Reeks Ooggetuigen blikt terug op Duitse bezetting Zeeland Brute Zeeuwse première voor Amsterdamse theatergroep Drie nieuwe titels in serie over twintigste eeuw van Zeeland Eurokaartje op stadsdienst Middelburg en Vlissingen 'T WETEN WAARD MET RECHT Levenslang: niet altijd 'n leven lang Wandelen in kerstvakantie Een kerstpakket voor Flappie Start praatgroep over dyslexie Kerstzang- en muziekavond Watertekort in Jordaangebied 65 jaar in het huwelijksbootje Kerstconcert voor Palazzoli HUISARTSEN TANDARTSEN APOTHEKEN VERLOSKUNDIGEN SOS TELEFONISCHE HULPDIENST DIERENARTSEN DIERENAMBULANCE Twintig jaar Voorwaardelijk Dodenlijst Bezet Middelburg Tienerjongen Dubbel voordeel op het nieuwe ANWB Tankstation in Vlissingen. Gratis Dashboard sponsje* en nog een aantrekkelijke korting per liter ook Vrijdag 10 en zaterdag 11 december van 8:00 tot 18:00 uur ANi Ander publiek Absurd Woensdag 8 december 2004 De Faam Walcheren: Huisartsenpost Walcheren, Koudekerkseweg 86, Vlissingen. tel. 0900-1985. Voor spoedeisende hulp is de huisart senpost bereikbaar vanaf 18.00 tot 08.00 uur, in het weekend of tijdens feestdagen. Spreekuur na afspraak. Stad Middelburg: Praktijken van A.R. Angkotta, A.P. Bruijnzeel, S.A. van den Haak, C.j.E.M. Albers, J.L.F. Wortelboer en F.J. Heere worden waargenomen door: Van zaterdag 7.00 uur tot zon dag 7.00 uur: S.A. van de Haak, Rouaansekaai 47, Middelburg, 0118-644301. Van zondag 7.00 uur tot maandag 7.00 uur: A.R. Angkotta, Kinderdijk 76, Middelburg, 0118-644301. Visites aan vragen voor 10.00 uur. Inloopspreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13.00 uur en 17.30 tot 18.00 uur (zonder afspraak). De Veerse Huisartsen: Praktijken van de artsen Van Tol, Ubels, Hel mes, Rullens, Bats, Spekhorst, Van Eede, Van Eede-Flidskes, Van der Male en Huisman worden zaterdag en zondag waargenomen door: Y.Bats, Dorpsstraat 2 Ooslkapelle, 0118 -581276 en R. van Tol, Markt 36, Veere, 0118-501271. Spreekuur voor spoedgevallen zaterdag en zondag van 11 tot 12 uur: N. Kootstra, Korenbloemlaan la, Arnemuiden, 0118- 602929. Stadsgewest Vlissingen-Middelburg: Normale openingstijden maandag t/m vrijdag 8-18 uur: Ringeling, Lange Delft 133, Middelburg, 0118-612538 en Mummelen, Markt 69, Middelburg, 0118-612134. Buiten deze uren: zaterdag van 10 tot 17 uur.. 24- uurs dienst: v.d. Sande, Badhuisstraat 30, Vlissingen, 0118- 412066. Vlissingen en Oost-Souburg: Van donderdag 20 uur tot vrijdag 20 uur: H. Hament, 0118-471Ï40. Vrijdag 20 uur tot zondag 22 uur. J. van Dierendonck. 0118-471140. Middelburg: van vrijdag 21.30 uur tot zondag 21.30 uur: M. de Jonge, 0118-626045. Dag en nacht bereikbaar 0900-0767 Gezelschapsdieren: Spreekuren zonder afspraak 1-12 uur en 17- 18 uur: C.Brink, Meanderlaan 326, Middelburg, 0118-611011. Visites aanvragen zaterdag en zondag van 8-9 uur. Dierenartsen praktijk Roskam: Kelderweg 1, Meliskerke, tel. 592838. Spreek uurzaterdag van 10-12 uur en volgens afspraak. Landbouwhuisdieren en paarden: Dierenartsenpraktijk Walche ren. Visites aanvragen zaterdag en zondag tussen 8 en 9 uur, 0118-633803. Dagelijks bereikbaar via 0900-7673437 Soms is het publiek duidelijk over de straf die een dader zou moeten krijgen. Vooral als er kinderen als slachtoffer bij be trokken zijn, is de gedachte simpel: 'ze moesten hem maar le venslang geven'. Het gebeurt echter zelden. Sinds de Tweede Wereldoorlog is deze straf niet meer dan 25 keer opgelegd, waaronder slechts één keer aan een vrouw: de Haagse Lucie de B. voor een zevenvoudige moord. Door Esther Boot en Ad Roos Na de afschaffing van de doodstraf in 1870 werd acht jaar later het 'levenslang' ingevoerd. Opvallend is, dat de laatste jaren een toe name in het opleggen van deze straf is te bespeuren. In de veertig jaren na 1954 werden nog zeven mensen tot levenslang veroor deeld. terwijl dit jaar nog niet eens om is en al vijf personen zijn veroordeeld tot het slijten van hun leven achter de tralies. Levenslang is inderdaad levenslang. Tenzij er bij Koninklijk Be sluit gratie wordt verleend. Een veroordeelde kan overigens pas een gratieverzoek indienen, wanneer hij minimaal twintig jaar van zijn straf heeft uitgezeten. Verder moeten er bijzondere verande ringen in de omstandigheden van de veroordeelde zijn of de ver oordeelde heeft zich zo positief ontwikkeld, dat deze in staat wordt geacht zijn leven te beteren. In de praktijk komt deze situa tie echter nauwelijks voor, zij het dat in de historie twee veroor deelden gratie werd verleend: seriemoordenaar Hans van Z. en de huisarts O. uit Berkel en Rodenrijs, die tweemaal levenslang kreeg opgelegd. De medicus had zowel zijn echtgenote als een celgenoot vergiftigd. Beiden - Van Z. en O. - zijn inmiddels over leden. Behalve het opleggen van levenslang kan een rechtbank ook kie zen voor een gevangenisstraf van twintig jaar. Deze straf worden dankzij de 'versoepelde invrijheidstelling' bijna nooit volledig uit gezeten. Ofwel: bij goed gedrag wordt de veroordeelde nadat hij tweederde heeft uitgezeten weer buiten gezet. Dat goede gedrag is echter ook weer niet zo strikt, want ook zonder goed gedrag wordt die regel toegepast. Twintig jaar cel is dus in de praktijk dertien jaar en een paar maanden. Die vervroegde invrijheidstelling is in 1986 in de plaats gekomen voor de voorwaardelijke invrijheidstel ling en had als doel de veroordeelde weer een beetje aan de maat schappij te laten wennen. Voor het publiek blijft het natuurlijk een vreemde zaak: levenslang is levenslang en twintig wordt dertien, met of zonder goed gedrag. Of anders gezegd: een toch wel fors deel van de gevangenisstraf wordt zonder voorwaarden kwijtge scholden. Momenteel ligt er een wetsvoorstel bij de Tweede Kamer om de vervroegde invrijheidstelling weer te veranderen in voorwaarde lijke invrijheidstelling, waardoor minder oppassende veroordeel den na die dertien jaar de kans lopen ook de resterende zeven jaar vol te maken. Van de circa 25 veroordelingen tot levenslang is in een aantal gevallen de uitspraak nog niet onherroepelijk omdat er nog een hoger beroep- of cassatieprocedure loopt -de Faam Verschijnt in een oplage van 53.400 elke woensdag huis-aan-huis in de gemeenten Middelburg. Vlissingen en Veere. Directie Algemeen Directeur J.V. Munstermim Commercieel Regiodirecteur Ch. van ilea Oostcrkantp Reductie Algemeen lloofdreducteur Mw. G. Arcndsen-Tieben Hoofd Redactie Jan Dirk van Sclicycn Eindredactie Ellen ,1e Dreu 0113-274023 of 06-54267132 red.faam@whk.wcgener.nl Advertentieverkoop Bladmanager Pieler Karman Verkoopteam Minekc Crucq 0113-274017 (privé 06-51221131) Linda Heikoop 0113-27-1013 (privcOl 18-641569) Ramon Tclussa 0113-274060 of 06-25031343 De Faam is een uitgave van Wegener Huisduin-huiskranten BV. Wegener IIuis-aan-liuiskranien BV is een onderdeel van hel Wegener-concern. Op al onze advenentieconlraclen en aanbiedingen daartoe zijn ian toepas sing de Algemene Advertentieman aarden buis-aun-huiskranlen Wegener NV. Een exemplaar van de Algemene Advertentievoonaarden wordt up uw verzoek kosteloos toegezonden. De door u aan ons verstrekte gegevens heb ben wij opgenomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te laten) informeren over voor u relevante diensten en producten van de titels en de werkmaatschappijen van Wegener af door ons zorgvul dig geselecteerde derden. Als a op deze informatie geen prijs stelt kunt u dal schriftelijk melden bij Wegener Huis- adn-huisknmlen BV, Ui.v. 4.7'. Kooij, lloofd Marketing, postbus 692,7500 AR Enschede Kantoor Fruitlnan 4c, postbus 5,4460 AA GOES Openingstijden Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 8.30 lot 17.00 uur. Woensdag gesloten. Afslulttijden Reductie Vrijdagmiddag 17.00 uur Advertenties Maandag 12.00 uur. Duo's vrijdag 17.00 uur Bezorging De Faam niet ontvangen? Bel 0113-274093 Druk Wegener Nicuwsdruk Breda GOES - De afgelopen weken heeft Uitgeverij den Boer/de Ruiter, ter gelegenheid van de Week van het Zeeuwse Boek, drie nieuwe titels gepresen teerd in de reeks Ooggetuigen van de twintigste eeuw. In het jaar dat Walcheren zestig jaar vrijheid viert, is het geenszins verwonderlijk dat de boeken de bezetting, inundatie en be vrijding van het eiland behan delen. Door Jacco van Maldegem In Doelwit dijk... beschrijft on der andere oud-journalist Kees Cijsouw de laatste oorlogsdagen in Westkapelle. De laatste, en te vens meest catastrofale. Tot september 1944 was het dijkdorp nagenoeg ongeschon den door de bezetting gerold, zonder dat het de dood van vele inwoners had moeten betreuren. Een besluit van het geallieerde oppercommando bezegelde liet lot van Westkapelle en grote aantallen levens. De Westkap- pelse dijk moest wijken voor de bevrijding van Walcheren. De 259 vliegtuigen en de 1270 ton aan bommen verwoestten dijk en dorp en ontnamen 157 personen het leven. Het indrukwekkendste aspect van Doelwit dijk... is de met foto's geïllustreerde dodenlijst, als ware het een papieren mau soleum. Een eerbetoon dat in schril contrast staat met de gru welijke dood van vele burger slachtoffers, zoals bijvoorbeeld fotonummer 138 en 139 duide lijk maken. De broertjes Dom mis en Pieter, 4 jaar en 9 jaar oud; samen met hun ouders zijn ze in molen De Roos hoogst waarschijnlijk verdronken. Ij zingwekkend oorlogsleed dat zeer persoonlijk wordt. De do den krijgen nu plots een gezicht. In Opeens was alles anders volgt een uitermate geestig en tegelijk serieuze kijk op het be zette Middelburg. J.J. van der Weel (1929) is er in geslaagd een boek te schrijven dat leest als een trein, hoewel de opzet enigszins verwarrend is. Ener zijds maakt hij vaak gebruik van zijn aantekeningen en herinne ringen uit die tijd, met hier en daar een tijdsprongetje, en an derzijds tracht hij op anderskleu- rige bladzijden quasi-weten- schappelijke verhandelingen te houden over de persoon Hitler of de betekenis van het woord ter- reurbombardement. Helaas, Van der Weel is op die laatst ge noemde momenten iets te pre tentieus. Beter had hij het bij zijn eigen beelden kunnen houden. Want juist de persoonlijke anek dotes over het door het centrum verspreiden van uit oranje papier geknipte letters V ("Op onze ei gen wijze zouden wij bijdragen tot de nederlaag van het Groot- Duitse Rijk") en over de reactie van zijn grootvader nadat men hem zei dat de Duitsers gearri veerd waren ("Dan zullen ze ook wel weer weggaan"), bieden de lezer unieke fragmenten en anekdotes uit het leven van een tieneijongen in oorlogstijd. Tiny Polderman heeft in Bevrijd, maar... samen met Jan-Willem Antheunisse de oorlogsverhalen van twaalf Zeeuwen opgetekend. Flet resultaat is een bonte verza meling verslagen van de bezet ting in al haar facetten. Versla gen vanuit de provincie, en het Drie nieuwe titels in de reeks Ooggetuigen van de Twintigste Eeuw. (foto: Ellen de Dreu) in die tijd afschrikwekkende buurland. Zo vertelt Nel Polderman-Ge- schiere de al vaak beschreven geschiedenis van de inundatie van Walcheren. Van de komst van het water tot en met de terugkeer. Opvallender is dan het relaas van Sara Tak-Polak over haar verblijf in diverse con centratiekampen en de koele ontvangst na haar thuiskomst in Middelburg ("Goh, ben je terug gekomen?"). En het verhaal van Johan Jansen die behoort tot het kleine clubje Zeeuwen die dooi de Russen wordt bevrijd. Al met al is Bevrijd, maar...een door snee boek met enkele pareltjes. Doelwit dijk... bevrijdingsdra ma. Burgerslachtoffers van Westkapelle tijdens en kort na de Tweede Wereldoorlog, Di verse auteurs, 17,50, ISBN- nummer: 90-74576-51-6. Opeens was alles anders, J.J. van der Weel, 19.50, ISBN-num- mer: 90-74576-49-4. Bevrijd, maar... Zeeuwen over de keerzijde van de bevrijding, Tiny Polderman en Jan-Willem Antheunisse, 17,50, ISBN- nummer: 90-74576-52-4. VLISSINGEN - Een cocktail party met acht verschillende personages. Mensen die op zoek zijn naar zichzelf en zich spiegelen aan anderen om te bepalen wat er waarde heeft in hun privéleven. Door niet zelf keuzes te maken, geven ze de controle uit handen en maken zo een ander verantwoordelijk voor hun eigen geluk. De voor stelling Cocktail van de Zeeuws-Amsterdamse ama teurtheatergroep Bruut!! geeft een indruk van de puinhoop die het leven dan wordt. Door Elian van't Westeinde Bruut!! is een amateurtheater groep uit Amsterdam, waarvan drie van de acht spelers oor spronkelijk uit Zeeland komen. "Het is puur toeval dat er drie Zeeuwen in de groep zitten," zegt Leonie Minderhoud. Zeifis ze vanaf het begin actief in de toneelgroep. Met vriendinnen doet ze in 1999 een paar theater cursussen bij het Amsterdamse Crea. Dat bevalt zo goed dat ze besluiten een stichting op te richten. Op een avond, als voor de zoveelste keer gebrainstormd wordt en de dames een fles brut leegdrinken, ontstaat Bruut!! advertentie Uw voordeel onderweg Tankt u bij het nieuwe ANWB Tankstation aan de Paul Krugerstraat 237 in Vlissingen, dan loopt het voordeel hard op. Want u profiteert er niet alleen van een aantrekkelijke korting, maar u krijgt er ook nog een Dashboard sponsje cadeau. U kunt 24 uur per dag, 7 dagen in de week terecht bij een schoon en veilig tankstation met permanente video bewaking. En ANWB leden en houders van een ANWB Visa Card met pin ontvangen extra korting. U kunt bij onze gebruiksvriendelijke pompen gemakkelijk betalen met uw bank- of giropas, uw Multi Tank Card, uw Travel Card en de Visa creditcard met pin. Daarna kunt u meteen beginnen met tanken en snel weer uw weg vervolgen. Goede reis. Voor iedere tankende klant en zolang de voorraad strekt. Öl) anwb.nl Reageren? De toneelstichting bestaat in middels vier jaar en studeert elk jaar twee stukken in. De optre dens zijn totnogtoe alleen in Theater Crea in Amsterdam te zien. Maar dat gaat veranderen. In januari treedt de toneelgroep voor het eerst buiten de hoofd stad op en omdat er Zeeuwen meespelen, is Zeeland een voor de hand liggende keus. "Span nend," vindt Leonie. "In Vlissin gen heb je toch een heel ander publiek dan hier. Het is een hele leuke uitdaging voor ons." De groepsleden, waarvan de leeftijd tussen de 24 en 32 jaar ligt, maken samen avondvullend theater. Naast absurdistisch the ater ('De koning sterft', Ionesco) heeft Bruut!! ook maatschappe lijk drama ('Politiek correct? of het laatste avondmaal', een be werking van de gelijknamige film door Andre Decker), sprookjes ('Sneeuwwitje en de zeven dwergen', Jules Deelder) en klassiek drama ('De vrouw van de zee', Ibsen) op de plan ken gebracht. Met 'Cocktail' ver kennen de Bruters nieuwe vor men van toneel. Cocktail, geschreven door Ge rard Jan Rijnders, is te zien op 8 januari 2005 in het Arsenaalthe ater in Vlissingen. Voor kaarten: 0118-430303. RITTHEM - Met een gids de winterse natuur in en om Fort Rammekens bekijken. Het kan in de kerstvakantie, wan neer twee rondleidingen door het veertig jaar oude kreken- bos staan gepland. Natuurgebied Rammekenshoek bestaat uit Fort Rammekens - het oudste zeefort van West-Eu ropa - dat omgeven wordt door kreken en bos. In de rondleiding van circa anderhalf uur maakt de bezoeker kennis met het ruim veertig jaar geleden aangelegde bos, dat door bombardementen van de geallieerden ontstond. Een getrainde gids van het IVN geeft uitleg. De rondleidingen op zaterdag en zondag 26 en 27 december beginnen om 14.00 uur bij de ingang van fort Ram mekens. Deelname kost 2,50 euro voor volwassenen, kinde ren onder de zes jaar mogen gratis meelopen. Kaarten zijn ter plekke te koop. Ton de Witte: "Huisdieren worden steeds meer betrokken bij de feestdagen", (foto: Jaap Wolterbeek) VLISSINGEN - Steeds va ker worden huisdieren als familielid behandeld. De hond krijgt een warme jas voor de winter en de kat een extra snoepje als het baasje de laatste tijd nogal uithui zig is geweest. Een goedma- kertje. Dierenspeciaalzaak Pet's Place verzorgt nu ook kerstpakketten voor uw huisdier. De donkere dagen voor kerst staan weer voor de deur. Niet altijd een prettige tijd voor huisdieren. Het baasje heeft veel sociale verplichtingen en is dus vaak weg. Misschien gaat hij wel op vakantie. Of, in het ergste geval, blijkt Flap pie ineens op het kerstmenu te staan. Maar dat was vroeger. Vol gens Ton de Witte van Pet's Place zien eigenaren hun huis dieren steeds meer als vol waardig lid van het gezin. Ook in de feestmaand. De Witte: "Je merkt dat mensen hun huisdieren meer betrekken bij de feestdagen. Ze geven hun hond of kat pepernoten met Sinterklaas. En op oudejaars nacht krijgen huisdieren relax tabletten tegen het vuurwerk." Pet's Place speelt op deze trend in. In de week van 20 december liggen in de dieren winkels in Vlissingen en Ter- neuzen gratis kerstpakketten voor hond, kat of knaagdier klaar. De eerste vijfhonderd klanten die minimaal vijftien euro besteden krijgen er één mee. De inhoud van een kerst pakket is altijd een verrassing, maar De Witte kan al wel zeg gen dat sommige trouwe vier voeters kunnen rekenen op een uitbreiding van hun garde robe. De tijden zijn veran derd. Flappie kan rustig gaan slapen. En met een beetje ge luk krijgt ook hij dit jaar een kerstpakket. MIDDELBURG - Vervoers maatschappij Connexxion houdt de hele maand decem ber een actie op de stadsdien sten in Vlissingen en Middel burg. Voor één euro kunnen reizigers 's avonds en in het weekend reizen. Doel van de actie is meer reizigers in de bus krijgen. De actie geldt op de lijnen 55 tot en met 62. Dat zijn zowel de stadsdienst Vlissingen als de stadsdienst Middelburg alsook de lijnen van Middelburg naar Vlissingen via Koudekerke en Oost-Souburg. Het eurokaartje is geldig van maandag tot en met vrijdag van af 18.00 uur en gedurende het hele weekend. Flet kaartje is te koop bij de buschauffeur en is geldig voor een enkele rit. "Met het kaartje kan niet worden overgestapt op een andere lijn. De reiziger zal in dat geval een nieuw kaartje moeten kopen", stelt manager reizigers regio Zuidwest Daniël Bakker. Hij er kent dat reizigers die moeten overstappen beter gebruik kun nen maken van een strippen kaart. "Dan zijn ze 1.60 euro kwijt." Hij verwacht dat de euro actie aanslaat. "Geen gezoek naar kleingeld of gedoe met een strippenkaart, gewoon voor één euro met de bus mee." Om te zorgen dat er voldoende aanbod is, wordt op lijn 56 op zaterdag avond een grote bus ingezet. Als de actie aanslaat overweegt Connexxion om deze in 2005 voort te zetten. VLISSINGEN - Volwassenen met dyslexie kunnen vanaf ja nuari deelnemen aan een praatgroep bij CasAllijn in Vlissingen. De praatgroep komt acht weken lang bijeen, op maandag tussen 19.30 en 21.00 uur. Dyslexie is een communicatie probleem in de hersenen, dat er voor zorgt dat lezen, schrijven en spellen (erg) moeilijk gaat. Volgens Margreet van de Donk. initiatiefneemster van de praat groep, heeft één op de tien men sen een vorm van dyslexie. Zelf is zij ook dyslectisch. Sinds on geveer één jaar houdt zij thema bijeenkomsten voor dysleclici in Vlissingen. Daarin wordt zij bij- geslaan door gestalttherapeut Rianne Griffioen. Aan de orde komen onderwerpen zoals socia le- en emotionele problemen, perfectie en faalangst en woord- vindingsproblemen. Ook is er aandacht voor het onderhouden van contacten en voor ontspan nen. Bovendien kunnen de deel nemers eigen onderwerpen be spreken, want niet alle dyslecti sche mensen hebben dezelfde problemen. "Met dyslexie moet je leren le ven, of je wilt of niet. Je kunt er niet omheen", zegt Van de Donk. Zij vervolgt: "Door te luisteren naar eikaars verhaal kunnen de deelnemers elkaar steunen en stimuleren. Dat kan in de veiligheid van een vaste praatgroep. Ook worden er oefe ningen gedaan." CasAllijn is te vinden aan de President Rooseveitlaan 744 in Vlissingen. Aanmelden kan bij Margreet van de Donk via 0118- 472384. MIDDELBURG - het Schouws Jeugdorkest onder leiding van Marien Schouten, het evangeli satiekoor Internos onder leiding van Joop de Visser, organist/pia nist Arjen van Dalen en pianist Christiaan Stouten verlenen medewerking aan de kerstzang en muziekavond die vrijdag 17 december wordt gehouden in de Gaslhuiskerk aan de Lange Delft in Middelburg. Het begint om 20.00 uur. MIDDELBURG - Meer weten over de hydrogeologische, po litieke en historische redenen voor de Palestijnse waters nood? Dat kan maandag 13 december als in gebouw De Helm in Middelburg vanaf 19.30 uur een en ander uit de doeken wordt gedaan. De hydroloog Clemens Messer- schmid vertelt die avond op uit nodiging van de Roosevelt Aca demy over zijn achtjarige erva ring in het Westelijk Jordaange bied waar hij aan waterprojecten werkte. Opmerkelijk - aldus de aankon diging van de lezing - is dat het drastische water tekort voor de Palest ij nen wordt toegeschreven aan het klimaat en de geologi sche factoren. Messerschinidt stelt zich daarbij de vraag hoe het komt dat Israël met dezelfde natuurlijke factoren wel vol doende water heeft. De lezing is in het Engels. De Roosevelt Academy organiseert meer lezingen, ook in het Neder lands. MIDDELBURG - Het echtpaar Bcsuijen-Mesu vierde afgelopen maandag (6 december) zijn 65- jarig huwelijk. Eerste burger Koos Schouwenaar van Middel burg feliciteerde de jubilarissen. Hij is 88 en zij 86 jaar oud. Het paar kreeg 12 kinderen, heeft 22 kleinkinderen en veertien achterkleinkinderen. Een zoon is vorig jaar overleden bij een auto-ongeluk. MIDDELBURG - De christe lijke Brassband ONDA uit Middelburg verzorgt vrijdag 17 december een Kerstconcert in de Concert- en gehoorzaal in Middelburg. Samen met het koor Te Quiero wordt de toeschouwers een avondvullend programma voor geschoteld. De beide ensembles treden samen en apart op. De op brengst is voor Palazzoli, een or ganisatie die (ook) in Zeeland hulp verleent aan kankerpatiën ten en hun naasten. Het conce. begint om 20.00 uur.

de Faam | 2004 | | pagina 3