VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg GEMEENTE VLISSINGEN MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 24 november 2004 De Faam 22 INFORMATIE OVERHEID AANVRAGEN KAPVERGUN- NING De gemeente heeft de volgende kapvergunning-aanvragen ontvan- gen: - J. Costenobelstraat 9, één kastan- ie; - Baljuwlaan 13, één esdoorn en één prunus; - Europalaan 15, één treurwilg. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling qverleninq en Handha- nng e vina, Postbus óOOO, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie van die afdeling, Kanaal- weg 3, telefoonnummer 67 50 00. VERORDENINGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg op 8 november 2004 heeft besloten De navolgende verordeningen vast te stellen - de wijzigingsverordening Reini- sheffingen 1998 3e wiizi rechten 19' erordening Riool- - de wijzigingsverordening Onroe- rende-zaakbelaslingen 1998 - de wijzigingsverordening Hon denbelasting 1998 - de wijzigingsverordening Foren senbelasting 1998 - de wijzigingsverordening Leges 1998 - de wijzigingsverordening Precari- obelasting 1998 - de wijzigingsverordening Lijkbe- zoraingsrechten 1998 - de wijzigingsverordening Par keerbelasting 2002 met kostenbe- sluit - de wijzigingsverordening Markt- gelden 1998 - de wijzigingsverordening Land- toeristenbelasting 1998 - de wijzigingsverordening Water toeristenbelasting 1998 Het raadsbesluit en deze verorde ningen liggen ter inzage in het stadskantoor en zijn tegen betaling van legeskosten verkrijgbaar bij de afdeling planning en control/belas- tingen. MANDATERING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij bij besluit van 1 november 2004 hebben besloten de beslissingen op verzoeken om inzage van niet- openbare dossiers van de gemeen te Middelburg over de periode 1940-1991 die overgedragen zijn bij het Zeeuws Archief te mandate ren aan de directeur van het Zeeuws Archief en diens plaatsver vanger. Het Besluit ligt voor iedereen ter in zage bij de informatiewinkel in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Daar kan men desge wenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp be schikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van ae Wet milieube heer is ingediend door de Gemeen te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een in richting ten behoeve van een bag- gerdepot. De inrichting is gelegen aan de Abeelseweg (ongenum merd) te Middelburg, sectie S, num mer 2301 Inzage De aanvraag, de ontwerpbeschik king, die gericht is op de vergun ningverlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf donderdag 25 november tot en met woensdag 22 december 2004 elke werkdag tijdens kantoo ruren en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Vergunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donder dagavond dient vooraf telefonisch bij de afdeling te worden aange vraagd (tel. 0118 - 67 52 47). Desgevraagd wordt er door de af deling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoem de stukken. Bedenkingen In de periode van vrijdag 26 no vember tot en met donderdag 23 december 2004 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen ae ont werpbeschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden in gediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ontwerpbeschikking kan daarom telefonisch worden verzocht. Tij dens deze bijeenkomst, waarbij d< aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van de gene die bedenkingen heeft inge diend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend ge maakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking kunnen later beroep in stellen bij de afdeling bestuursrecht spraak van de Raaa van State, ten zij wordt aangetoond dat men re delijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van de ontwerpbeschikking. VERKEERSMAATREGEL DOKBRUG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken de volgende verkeersmaatregelen bekend. 1De Dokbrug wordt gesloten ver klaard voor voertuigen en samen stellen van voertuigen, waarvan de totaalmassa niet noger is dan 30 ton. Hiertoe wordt bord C21 (30 t) geplaatst aan beide zijden van de brug, met een vooraanduiding op de Korendijk direct ten noordoosten van de aansluiting met de Nieuw- epoortstraat, en op de Maisbaai di rect ten noorden van de noord westelijke aansluiting met de Touw- baan. 2. Op de Dokbrug wordt een pas- seerregeling ingesteld waarbij het verkeer vanuit de richting Kinder- dijk/Spijkerbrug het verkeer vanuit de Maisbaai voor moet laten gaan. Hiertoe word aan de noordzijde van de brug bord F5 geplaatst en aan de zuidzijde bord F6. e Dit besluit ligt voor een ieder ter in zage bij de informatiewinkel van het stadskantoor aan de Kanaal weg 3 te Middelburg. Kopieën hiervan zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. Tegen dit besluit kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de dag volgende op die van de be kendmaking van dit besluit bij bur gemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten min ste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed, ge let op de betrokken belangen, aat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzienin genrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geneven. Dit recht bedraagt 136,voor natuurlijke perso nen en 273,voor andere dan natuurlijke personen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het gedeeltelijk veranderen van een hangar op het perceel Caland- weg 2B te Arnemuiden; het vergroten van de schuur op het perceel Vlasakker 8 te Arne muiden; het aanbrengen van (lichtrecla me op het perceel Vlissingsestraat 6; het gedeeltelijk veranderen van de entree van de winkel op het per ceel Lange Delft 84; het veranderen van een raamko zijn op het perceel Prins Maurits- straat 29, het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Oude Vlissingseweg 61; het vernieuwen van de pui op het perceel Lange Delft 31A: het veranderen van de reclame op het perceel Lange Delft 31A; het vergroten van het souterrain op het perceel Herenstraat 10; het gedeeltelijk veranderen van de gevelverankering op het perceel Londensekaai 13; het aanbrengen van reclame op het perceel Hertzweg 36. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve be slissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de da tum van verzending): het aanbrengen van een opschrift op de kopgevel van het perceel Poelendaelesingel 18(10-11); het vernieuwen van een kozijn op het perceel Vlasmarkt 21 (10-11); het uitbreiden/verbouwen van ae garage en de keuken op het per ceel Nieuwe Vlissingeseweg 582 (10-11); het aanbrengen van reclame op het perceel Beenhouwerssingel 5 (12-11); het in gebruik nemen van het pand als kinderdagverblijf op het perceel Beneluxlaan 16(12-11); het plaatsen van hellingbanen t.p.v. de sterflats 12 en 3 op het perceel Mazzinilaan 1 t/m 63, President Wilsonlaan 2 t/m 64 en President Wilsonlaan 66 t/m 1 28 (12-11); het vernieuwen/uitbreiden van de bestaande serre op het perceel Bleek 28 (12-11); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Nadorstweg 8B (12- het restaureren van net souterrain op het perceel Londensekaai 21 (16-11). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is aat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. WET GELUIDHINDER WIN KELCENTRUM VEERSEPOORT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij voornemens zijn over te gaan tot in diening van een verzoek om vast stelling van een tijdelijke hogere grenswaarde op grond van de Wet Geluidhinder voor het bouwen van een winkelcentrum en woningen op de hoek Veerseweg/Nassaulaan. Als gevolg van het verkeer gaat de geluidbelasting aan de gevels van ae panden de in de Wet Geluidhin der genoemde voorkeurswaarde te boven. Het ontwerp-verzoek en het daarbij behorende akoestisch onderzoek, ligt met ingang van vrijdag 26 no vember 2004 gedurende twee we ken (tot en met 9 december 2004) ter inzage bij de dienst Ruimte, Ka naalweg 3. Gedurende deze termijn kan een ieder met betrekking tot dit onderwerp schriftelijk zijn/haar zienswijze kenbaar maken. Op maandag 6 december om 16.00 uur zal in het stadskantoor aan de Kanaalweg 3 een openbare hoorzitting worden genouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld mondeling zijn/haar zienswijze over het ontwerp-verzoek kenbaar te maken. Om organisatorische redenen wor den diegenen, die deze openbare zitting wensen bij te wonen, ver zocht zich daarvoor uiterlijk donder dag 2 december aan te melden, telefoon 0118-67 52 85. Kijk voor meer gemeente lijke informatie op pagina 5 in deze Faam, www. middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A. Lichte bouwvergunning 1plaatsen van een dakkapel Gouwestraat 157 2. verbouwen van een woning Pa paverlaan 14 3. vervangen van houten kozijnen door kunststof M.L. Kinastraat 58 4. plaatsen van een dakkapel Lou- donstraat 2 5. verbouwen van de voorgevel Adriatischezeestraat 20 6. verbouwen van een woning Keizerkarelhof 45 7. plaatsen van 2 dakkapellen Vesting 49 B. Reguliere bouwvergunning 1uitbreiden van een woning Zandweg 38 2. plaatsen van 2 opslagtanks Eu- ropaweg Zuid 4 3. plaatsen van een tuinkas Vlis singsestraat K 27 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning en monumentenvergun ning kunnen geen bezwaarscnrif ten worden ingediend. Het is mo gelijk dat de tekeningen, waarop ae vergunning wordt verleend, af wijken van ae ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP-, en GEBRUIKSVER GUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1plaatsen van een dakkapel Westerzicht 783 11-11 -2004 2. verwijderen van asbesthouden de materialen Stadhuisplein 6 11-11-2004 3. plaatsen van 2 dakkapellen Spaarnestraat 52 12-11 -2004 4. bouwen van een serre Zuidwa- teringstraat 3 15-11 -2004 5. slopen van opstallen op het ter rein KSG "De Schelde" gebouwen nummers: 2,3,11,14,15,17,18,19,20,21,2 2,23,24,25,27,29,38,40.41,42. 4344,45,46,51 (gedeeltelijk) 55,68, 90, 97,99,100,124 en 125 15-11-2004 6. gebruiken van een controleka mer, kantoor en kantine Europa- weg Zuid 4 15-11-2004 7. gebruiken van een kinderdag verblijf Lindeijerlaan 6 15-11- 2004 8. gebruiken van een kamerver huurpand (verlenging) Winkel manstraat 6 15-11 -2004 9. gebruiken van een kamerver huurpand (verlenging) Hobein- straat 105 •15-11-2004 10. gebruiken van een kamerver huurpand (verlenging) Paul Kru- gerstraat 192 15-11-2004 11uitbreiden van een woning Zandweg 38 •16-11-2004 12. gedeeltelijk slopen van de achteraanbouwen van de panden Wolstraat 18 t/m 38 •18-11- 2004 Tegen dit besluit kan door een rechtstreeks belanghebber binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen: - verbouwen van de entree Govert Flincklaan 7 Artikel 1 9, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruim telijke Ordening, opent daartoe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen liggen de bouw- en situatietekeningen gedurende vier weken, ingaande 25 november 2004 tot en met 22 december 2004, ter inzage in het gemeentelijk kantoor aan de Paul Krugerstraat 1 WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veer tien dagen op een donderdag. De stukken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor ae verga dering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde bouwplan nen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstands- commissie. De agenda is dan ook in te zien in het gemeentegebouw Paul Kru gerstraat 1 De data van de volgende wel standsvergaderingen zijn 25 no vember en 9 december 2004. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldin gen zijn ingekomen ingevolge: Besluit woon- en verblijfsgebou- wen milieubeheer Hogeschool Zeeland te Vlissin gen voor het veranderen van de unctie van een bedrijfsgebouw voorheen PSD-kantoorruimtes) in cantoorruimtes van de Hoge school Zeeland. De inrichting is gelegen op het perceel Prins Hen- arikweg 10. Besluit detailhandel en ambachts- bedrijven milieubeheer Aardenburgse Vleescentrale b.v. te Vlissingen voor het oprich ten van een Vleesverwerkend bedrijf. De in richting is gelegen op het perceel Poortersweg 4 te Vlissingen. Albert Heijn te Zaandam voor het veranderen van een Albert Heijn supermarkt. De inrichting is geleger 6 te Vli Besluit horeca-, sport- en recrea tie-inrichtingen milieubeheer Aan de heer Eland voor het op richten van Pension de Singel. Dit is een al langer bestaand (klein) pensionbedrijt dat nu voor het eerst gemeld wordt. De inrichting is gelegen op het perceel Singel 104 te Vlissingen. Voor informatie over en inzage gelegen op het perceel Gildeweg 'lissingen. van de genoemde meldingen kunt u contact opnemen met ae afde ling Milieu, telefoon 0118- 487437. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning ingevolge art. 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlissingen) is ontvangen van het college van burgemeester en wet houders voor het verwijderen van 20 populieren in de windsingel rond Bossenburgh en 13 lijster bessen aan de zuidzijde van de Singel tussen de Brouwenaar- straat en de Paul Krugerstraat te Vlissingen. Wij zijn voornemens deze ver gunning te verlenen. Nadere in formatie over de kapaanvraag kunt u krijgen bij de directie Grondgebied afdeling Beheer telefoon 487373. MELDING KABEL- EN LEI DINGWERKZAAMHEDEN Op grond van de Telecommuni catiewet is melding gedaan door KPN voor het leggen van kabels in de Schutterijstraat t.b.v. aanleg Vodafone-site. De planning voor uitvoering van de werkzaamhe den is tussen 10 januari 2005 en 14 januari 2005. Volgens de Telecommunicatiewet is de gemeente verplicht deze werkzaamheden toe te staan. De werkzaamheden kunnen pas wor den uitgevoerd nadat de gemeen te een zogenaamd instemmings- besluit heeft afgegeven. Tegen de ingekomen melaing(en) kan geen bezwaar worden gemaakt. Dat kan straks wél tegen het instem- mingsbesluit. Voor meer informatie over de melding(en) kunt u contact opne men met de heer Risseeuw, direc tie Grondgebied afdeling Beheer, telefoon 0118-487232. Vlissingen, 24 november 2004 Burgemeester en wethou ders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissin gen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit bfad. GEMEENTE Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl VEË™ www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden in zien bij ae centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemo tiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk wor den verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in ae publi catie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hier voor zijn griffierechten verschul digd. Rechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118)555 444. VERLEENDE VRIJSTELLING Wij hebben vrijstelling ingevolge artikel 19, lid 2 WRO verleend voor het bouwrijp maken van het uitbreidingsgebied van "be drijventerrein "de Zompe" aan de Hondeaemsweg te Serooskerke. De bijbehorende stukken liggen van 25 november t/m 5 januari 2005 gedurende de openingstij den ter inzage in het gemeente huis. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden tegen dit be sluit bezwaar maken. AANVRAAG VRIJSTELLING ARTIKEL 19, LID 1 WRO Er is een plan ingediend voor de bouw van 22 bedrijvenunits op het uitbreidingsplan van het be drijventerrein "de Zompe" aan de Hondegemsweg te Serooskerke. Het plan is nu nog in strijd met het bestemmingsplan Buitengebied. Het bouwplan heeft al in delen voor de inspraak ter inzage gele gen. Wij zijn van plan om met toepassing van artikel 19 van de WRO de gevraagde medewer king te verlenen nadat van Gede puteerde Staten van Zeeland de verklaring van geen bezwaar is ontvangen. In verband hiermee ligt dit b ouwplan van 25 novem ber t/m 22 december gedurende de openingstijden ter inzage in het gemeentehuis. Gedurende de ze periode bestaat voor u de mo gelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen dit plan bij het college in te dienen. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Meliskerke - het vergroten van een garage Beukelmanstraat 9 (art. 19.3 Wet RO) Oostkapelle - het plaatsen van een berging Duinbeekseweg 23 (art. 15 Wet RO) Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van ge noemd artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee ligt de bouw tekening van 25 november t/m 22 december 2004 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedu rende de genoemde periode be staat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te die nen. BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Domburg - het plaatsen van een terras scherm Herenstraat 26; Koudekerke - het oprichten van een zwembad Strandweg 6; - het plaatsen van een dakkapel Lange Voorhout 15; - het veranderen van de voorgevel Zwaanweg 5; Grijpskerke - het slopen van diverse agrari sche gebouwen Poppendamse- weg IA; - het oprichten van een boeren schuur Poppendamseweg 1A; - het aanleggen van paden, lei dingen en bossage Poppendam seweg IA; Meliskerke - het vergroten van een garage Beukelmanstraat 9; Vrouwenpolder - het oprichten van een vrijstaan de woning Augustinushof 13; Westkapelle - het bouwen van een afdak bo ven fietsenberging en houtopslag Zuidstraat 6; - het plaatsen van een sanitair unit Joossesweg/Grindweg; Zoutelande - het vergroten van een zomerhuis De Zanaput 6; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden in gediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 we ken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/MONU MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend: (tussen haakjes staafde datum van verzending) Biggekerke - het gedeeltelijk veranderen van een woning Kerkplein 6;(1 2-11) Grijpskerke - het slopen van een woning Noordstraat 4,(1 2-11 Koudekerke - het veranderen van een garage in woonruimte Dishoekseweg 10B;( 12-1 1 Oostkapelle - het plaatsen van diverse bouw werken in de achtertuin en een hek bij de inrit van de woning Park Reygersbergh 23,(12-11 Serooskerke - het plaatsen van een serre Noordwea 89,(1 2-11) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na ae tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen)U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VERZOEK HOGERE GRENS WAARDE T.B.V. TE BOU WEN WONING TUSSEN OOST-KAPELSEWEG 4 EN 6 TE GRIJPSKERKE Wij willen bij gedeputeerde staten een verzoek indienen om vaststel ling van een hogere grenswaarde op grond van de Wet Geluidhin der, voor de bouw van een wo ning tussen Oostkapelseweg 4 en 6 te Grijpskerke. Door de ver keersintensiteit ter plaatse komt de geluidbelasting aan de gevel bo ven de voorkeurswaarde die in de Wet Geluidhinder genoemd wordt. Het verzoek ligt m.i.v. 25 november t/m 22 december 2004 ter inzage in het gemeente huis te Domburg. Buiten kantoo ruren ligt hef ontwerp in deze pe riode tevens elke donderdag van 16.00 uur tot 1 9.00 uur ter inza ge Gedurende deze periode be staat voor iedereen de mogelijk heid schriftelijk zienswijzen tegen het verzoek bij ons in te dienen. Het verzoek is tevens in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl. BOUW WONINGEN TO RENSTRAAT SEROOSKERKE Op grond van de Inspraakveror dening ligt gedurende 4 weken, van 25 november t/m 22 decem ber 2004, ter inzage het plan om op de voormalige bedrijfslocatie "Knipping" en de woningen aan de Torenstraat 25-31 te Seroos kerke 8 woningen te bouwen. Ge durende deze termijn kunnen in woners en natuurlijke- en rechts personen die in de gemeente een belang hebben op dit plan inspre ken door schriftelijk een zienswij ze bij ons college in te dienen. Als daarvoor een verzoek wordt inge diend zal tevens een informatie bijeenkomst worden gehouden. Afhankelijk van de reacties zal worden bezien of het plan aange past wordt.De ruimtelijke onder bouwing van het plan is tevens in te zien op de gemeentelijke web site, www.veere.nl. ONTWERP-BESTEMMINGS- PLAN "NIMMERDOR" Gedurende 4 weken, van 25 no vember t/m 22 december 2004, ligt ter inzage het ontwerp-be- stemmings- plan "Nimmerdor". Buiten kantooruren ligt het ont werp in deze periode tevens elke donderdag van 16.00 uur tot 19.00 uur ter inzage. Dit bestem mingsplan heeft betrekking op het realiseren van woningbouw aan de noordzijde van Grijpskerke, incl. de mogelijkheid voor de bouw van een woonzorgcomplex. Gedurende de genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zienswij zen tegen dit ontwerp indienen bij de gemeenteraad.Het ontwerp- bestemmingsplan is tevens in te zien op de gemeentelijke website, :je ligt op het gemeentehuis te nburg, de c ning die wij hek )omburg, de oprichtingsvergun- 3en verleend aan www.veere.nl. UITBREIDING LOODS AANN.BEDRIJF L.JOBSE, ZUIDWEG 5 TE AAGTEKERKE Op grond van de Inspraakveror dening ligt gedurende 4 weken, van 25 november t/m 22 decem ber 2004, ter inzage de aan vraag van Aannemersbedrijf L. Jobse, voor uitbreiden van de be- drijfsloods aan de Zuidweg 5 te Aagtekerke. Gedurende deze ter mijn kunnen inwoners en natuur lijke- en rechtspersonen die in de gemeente een belang hebben op ait plan inspreken door schriftelijk een zienswijze bij ons college in te dienen. Als daarvoor een ver zoek wordt ingediend zal tevens een informatiebijeenkomst wor den gehouden. Afhankelijk van de reacties zal worden bezien of het plan aangepast wordt. De ruimtelijke onderbouwing van het plan is tevens in te zien op de ge meentelijke website, www.vee- re.nl. WET MILIEUBEHEER OPRICHTINGSVERGUN NING MIDDELBURGSE- STRAAT 53 IN KOUDEKERKE Wij maken bekend dat van 26 november voor iedereen ter inza- Tinq B.V., voor de inrichting Middelburgsestraat 53 in Koude kerke (onbemande verkoop van motorbrandstoffen). Buitenom de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 - 555447).De vergun ning is on ten opzichte van het ontwerp. T/m 7 januari 2005 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raaa van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp- vergunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werpvergunnina; - degenen die Bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpver- gunning. Als u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voor ziening vragen aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 8 januari 2005, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en een verzoek om een voor lopige voorziening is gedaan. Hef Beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). BELASTINGVERORDENING 2005 Wij maken bekend dat de raad op 1 2 november 2004 de vol gende belastingverordeningen voor het jaar 2005 heeft vastge steld: - reinigingsheffingen - toeristenBelasting; - watertoeristenbeïasting; - hondenbelasting; - leges; - lijkbezorgingsrechten; - precariobelasting; - markfgelden. Deze verordeningen treden in werking met ingang van de 8e dag na die van bekendmaking. De datum van ingang van de hef fing is 1 januari 2005. De be kendmaking heeft plaatsgevon den door opneming in het be- lastingregister van ae Gemeente Veere. Bovengenoemde verorde ningen liggen voor een ieder tij dens openingstijden van het ge meentehuis ter inzage. Afschriften van de verordeningen kunt u krij gen tegen betaling van de ver schuldigde leges. OMWISSELEN DUOBAKKEN Als u uw duobak wilt omwisselen voor een ander formaat kan dat alleen aan het einde van het jaar. Dit moet schriftelijk aangevraagd worden voor 10 december 2004. U kunt uw aanvraag natuurlijk ook mailen naar gemeente@vee- re.nl. De omwisseling zal plaats vinden van 20 december t/m 24 december 2004. De tarieven van de duobakken zijn in 2005: 140 liter duobak 165.70 de middel maat 1 80 liter duobak 1 87,10 en de grootste maat is 280 liter voor 240,35. Domburg, 24 november 2004 Burgemeester en wethou ders van Veere

de Faam | 2004 | | pagina 21