ÖE GROOTSTE EN MOOISTE KORTING De Grootste en Mooiste Kerstmarkt! Het leukste kerstuitje voor het hele gezin Blinkende sterren, stemmige koren e^ sprookjesachtige taferelen op s aervolle kerstmarkt JINGLE BELL KLINKT LUID Jfcr DOOR ZEELANDHAL Korenprogramma Kerstmarkt Zeelandhal Goes 4 en 5 december zal de Zeelandhal in Goes in de kerst sfeer gebracht worden met de grootste, sfeervolste en mooiste Kerstmarkt. De prachtige kerstmarkt die al 10 jaar in vele Nederlandse steden plaatsvindt komt nu ook naar Goes. 70.000 kerstlampjes en huizenhoge kerstbomen Een hemel van kroonluchters bestaande uit 70.000 kerstlampjes zorgt voor een ongekende ambiance. Huizenhoge prachtig versierde kerstbomen en vele andere decoratieve elementen zorgen ervoor dat de Zeelandhal wordt omgetoverd tot een kerstparadijs. 150 (inter-) nationale standhouders Wie zich begeeft tussen de honderden schitterend ver sierde kerstkramen en stands komt ogen tekort. Een keur aan kerstartikelen en kerstcadeautjes zijn verkrijg baar tegen absoluut de laagste prijzen. Maar ook kaar sen, kerststukjes, serviezen en al het andere dat bij kerst hoort is te koop. Meer dan 50.000 verschillende kerstartikelen en cadeautjes zijn tegen spotprijzen te verkrijgen. Meedoen aan Workshops of ideeën opdoen op het Kerst Crea plein Tal van kunstenaars, creatievelin- gen en artistiekelingen demon streren hoe je thuis de kerst sfeer kunt verhogen met eigen gemaakte kerstkransen, kerst kaarten, kerststukjes, kerstbal len of kaarsen. Maar ook zijn er demonstraties van zijdeschilde ren, decoupage, pottenbakken, por selein beschilderen, kortom: te veel om op te noe men. Al deze creatievelingen zullen zich op het spe ciaal ingerichte Kerst Crea Plein presenteren. Stemmige koren en kinder attracties Vanaf het immense volledig in kerstsfeer omgetoverde podium zullen continue kerstliederen door de hal klin ken, live gezongen en gespeeld door Kerstkoren en bigbands vanuit heel Nederland. In het midden van de hal zal elk uur de enige echte Kerstman plaatsnemen op zijn prachtige kerstwensstoel om alle kerstwensen van de kinderen (die overigens gratis entree hebben) in ontvangst te nemen. Tegenover deze wensstoel kunnen de kinderen een ritje maken in de kerstcarrousel of plaatsnemen in de Santa Claus Express. Inlichtingen: Kerstmarkt informatielijn Tel: 026 3637927 Internet: www.kerstmarkten.com Email: info@hagen.nl Sinterklaas en zijn Pieten Op beide dagen tussen 12.00 en 13.00 uur zullen de Sint en zijn Pieten de Kerstman even aflossen. De Sint neemt al zijn feest- en muziek- pieten mee en zij zullen de kinderen een uur lang verma ken. De eerste 100 kindjes mogen op het podium (natuurlijk gratis) van de Sint een kadootje in ontvangst nemen. Honderd duizenden men sen hebben de afgelopen 3 jaar "De Grootste en Mooiste Kerstmarkt" ergens in Nederland bezocht. Het blijkt elk jaar weer de plek bij uitstek om kerstinkopen te doen. Lekker warm binnen in een gezellige en feestelijke sfeer. De sfeer die bij het kerstgevoel zo bepalend is. VOOR LEZERS VAN DE FAAM EN DE BEVELANDER Tegen inlevering van deze bon ontvangt u 2 kaarten voor 5,- ipv €9,-. Alleen geldig op 4 en 5 decem ber tussen 10.00 en 11.00 uur. Niet in combinatie met andere kortingen geldig. Zaterdag 4 december Piece of cake: Piece of Cake is een a capella pop groep, die een uitgebreid repertoire aan gevarieer de popsongs. Musiceren, vocaliserenen harmonise ren in een gezellige ongedwongen sfeer vormt de essentie bij dit unieke vierstemmige amateur gezelschap. Seaside Rendez-vous: Een popkoor met eigen band en muziek vanaf de jaren 70 tot heden. Kinder en tienerkoor De Bevelanden: kinder en tienerkoor de Bevelanden, onderdeel van de Zeeuwse muziekschool, brengt een breed repertoi re aan (kerstliederen. Met 35 kinderen en tieners onder leiding van Jannie Dieleman wordt u vermaakt met liederen uit alle tijden. Zondag 5 december Geen paniek: "Geen Paniek" is een close harmony groep met een vier-stemmig gezongen, zeer geva rieerd repertoire. De groep bestaat uit tien vlotge bekte vrouwen die op vocaal gebied hun manne tje staan. Encore: Encore is een gemengd amusementskoor uit de gemeente Oostvoorne en staat sinds kort onder leiding van Leon Bours. Met 68 personen zorgen wij voor een gevarieerd en verzorgd optreden. Informatie Plaats: Zeelandhal, Nobelweg 6, Goes Datum: Za 4 december en Zo 5 december 2004 Openingstijden: Za 10.00-17.30 Zo 10.00-17.30 Entree: Volwassenen: 4,50, 65+: 3,00 Kinderen tot 12 jaar (onder begeleiding) gratis. KERSTMARKT Zeelandhal Goes Lg-Mnswrnngj; 4 en 5 dec •Vtr m Woensdag 24 november 2004 De FaamPagina 16

de Faam | 2004 | | pagina 16