Dertiende Christmas Fair in imkerij Poppendamme Gratis taxatie van munten en penningen bij De Faam Tien meter hoog gebouw zou stadsaanblik verpesten KUNST TE KIJK RONDJE WALCHEREN Boot van Sint wordt geteisterd door stormen, maar is altijd op tijd Big Band Play In in Arsenaal MIDDELBURG OOST-SOUBURG OOSTKAPELLE VEERE VLISSINGEN VROUWENPOLDER Tien meter Te omvangrijk Bezwaar DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DOMBURG GRIJPSKERKE Galerie T in Middelburg. KOUDEKERKE Woensdag 10 november 2004 De Faam Pagina 9 Kunstuitleen Zeeland, Balans 17, schilderijen van Kees de Valk. 'Who loves the sun', t/m donderdag van 9.00-17.00 uurzater dag en zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 30 november. De Ka binetten van De Vleeshal, Zusterstraat 7, tekeningen van Pieler Slagboom, '2001-2004', dinsdag t/m zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 21 november. Gallery Maritime, Gortstraat 43, Zes Zeemeer minnen, donderdag t/m zondag van 12.00-18.00 uur, t/m 31 decem ber. Zeeuws Archief, Hofplein 16, archiefstukken, museale voor werpen, beeld en geluid, 'Geboeid door het Zeeuwse slavernijverle den', t/m 8 januari, foto's uit het archief van de Stichting Suriname Jaarkalender, 'Suriname in beeld', t/m 31 december, maandag t/m za terdag van 9.00-17.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, foto's van A. den Doolaard over de Walcherse dijkdichtingen in 1945, 'Het verjaagde water', t/m 20 november. Tekeningen van Peer van Meer, 'Notities uit Eden', t/m 20 november. Werken van Marinus van Dijke t/m 8 januari 2005. Foyer: olieverfschilderijen van Inge Caljouw, t/m 4 december 2004, Stichting Menno van Coehoom, li nies en stellingen, t/m 27 november. Genomineerden Zeeuwse Boe kenprijs, t/m 13 november. Originele tekeningen van Corien de Witte van het prentenboek, 'Het verhaal van de jongen en de appelboom', t/m 15 november. Schatkamervitrine: Helmut: Salden: letterontwerper en boekverzorger, t/m 27 november, maandag van 17.30-21.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 10.00-21.00 uur en zaterdag van 10.00- 13.00 uur. Lunchroom De Truffel, Sint Jansstraat 9a, foto's van Willem Vader, 'Kunst en Natuur', t/m december. Caesuur. Lange Noordstraat 67, foto-installatie van Johan Klein, t/m 5 december. Galerie Caesuur, Lange Noordstraat 67, Johan Klein, Installatie, tot en met 5 december. Galerie 't Haentje te Paart, Hannie Poelmeij- er, keramiek en Leo Poelmeijer, Schilderijen, donderdag, zaterdag en zondag van 14.00 tot 16.30 uur. t/m 9 december. Galerie voor een Week, Noordstraat 58, Driedimensionaal borduurwerk door Binaca Runge, 7 tot en met 14 november Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Olieverfschilderijen van Mw. J. Pasman-Cremers, tij dens kantooruren tot eind decemberGalerie 'T', Turfkaai 25-27, schilderijen van Eveline van Bogerijen en Han Chung-Hsi. keramiek van Mieke A. Oldenburg, donderdag t/m zaterdag van 11.00-16.00 uur, t/m 27 november. 't Gasthuis, Noordpoorlplein 2, aquarellen van Maatje Goedhart, t/m 31 december. Palazzoli Huis, Oranjeplein 41, etsen en lino's van Marlies Dijkstra, dinsdag, woensdag en donderdag van 14.00-16.00 uur, t/m decem ber. Zorgcentrum De Gouden Tuyn, Gouwestraat 129 en Nieuw Bachtenpoorte, Oranjeplein 80, schilderijen en beelden van kunste naarsvereniging Het Zeeuws Palet, dagelijks van 9.00-17.00 uur. t/m 3 januari. De Zoute Viever, Fotoclub De Draadontspanner expo seert werk van leden naar het thema 'Typisch Zeeuws'. Tijdens kan tooruren tot en met 31 december. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, paddenstoelenfoto's uit de omgeving van Westhove door R. Hummelen. Tot en met 27fe bruari, tijdens openingsuren van het café. Verwondertentoonste 11 i ng 'Alice in Wonderland', woensdag t/m zondag van 12.00-17.00 uur, t/m 21 november. Grote Kerk, Oudestraat 26, schilderijen van Frits van Til, 'A Pillow on a Crossroad', t/m 20 november. Zeeuws maritiem muZEEum, Nieuwendijk 15, tekeningen van Cees Bantzinger, 'Het dichten van de dijken, het herstel van Walche ren in 1945', maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur, zaterdagen zondag van 13.00-17.00 uur, t/m 6 maart. DeWillem3, Oranjestraat 4, expositie 'Heldinnen' van kunstenaars Ronald Giphart en Eric van der Eisen, donderdag t/m zondag van 12.00-17.00 uur. t/m 14 novem ber. DeCilinder, Arsenaalplein, de eenminuten 21 films, van kun stenaars van het Sandberg Instituut uit Amsterdam, dagelijks. 24 uur per dag, t/m 30 december. deWatertoren AK, Rijksweg A58. foto 's van bekende (pop)iconen, schilderijen en objecten van diverse kunstenaars, 'The Drifter The Dreamer', donderdag t/m zondag van 12.00-17.00 uur, t/m 14 november Bibliotheek Vlissingen, Spui straat 6, wereldfoto's van Bart Willemsen, maandag van 13.00-21.00 uur. dinsdag t/m vrijdag van 10.00-18.00 uur, zaterdag van 10.00- 17.00 uur, t/m 5 december. Sauer Oonk notarissen, Badhuis straat 181, schilderijen van Leontien Tierolff - Hbo ij, 'Situaties', maandag t/m vrijdag van 9.00-12.30 en 13.45-17.00 uurt/m 10 de cember. Gemeentearchief Vlissingen, Hellebardierstraat 2, teke ningen, schilderijen, aquarellen en houtsnijwerk van Cees van der Burght, 'De oorlog die geen einde nam', maandag t/m donderdag van 9.00-16.30 uur. t/m 9 december. Koninklijke Schelde Groep, hoofdgebouw, Glacisstraat 165, diverse werken van (oud) Schelde- werknemers, 'De Scheldewerf in beeld', dinsdag en donderdag van 18.00-20.00 uur, t/m 14 december. De Sterre, Doipsdijk 42, diverse werken van Marie Wattel- van Ben- degem, 'Klaprozen als mensen', donderdag t/m zaterdag van 10.00- 17.30 uur, t/m 31 december. Veerenaren komen in actie tegen watersportcomplex VEERE - Jachthaven Marina Veere wil een groot complex bouwen aan het Kanaal door Walcheren. Dat ontwerp is in 1996 goedgekeurd door de raad van Veere en in 1997 door de Monumentencommis sie. Volgens J. van Bijleveld van het actiecomité 'Een alter natief voor Marina Veere' zit niemand in Veere te wachten op een nieuwe watersportwin kel, een intcrnetcentrum, ap partementen en een restau rant. Het comité heeft in middels 350 handtekeningen opgehaald om bezwaar te ma ken tegen de plannen. Door Ellen De Vriend "De gemeente Veere moet de bouw van het complex waar schijnlijk toeslaan. De familie Vroom heeft toezeggingen ge kregen van de gemeenteraad en staat daarmee zo sterk, dat de ge meente een schadeclaim van maximaal vier miljoen euro kan krijgen als het plan niet door gaat." Van Bijleveld vreest dat de gemeente deze claim niet kan of wil betalen en daarom maar toegeeft aan de bouwplannen. Het echtpaar Vroom kocht in 1976 het watersportbedrijf Keur Marina dat bestond uit een jacht werf voor verkoop, onderhoud en reparatie van pleziervaartui gen, een scheepshelling en een zeventig meter lange loods. De jachtwerf werd in 1979 failliet verklaard. Het huidige bedrijf bestaat uit een jachthaven met vijfenzestig ligplaatsen, sanitaire voorzieningen en een beheerder- woning. De gemeenteraad van de oude gemeente Veere en het ondeme- mersechtpaar Vroom hebben sinds 1980 gesteggeld over aller lei nieuwbouwplannen. Eén van de ideeën was de bouw van een groot recreatiecentrum met tachtig bedden. De Raad van State bepaalde in 1995 dat het watersportbedrijf zo'n fors com plex niet mocht bouwen, omdat dit het stadsgezicht van Veere zou verstoren. Marina Veere mocht wel bouwen als de meeste vierkante meters benut zouden worden door watersportgebon den activiteiten. Nu wil Marina Veere op het kale stuk grond langs het Kanaal door Walcheren een complex bouwen met tweeëntwintig appartemen ten, een café-restaurant, een ma ritiem bezoekerscentrum, twee kantoren, twee dienstwoningen en een cursusruimte. De helft van de appartementen moet per manent bewoond worden. Het modern vormgegeven pand, een ontwerp van de Amsterdamse architect Cees Dam, is aan de voorkant vier meter hoog en aan de achterzijde tien meter hoog. In 1996 nam de raad een voorbe- reidingsbesluit, waarmee in prin cipe goedkeuring werd gegeven aan het plan. Daarmee leek een eind te zijn gekomen aan een ja renlange discussie over de plan nen. Als het aan het actiecomité ligt, bestaande uit J. van Bijleveld en A. Verwijs, gaat de bouw van het hele complex met door. Zij vinden dat de moderne nieuw bouw niet past bij de sfeer van het oude stadje. "Het is te om vangrijk voor die plek en bete kent een aantasting van het mooie silhouet van Veere en het landschap", vindt Van Bijleveld. Hij vindt het hele plan onzinnig. "Om aan de eis van de Raad van State te kunnen voldoen, voert Rechts aan het kanaal zou een nieuw modern complex moeten verrijzen. Een verpesting van het stadsaanzicht vindt een actiegroep. (foto: Jaap Wolterbeek) Vroom aan de watersport gerela teerde ruimten op in de bouw plannen. Maar er zit toch nie mand te wachten op een winkel in scheepsbenodigdheden, een ruimte voor vaarcursussen of een wifi-centrum? Ik heb eerst opgezocht wat dat is, Het blijkt een ruimte te zijn waar je draad loos kunt internetten. Moeten we dat nou in Veere neerzetten voor die vijfenzestig scheepjes in de haven?" Van Bijleveld vindt het allemaal onnodig. Net als Verwijs wil hij dat de eigenaren van dc jachtha ven en het gemeentebestuur gaan praten over een andere lo catie voor de appartementen. "Misschien kan er wel grond worden geruild", oppert hij. Het comité heeft in Veere brieven rondgebracht om de bevolking op te roepen bezwaar te maken tegen de wijziging van het be stemmingsplan dat de bouw van het complex mogelijk maakt. De inwoners van Veere denken verschillend over de plannen voor de bouw van het complex bij jachthaven Marina Veere. Sommigen juichen de nieuw bouwplannen toe, anderen vin den het complex niets. Dat bleek tijdens de woensdagavond door de gemeente gehouden bijeen komst in de Grote Kerk waarbij ongeveer honderd inwoners aan wezig waren. GRIJPSKERKE - Imkerij Poppendamme houdt van 1 tot en met 30 december de der tiende Christmas Fair in het educatieve centrum aan de weg tussen Grijpskerke en Middelburg. Géén bonte, com merciële kerstmarkt, zoals die de laatste jaren overal worden gehouden, maar een mix van demonstraties, workshops, in formatie en tentoonstellingen. Het is de gewoonte om voor de Christmas Fair elk jaar een be paald thema te kiezen. Het the ma van dit jaar is 'De Hollandse winter'. Volgens de deskundi gen zullen winters met sneeuw en ijs steeds schaarser gaan wor den in de komende jaren. Nu het in de winter buiten warmer gaat worden, kan in de imkerij de winterkoude van vroeger wor den beleefd. Te zien is een door lopende film over de 'tocht dei- tochten': De Elfstedentocht, ouderwetse sleeën, weckflessen en foto's van een winters Wal cheren uit 1963. Medewerkers van de Volksster renwacht Philippus Lansbergen uit Middelburg houden op vrij dag 17 en zaterdag 18 december Zeeuwse Nachten met lezingen, stands en een blik op de sterren hemel. Iedere woensdagmiddag kunnen kinderen meedoen aan de work shop waarbij een sfeerlichtje wordt gemaakt. Verder wordt het Zeeuws Kampioenschap In- door Priksleeën Kortebaan ge houden, waarvoor dagelijks ge oefend kan worden. De wedstrij den zijn op woensdag- en zater dagmiddag en op alle dagen tus sen Kerst en oudjaar. De Christ mas Fair is dinsdag tot en met zaterdag geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Is die oude munt veel waard of niet? (foto: Frank Husslage) GOES - Sommige lezers zijn rijker dan ze zelf denken. Drs. Wil van Moll, beëdigd register- taxateur van munten, pennin gen, papiergeld en muntsiera- den, komt voor de derde keer munten, penningen en papier geld van lezers gratis op waarde schatten. Op vrijdag 19 november neemt hij in het ge bouw van de Stichting Cultu reel Erfgoed Zeeland aan de Groenmarkt in Middelburg de door lezers meegebrachte waar onder de loep. De Middelburgse taxateur is geen onbekende in het muntenwereld- je. Afgelopen voorjaar maakte hij al heel wat lezers blij met de taxa tie-actie, die een traditie bij De Faam begint te worden. Van Moll taxeert niet alleen munten. Ook oud papiergeld kan waardevol zijn. "Ik raad de lezers aan eens goed te kijken of ze nog verlopen papiergeld van Nederland, België en Duitsland hebben", legt Van Moll uit. "Voordat het papiergeld wordt beetgepakt, wil ik dc lezers op het hart drukken om hun pa piergeld vooral niet te vouwen. Dat vouwen is meestal desastreus voor de waarde." En voor fanatie ke poetsers heeft hij ook een tip: maak oude munten nooit schoon. "Dan kan de waarde wel met ne gentig procent terugvallen." Van Moll hoopt dat lezers net als bij de voorgaande edities met oude munten op de proppen komen, die in de Zeeuwse bodem zijn ge vonden. "Verder hoop ik op pen ningen en medailles uit familie- bezit of van bedrijven omdat die mijn persoonlijke belangstelling hebben." De lezers kunnen op de taxatiedag behalve munten, pen ningen. papiergeld en medailles ook oude prentbriefkaarten met afbeeldingen van munten en boe ken over munten meebrengen. De taxatiedag op 19 november is van 10.30 lot 15.30 uur. Aanmel den kan bij Willem van Moll, van maandag tot en met zaterdag, liefst tussen 18.00 en 21.00 uur, 0118-612443. Mailen kan ook: wmoll@mail.hzeeland.nl. De taxatie-actie wordt gesteund door De Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland. Van Moll: "Een interes sant deel van ons gezamenlijk erfgoed wordt namelijk in het middelpunt van de belangstelling geplaatst." MIDDELBURG - Sinter klaas hoopt zaterdag 13 no vember heelhuids af te me ren in Middelburg. Met zijn stoomboot moest hij tot op heden allerlei hindernissen overwinnen op zee. Als de stormen hem niet tegen hou den, is hij met een heel leger cadeaupieten om 13.30 uur op de Punt. Na verwelko ming op die traditionele plek, volgt een rijtoer door de stad, waarna hij officieel wordt ontvangen. Als de Sint aankomt krijgt hij een feestelijk onthaal, onder meer van de Zwarte Pieten band en hel Junior Drumcorps Johan Friso. Aan kinderen worden ballonnen uitgereikt. Die kunnen - voorzien van naam en adres - worden opge laten. De ballonnen die het verst komen krijgen van Sin terklaas een cadeau. Sint meldt nog dat alle ver langlijstjes zijn aangekomen. Maar er zijn wat problemen. Het speelgoed lijkt wel in op stand te komen, peinsde Sin terklaas. Maar het kan ook zijn dat de Pieten ze niet wil len weggeven, overweegt hij. De bisschop belooft de pro blemen voor zijn verjaardag op te lossen. Sint en Pieten komen na de Punt richting Dam en Dam plein. dan via de Korte Delft naar de Lange Delft, Markt, Gravenstraat, Zusterstraat, Plein 1940, Korte Geere, Lan ge Geere, Beenhouwersingel, Lange Viele, Pottenmarkt en dan naar het podium op de Markt. De organisatie van deze Sin terklaas intocht is in handen 't Spiegeltheater, Stichting Eve nementen Middelburg en Ver enigde Ondernemers Middel burg. de Faam Verschijnt in een oplage van 53.400 elke woensdag huis-aan-huis in de genieenten Middelburg, Vlissingen en Veere. Directie Algemeen Directeur J. V Munsterman Commercieel Regiodirecteur Clt van tien Onsterkump Redactie Algemeen Hoofdredacteur Mw. G Arendscn-Ticben Hoofd Redactie tan Dirk van Scheven Eindredactie Ellen dc Drcu (II13-274023 of 06-54267132 red foam@wlik.wcgcner.nl Advertentieverkoop Bladmanager Elder Karman Vcrkóopteam Mirieke Crucq 0113-274017 (privi! 06-51221131) Linda Heikoop 0113-27-1013 (privé lil 1,3-641560) Ramon Telussa 0113-274060 of 06-25031343 Dc Faam li een niigavc van Wegener lluis-aan-huiskranlen BV. Wegener Huii-aan-lnnskranten BV is een onderdeel van hel Wegener-concem. Opal onze udvertenticconlracten en aanbiedingen daartoe zijn van toepas sing de Algemene Advertentievoorwaarden huis-aan-huiskranten Wegener .VIEen exemplaar van de Algemene Advertentievoorwaarden wordt op uw i erzoek kosteloos toegezonden. De door tt aan ons verstrekte gegevens heb ben wij opgenomen in een bestand, dot wordt gebruikt door onze administratie en om u te Ilaten) informeren over voor u relevante diensten en producten van dc titels en dc werkmaatschappijen van Wegener af door ons zorgvul dig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt kant u dal schriftelijk melden bij Wegener Hu'ts- aan-huisknuilen BV. t.a i A.T Kouij, Hoofd Marketing, postbus 692, 7500 AR Enschede. Kantoor Fruitlaan 4e. postbus 5.4460 AA GOES Openingstijden Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur Woensdag gesloten Afsluittijden Redactie Vrijdagmiddag 17.00 uur Advertenties Maandag 12.00 uur. Duo's vrijdag 17,00 uur Bezorging De Faam niet ontvangen? Bel 01 l3-274()y3 Druk Wegener Nicmvsdruk Breda Nieuw- cn Sint Joosland, The ater De Wegwijzer, Molenweg 25, Inloopbijeenkomst Ge luidszonering Vlissingen Oost, 19.15 uur. Oost Sou burg, Palazollihuis, Oranje plein 41, Themamiddag over darmkanker, aanmelden 0118-413932. Vlissingen, Caritas Parochie Zuid-Wal- cheren, Singel, afgiftepunt voedselhulp Roemenië, 10.00-11.30 uur. Koudeker- ke. De C'ouburg, bijeenkomst, ANBO, Hersenstichting Ned.. 13.30 uur. Middelburg, Zeeuwse Biblio theek. Lezing. 'Gas, Stof en Straling: Van vuurwerk tot ijs in het heelal', 16.45-18.45 uur. Vlissingen. Caritas Parochie Zuid-Walcheren, Singel, af giftepunt voedselhulp Roe menië, 10,00-11.30 uur. Aagtekerke. Pekelingseweg 6, Rommelmarkt Dorcas, 9.30- 12.30 uur. Middelburg. Ont moetingscentrum Dauwendae- le. Vrijlandstraat 65, Verza- melbeurs, 9.00-16.00 uur. Middelburg, Het Palet, Van Reigersbergstraat, Playbacks- how (3-15 jaar), 20.00 uur. Vlissingen, VTV clubgebouw, Baskenburgpad, bingo, 20.00 uur. Vlissingen, Ruyterplein, Nieuwendijk, intocht Sinter klaas, 13.00-16.300 uur. Middelburg, Gasthuiskerk, Lange Delft 94, Engelstalige kerkdienst, 19.00 uur. Vlis singen, Caritas Parochie Zuid- Walcheren, Singel, afgifte punt voedselhulp Roemenië, 9.30-10.00 uur. Middelburg, Ontmoetingscen trum Dauwendaele, Vrij landstraat 51, Verenigings avond filatelistenvereniging De Zeeuwse Delta, 19.30 uur. Oost-Souburg, Kinder centrum Dol-fijn, Molenweg 57, inleveren spullen en kle ding voor beurs, 19.00-19.30 uur. Middelburg. Zeeuwse Bibliotheek, lezing, 'Geloven als kunst'. Koorkerkgemeen schap Middelburg, 20.00 uur. Middelburg, Zeeuwse Bibli otheek, voorlichtingsstand Wereldnatuurfonds, 10.00- 21.00 uur. Vlissingen, Cul turele Vereniging Mcsopota- me, Adriaen Coortelaan 3a, Suikerfeest, 9.00-10.00 uur. Vlissingen, Afghaanse Vere niging Zeeland, Adriaen Coor telaan 3a, Suikerfeest, 19.00- 24.00 uur. Oost Souburg, De Kwikstaart, Nagelburgsingel 2, Middag over het weer door J. Broe- ke, 14.30 uur. Gapinge, Her vormde kerk, Dorpsstraat, Cultuurdebat Zeeuws Mu seum, 20.00-22.00 uur. Oost Souburg, De Kwikstaart, Na- gelenburgsingel 2, Thema middag Algemene Wet Bij zondere Ziektekosten, 14.30 uur. Oost-Souburg, Kinder centrum Dol-fijn, Molenweg 57, spullen- en kledingbeurs, 19.30-20.30 uur. Oost-Sou burg, De Ark, bijeenkomst Aglow, 19.30 uur. Middel burg, Zeeuwse Bibliotheek, voorlichtingsstand Wereld natuurfonds, 10.00-21.00 uur. Middelburg, Spiegelthe ater, J.V. Sprengerlaan 6, eindpresentatie, dramapro ject scholen, 16.00 uur. Oost-Souburg, wijkcentrum De Regenboog, proef- en de battafel, 19.30-21.30 uur. Middelburg, Schutlershofthea- ter, Schuttershofstraat. Avond van de Franse film, Les Cho- ristes, 20.00 uur. Middel burg, Zeeuwse Volks Univer siteit, Spanjaardstraat 51, Le zing over Cherubini, Strauss, Mozart en Beetho ven. 19.30-21.30 uur. Middelburg, Zeeuwse Biblio theek, voorlichtingsstand Wereldnatuurfonds, 10.00- 21.00 uur. VLISSINGEN - Gert Jan den Dolder, onder meer leider van de Midland Big Band, laat zondag 14 november in het Vlissingse Arsenaaltheater allerlei stijlen de revue passe ren. Hij is daar te gast tijdens de Big Ban Play In van de Zeeuwse Muziekschool cn dc KNMF, af deling Zeeland. Den Dolder een play in laten houden stond hoog op het verlanglijstje van de big band van de muziekschool, die overigens dit jaar tien jaar be staat. Het begint om 16.30 uur. Badhotel Domburg, Dom- burgseweg la, schilderijen van kunstenaars uit atelier De Gla zen Pui, maandag t/m zondag van 11.00-23.00 uur, t/m 31 de cember. Galerie POP, West straat 6, schilderijen en kera miek van diverse kunstenaars, dagelijks van 9.00-17.00 uur, vanaf 1 november vrijdag, za terdag en zondag van 9.00- 17.00 uur, t/m 14 november. Galerie Art Aurum, Noord straat 8, sieraden van internatio nale sieradenontwerpers, sculp turen van Hannes Hclmke en Wil Goed, aquarellen van Ad- die Nieuwenkamp- Midavaine, vrijdag en zaterdag van 11 00- 18.00 uur. zondag van 12.00- 17.00 uur, t/m 30 november. Mieke Oldenburg exposeert in Boerderijgalerie De Osseberg, Singelweg 1 1diverse werken van veertig kunstenaars, 'Kunst van 4 tot 400 euro', opening zaterdag 13 november 14.30 uur, dinsdag t/m zaterdag van 14.00-17.00 uur, t/m 22 december. Woontrend Zeeland, Duinstraat 18a, schilderijen van 10 Zeeuwse kunstenaars, maandag t/m vrijdag van 9.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-17.00 uur en eerste zondag van de maand van 13.00-17.00 uur, t/m januari. Tentoonstelling in De Sterre in Vrouwenpolder,

de Faam | 2004 | | pagina 9