In verwachting? ST0P Eindelijk een baan die echt bij je past? RAAMZORG T TjfENTADMINISTRATfE BONTj. Kneed je eigen koek en draai je favoriete snoepgoed zelf Sta dan even stil bij uw kraamtijd en regel het goed. Samen maken we er een onvergetelijke tijd van. Industrieel reiniger Medewerker serviceteam BEROEPSKEUZE- en LOOPBAANADVIESPRAKTIJK de knuppels die zeehondjes kijk ook on www.allevo.nl Help de Sint 'n handle... giro 404040 VERKOOPADVISEUR VERKOPERS Schuimpjes Borstplaat Caramelsnoepjes Vedior Industrie Algemeen Vedior Bel of mail voor inschrijving Tel. 0113-224040 Email: post@spkez.nl Wat kan ik! Wat wil ik? Wat kies ik? Hoe bereik ik dat? Tel.: 0111-411055 Mw. drs. A. Eefting (psycholoog NIP) Voor ondersteuning en advies bij al uw beroepskeuze- of loopbaanvragen, sollicitatiebegeleiding of voor het verbeteren van uw persoonlijke presentatie m.b.v. coaching. Voor meer informatie of vrijblijvend gesprek: Juliana van Stolberglaan 4, 4303 AB ZIERIKZEE Wij zijn op zoek naar schoonmaak personeel voor een object in Middelburg. De werkzaamheden vin den plaats van maandag t/m vrijdag in de avond uren. Voor vragen en reac ties tel: 010-286 86 66 Woensdag 1 december 2004 De FaamPagina 24 KPROVINCIALE IV W y In Canada worden meer zeehondjes doodgeknup peld dan ooit tevoren! 350.000 zeehondenbaby's vanaf 2 weken oud worden op een barbaarse manier afgeslacht. En dat allemaal voor hun mooie vachtje waar veel geld aan wordt verdiend. Wilt u de zeehondjes helpen? Vraag dan nu via www.bontvoordieren.nl een protestkaart aan die u naar de Canadese ambassade kunt sturen of bel (020) 676 66 00. www.bontvoordieren.nl 'Wie zoet is krijgt lekkers' Allévo staat naast u. Met ruim 2000 collega's bieden wij een uitgebreid zorg- en dienslvedeningspakket aan alle inwoners van Schouwen-Duiveland. Noord- en Zuid-beveland, St Philipsland en Tholen. In dit pakket treft u in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke verzorging, ouder- en kindzorg, dieetadvisering, uitleen van verpleegartikelen en voorlichting bij ziekten. Allévo is ontstaan uit een fusie tussen Arcus zorgcentra en Oosterschelde Thuiszorg. Allévo zoekt voor de thuiszorg op korte termijn kandidaten voor de functie van (alle diensten, werkgebied Schouwen-Duiveland. arbeidsduur bespreekbaar) Jouw plaats in de organisatie: In deze functies werk je met collega's samen binnen de thuiszorg in een zoigteam, onder leiding van de zorgteammanager. Taken: Het accent van de werkzaamheden ligt op het verrichten van verpleegkundige, verzorgende en begeleidende taken bij onze cliënten aan huis. Uitgebreide informatie per functie staat vermeld op onze website www.allevo.nl Wij verwachten - Minimale eisen worden gesteld aan functiegerelateerde diploma's en passende werkervaring. - Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren en bent in staat om verantwoordelijkheid te dragen. Je bent in het bezit van een rijbewijs en een auto. (Team Schouwen, minimaal 20 uur per week) (Team Duiveland, arbeidsduur bespreekbaar ook oproepbasis) Wij bieden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Thuiszorg, waardering volgens FWC moet nog plaatsvinden. Informatie sollicitatie: Voor nadere informatie kun je op werkdagen contact opnemen met Gerda Haers, zorgteammanager. telefoon (0111457100. Je kunt je schriftelijke reactie, onder vermelding van 'sollicitatie' op de envelop, vóór 9 december 2004 richten aan: Allévo. Afdeling P&O/YB Postbus 79, 4460 AB Goes E-mailen kan ook, ons adres is: PenO@allevo.nl De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 17 december a.s. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hollandiaplcin 1, 4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. (0113) 24 92 00 E-mail PenO@allevo.nl Bij talloze kinderen In Nederland komt Sinterklaas nooit op bezoek. Deze kinderen kunnen niet bij hun ouders wonon en zijn bijvoorbeeld in een tehuis geplaatst. Daar vinden zo een liefdevol thuis, maar geld voor extraatjes Is er vaak nlot Klndorhulp helpt de Sint 'n handje. Helpt u meef Met een 'noot'-bljdrage van 15.- op giro 404040 bezorgt u een kind al 'n heerlijk avondje! Wilt u eerst meer informatie, bel ons dan oven. ballonvaart! Als u vóór 5 december een 'noot'bijdragc doet. loot u mee voor een gesponsorde ballonvaart In de Kinderhulpballon! art fCBF- n! -&L ndezJiufp NATIONAAL fOMOa KINDIhlIULI* Brinkpoortstraat 32,741 I HS Devc Tel 0570 - 61 I 899 Internet: www.kindcrhulp.nl c-mail: info@kindcrhulp.nl Suiker, vanillesuiker en water in een steelpannetje onder zachtjes roeren aan de kook brengen. Vervolgens boter en stroop toevoegen. Als de boter gesmolten is ook de room en de melk toevoegen. Op hoog vuur 15 minuten laten doorkoken. Daarna de pan van het vuur ne men en het mengsel opkloppen tot het dikker wordt. Schenk de De schappen in de winkels liggen huizenhoog volgesta- peld met marsepein, peper noten, speculaas, schuimpjes, suikerbeesten en sinterklazen van chocolade. Maar het is toch veel leuker om zelf je snoepgoed te maken? Lekker kokerellen in de keuken! Roep je broertje, je zusje en je vriendjes; dan gaan we speculaas, pepernoten, borst plaat en schuimpjes maken. Zorg wel dat je iemand bij je hebt die goed spulletjes kan af wegen, want teveel van het een en te weinig van het ander, daar krijg je alleen maar last van.... 40)0 gram bloem 2,5 theelepels bakpoeder 1,5 theelepels speculaaspoeder 200 gram boter 250 gram bruine basterdsuiker 75 gram amandelsnippers De bloem zeven, niet te hard schudden met de zeef anders wordt de hele keuken wit, en mengen met het bakpoeder, de speculaaskruiden en het zout. Basterdsuiker en (koude) boter toevoegen. Kneed een soepel deegje en laat dat vervolgens een nacht staan. Zo trekt de geur van de kruiden in het deeg. Wie een speculaasplank heeft, kan die met meel bestui ven en er stukjes deeg indruk ken. Anders deeg uitrollen en koekjes ervan snijden. Koekjes op een beboterd bakblik met amandelsnippers bestuiven. Vervolgens in een matig war me ovem 160 graden) bruin en gaar bakken. Zo kun je ook pepemoten ma ken, maar dan geen amandel- m Badenmarkt is een unieke sanitairformule waar bij whirlpools, luxe en exclusieve baden, badmeubelen, Spa buitenbaden en stoom-douchecabines worden aangeboden tegen ongekend lage prijzen. Badenmarkt koopt haar producten grootschalig in en levert vrijwel het gehele assortiment direct uit voorraad. Door de unieke prijsstelling wordt hiermee luxe sanitair voor een breed publiek betaalbaar. Badenmarkt slaat haar vleugels uit over Nederland en start binnenkort met een nieuwe vestiging in Vlissingen. Ten behoeve van onze nieuwe vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar een: M/V part-time 16 uur p.w.* vrijdag/zaterdag Uitbreiding op termijn mogelijk U bent het aanspreekpunt voor de vestiging te Vlissingen. De functie omvat: het verkopen van sanitair producten het op orde houden van de showroom alle administratieve handelingen behorende bij de verkoop Voor deze functie zijn wij op zoek naar een: enthousiaste verkoper met bewezen kwaliteiten zelfstarter die in staat is de vestiging Vlissingen zelfstandig M/V part-time Daarnaast zoeken wij enthousiaste verkopers voor: het verkopen van sanitair producten het op orde houden van de showroom alle administratieve handelingen behorende bij de verkoop Wij bieden een uitdagende functie in een moderne werkomgeving met een prima salaris aangevuld met diverse secundaire arbeidsvoorwaarden zoals verzekeringen, spaarloonregeling etc. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer H. Post, telefoon (0527) 622 334. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan: Leisure Life BV,Afdeling Badenmarkt, Postbus 1080,8300 BB te Emmeloord of per mail: info@leisurelife.nl. Ook kunt u telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen. Want een Vedior consulent luistert, stelt precies de goede vragen en gaat vervolgens hard voor je aan het werk. Waardoor je via ons altijd een baan vindt die naadloos past bij je wensen, je ambities en je manier van leven. Je kunt nu aan de slag in een van de volgende functies (m/v): opstijven. Eenmaal koud ge worden kan de caramel met een mes - in het bakblik - in blokjes worden gesneden. 3 eiwitten 3 75 gram poedersuiker Je kunt natuurlijk kant en klaar snoep kopen, zelf maken is echter veel spannender! snippers gebruiken. Draai dan wei bolletjes van het deeg en bak ze op een ingevette plaat ongeveer een kwartier in een matig warme overn (160 gra den). Mierzoet. Maar sommigen zijn er dol op. (Vertel het niet door aan je tandarts....) 12 lepels suiker 4 eetlepels water, melk of room smaakmaker: vanille-, citroen-, cacao-, ofJ'rambozenessence Cacao of oploskojfie Suiker met het water, de melk of de room heel langzaam aan de kook brengen. Zo'n vijf mi nuten laten koken. Als een druppel van het mengsel hard wordt in koud water is het goed. Wie cacao of oploskoffie wil gebruiken kan die gelijk met de suiker te kook zetten. Andere smaakstoffen pas toevoegen als de pan van het vuur is. Figuren voor suikerbeesten van tevoren invetten. Wie geen figuren heeft kan een ingevette bak plaat gebruiken. Giet daar het suikermengsel op en laat het hard worden. Snijd kleine borstplaatjes uit het bijna uitge harde mengsel. Neem de borst plaat met een schuivende be weging van de bakplaat af. 450 gram suiker 1 zakje vanille suiker 3 eetlepels water 50 gram boter 2 eetlepels stroop 3 deciliter melk 1.5 deciliter room vloeistof vervolgens in een bakblik met hoge randen waar in de caramel kan afkoelen en Oven op de laagste stand voor verwarmen. Mixer en grote schaal ontvetten met azijn en keukenpapier. Eiwitten stijf- kloppen in schoon gemaakte kom. Als de eiwitten stijf zijn, 2 eetlepels poedersuiker in de kom zeven. Daarna nog een minuut mixen. De rest van de poedersuiker door het mengsel scheppen. Schep op een inge vette bakplaat kleine hoopjes van het schuim. Bak die schuimpjes in 2 uur in de voor verwarmde oven op de laagste stand. Na het bakken schuim pjes laten afkoelen op een taartrooster. Voor DELTA Milieu B.V. in Vlissingen-Oost, wat zorg draagt voor alle activiteiten rond de inzameling en verwer king van afval, zijn we op zoek naar een industrieel reiniger. Je gaat aan de slag bij chemische bedrijven op het industriegebied Vlissingen-Oost in de omgeving van Terneuzen. Je houdt je voornamelijk bezig met het zuigen van ovenputten, kranen, superstructuren, transportbanden, het sorteren van afval en schepwerk. Je hebt een VCA-certificaat, HDS is een pre. Je bent in het bezit van eigen vervoer en hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal. Interesse? Eric Siereveld, Kolvenierstraat 2, Vlissingen, tel. (0118) 41 26 20. Voor een energie leverancier in Middelburg zijn wij op zoek naar medewerkers serviceteam. Je analyseert o.a. de achterliggende problematiek van vragen van klanten. Je hebt een HBO-diploma (BA, BE of CE) en bent financieel en administratief onderlegd. Je hebt goede analytische vaardigheden, een probleemoplossende instelling, affiniteit met het werken in complexe ICT systemen en communicatieve vaardigheden. Je bent minimaal 32 uur per week inzetbaar voor een periode van een half jaar. Iets voor jou? Maaike Pieters, Kolvenierstraat 2, Vlissingen, tel. (0118) 41 26 20. www.vedior.nl The Better Match

de Faam | 2004 | | pagina 24