VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg GEMEENTE VLISSINGEN V E MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 1 december 2004 De Faam Pagina 10 INFORMATIE OVERHEID VERKEERSMAATREGEL SEISWEG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de parkeerschijfzone op en rond de singels wordt uitgebreid met het ge deelte van de Seisweg tussen de do dengang en het Seispad. De par keerschijfzone geldt van maandag tot en met zaterdag tussen 09.00 en 18.00 uur, en heeft een parkeer- schijfduur van maximaal 2 uur. Dit besluit ligt voor een ieder ter in zage bij de informatiewinkel van hef stadskantoor aan de Kanaal- weg 3 te Middelburg. Kopieën hier van zijn aldaar voor een ieder te gen betaling verkrijgbaar. Tegen dit besluit kunnen belangheb benden binnen zes weken na de dag volgende op die van de be kendmaking van dit besluit bij bur gemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het be zwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebb en ingediend, kunnen tevens de Voorzieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Het verzoek hiertoe moet ge richt worden aan de Voorzienin- genrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit recht bedraagt 136 voor natuurlijke personen en 273 voor andere dan natuurlijke perso nen. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te verbie den op een aan de Rusthofstraat 20, 4337 KM gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeen/ak is be stemd in te trekken. Tegen hef besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Alge mene wet bestuursrecht tof 19 janu ari 2005 2004 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voor noemde wet de Voorzieningen- rechter bij de rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrech- ter, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffierechten ge heven. Het volledige verkeersbesluit ligt in de informatiewinkel van hef stads kantoor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg ter inzage. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: - het bestemmingsplan 'Uitbreiding in Hoofdzaak 1959 m.b.t. groot in dustrieterrein' ten behoeve van het vestigen van een caravan- en bo- fenstalling in de bestaande loods op het perceel Uyferschootweg 5 te Middelburg; De (bouw)aanvraag ligt met ingang van vrijdag 3 december 2004 ge durende 4 weken (tot en met 31 de cember 2004) ter inzage bij de vak balie van de afdeling Vergunning verlening en Handhaving, Kanaal- Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent dit plan kenbaar maken bij het college van burgemeester van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. UITWERKING BESTEM MINGSPLAN MORTIERE De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het ontwerpbe sluit tot uitwerking van het bestemmingsplan "Mortie- re' ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ten behoeve van de aanleg van de 'Bluesroute Noordelijk deel' in de Mortiere vanaf vrijdag 3 december 2004 geduren de 2 weken ter inzage ligt bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverle ning en Handhaving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Het noordelijk deefvan de Bluesrou te betreft de ontsluitingsweg vanaf het woongebied Mortiere tot aan de recent aange legde rotonde in de Torenweg. Het uitwerkingsplan is een uitwer king van de bestemming 'Uit te wer ken gebied voor woondoeleinden' van het bestem mingsplan 'Mortiere' en omvat de bestemming Verkeersdoeleinden'. Gedurende bovengenoemde ter mijn kunnen belanghebbenden naar keuze schriftelijk of mondeling bedenkingen tegen het ontwerpbesluit indienen bij net college van burgemeester en wethouders, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 1 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmings plan 'Beschermd Stadsgezicht' ten behoeve van: - de bouw van een woning aan de Seislaan 2B te Middelburg. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 3 december 2004 ge< duren de vier weken (tot en met 30 de cember 2004) ter inzage bij de af deling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvra- gen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000 4330 LA Middelburg. WET MILIEUBEHEER Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van ae Wet milieube heer is ingediend door Brandweer Stadsgewest Vlissingen-Middelburg te Vlissingen voor het oprichten en in werking hebben van een inrich ting ten behoeve van een nevenpost van de Brandweer Stadsgewest Vlissingen-Middelburg. De inrich ting is gelegen aan de Veerseweg 104 te Middelburg, kadastraal be kend gemeente Middelburg, sectie N, nummer 1356. Inzage De aanvraag, de ontwerpbeschik king, die gericht is op de vergun ningverlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf donderdag 2 december tot en met woensdag 29 december 2004 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vak balie Vergunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient vooraf telefonisch bij de afdeling te worden aange vraagd (tel.0118-67 52 47). Desgevraagd wordt er door de af deling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van vrijdag 3 decem ber tot en met donderdag 30 de cember 2004 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbe schikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien behoefte bestaat aan een ge dachtewisseling over de ontwerpbe schikking kan daarom telefonisch worden verzocht. Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van de gene die bedenkingen heeft inge diend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend ge maakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking kunnen later beroep in stellen bij de afdeling bestuursrecht spraak van de Raacf van State, ten zij wordt aangetoond dat men re delijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks af wijkt van de ontwerpbeschikking. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om oouwvergunning zijn ingekomen voor: het plaatsen van twee ladderha- ken in het dakvlak op het perceel Rouaansekaai 13; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Noordmede 4; het plaatsen van gevellefters op het perceel Pereboomweie 2; het vergroten van de woonka mer/keuken op het perceel Ter Hoogestraat 5; het restaureren/herinrichten van een voormalige boerderij op het perceel Dorpsstraat 4 te Kleversker- het aanbrengen van reclame op het perceel Fagotweg 19. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3, tele foon (0118)67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te- een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve be slissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de da tum van verzending): het aanbrengen van gevelreclame op het pand op het perceel Bellink- straat 34 (19-11 het plaatsen van een berging op het perceel Brandenburglaan 1 (19- 11); het wijzigen van de huisstijl van de Shell-identificatie en aanpassing van de reclamezuil op het perceel Statenlaan 244 (19-11); het aanbrengen van twee dubbel zijdige lichtbakken op het pand op het perceel Langeviele 51 (19-11); het vervangen van de poort en het restaureren van de muur op het per ceel Hoogstraat 19 (22-11 het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Oude Vlissingseweg 61 (22-11); het slopen van een schuur op het perceel Noordweg 451 (22-11 het verbouwen van een winkel tot kantoor op het perceel Bodenplaats 1 (22-11); het gen aanvragen veranderen van de binnen ruimten op de begane grond op het perceel Stadsschuur 1 (22-11 het gedeeltelijk veranderen van het interieur met bijbehorende ge vels op het perceel Kousteensedijk 5 (22-11). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 3 december 2004 tof en met 16 december 2004 (2 weken) ligt bij de vakbalie van de afdeling Ver gunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inza ge voor: het plaatsen van twee ladderha- ken in hef zijdakvlak op het perceel Rouaansekaai 13; het gedeeltelijk veranderen van de gevelverankering op het perceel Londensekaai 13; het plaatsen van lichtreclame op het perceel Vlissingsestraat 6. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan 'Mortiere' ten behoeve van het aanbrengen van reclame/fietsenberging en drie vlaggenmasten op hef perceel Klari- netwea 28 te Middelburg; het bestemmingsplan 'Beschermd Stadsgezicht' ten behoeve van het plaatsen van ondergrondse afval containers op verschillende locaties (Park de Griffioen, Seissingel, Seis- lein, Bastion, Maisbaai, Touw- an en Loskade te Middelburg. De (bouw)aanvragen liggen met in gang van vrijdag 3 december 2004 gedurende 4 weken (tot en met 30 december 2004) ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent één of meer (bouw)aanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. WET GELUIDHINDER WINKELCENTRUM CLASINA- STRAAT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij voornemens zijn over te gaan tot in diening van een verzoeh om vast stelling van een hogere grens waarde op grond van de Wet Ge luidhinder voor het bouwen van een winkelcentrum met appartementen, een zorgwoning en drie vrijstaande woningen aan de Clasinastraat te Arnemuiden. Als gevolg van het verkeer gaat de geluidsbelasting aan de gevels van de panden de in de Wet Geluidhinder genoemde voorkeurswaarde te boven. Het ontwerp-verzoek en het daarbij behorende akoestisch onderzoek, ligt met ingang van vrijdag 3 de cember 2004 gedurende twee we ken (tot en met 16 december 2004) ter inzage bij de vakbalie Ruimte in stadskantoor aan de Kanaal- het 3. Gedurende deze termijn kan een ie der met betrekking tot dit onder werp schriftelijk zijn/haar zienswij zen kenbaar maken. Op maandag 13 december om 16.00 uur zbl in hef stadskantoor aan de Kanaalweg 3 een openbare hoorzitting worden gehouden, waarbij een ieder in de gelegen heid wordt gesteld mondeling zijn/haar zienswijze over het onf- werp-verzoek kenbaar te maken. Om organisatorische redenen wor den diegenen, die deze openbare zitting wensen bij te wonen, ver zocht zich daan/oor uiterlijk don derdag 9 december 2004 aan te melden, telefoon 011 8 - 675285. Kijk voor meer gemeente lijke informatie op pagina 5 in deze Faam, www. middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen f.b.v.: A. Lichte bouwvergunning 1 verbouwen van een woning Sint Maartenlaan 1 3 2. vervangen van twee garagedeu ren Van der Helstlaan 23 3. bouwen van 2 garage's Noord straat 82 4. uitbreiden van de binnenplaats Noordstraat 82 B. Reguliere bouwvergunning 1uiïbreiden van een loods Rit- themsestraaf 500 2. plaatsen van een stalen balcon en vluchttrap Badhuisstraat 71 3. bouwen van een serre Nieuwen- dijk 14 4. bouwen van een bedrijfspand Mercuriusweg 1 5. opbouwen van een garage Suze Groeneweglaan 22 C. Sloopvergunning 1gedeeltelijk slopen van plafonds en wanden Bellamypark 7 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning en monumentenvergun ning kunnen geen bezwaarschrif ten worden ingediend. Het is moge lijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, afwij ken van de ingediende aanvraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN ln de afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: 1plaatsen van een schuifpui in de opening van de garagedeur Luzac- straat 12 - 22-11-2004 2. bouwen van een bedrijfsruimte met kantoor Nieuwe Kruidmolen- weg3 - 22-11-2004 Tegen dit besluit kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de ver gunning, schriftelijk bezwaar wor den gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen: - in gebruik nemen van hef pand Schefaestraat 84/hoek Paul Kru- gerstraat als kantoorruimte. Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van hef Besluit op de Ruimtelijke Ordening, opent daartoe de moge lijkheid. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen liggen de bouw- en situatietekeningen ge durende vier weken, ingaande 2 december 2004 tot en met 29 de cember 2004, ter inzage in het ge meentelijk kantoor aan de Paul Kru- gerstraat 1 WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veertien dagen op een donderdag. De stuk ken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor de vergadering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behan delde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook te zien in het gemeentegebouw Paul Krugerstraat 1 De data van de volgende wel standsvergaderingen zijn 9 en 23 december 2004. BELEIDSREGEL BEOORDELEN AANVRAAG UITWEGVER GUNNING Burgemeester en wethouders van Vlissingen; gelet op artikel 4:81 e.v. Algemene wet bestuursrecht en arti- kef 2.1.5.3 Algemene plaatselijke verordening voor Vlissingen 1993, overwegende dat het om reden van orde en veiligheid, de bruikbaar heid van de weg en de bescherming van het uiterlijk aanzien van de ge meente van belang is dat een be leidsregel wordt vastgesteld omtrent het beoordelen van aanvragen tot het maken en veranderen van een uitweg; dat een uitwegvergunning kan wor den geweigerd in net belang van: - de bruikbaarheid van de weg; - hef veilig en doelmatig gebruik van de weg; - de bescherming van het uiterlijk aanzien van de omgeving; - de bescherming van groenvoorzie ningen in de gemeente Vlissingen besluiten: vast te stellen de navolgende "Be leidsregel beoordelen aanvraag uitwegvergunning". Preambule Deze beleidsregel wordt gehan teerd bij het toetsen van aanvragen om een uitwegvergunning. Voldoet een aanvraag niet aan deze be leidsregels dan wordt de gevraag de vergunning in beginsel gewei gerd. In hef algemeen is maatwerk nodig. Dat houdt in dat overeen komstig de beleidsregel wordt ge handeld, tenzij dat voor een of meer belanghebbenden gevolgen zou hebben die wegens bijzondere omstandigheden onevenredig zijn in verhouding tot de met deze be leidsregel te dienen doelen. Artikel 1Bruikbaarheid van de weg Een uitwegvergunning wordt in hef belang van de bruikbaarheid van de weg in ieder geval geweigerd indien door het maken of verande ren van de uitweg: 1het aantal openbare parkeer plaatsen wordt verminderd en vol gens de bestaande parkeernormen niet binnen een afstand van 50 me ter voldoende openbare parkeer plaatsen voorhanden blijven, dan wel dat nieuwe openbare parkeer plaatsen niet kunnen worden aan gelegd; 2. de structuur van een verkeersge bied wordt aangetast, zoals net verdwijnen van hef onderscheid tussen een verkeersluw en een ver- keersintensief gebied; 3. de bij het ontwerpen van de wijkstructuur gemaakte afbakening tussen voetgangers- en autogebied wordt aangetast: 4. de onroerende zaak reeds twee uitwegen heeft, dan wel dat één zij de reeds een uitweg heeft. Artikel 2: Veilig en doelmatig ge bruik van de weg Als het veilig en doelmatig gebruik van de weg in het geding komt wanneer een uitweg verandert of wordt aangelegd, wordt een uif- wegvergunning in ieder geval ge weigerd ir liggen: weigerd indien de uitweg komt te 1op of bij een kruising of splitsing van wegen; 2. binnen 10 meter van het snijpunt van rijbaankanten; 3. op de plaats van op de aanlig gende weg aangebrachte opstelst roken dan wel voorsorteervakken; 4. binnen een afstand van 50 meter van verkeerslichten; 5. op een plaats waar de aanlig gende rijbaan van de weg zodanig smal is dat de inrit wegens te be perkte manoeuvreerruimte met een personenauto niet direct kan wor den opgereden.- 6. kortbij een helling van de weg, waardoor onoverzichtelijke en/of onveilige situaties kunnen ontstaan; 7. op een plaats waarbij de be stuurder van een personenauto op enig punt van de uitweg niet of nauwelijks zicht heeft of kan heb ben op de weg, op trottoir, of op fiets- en/of voetpad; 8. op een plaats waar de ruimte voor het plaatsen van een perso nenauto op de grond van de aan vrager minder dan 5 meter zou be dragen; 9. op een plaats waar belemmerin gen ontstaan voor het in- en uitrij den met een personenauto van één of meer bestaande garages; 10. op een plaats waar de uitweg op een fiets- en/of voetgangerspad uitkomt en dat pad moet worden bereden om de openbare ruimte te bereiken, zoals een achter wonin gen liggend pad; 11op de plaats van een voor de openbare verlichting aanwezige lantaarnpaal en die lantaarnpaal wegens de verlichtingseisen en/of houfopstandstructuren niet te ver plaatsen is. Artikel 3: Bescherming van het ui terlijk aanzien van de omgeving Een uitwegvergunning wordt in het belang van de bescherming van het uiterlijk aanzien van de omgeving in ieder geval geweigerd indien door het maken of veranderen van de uitweg: 1niet voldaan wordt aan redelijke aan het uiterlijk aanzien van de omgeving te stellen eisen die zijn aangegeven in welstandsbeleid van de gemeente Vlissingen; 2. naar het oordeel van burge meester en wethouders sterk af breuk wordt gedaan aan de ruimte lijke belevingswaarde van het des betreffende gebied; 3. een moeras- en/of waterpartij met een breedte van meer dan 3 meter moet worden doorsneden; 4. de inrit bij een woonhuis breder is dan 6 meter. Artikel 4: Bescherming van groen voorzieningen Een uitwegvergunning wordt in hef belang van ae besch erming van groenvoorzieningen in de gemeen te in ieder geval geweigerd indien: 1deze niet overeenstemt met de uitgangspunten die opgesteld zijn inzake verkoop openbaar groen; 2. op de locatie van de aanvraag om een uitwegvergunning een houtopstand staat waarvoor geen kapvergunning wordt verleend. Artikel 5: Uitwegvergunning ten be hoeve van bedrijven, inclusief be drijfswoningen Onverminderd het bepaalde in de artikelen 1 tot en met 4 wordt een vergunning voor het maken of ver anderen van een uitweg ten behoe ve van een bedrijf, eventueel met een bedrijfswoning, in ieder geval geweigerd indien: 1voor een perceel met een opper vlakte van 7.500 m' of minder, meer dan twee uitwegen aanwezig zouden zijn; 2. voor een perceel met een opper vlakte van 7.500 m? tot 25.000 m?, meer dan drie uitwegen aanwezig zouden zijn; 3. een tenminste 5 meter brede groenstrook, gerekend vanaf de verharding van de rijbaan tot aan de perceelgrens, geheel of gedeel telijk zou moeten worden verwij derd; 4. de inrit breder is dan 15 meter. VESTIGING SCHOONHEIDS SALON DONGESTRAAT 54 Op grond van artikel 3 van de 'Re geling huisverbonden beroepen en bedrijven', waarvoor het bestem mingsplan Schoonenburg van toe passing is verklaard, en Afd. 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht maken wij het volgende bekend. Mevr. S.M. Vader-Wattel heeft ver zocht in haar woning Dongestraat 54 een schoonheidssalon, ter grootte van 8 m2, te mogen vesti gen. De beoogde vestiging voldoet aan de regeling en ae waarden, gesteld i. genoemde regeling. Wij zijn dan ook voornemens de gevraagde vrijstelling te verlenen. Daartoe leggen wij de op deze vestiging betrekking hebbende stukken gedurende een periode van vier weken ter inzage van 2 decem ber 2004 t/m 29 december 2004. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze indienen bij ons college. VESTIGING NAAILESATELIER VAN DER HELSTLAAN 23 Op grond van artikel 3 van de 'Re en de voor in artikel 3 van geling huisverbonden beroepen en bedrijven', waan/oor het bestem mingsplan Bloemenlaan van toe passing is verklaard, en Afd. 3.4. van de Algemene wet bestuursrecht maken wij het volgende bekend. Dhr. W.P, Toetenel heeft verzocht in het bestaande bijgebouw bij zijn toekomstige woning Van der Helst laan 23 een naailesatelier, ter grootte van ca 30 m2, te mogen vestigen. De beoogde vestiging vol doet aan de regeling en ae voor waarden. gesteld in artikel 3 van genoemde regeling. Wij zijn dan ook voornemens de gevraagde vrijstelling te verlenen. Daartoe leggen wij de op deze vestiging betrekking hebbende stukken gedurende een periode van vier weken ter inzage van 2 decem ber 2004 t/m 29 december 2004. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze indienen bij ons college. TELEFOONLIJST INSPEC TEURS BOUWTOEZICHT GE MEENTE VLISSINGEN Joost van Rooijen - 417335 privé - 06 238 630 09 Mare Overbeeke - 470841 privé - 06 238 642 52 Karin Rewijk - 576079 privé - 06 122 802 07 Mohamed al Saadi - 640414 privé - 06 511 527 36 Hans Spruijt - 06 161 664 98 Vlissingen, 1 december 2004 Burgemeester en wethou ders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten 1de!' elders in dit blad. GEMEENTE Postbus 10ÜÜ „.Jlv Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gcmeente@Veere.nl www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Dom burg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag da gelijks van 09.00 tof 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebben den bezwaar maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw be zwaren richten aan het bestuursor gaan dat de beslissing heeft geno men: het college van B W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast hef indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzie- ningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middel burg ook verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. GOEDKEURING 8E WIJZI GING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED Gedurende 6 weken, van 2 de cember 2004 t/m 12 januari 2005, ligt ter inzage het besluit van Gedeputeerde Staten van Zee land d.d. 9 november 2004, tof het goedkeuren van het besluit van het college d.d. 21 september 2004, tot vaststelling van de 8e wijziging van het bestemmings plan "Buitengebied". Deze wijzi ging heeft betrekking op de aanleg van nieuwe percelen bos rondom buitenplaats Schoonoord gelegen ten westen van Oostkapelle/tussen de Randduinweg en de Oude Domburgsev/eg te Oostkapelle. Gedurende de genoemde termijn kan door belanghebbenden be roep ingesteld worden en kan eventueel een verzoek om voorlo pige voorziening worden inge diend bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019, 2500 EA te den Haag. Dit besluit van Gedeputeerde Sta ten treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. Als binnen deze termijn bij de Voorzit ter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorzie ning wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Koudekerke - het plaatsen van een schutting met overkapping Breeweg 3 (art. 15 Wet RO) Oostkapelle - het vergroten van een zomerwo ning Brouwerijstraat 7 (art. 15 Wet RO) Zoutelande - het geheel vernieuwen van een woning en garage Bosweg 59 (art. 15 Wet RO) Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van ge noemd artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee ligt de bouwteke ning van 2 december t/m 29 de cember 2004 tijdens de ope ningstijden ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Gedurende de genoemde periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te die nen. AANVRAAG MONUMEN TENVERGUNNING Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning op grond van de Monumentenwet 1 988 voor: Domburg - het veranderen van een kantoor in restaurant Markt 1 De aanvraag ligt van 2 t/m 15 de cember 2004 voor iedereen tij dens de openingstijden ter inzage. Tijdens deze periode kunt u schrif telijke zienswijzen over de plannen inaie Jienen bij hef college. BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het plaatsen van schuifpoort Pre- laatweg 60: Domburg - het veranderen van kantoor in restaurant Markt 1 Koudekerke - het vergroten van een woning De Walestraat 14; - het plaatsen van een tijdelijke fietsbrug Middelburgsestraat; - het slopen van diverse opstallen van hotel Zeeduin Dishoek 22; datum van verzending. Oostkapelle - het slopen van asbesthoudende vloerbedekking Halve Maanstraat - het vergroten van een zomerwo ning Brouwerijstraat 7; Vrouwenpolder - het plaatsen van een dakkapel Augustinushof 7; Wesïkapelle - het plaatsen van een kap op ga rage Jan Campertstraat 9; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 1 2 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG) VERGUNNINGEN/MONU MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend: (tussen haakjes staat de Aagtekerke - het plaatsen van een stal Prelaat- weg 67;( 19-11 Domburg - het oprichten van opslagruimte Weststraat 1 8,(19-11 - het oprichten van een woning Brouwersbuurt 2;( 19-11) Meliskerke - het vergroten van een woning Beukelmanstraat 1 1,(19-1 1 Veere - het vergroten van een woning Sandenburghlaan 65;( 19-1 1 Zoutelande - het vergroten van een zomerhuis De Zandput 6,(1 9-11 Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar te maken te gen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voorzieningen)Ü kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg.

de Faam | 2004 | | pagina 10