VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg 11); GEMEENTE VLISSINGEN f. V E ER beleidsregels toepas sing artikel 19 lid 3 wro verzoek hogere grens waarde voor 3 te bou wen zomerwoningen tussen duinweg 62 en 64 te oostkapelle (cam ping dennenbos) verkoop groen- en rest- stroken in de gemeente veere wet miieubeheer oprichtingsvergun ning middelburgse- strjyyr 53 in koudekerke voornemen tot het her overwegen van de bom- enverordening veere 1998 openbare verkoop {KCA) MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 9 Woensdag 8 december 2004 De Faam 16 IN FORM ATI E OVERHEID AANVRAGEN KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende kapvergunning-aanvragen ontvan- gen: - Lange Noordstraat 60, één prunus - Veerseweg 163, één esdoorn. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Handha ving, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie van die afdeling, Kanaal- weg 3, telefoonnummer 67 50 00. ONDERWIJSHUISVESTING 2005 Met ingang van heden ligt voor een ieder ter inzage bij de informatie winkel van het stadskantoor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg het raadsbesluit tot vaststelling van het onderwijshuisvestingsbudget,- pro gramma en -overzicht voor het jaar 2005. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om oouwvergunning zijn ingekomen voor: het aanbrengen van zonnescreens op de achtergevel op het perceel Vlissingsestraat 10; het gedeeltelijk vernieuwen/ver- anderen van het pand op het per ceel Dam 25; het plaatsen van een zendmast op het perceel Arnesteinweg 9; het plaatsen van een schuurtje op het volkstuincomplex Veersepoort, Geersesweg; het plaatsen van een tijdelijke fiet senstalling op het perceel Mortiere boulevard 6; het aanbrengen van reclame-ui- tingen op het perceel Bodenplaats 1; het aanbrengen van (lichf)reclame op het perceel Stromenweg 7; het plaatsen van een dakraam op het perceel Reigerstraat 3; het gedeeltelijk veranderen van kozijnen en het plaatsen van een dakraam op het perceel Nieuw- epoortstraat 10; het aanbrengen van (licht)reclame op het perceel Lange Noordstraat 14; het aanbrengen van ladderhaken op het perceel Balans 11 Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar in het stadskantoor bij de vakbalie van de afdeling Ver gunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 6/ 50 00 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.. Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve be slissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de da tum van verzending): hef plaatsen van een fietsenstalling op het perceel Stromenweg 20 (26- het verbouwen en uitbreiden van de woning met garage op het per ceel Dwarskaai 9 (26-11 het slopen van asbesthoudende golfplaten op het perceel Derring- moerweg 9 te Arnemuiden (26-11 het gedeeltelijk vernieuwen van acht kozijnen op het perceel Vlis singsestraat 13-17a (26-11 het plaatsen van een garage op het perceel Leliendaalseweg 3 (30- 11); het gedeeltelijk veranderen van het winkelpand op het perceel Lan ge Delft 31A (30-11); het vergroten van de woonka mer/keuken op het perceel Ter Hoogestraat 5 (30-11 het restaureren van het souterrain op het perceel Herengracht 66 (30- het aanbouwen van een zorgunit aan hef woonzorgcomplex op het perceel Adriaen Coortestraat (on genummerd) (30-11 Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. belanghebbenden kunnen )innen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is aat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopic voorziening vragen aan de zieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 10 december 2004 tot en met 23 december 2004 (2 weken) ligt bij de vakbalie van de afdeling Ver gunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inza ge voor: het gedeeltelijk veranderen/ver- nieuwen van het monumentenpand op het perceel Singelstraat 35; het plaatsen van een dakraam op het perceel Reigerstraat 3. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor gemeentelijke in formatie op pagina 5 van deze Faam, www.middel- burg.nl en Maximaal Tele tekst pagina 830. ■■bbsdbiw BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A. Lichte bouwvergunning: 1verbouwen van een woning Sa- balaan 8 2. verbouwen van een woning Bo sjeslaan 31 3. plaatsen van een dakkapel Ho- beinstraat 8 4. plaatsen van een dakkapel Oranjeplein 33-31 5. plaatsen van een dakkapel Ver lengde Bonedijkestraat 328 6. plaatsen van een carport Bloe- menlaan 7 7. aanbouwen van een woning Vlissingsestraat 133 B. Reguliere bouwvergunning: 1aanbouwen van een woning van Teijlingenstraat 15 2. plaatsen van en carport van Doornlaan 57 3. bouwen van een loods Oranje plein 33 4. bouwen van een kinderdagver blijf Colijnstraat 2 5. verbouwen van een woning Of- fenbachlaan 60 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning en monumentenvergun ning kunnen geen bezwaarschrif ten worden ingediend. Het is mo gelijk dat de tekeningen, waarop ae vergunning wordt verleend, af wijken van ae ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP-, en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1plaatsen van een reclamezuil Paul Krugerstraat 237 25-11- 2004 2. gebruiken van een kamerver huurpand (verlenging) Paul Kru gerstraat 338-340 29-11 -2004 3 plaatsen van een tuinkas Vlis singsestraat (K) 27 tuin 231 30- 11 -2004 4. gedeeltelijk slopen van twee woningen Acnter de Kerk 15-15 A 01-12-2004 5. wijzigen van de lichtreclame boven de entree Aagje Deken straat 8 01 -12-2004 6. plaatsen van een dakkapel Lou- donstraat 2 01-12-2004 Tegen dit besluit kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van Burgemeester en Wethouders. op de VRIJSTELLINGEN: Wet Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen: - verbouwen van een woning Sint Maartenlaan 1 3 - uitbreiden van de winkel en bo venwoning Hogeweg 140 - plaatsen van een tijdelijk bouw werk zijnde een artist impression "Vlissingen vernieuwt" aan de zij gevel van de bibliotheek 't Spui met een instandhoudingstermijn van 3 jaar. (toepassing artikel 17 wet op de Ruimtelijke Ordening); Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruim telijke Ordening, en artikel 17 van de wet op de Ruimtelijke Ordening voor het bedoelde tijdelijke bouw werk, openen daartoe de moge lijkheid. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen, liggen de bouw- en situatietekeningen gedurende vier weken, ingaande 9 december 2004 tot en met 5 januari 2005, ter inzage in het ge meentelijk kantoor aan de Paul Krugerstraat 1 VERLEENDE MONUMENTEN VERGUNNING In de afgelopen periode is de vol lende vergunning verleend: wijzigen van de kleurstelling van de buitengevel Wolstraat 31 25-11-2004 WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veer tien dagen op een donderdag De stukken ter behandeling moeten ui terlijk één week voor ae vergade ring (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de ver gadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in het gemeentegebouw Paul Krugerstraat 1 De data van de volgende wel standsvergaderingen zijn 9 en 23 december 2004. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders heb ben besloten; - tot de aanleg van een gehandi captenparkeerplaats in de directe nabijheid van de woning Juliana- straat 5 te Oost-Souburg. Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag vol gende op die van de bekendma king van dit besluit bij burge meester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gemotiveerd en ondertekend be zwaarschrift. Degene die een be zwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de President van de Arrondissementsrechtbank verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, aat vereist. Het verzoek hiertoe moet worden gericht aan de Presi dent van de Arrondissementsrecht bank te Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA MIDDELBURG. Voor het be handelen van een dergelijk ver zoek wordt griffierecht geheven; Het besluit liat ter inzage in de openbare bibliotheek in de Ka naalstraat. Vlissingen, 8 december 2004 Burgemeester en wethouders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLIS SINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de infor matiepagina 'In den blauw ge- ruiten laer elders in dit blad. ■nanm GEMEENTE Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubheksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Dom burg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag da gelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebben den bezwaar maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw be zwaren richten aan het bestuursor gaan dat de beslissing heeft geno men: het college van B W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzie- ningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middel burg ook verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Domburg - het bouwen van een carport Domburgseweg 1 2 (art. 19.3 Wet RO) Vrouwenpolder - het oprichten van een pergola El- zenoordlaan 3 (art. 19.3 Wet RO) - het gebruik van een pergola en het gebruik van een niet overdekt terras Elzenoordlaan 3 (art 1 9.3 Wet RO) Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van ge noemd artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee ligt de bouwteke ning van 9 december 2004 t/m 5 januari 2005 tijdens de ope ningstijden ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Geduren de de genoemde periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. ARTIKEL 19, LID 2 VAN DE WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Door M. Dingemanse is een aan vraag om bouwvergunning inge diend voor het vestigen van een aannemings- en klussenbedrijf op een perceel hoek Poppendamse- weg-Zwagermanweg te Grijpsker- ke. Dit plan past niet in het bestem- mingsplan.Wij zijn van plan om aan het plan medewerking te ver lenen met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruim telijke Ordening. De aanvraag ligt van 9 december 2004 t/m 5 janu ari 2005 voor iedereen ter inzage. Tijdens deze periode kan iedereen schriftelijk zijn zienswijze over het plan kenbaar maken. BOUW/SLOOP/ AANVRA GEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het vergroten van een woning Oostweg 11 Domburg - het vergroten van een woning Singel 41 43; Koudekerke - het plaatsen van een carport Blin- kertlaan 4; Oostkapelle - het slopen van een woning Oosterpark 40, - het vergroten van een zomerwo ning Brouwerijstraat 7; - het plaatsen van een stalen ligger Halve Maanstraat 2A; - het wijzigen van een aanvraag voor het plaatsen van een berging Noordweg 18; Serooskerke - het vergroten van een schuur Plantlustweg 5; Vrouwenpolder - het slopen van een werkplaats Vroonweg; - het slopen van een dubbele wo ning Schoolstraat 6 en 8; Westkapelle - het vergroten van vakantieverblijf Poppekerkseweg 1 en 5; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG) VERGUNNINGEN/MONU MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen ziin verleend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - het slopen van een berging/ga rage Domburgseweg 9;(2ó-l 1 - net vergroten van een woning d.m.v. een dakopbouw en een ga rage Domburgseweg 9;(2ó-l 1 - het vergroten van een pannen koekenhuis 't Groentje 10,(26-11 Grijpskerke - het oprichten an een woning Noordstraat 4;(26-11 Koudekerke - het veranderen van een woon huis en schuur Strandweg 6,(26- 11 - het oprichten van 1 8 woningen aan de Couburgstraat 11 t/m 17 (o), 21 t/m 35 (o) en 4 t/m 14 (e);(2ó-l 1 - het veranderen van de voorgevel Zwaanweg 5;(26-l 1 - het plaatsen van een dakkapel Lange Voorhout 15;(26-l 1 - het vergroten van een woning de Walestraat 14(26-11 Oostkapelle - het uitbreiden van een woning Halve Maanstraat 39;(26-l 1 - het samenvoegen van twee wo ningen Veldzigt 1 ;(26-l 1 - het plaatsen van een dakoverstek Park Reygersberah 23,(26-11 - het gedeeltelijk veranderen van een gevel Duinbeekseweg 23,(26- 11) - het slopen van asbesthoudende vloerbedekking Halve Maansttraat 2 A;(26-l 1 Serooskerke - een wijziging van de verleende vergunning voor het bouwen van een gebouw voor detailhandel ge richt op de verkoop van bouwma terialen en tuin- en aanverwante artikelen Hondegemsweg 2,(26- 11) Veere - het vergroten van een woning Fa zantenlaan 1 ;(2ó-l 1 Westkapelle - het vergroten/veranderen van een zomerhuis Joossesweg 148; (26-11) Zoutelande - het plaatsen van een berging Sint Janskerke 4;(26-l 1 - het plaatsen van een opslagloods Timmermanstraat 4;(26-l 1 Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar te maken te gen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen .(Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voorzieningen)Ü kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. BOUW WONINGEN 'T HOF JE III TE WESTKAPELLE Op grond van de Inspraakveror dening ligt gedurende 4 weken, van 9 december 2004 t/m 5 janu ari 2005, ter inzage het plan om 25 woningen te bouwen in 't Hofje III te Westkapelle. Dit plan is gesi tueerd tussen de bestaande bebou wing van 't Hofje II en de Kerke- weg. Gedurende deze termijn kun nen inwoners en natuurlijke- en rechtspersonen die in de gemeente een belang hebben op dit plan in spreken door schriftelijk een ziens wijze bij ons college in te dienen. Als daarvoor een verzoek wordt ingediend zal tevens een informa tiebijeenkomst worden gehouden. Afhankelijk van de reacties zal worden bezien of het plan aange past wordt. De ruimtelijke onder bouwing van het plan is tevens in te zien op de gemeentelijke websi te, www.veere.nl. Wij maken bekend dat wij het door ons op 21 september 2004 vastgestelde vrijstellinaenbeleid artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimte lijke Ordening op 23 november 2004 hebben gewijzigd: de term 'bruto-vloeroppervlakfe' bij onder deel 'B. Zomerwoning' is vervan gen door de term 'bebouwde ter- reinoppervlakte'. Voor het overige is het op 21 september 2004 vast stelde beleid ongewijzigd. De be leidsregels liggen ter inzage in het gemeentehuis. Op verzoek is een exemplaar beschikbaar. Wij willen bij G.S. een verzoek om vaststelling van een hogere grens waarde op grond van ae Wet Ge luidhinder indienen voor de bouw van drie zomerwoningen tussen Duinweg 62 en 64 te Oostkapelle (camping Dennenbos). Door de verkeersintensiteit ter plaatse komt de geluidsbelasting aan de gevels namelijk boven de voorkeurs- waarde die in de Wet Geluidhin der genoemd wordt. Het verzoek ligt met ingang van 8 december 2004 t/m 5 januari 2005 ter inza ge in het gemeentehuis te Dom burg.. Gedurende deze periode bestaat voor iedereen de mogelijk heid schriftelijk zienswijzen tegen het verzoek Bij ons in te dienen. Het verzoek is tevens in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl. Het college van burgemeester en wethouders van Veere maakt be kend dat zij op 23 november 2004 heeft besloten over te gaan tot een projectmatige verkoop van groen- en reststrokenPer kern worden de inwoners aangeschre ven die in aanmerking komen tot het aankopen van de desbetreffen de strook. Aan de hand van deze brief kan men via een eenvoudig in te vullen formulier aangeven of men wel of niet geïnteresseerd is in de aankoop van een groen- en of reststrook. Westkapelle zal als le kern worden aangepakt. De overi ge 1 2 kernen zullen automatisch volgen. Wij vragen u dus af te wachten met uw verzoek. (rectificatie) Wij maken bekend dat van 26 no vember voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Dom burg, de oprichtingsvergunning die wij hebben verleend aan Tinq B.V., voor de inrichting Middel burgsestraat 53 in Koudekerke (onbemande verkoop van motor brandstoffen). Buitenom de ope ningstijden kunnen de stukken in gezien worden na telefonische af spraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 - 555447). De vergunning is ongewijzigd ten opzichte van net ontwerp. T/m 7 januari 2005 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp- vergunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werpvergunnina; - degenen die "bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpver- gunning. Als u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raaa van State. De vergun ning wordt na afloop van de be roepstermijn van kracht, dus op 8 januari 2005, tenzij voor deze da tum beroep is ingesteld en een ver zoek om een voorlopige voorzie ning is gedaan. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). BESLUIT ACCEPTEREN MEL DING LANGENDAM 61 IN ZOUTELANDE (BRAND WEERGARAGE) Wij accepteren de melding op grond van art. 8.19 lid 2 Wet mi lieubeheer die is ingediend door de heer A. Willemstein namens de Gemeente Veere. De melding be treft het maken van een schaftlo kaal in de stallingsruimte voor de brandweerauto.Wij zijn van me ning dat de veranderingen van de inrichting of de werking daarvan niet leiden tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting ingevolge de vergunning en de daaraan ver bonden beperkingen en voor schriften maq veroorzaken.Het be sluit. de melding en de overige stukken liggen vanaf 10 december 2004 voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis in Domburg (zie inzage en openingstijden) en 's avonds na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118- 555447). Belanghebbenden kun nen t/m 21 januari 2005 tegen het besluit een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij ons colle- ge. Alleen zij die tijdig een bezwaar schrift hebben ingediend kunnen om een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzitter van de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage (hieraan zijn kosten verbonden). Wij zijn van plan om de bomen- verordening Veere 1998 aan te passen. De belangrijkste wijzigin gen zijn: 1In principe regelt de Boswet de instandhouding van het bos in het buitengebied, maar er zijn ook nog andere groenelemenfen dan bospercelen. Deze elementen ko men, samen met de bebouwde kom onder de bomenverordening te vallen. 2. Bomen die een diameter heb ben van minder dan 30 cm (nu 10 cm.) op 1 30 cm hoogte vallen niet onder de bomenverordening en daarvoor hoeft dus geen vergun ning te worden aangevraagd. 3. Een aanvraag voor een kapver- gunning wordt getoetst aan een aantal criteria. Nu wordt naast de bestaande criteria ook de realisa tie van infrastructurele werken op gevoerd. 4. Plantafstand van de erfgrenslijn wordt bepaald op 100 cm voor bomen en 20 cm voor heggen en heesters. De in concept aangepaste bomen verordening ligt ter inzage als: "Bomenverordening Veere 2005". Tegen dit voornemen kan tot 14 dagen na deze publicatie een mondelinge of schriftelijke ziens wijze worden ingebracht. Na die datum nemen wij een definitief be sluit om de aanpassing van de bomenverordening door de Raad vast te laten stellen. Voor nadere informatie kunt u terecht bij de ba lie Grondgebied, tel. 0118. 555447. Op 22 december 2004 wordt om 16.30 uur in het verenigingsge bouw, Dorpsdijk 38 te Vrouwen polder, op verzoek van de Ge meente Veere, door notaris mr. A. Wooldrik te Middelburg, in één zitting bij opbod en afslag in het openbaar verkocht: Een perceel grond gelegen aan de Vroonweg te Vrouwenpolder (kadastraal be kend gemeente Veere, sectie N, 100, groot 3.14 are en een ge deelte ter grootte van ongeveer 5.16 are van het perceel ka dastraal bekend gemeente Veere, sectie N, 2146). Bezichtiging: woensdag 15 de cember 2004 (9.30 - 11.30 uur) en woensdag 22 december 2004 (14 00 - 15.30 uur) Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden Registergoed 1993, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen oijzondere veilingvoor waarden. De veilingvoorwaarden zullen ter inzage liggen bij onderstaande notariskantoor. Bieders dienen zich bij de openba re verkoop te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt.Nadere inlich tingen over toegestane bestem ming en bestemmingsplannen, aanvaarding, zakelijke Tasten, be taling en andere bijzonderheden zijn verkrijgbaar bij Janse de Jon ge Van Wouwe Notarissen, Wagenaarstraat 1 te Middelburg (dhr. A. Lampert, tel: 0118 - 659612, e-mail: al@jmwnotaris- sen.com en fax 011 8 - 633342) OUD PAPIER DECEMBER 2004 In Biggekerke wordt het oud-pa- pier ingezameld door de Samen- op-weg-gemeente Biggekerke/Meliskerke. De bren- glocatie is bij de papiercontainer op het terrein van transportbedrijf Van Keulen, Dorpsstraat 57 in Big gekerke. In verband met de jaar wisseling zal de brenglocatie van het oud-papier niet op zaterdag 1 januari 2005 maar op vrijdag 31 december geopend zijn van 8.00 tot 12.00 uur. KLEIN CHEMISCH AFVAL KCA wordt vier keer per jaar op gehaald met de chemokar. De da ta voor de maand december staan hieronder vermeld. Inwoners in het buitengebied en de zomerwoning terreinen kunnen zich minstens één werkdag voor de inzameldag tot 16.00 uur aanmelden op nummer (0800-0240064) De chemokar rijdt hier op afroep. In de kernen maakt de chemokar gebruik van een omroepinstallatie. 13 december in Vrouwenpolder en Veere, 14 december in Gapin- ge en Serooskerke, 15 december in Oostkapelle, 16 december in Domburg, 17 december in Aagte- kerke en Grijpskerke, 20 decem ber in Zoutelande, 21 december in Westkapelle, 22 december in Koudekerke en 23 december in Biggekerke en Meliskerke OMWISSELEN DUOBAKKEN Wilt u uw duobak omwisselen voor een ander formaat? Dat kan alleen aan het einde van het jaar. Dit moet schriftelijk aangevraagd worden voor 10 december 2004. U kunt uw aanvraag natuurlijk ook mailen naar gemeente@veere.nl. De omwisseling zal plaatsvinden van 20 december tot en met 24 december 2004,De tarieven van de duobakken zijn in 2005: 140 liter duobak 165.70 de middel maat 180 liter duobak 187,10 en de grootste maat is 280 liter voor 240,35 GEMEENTERAAD Donderdag 16 december 2004, aanvang 19.30 uur in de raad zaal van het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: - Spreekrecht voor de burgers over de geagendeerde en de niet-ge- agendeerde onderwerpen - Vragenuur - ingekomen stukken - huisvestingsprogramma en huis vestingsoverzicht onderwijs 2005. - intrekken van de verordening premiebeleid en vrijlating van in komsten. - inspectie en het onderhoudsplan voor de stadshaven Veere. - wijziging van het werkingsge bied van de Gebruiksverordening Tweede Woningen Veere. - nemen van een voorbereidings- besluit een perceel aan de Singel te Domburg (tussen nrs. 22 en 24). - nemen van een voorbereidings- besluit voor Lepelstraat 2 te Vrou wenpolder. - vaststelling van de 6e serie wijzi gingen Bouwverordening. - wijziging van de Algemene plaatselijke verordening. - vaststelling van de nieuwe Over leg- en bijdrageregeling stads- en dorpsraden. - rechtmatigheidcontrole door de accountant. - instemmen met de nota Lokaal gezondheidsbeleid Walcheren 2005-2008. - uitvoering van het parkeerbe- leidsplan voor de kern Domburg. - afwijzen van een verzoek om planschadevergoeding voor per ceel Steengracntsweg 8 Grijpsker ke. - verlenen van een krediet van 8.628 voor het uitvoeren van het verbod voor het parkeren van gro te voertuigen in de kernen. - realisatie van bestemmingsplan Dishoek. - vaststelling van bouwgrondprij zen voor oestemmingsplan De Zompe te Serooskerke - vaststelling van verordeningen Parkeerbelastingen, Onroerende- zaakbelastingen en Forensenbe lasting. - 3e Bestuursrapportage 2004 - vaststelling van de 15e begro tingswijziging 2004. Degene die gebruik wil maken van het spreekrecht meldt dit voor de aanvang van de vergadering aan de griffier (jc.waverijn@vee- re.nl). Het woord kan niet worden ge voerd over besluiten waar be zwaar of beroep op de rechter openstaat, benoemingen, keuzen, voordrachten of aanbevelingen van personen en klachten in de zin van de Awb. Elke spreker krijgt maximaal vijf minuten het woord Leden van de raad die hier qe- bruik van willen maken melden aat 24 uur voor de aanvang van de vergadering bij de voorzitter. Zij melaen het onderwerp en het lid van het college aan wie vragen worden gesteld. Domburg, 8 december 2004 Burgemeester en wethou ders van Veere

de Faam | 2004 | | pagina 15