Provincie Zeeland Fiets/voetveer in bedrijf Hoofdlijnen voor het eerste Zeeuwse omgevingsplan Landschaps verordening Informatierubriek van de Provincie Zeeland, nr. 49/2004 Afdeling Communicatie, Nieuwe Burg 42, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon (0118) 63 14 00 infocentrum@zeeland.nl Op 8 oktober 2004 hebben Provinciale Staten de hoofdlijnen vastgelegd voor het nieuwe omgevingsplan Zeeland. Provinciale Staten Vergadering van Provinciale Staten Wx*d Benoeming leden Reken kamer Provincie Zeeland i m Officiële Mededelingen mmmÊÊmmmïim Verkeer en Vervoer Verkeersmaatregelen ten gevolge van de openstelling van de nieuwe weg Vlissingen-Koudekerke en de rondweg Koude- kerke (N288) Diversen Ontheffing Flora- en faunawet Milieu Ontwerp-besluit gedeeltelijk intrekken vergunningen 'Haven 9890' V E E PE Woensdag 1 december 2004 De Faam Pagina 11 Abdij Nieuws De Fast Ferry Vlissingen-Breskens is vier maanden in gebruik. Voor de overdracht aan de beheersor ganisatie van de provinciale directie Infrastructuur en Vervoer is zowel de bedrijfsvoering als de voorbereiding van het project geëvalueerd. Uit de evaluatie blijkt dat de SWATH's Prins Willem-Alexander en Prinses Maxima voldoen aan de eisen die de provincie bij de bouw heeft gesteld. Natuurlijk hebben zich in deze beginperiode diverse storingen en mankementen voorgedaan. Voor een groot deel zijn deze toe te schrijven aan aanloopproble men of kinderziektes, die vooral vervelend waren vanwege de overlast voor de passagiers. De aanlandingsvoorzieningen, die uit bruggen, pontons en bijbeho rende installaties bestaan, bleken tekortkomingen te hebben. De constructie was niet bestand tegen extreme weersomstandig heden en de ponton in Breskens was zo beweeglijk dat in- en ont schepen niet meer verantwoord was, zelfs als windkracht negen nog lang niet bereikt was. Aan de oplossing van deze pro blemen wordt momenteel gewerkt. Hoewel de dienstverlening goed georganiseerd is, wordt ernaar gestreefd het aantal vertragingen onder de vijf procent te krijgen. De wijzigingen in de voortstuwing van de schepen moeten dit getal positief beïnvloeden. Ook wordt gekeken naar een reserveringssysteem voor vaste klanten, omdat afgelopen zomer is gebleken dat onvoldoende capaciteit beschikbaar is op be paalde uren tijdens het toeristen seizoen. Een gegarandeerde plek kan de oplossing zijn. Informatieblad Van de rapportage die Gedeputeerde Staten heeft uitge bracht aan Provinciale Staten is een samenvatting gemaakt in de vorm van een informatieblad. Behalve de hierboven genoemde zaken wordt een overzicht ge geven van de aanloop naar het fiets/voetveer, de bouw van de schepen en hoe alles in de prak tijk heeft uitgepakt. Er wordt een opsomming gegeven van de kos ten en hoe de exploitatie door BBA tot stand is gekomen. Het blad is te bestellen bij het informatiecentrum van de provin cie, Nieuwe Burg 42, Postbus 6001, 4300 LA Middelburg, tele foon 0118-631400, e-mailadres infocentrum@zeeland.nl. Al vanaf 1 mei 1997 zijn er in Zeeland nieuwe regels van kracht ter bescherming van het land schap. Toen is ook meteen inten sief handhavend opgetreden om een eind te maken aan de wild groei van reclameborden in het buitengebied. Bij een evaluatie bleek dat er onvolkomenheden in de verordening zaten. De rege ling is in april 2000 aangepast en in 2001 is de Landschaps verordening opnieuw ingevoerd. Op 1 januari 2005 wordt de Landschapsverordening Zeeland 2001 gewijzigd voor wat betreft de borden voor verkoop van agrarische streekproducten. Aangezien aantasting van het landschap bijna alleen buiten de bebouwde kom plaatsvindt, vallen borden die binnen de bebouwde kom geplaatst zijn buiten de regeling, net als borden op be drijventerreinen buiten de be bouwde kom. Wel moet rekening gehouden worden met eventuele regelgeving van de betreffende gemeenten. Onder omstandigheden kan de aantasting aanvaardbaar zijn. In de regeling zijn nu categorieën borden, vlaggen en spandoeken opgenomen die met onder het verbod vallen. Er zijn wel voorwaarden verbon den aan deze vrijstellingen, zoals locatie, aantal en maatvoering. Brochure De aangepaste tekst van de ver ordening met een toelichting per artikel is verschenen in nummer 19 van de milieureeks onder de titel "Landschapsverordening Zeeland 2001". De gratis brochure kan aange vraagd worden bij het informatie centrum van de provincie. In het nieuwe Zeeuwse omge vingsplan worden het huidige Streekplan, het milieubeleidsplan en het waterhuishoudingsplan opgenomen. Door het vaststellen van de hoofdlijnen zijn de kaders bekend waarbinnen de ontwikke ling van de Zeeuwse omgeving de komende tijd vorm moet krij gen. Het tweesporenbeleid staat daar bij voorop. Dat wil zeggen een evenwichtige verdeling tussen groei van de economie enerzijds en bescherming en behoud van de groenblauwe oase anderzijds. De provincie stelt het plan met alleen op, maar doet dat in nauw overleg met partners als ge meenten, waterschappen en belangenorganisaties. Zij zullen immers ook verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van het nieuwe beleid. Overleg zorgt niet alleen voor het creëren van het beno digde draagvlak, maar kan ook maatwerk op regionaal niveau opleveren. Met de gemeenten zullen regionale agenda's worden opgesteld, met de waterschap pen zullen afspraken worden gemaakt over de uitvoering van beleid en met diverse belangen organisaties zal tijdens themabij eenkomsten van gedachten wor den gewisseld. Kaderstelling In de kaderstelling van het plan worden diverse onderwerpen aan gegeven. Voor bedrijventerreinen bijvoorbeeld zal samen met gemeenten een nieuwe strategie ontwikkeld worden. Hierbij zal onderscheid gemaakt worden tussen lokale en regionale bedrij venterreinen. Voor de landbouw zijn de toe komstperspectieven onzeker. Wel zal de komende jaren een belang rijke rol zijn weggelegd voor land schapsbeheer. Aan de hand van kansenkaarten kunnen onderne mers snel zien waar welke ont wikkelingen plaats kunnen vinden en welke bijdrage de provincie daarin kan leveren. De recreatiesector zal zich voor al op vernieuwing moeten rich ten, ook als dat gepaard gaat met extra ruimtebeslag. Bij wonen wordt uitgegaan van een gematigde groei van het aan tal inwoners. Gezien de bevol kingsprognoses zullen hiervoor inwoners van buiten de provincie aangetrokken moeten worden. Dat maakt een hogere woning bouwproductie noodzakelijk. Bij milieu wordt prioriteit gegeven aan thema's die direct gevolgen hebben voor de gezondheid en veiligheid. Inspraak Rond oktober 2005 verschijnt het ontwerp van het Omgevingsplan Zeeland, waarna de formele inspraakprocedure zal starten. Eerst zal er, nog voor de zomer, een eerste concept van het plan beschikbaar zijn. Op basis van dit conceptplan kunnen, samen met de regionale partners, de puntjes op de i gezet worden en kan terugkoppeling plaatsvinden naar de belangenorganisaties en Provinciale Staten. Verdere informatie is te vinden in "Zeeuws Palet", de informatie krant over het Omgevingsplan en in "Hoofdlijnen voor het eerste Zeeuwse omgevingsplan". Beide kunnen besteld worden bij het informatiecentrum van de provin cie Zeeland. Zeeland Mama De vergaderingen van Provinciale Staten zijn openbaar. Belangstel lenden zijn van harte welkom op de publieke tribune de debatten bij te wonen. Datum: vr 10 december Aanvang: 09.30 uur Locatie: Statenzaal, Abdij 10, Middelburg Voorz.: drs. W.T. van Gelder Griffier: drs. B.L Allewijn Statengriffier@zeeland.nl Agenda: - Cultuurnota 2005-2008 - Streekplanherziening Rondom het. Veerse Meer - Kwaliteitsbeleid beheer infra structuur - Kredietaanvraag Stichting Ago gisch Zorgcentrum Zeeland - Beleidskader jeugdzorg 2005/ 2008 - Sociale agenda 2005/2008 - Algemene vergadering van aan deelhouders Delta n.v. inzake besluitvorming Sloecentrale Mogelijke splitsing energie bedrijven -7e t/m 1 Oe wijziging begroting provincie 2004 - Ie wijziging begroting 2005 - Herzien reglement Commissie van Onderzoek i.v.m. instelling Rekenkamer Zeeland - Controleprotocol regelgeving t.b.v. accountantscontrole 2004 - Mandaat Zeeuwse delegatie Algemene Vergadering IPO - Initiatiefvoorstel inzake Bomeneffectanalyse - Initiatiefvoorstel inzake Zeeuws Initiatief Educatief Netwerk 1 f i Door invoering van het dualisme, is iedere provincie verplicht op 1 januari 2005 een rekenkamer te hebben. Deze rekenkamer doet onderzoek naar de effectivi teit en efficiency van het gevoer de beleid door het provinciale bestuur en brengt daarover ver slag uit. In Zeeland wordt hier inhoud aan gegeven door als enige provincie in Nederland een eigen onafhan kelijke Rekenkamer van drie leden in te stellen, bijgestaan door een ambtelijk secretaris. De leden worden voor een periode van zes jaar benoemd. In de statenvergadering van 10 december a.s. wordt voorgesteld om de heer mr. J.J.I. Verburg, jurist, te benoemen tot voorzitter en de heren drs. L.L. Geleijnse, econoom, en dr. P. Castenmiller, politicoloog, tot leden van de Rekenkamer Zeeland. Meer informatie over actuele zaken en bijeenkomsten van Provin ciale Staten of statencommissies kunt u bekijken op de website: www.zeeland.nl onder provinciale staten. HHHÜ m Gedeputeerde Staten van Zee land hebben in verband met de aanleg van de nieuwe weg Vlis singen-Koudekerke en de rond weg Koudekerke, de volgende verkeersmaatregelen vastge steld. Op de bestaande provinciale weg Koudekerke-Vlissingen (N660) a) opheffen aanduiding voor- rangsweg: door verwijdering van de verkeersborden BI wordt de status van voorrangsweg tussen km. 0.460 en km. 1.320 opgehe ven; b) aanduiding voorrangskrui sing: door plaatsing van de bor den B4 en B5 en op de zijwegen van de kruisingen met: de Koksweg, de Ter Poorteweg, de Galgeweg en de Jacoba van Beierenweg het bord B6, zoda nig plaatsen dat het verkeer op de Koksweg, de Ter Poorterweg, de Galgeweg en de Jacob van Beieren voorrang moet verlenen aan het verkeer op de N660; Op de bestaande provinciale weg Middelburg- Westkapelle (N288) a) opheffen aanduiding voor rangsweg: door verwijdering van de borden BI wordt de status van voorrangsweg tussen km. 3.200 tot km. 3.338 en van km. 4.063 tot km. 4.900 opgeheven; b) opheffen linksafverbod: door verwijdering van het bord D4 (met onderbord) vanuit de richting Middelburg, ter plaatse van de aansluiting met de Ter Poorteweg, wordt het verbod linksaf te slaan opgeheven; c) instellen maximumsnelheid van 60km/h: door plaatsing van (zone)borden Al (met opschrift "60"), een maximumsnelheid van 60km,/h vast te stellen voor het gedeelte tussen km. 3.200 en km. 3.338 en vanaf km. 4.063 tot km. 4.900; d) aanduiding voorrangskrui sing: door plaatsing van de bor den B4 en B5 en op de zijwegen van de kruisingen met: de Ter Poorteweg en de Strandweg het bord B6 zodanig, dat het ver keer op de Ter Poorterweg en de Strandweg voorrang moet verle nen aan het verkeer op de N288; e) invoeren maatregel "brom fiets op de rijbaan": door ver vanging van de borden G12a door Gil wordt het fiets-/brom- fietspad aangeduid als fietspad, zodat bromfietsen gebruik dienen te maken van de hoofdrijbaan tussen km. 4.063 en km. 4.900. f) instellen maximumsnelheid van 50km/h: door plaatsing van bord Al wordt een maximum snelheid van 50km/h vastgesteld voor het verkeer op de hoofd rijbaan in de richting van Koude kerke tussen km. 2.600 en km. 2.800. Het betreffende verkeersbesluit ligt vanaf 10 december 2004 tot en met 28 januari 2005 ter inzage bij de Directie Infrastructuur en Vervoer te Middelburg, Abdij 6, kamer B 3.06 en bij de gemeente Vlissingen, Stadhuisplein 2, in de publiekshal van het stadshuis op werkdagen van 9-16 uur en des gevraagd buiten kantooruren, (in verband met de feestdagen zijn de kantoren tussen 27 december en 31 december 2004 gesloten) Voor het inzien buiten kantooru ren, een mondelinge toelichting of kopieen van ter inzage geleg de stukken, kunt u zich wenden tot de heer J.Luitwieler, tel. 0118-631028. Belanghebbenden kunnen tot en met 28 januari 2005 tegen dit verkeersbesluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 524, 4330 AM Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens bij de Voorzieningenrechter te Middelburg, om een voorlopige voorziening vragen. Door Gedeputeerde Staten van Zeeland is in het kader van artikel 68 van de Flora- en faunawet de volgende ontheffing verleend. Ter voorkoming van belangrijke schade aan gewassen, vee, bos sen bedrijfsmatige visserij en wateren is ontheffing verleend aan de Faunabeheereenheid Zeeland (FBE) te Goes voor het doden van grauwe gans en kol- gans en daarbij gebruik te maken van het hagelgeweer. De ont heffing wordt verleend voor de periode van heden tot 1 april 2005 van een half uur voor zons opkomst tot 12.00 uur. De ont heffing heeft betrekking op scha- degevoelige percelen met kwets bare akkerbouwgewassen, volle- grondsgroenteteelt en grasland ingezaaid na 1 augustus 2004 gelegen binnen het werkgebied van de FBE, met uitzondering van de Bescherminszones, zoals op de bij het besluit behorende kaar ten aangegeven, de gebieden die krachtens de Natuurbescher mingswet zijn aangewezen als Staats- en Beschermd natuur monument, Vogelrichtlijngebieden en Ramsargebieden, gelegen in de provincie Zeeland. De ontheffing is verleend op basis van een deel-faunabeheer- plan voor (overwinterende) grau we gans en kolgans. Met het ver lenen van de ontheffing hebben Gedeputeerde Staten tevens goedkeuring verleend aan dit deelplan voor de periode waar voor ontheffing wordt verleend (tot 1 april 2005). Bezwaar De ontheffing en het deel-fauna- beheerplan liggen van 3 decem ber 2004 tot en met 13 januari 2005 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en des gevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantoor uren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage ge legde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Wijgman (tel. 0118-631984) of de heer R. Steijn (tel. 0118-631196). Belanghebbenden kunnen tot en met 13 januari 2005 schriftelijk bezwaar tegen de ontheffing indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 165, 4330 LA te Middelburg. Tevens bestaat op grond van arti kel 8.81, lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht de mogelijk heid om, indien -gelet op de betrokken belangen- onverwijlde spoed dit vereist, gelijktijdig met of na het indienen van een be zwaar een voorlopige voorzie ning te vragen bij de president van de rechtbank te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Gedeputeerde Staten van Zee land willen de vergunning Wet milieubeheer van ThermPhos International B.V., Industrial Park Vlissingen B.V., Petroplus Tank- storage Vlissingen B.V., Seaway Chemical Processing B.V., Deltius B.V. en Investa Polyester B.V. gedeeltelijk intrekken. Genoemde bedrijven binnen de gezamenlijke inrichting 'Haven 9890' hebben om de intrekking van dit deel van de gezamenlijke inrichting verzocht. Het bij het verzoek aangegeven gedeelte komt daarbij buiten de gezamen lijke inrichting te vallen. Het ontwerp-besluit en overige stukken kunnen op verzoek (tele foon 0118-631071) worden ingezien bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg. Een ieder kan tot en met 15 december 2004 schriftelijk bedenkingen tegen het ontwerp besluit indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, directie ruim te, milieu en water, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Hierbij kan worden verzocht persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Alleen zij die bedenkingen hebben ingediend tegen het ontwerp besluit, de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ont werp-besluit en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit kunnen later beroep instellen. Voor het inzien buiten kan tooruren, mondelinge toelich ting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wen den tot E.l. de Smidt (tel. 0118- 631071). GEMEENTE Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl www.Veere.nl WET MILIEUBEHEER OPRICHTINGSVERGUNNING MIDDELBURGSESTRAAT 53 IN KOUDEKERKE (rectificatie) Wij maken bekend dat van 26 no vember voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de oprichtingsvergunning die wij hebben verleend aan Tinq B.V., voor de inrichting Middelburgse straat 53 in Koudekerke (onbeman de verkoop van motorbrandstoffen). Buitenom de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na tele fonische afspraak (cluster Grondge bied, tel. 0118 - 555447).De ver gunning is on ten opzichte van het ontwerp. T/m 7 januari 2005 kan beroep in gesteld worden bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpver- Je adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerpver- gunning; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het verle nen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aan gebracht; - belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen de ontwerpvergun- ning. Als u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzitter'van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De vergun ning wordt na afloop van de be roepstermijn van kracht, dus op 8 januari 2005, tenzij voor deze da tum beroep is ingesteld en een ver zoek om een voorlopige voorzie ning is gedaan. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlo pige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State (Post bus 20019, 2500 EA 's - Graven- hage). OPRICHTINGSVERGUNNING ZUIDSTRAAT 59 IN WESTKA- PELLE Wij maken bekend dat van 3 de cember 2004 voor iedereen ter in zage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de oprichtingsvergun ning die wij hebben verleend aan V.O.F. Melis, voor de inrichting Zuidstraat 59 in Westkapelle (op slag- en ompakken van vuurwerk, verkoop van vuurwerk, verkoop van huishoudelijke artikelen, cadeauar tikelen, -drogisterijartikelen, -hen gelsport en -speelgoed). Buitenom ae openingstijden Kunnen de stuk ken ingezien worden na telefoni sche afspraak (cluster Grondge bied, tel. 0118 - 555447). De vergunning is ongewijzigd ten opzichte van het ontwerp. T/m 14 januari 2005 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raaa van State door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpver- le adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerpver- gunning; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het verle nen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aan gebracht; - belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen de onfwerpvergun- ning. Indien u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De vergun ning wordt na afloop van de be roepstermijn van kracht, dus op 15 januari 2005, tenzij voor deze da tum beroep is ingesteld en een ver zoek om een voorlopige voorzie ning is gedaan. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlo pige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State (Post bus 20019, 2500 EA 's - Graven- hage). VASTSTELLING BODEMKWALITEITSKAAR- TEN, AANTAL BODEMITEMS EN BODEMBEHEERPLAN Wij maken bekend dat wij op 2 no vember 2004 hebben vastgesteld: bodembeheerplan; bodemkwaliteitskaart zomerhui- zenterreinen en Neeltje Jans; bodemkwaliteitskaart wegber men Waterschap Zeeuwse Eilan den. De stukken liggen voor iedereen ter inzage van 3 december t/m 17 de cember 2004. Kopieën van deze stukken zijn tegen betaling ver krijgbaar. TEGEMOETKOMING CHRO NISCH ZIEKEN EN GEHAN DICAPTEN Vanaf 1 januari 2004 worden veel ziektekosten niet meer vergoed. Via een speciale regeling kunt u als chronisch zieke oT gehandicap te nog dit jaar in aanmerking ko men voor een tegemoetkoming van 250,per persoon met een maximum van 400,per huis houden. Wie komt in aanmerking? Alle inwoners van de gemeente Veere die ingeschreven staan in het bevolkingsregister van de ge meente Veere, volledig arbeidson geschikt (WAO, Wajong of WAZ) zijn, langdurig thuiszorg hebben (via AWBZ), gebruik maken van hulpmiddelen voor wonen, werk, vervoer en of lopen (WVG, REA en gehandicaptenparkeerkaart) én een inkomen hebben van ten hoog ste 1 10% van het sociaal minimum. Verder mag u geen vermogen hebben dat hoger is dan het be drag dat genoemd wordt in de Wet, werk en bijstand. Om voor een tegemoetkoming in aanmer king te komen, moet vóór 1 1 de cember 2004 een aanvraag wor den ingediend bij de afdeling Pu- bliekszaken, balie zorg of een aanvraagformulier opgestuurd zijn naar de Cluster Zorg van de Gemeente Veere, Postbus 1000, 4357 ZG Domburg. Dit formulier is verkrijgbaar bij de balie zorg of kan op verzoek worden toege stuurd. Bij het aanvraagformulier moeten de gevraagde bewijsstuk ken gevoegd worden.Voor exacte informatie over bv. de hoogte van uw inkomen en/of toegestane vermogen en andere vragen, kunt u kiiken op de website www.vee re. nl of bellen met de cluster zorg 0118-555445. NIEUWE STRAATNAAM Rondom Koudekerke is een nieuwe Wl hel •eg aangelegd. Voor deze weg ebben wij op 16 november 2004 de naam "Rondweg Koudekerke" vastgesteld. Het besluit met bijbeho rende tekening ligt ter inzage op het gemeentehuis in Domburg, Traverse 1bij de Centrale Publieksbalie. Te gen betaling kan een afschrift van net besluit verkregen worden. OMWISSELEN DUOBAKKEN Als u uw duobak wilt omwisselen voor een ander formaat kan dat al leen aan het einde van het jaar. Dit moet schriftelijk aangevraagd wor den voor 10 december 2004. U kunt uw aanvraag natuurlijk ook mailen naar gemeente@veere.nl. De omwisseling zal plaatsvinden van 20 december t/m 24 december 2004. De tarieven van de duobak- ken zijn in 2005: 140 liter duobak 165,70 de middelmaat 180 liter duobak 187,10 en de grootste maat is 280 liter voor 240,35. Domburg, 1 december 2004 Burgemeester en wethou ders van Veere

de Faam | 2004 | | pagina 11