 in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagi na 830. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A. Lichte bouwvergunning 1plaatsen van een blokhut Amstelstraat 139 2. plaatsen van een carport Bachlaan 16 3. beplaten van een dakkap Faradayweg 1 4. plaatsen van een dakkapel Noordbeekseweg 11 5. wijzigen van een erfafscheiding Singel 26 B. Reguliere bouwvergunning: 1vernieuwen van een reclamebord op een stalen frame Govert Ffincklaan 7 2. uitbreiden van een woning Ravelijn 7 3. bouwen van een woning Duinpan 8 4. uitbreiden van een school Weyevlietplein 13 De publicatie van de aanvragen heefteen informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergun ning en monumentenvergunning kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergun ning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP-, en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: 1verbouwen van een woning Bosjeslaan 21 *02-12-2004 2. plaatsen van een dakkapel Hobeinstraat 8 02-12-2004 3. bouwen van een vrijstaande woning Duinpan 4 02-12-2004 4. plaatsen van 2 opslagtanks Europaweg Zuid 4 02-12-2004 5. Bouwen van een garage de Kempenaerstraat 41 06-12- 2004 6. plaatsen van een tijdelijke sluis/units Oosterhavenweg 22 06-12-2004 7. verbouwen van een woning van de Spiegelstraat 31 06-12-2004 8. uitbreiden van een bedrijfspand Industrieweq 35 08-12-2004 9. uitbreiden van een woning Kanaalstraat 19 08-12-2004 Tegen dit besluit kan door een recht streeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burge meester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij wilfen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen: - gedeeltelijk vergroten van een school met vier leslokalen Weyevlietplein 7-13. Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening, en artikel 17 van de wet op de Ruimtelijke Ordening voor het bedoelde tijdelijke bouwwerk, ope nen daartoe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen, liggen de bouw- en situatietekeningen gedurende vier weken, ingaande 16 december 2004 tot en met 12 januari 2005, ter inzage in het gemeentelijk kantoor aan de Paul Krugerstraat 1 Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders indie nen (ter attentie van Afd. Ontwikkeling), Postbus 3000) WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veertien dagen op een donderdag. De stuk ken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor ae vergadering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behandel de bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom missie. De agenda is dan ook in te zien in het gemeentegebouw Paul Krugerstraat 1De data van de vol gende welstandsvergaderingen zijn 23 december 2004. VERNIETIGING VOERTUIG- WRAKKEN De burgemeester van Vlissingen roept de eigenaren/houders van de onderstaande voertuigen op om zich voor 1 januari 2005 bij hem bekend te maken: Ford Scorpio - kenteken GLKR-52 (Duits) Ford Fiësta - kenteken F733LNB (Brits) Peugeot 305 - kenteken HH-2015 (Grieks) Citroen BX - kenteken XH-35-JN (Ned) Hyundai - kenteken ZN-36- KY (Ned). Deze voertuigen zijn door of van wege de gemeente Vlissingen ver wijderd van de openbare weg wegens strijd met het bepaalde in artikel 5.1.4 Algemene plaatselijke verordening voor Vlissingen 1993 (APV). Het gaat om voertuigen die rijtechnisch in onvoldoende staat van onderhoud en tevens in een kennelijk verwaarloosde toestand verkeren. De voertuigen zijn opge slagen bij garagebedrijf Kuzee. Indien aan deze oproep niet of niet tijdig gehoor wordt gegeven wordt aangenomen dat vrijwillig afstand wordt gedaan van het voertuig. Daarna zullen deze voertuigwrak ken worden vernietigd zonder dat aanspraak kan worden gemaakt op enige vergoeding. Inlichtingen hier over kunt u verkrijgen bij de heer F. Borgs, tel. 0118 - 487369 (afdeling Milieu). BEKENDMAKING BELEIDSRE GEL ONTRUIMINGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken op grond van artikel 3:40 jo artikel 3:43 van de Algemene wet bestuursrecht (AWB) bekend dat de door hen vastgestel de beleidsregel "beleidslijn ontrui mingen" op 13 januari 2005 inwer king treedt en gehanteerd zal wor den als vaste gedragslijn. Deze beleidslijn is een gemeente lijke beleidsregel op grona van arti kel 4:81 Algemene wet bestuurs recht, waarin is geregeld hoe de gemeente om zal gaan met inboe dels die op de weg worden geplaatst als gevolg van ontruimin gen. De vaste gedragslijn is ter nadere uitwerking van artikel 2.1.5.1 van de Algemene plaatselijke verorde ning voor Vlissingen 1993 ten aanzien van goederen strijd met genoemd artikel van de APV bij ontruimingen op de open bare weg worden geplaatst. Wanneer deze inboedels onbe heerd worden achtergelaten op de weg, zullen deze door de gemeente van de weg worden verwijderd en worden afgevoerd als (bedrijfs)afval. De kosten daarvan zullen in rekening worden gebracht bij de opdrachtgever tot de ontrui ming, die deze kosten eventueel weer kan trachten te verhalen op de gebruiker van het ontruimde per ceel. Indien mogelijk vindt vooraf een aanzegging tot bestuursdwang plaats, volgens een eveneens vast gesteld model, waarvan de afhan deling is gemandateerd aan het hoofd van de afdeling Milieu. Deze aanzegging tot bestuursdwang is een beschikking en zal worden gericht aan de opdrachtgever van de ontruiming met, voor zover mogelijk een afschrift aan de gebruiker van het te ontruimen per ceel, indien zijn/haar adres bekend is. Deze beleidslijn en alle bijbehoren de stukken liggen van 16 december 2004 tot en met 12 januari 2005 van 9.00 - 16.00 uur ter inzage in de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen. Op aan vraag kunnen de stukken ook na afspraak op donderdagavond tot 19.00 uur ingezien worden, tele foon 0118-487339 of 0118- 487300 (email whe@vlissingen.nl). Na afloop van de betreffende ter mijn kan informatie over deze beleidsregel worden verkregen bij de afdeling Milieu, cluster afvalver wijdering. Omdat dit een beleidsregel betreft, is hiertegen geen bezwaar of beroep mogelijk. SLUITINGSTIJDEN IN DE KERSTNACHT EN OUDEJAARSNACHT 2004 OP 2005 De burgemeester van Vlissingen maakt bekend dat zij heeft besloten tot afwijkende sluitingstijden in de Kerstnacht en oudejaarsnacht 2004 op 2005. In de Kerstnacht (zaterdag 25 op zondag 26 december 2004) is de sluitingstijd van cafés en restaurants verruimd naar 04.00 uur. Voor de nachtbedrijven blijft als sluitingstijd 05.00 uur gelden. In de oudejaarsnacht/nieuwjaars- morgen geldt geen sluitingstijd. In de nacht van 31 december 2004 op 1 januari 2005 mogen de cafés, restaurants en nachtbedrijven open blijven zonder sluitingstijdstip. Voorwaarden voor zowel de Kerst als oudejaarsnacht/nieuwjaarsmor gen. 1 Na 02.00 uur mogen geen bezoekers meer tot de inrichtingen worden toegelaten (éénrichtingver- keer) met uitzondering van de bedrijven die een specifieke nacht ontheffing hebben of een ontheffing broodjeszaak. Voor de broodjesza ken blijft gelden wat in hun specifie ke ontheffing staat vermeld en voor de nachtbedrijven blijft gelden dat het éénrichtingverkeer om 04.00 uur in aaat. a De horecabedrijven die gebruik maken van deze ontheffing dienen in het bezit te zijn van een geldige exploitatievergunning en in deze exploitatievergunning mogen geen vroegere sluitingstijden zijn opge nomen dan 02.00 uur. b geldig vergunning voor het hore- om spijzen en/of alcoholvrije dranf jf of een verlofverqunninc I r i Jp i V olvrij te verstrekken voor gebruik ter plaatse. 2 Tijdens het ten gehore brengen van muziek en/or zang moeten ramen en deuren gesloten worden houden, behoudens voor het onmiddellijk doorlaten van perso nen. Het in geopende stand laten staan van deuren en ramen is ver boden. 3 Ondernemers, leidinggevenden dienen horecabezoekers in de omgeving van hun inrichting, voor zover nodig, te wijzen op hun ver antwoordelijkheid om overlast naar de omgeving te voorkomen. Aanwijzingen van politie of toe zichthoudende ambtenaren moeten onmiddellijk worden opgevolgd. HOORZITTINGEN COMMIS SIE BEZWAAR- EN BEROEP SCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlissingen maakt bekend dat op maandag 20 december 2004 in het Stadhuis, Stadhuisplein 2 te Vlissingen een openbare hoorzitting wordt gehouden waar (onder voor behoud) de volgende zaak wordt behandeld: 19.45 uur: bezwaarschrift van de heer van Son tegen het besluit van de gemeenteraad van 30 septem ber 2004 inzake de toekenning van een bedrag aan planschade naar aanleiding van het onherroepelijk worden van het bestemmingsplan "Boulevard, 8e herziening". Bezwaarschrift van mevrouw Vermeer tegen hef besluit van de gemeenteraad van 30 september 2004 inzake de toekenning van een bedrag aan planschade naar aan leiding van het onherroepelijk wor den van het bestemmingsplan "Boulevard. 8e herziening". Beide zaken zullen gevoegd worden behandeld, [zaaknummer 04-032], 20.15 uur: bezwaarschrift van mevrouw van de Wege tegen hef besluit van burgemeester en wet houders d.d. 23 augustus 2004 inhoudende het verlenen van een gebruiksvergunning aan de heer en mevrouw Corbijn met betrekking tot de panden Singel 148 tot en met 152 alsmede Doctor Ottestraat 2, 4 en 107. [zaaknummer 04-033] 20.35 uur: bezwaarschrift van de Turkse vereniging Vlissingen p/a de heer Soner tegen het besluit van burgemeester en wethouders d.d 22-10-2004 om de subsidie aan vraag niet in behandeling te nemen vanwege het niet nader specificeren van dat verzoek, [zaaknummer 04- 034]. Het procesdossier ligt vanaf heden tot en met 20 december 2004 voor iedereen ter inzage in het Stadhuis, Paul Krugerstraat 1bij de afdeling Bestuurszaken. U kunt zich met vragen over de pro cedure wenden tof de secretaris, mevrouw F. Vermeulen, telefoon 0118 -487 292. VASTGESTELDE VERORDENINGEN Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat de raad in haar vergadering van 25 november 2004 de volgende veror deningen heeft vastgesteld: verordening hondenbelasting Vlissingen 2005 verordening rioolrechten Vlissingen 2005 legesverordening Vlissingen 2005 forensenbelasting Vlissingen 2005 verordening reinigingsheffingen Vlissingen 2005 verordening markfgelden Vlissingen 2005 verordening precariobelasting Vlissingen 2005 verordening lijkbezorgingrechten Vlissingen 2005 verordening toeristenbelasting Vlissingen 2005 verordening ter wijziging van de verordening parkeerbelastingen 1992; Bovengenoemde verordeningen bevatten onder andere de belastingtarieven die gaan gelden met ingang van 1 januari 2005. De verordeningen liggen kosteloos ter inzage bij de gemeente. Tegen het betalen van een legesvergoeding kan een afschrift van de verordenin gen worden verkregen. Mocht u nog vragen hebben over de gemeentelijke belastingen, dan kunt u contact opnemen met de belastingsectie van de gemeente Vlissingen, telefoon 0118-487200. Ter inzage WET MILIEUBEHEER; leggen beschikking Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat zij onder voorschriften vergunning op grond van de Wet milieubeheer hebben verleend aan mevrouw A. de Wolf-Cazant te Ritthem voor het oprichten en in werking hebben van een schapenhouderij. De inrichting is gelegen op het perceel plaatselijk bekend Landbouwweg 3A te Ritthem (gemeente Vlissingen). De beschikking en alle bijbehoren de stukken liggen van 16 december 2004 tot en met 26 januari 2005 ter inzage in de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen. Op aanvraag kunnen de stukken ook na afspraak op don derdagavond ingezien worden, telefoon 0118-487339 of 0118- 487300 (email whe@vlissingen.nl). Desgewenst wordt er door de afde ling Milieu een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stukken. In bovengenoemde periode van 6 weken kan tegen de genoemde ver gunning beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door: Belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en tevens een verzoek tot net treffen van een voorlopige voorzie ning is gedaan. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Als beroep wordt ingesteld moet griffierecht worden betaald. Dit geldt ook voor een voorlopige voor ziening. Informatie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State (tel. 070-3624871 WET GELUIDSHINDER Burgemeester en wethouders van Vlissingen zijn voornemens over te gaan tot het indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland van een verzoek tot vaststelling van hogere waarden wegverkeersla- waai ingevolge de Wet geluidhin der. Dit verzoek heeft betrekking op de bouw van een agrarische dienstwo ning aan de Landbouwweg 3A te Vlissingen. Het verzoek en alle bij behorende stukken liggen van 16 december 2004 t/m 12 januari 2005 ter inzage in de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen. Op aanvraag kunnen de stukken ook na afspraak op donderdagavond ingezien worden, telefoon 0118-487339 of 0118- 487300 (email whe@vlissingen.nl). Desgewenst wordt door de afdeling Milieu een mondelinge toelichting egeven op de voornoemde stuk- gege ken. Gedurende de hiervoor genoemde periode kan een ieder het ontwerp- verzoek inzien en hierover schrifte lijk opmerkingen maken. De opmer kingen dienen te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Vlissingen. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van ae Wet milieubeheer meldingen zijn ingekomen ingevolge: Besluit opslag- en transportbedrij ven - Van Hebu Plus B.V. voor het oprichten van een inrichting ten behoeve van de opslag en transport van hydraulische componenten. De inrichting is gelegen op het perceel Handelsweg 20 te Vlissingen. Besluit herstelinrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer - Van Vervoersbedrijf P.A. Blanker v.o.f. voor het oprichten van een inrichting voor motorvoertuigen. De inrichting is gelegen op het perceel Logistiekweg 7 te Vlissingen. - Van Autototaalglas Nederland B.V. voor het oprichten van een inrichting voor het repareren en ver vangen van autoruiten. De inrich ting is gelegen op het perceel Gilaeweg 13 te Vlissingen. Besluit horeca-, sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer - Van de gemeente Vlissingen voor een centrum van Welzijnsactiviteiten voor ouderen. De inrichting is gele gen op het perceel Naaelenburgsingel 2 te Oost- Souburg. - Van de gemeente Vlissingen voor een centum voor kunsteducatie en welzijns- activiteiten voor ouderen. De inrichting is gelegen op het per ceel Brouwenaarstraat 2 te Vlissingen. - Van de heer J. van Zuijlen voor een cafetaria, gelegen op het per ceel van Boulevard Bankert 582 te Vlissingen. - Van ae heer K.C. Hu voor het het veranderen van de inrichting, de inrichting is gelegen op het Beursplein 5-9 te Vlissingen. - Van de heer E. Fliers voor een cafetaria, gelegen op het perceel van de Westerhavenweg 2A te Vlissingen. Van Duitseherdervereniging Kringgroep Walcheren, gelegen op het perceel Baskensburg 2D te Vlissingen. Besluit detailhandel en ambachtsbe- drijven milieubeheer - Van bakkerij Schrieks voor de inrichting gelegen op het perceel Distributieweg 7 te Vlissingen. - Van Aldi Supermarkt voor het oprichten van een supermarkt, gele- gen op het perceel Aagje ekenstraat 60 te Vlissingen. - Van de heer R.P.A. De Hond voor de inrichting gelegen op het perceel Handelsweg 48 te Vlissingen. Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer - Van Regiopolitie Zeeland voor het veranderen van de inrichting gele gen op het perceel Breestraat 15 te Vlissingen. Voor informatie over en inzage van de genoemde meldingen kunt u contact opnemen met de afdeling Milieu, telefoon 0118-487437. Vlissingen, 15 december 2004 Burgemeester en wethou ders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Postbus 1000 OEMEENT Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl VEE® www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubïieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen overheidsbe sluiten (dus ook tegen bouwvergun ningen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en onderte kend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeen teraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzienin genrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. GOEDKEURING 7E WIJZI GING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED Gedurende 6 weken, van 16 december 2004 t/m 26 januari 2005, ligt ter inzage het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland d.d. 16 november 2004, tot het goedkeuren van het besluit van het college d.d. 5 oktober 2004, tot vast stelling van de 7e wijziging van het bestemmingsplan "Buitengebied". Deze wijziging heeft betrekking op de aanleg van nieuwe percelen bos in Dishoek ten westen van de Zwaanweg en ten noorden van de Strandweg en ten westen van de Zwaanweg en ten noorden van de Galaeweg te Koudekerke. Gedurende de genoemde termijn kan door belanghebbenden beroep ingesteld worden en kan eventueel een verzoek om voorlopige voorzie ning worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te den Haag. Dit besluit van G.S. treedt in werking daags na de afloop van de beroep stermijn. Indien binnen deze termijn bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. VRUSTELUNGSPROCEDURE Koudekerke - het vergroten van een woning Stationsstraat 16 (art. 15 Wet RO) Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Wij zijn van plan vrijstel ling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van genoemd artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee liat de bouwte kening van 16 december 2004 t/m 12 januari 2005 tijdens de ope ningstijden ter inzage op net gemeentehuis te Domburg. Gedurende de genoemde periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te die nen. AANVRAAG MONUMENTEN VERGUNNING Er is een aanvraag binnengekomen om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor: Biagekerke - net volledig vervangen van een woning door nieuwbouw Dorpsstraat 25; De aanvraa g ügt van 16 t/m 29 december 2004 voor iedereen tij dens de openingstijden ter inzage. Tijdens deze periode kunt u schrifte lijke zienswijzen over de plannen indienen bij het college. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het plaatsen van een dakkapel Bouwluststraat 10; Biagekerke - net geheel vernieuwen van een woning Dorpsstraat 25; - het oprichten van een zomerwo ning Krommenhoekseweg 7; Koudekerke - het veranderen van een school in kinderopvang van Speijkstraat; Serooskerke - het plaatsen van een dakkapel Bisschopstraat 24; Vee re - het plaatsen van een woning Wolfertlaan 2; - het renoveren van het dak en het vernieuwen van twee dakkapellen Kaai 14; Vrouwenpolder - het oprichten van een gebouwtje t.b.v. een kattenpension Lepelstraat 1 A - het oprichten van 3 windturbines Hoogh Plaetweg 25; - het plaatsen van 2 containers Faelweg; - het veranderen van vier 2MW- en twee 3MW-windturbines Noord- land-Buiten; Westkapelle - het plaatsen van een tijdelijke kan toorunit Koudorpstraat 18; - het slopen van een opslagge bouw/berging Domineeshorweg 1 - het intern veranderen van een srmarkt Koestraat 14; wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEGJVERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNIN GEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het plaatsen van een schuifpoort Prelaatweg 60;(3-l 2) Biggekerke - het plaatsen van een pui en het bouwen van een berging Valkenisseweg 40 E;(3-12) Koudekerke - het tijdelijk plaatsen van een fiets brug voor een periode van maximaal 1 jaar Middelburgsestraat;(3-12) - het slopen van diverse opstallen op het terrein van hotel Zeeduin Dishoek 22;(3-12) - vrijstelling voor het aanleggen van nieuwe percelen bos met bijbehoren de werken/voorzieningen zoals aanleg wandel-, fiets- en ruiterpa den, waterpartijen, dammen, brug gen te Dishoek, gelegen ten westen van de Zwaanweg, tussen het Slobberduinsfietspad en de Galgeweg te Koudekerke; (7-12) Serooskerke - het vergroten/vernieuwen vaneen woning Torenstraat 18,(3-12) Vee re - het oprichten van een vrijstaande woning Sandenburghlaan 4/;(3-l 2) Vrouwenpolder - het slopen van een werkplaats Vroonweg;(3-l 2) - het plaatsen van een dakkapel Augustinushof 7;(3-l 2) Belanghebbenden hebben een wet telijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de ver leende vergunningen en verleende vrijstellingen (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen)U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. INSPRAAK VERVANGEN ZOMERHUISJES DOOR CHALETS EN BOUWEN 3 ZOMERHUIZEN, CAMPING DENNENBOS DUINWEG OOSTKAPELLE Op grond van de Inspraakveror dening ligt gedurende 4 weken, van 15 december 2004 t/m 12 januari 2005, ter inzage het plan voor het vervangen van verouderde zomer huisjes door chalets en het bouwen van 3 zomerhuizen langs de Duinweg op het terrein van camping Dennenbos, adres Duinweg 64 te Oostkapelle. Het plan is in overeen stemming met de uitgangspunten van Walcheren 2000+, maar in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan Buitengebied Domburg. Gedurende deze termijn kunnen inwoners en natuurlijke- en rechtspersonen die in de gemeente een belang hebben op dit plan inspreken door schriftelijk een inspraakreactie bij ons college in te dienen. Afhankelijk van de reacties zal worden bezien of het plan aan gepast moet worden. De ruimtelijke onderbouwing van het bouwplan is tevens in te zien op de gemeentelijke website, www. veere.nl.

de Faam | 2004 | | pagina 13