Albert Heijrf Gildeweg 6, Vlissingen Alle dagen de tijd om lekker te winkelen. Alles in één. Extra genieten in de openingsweek. Gratis koffie en limonade. Parkeren: goed en gratis. Een leuke speelplek voor de kleintjes. Douchen ondereen stroom muziek. Albert Heijn®, Gildeweg 6, Vlissingen. Opening donderdag 11 november om 10.00 uur. "Bakker, een anderhalfje volkoren, graag." Een WELKOMSTCADEAU om van te snoepen. In de openingsweek, van donderdag 11 t/m zondag 14 november, trakteert Albert Heijn XL bij ten minste 10- aan boodschappen op 4 tompoucen. Een nieuwe, extra grote Albert Heijn-winkel. Waar valt er zó veel te kiezen?! Tussen het winkelen door kunt hebben een handige beker- u altijd even koffie nemen, houder om de koffie in te en voor de kinderen is er zetten, zodat de handen vrij limonade. De winkelwagentjes blijven voor het winkelen. Bij Albert Heijn XL kan een broodliefhebber zelfs terecht voor 'anderhalf brood. Grote broden voor grote gezinnen of voor grote trek. Grootverpakkingen met extra inkoopvoordeel zijn overal in de winkel te vinden: bij de groenten en fruit, in de diepvries, bij de kruideniers waren. En altijd zit daar een heel interessant prijsje aan. Haasten hoeft niet bij de nieuwe Albert Heijn XL Ook op zaterdag heeft u alle tijd om lekker te winkelen. En op zondag zijn we er tot 17.00 uur. Maandag t/m zaterdag: 8.00 - 21.00 uur. Zondag: 10.00 - 17.00 uur. Winkelen samen met een kind of kleinkind kan heel gezellig zijn. Maar bent u bang dat het iets te lang gaat duren of doet uw kleine hulp liever wat anders? Dan is de kinderhoek een prima oplossing. De kinderen kunnen bouwen De winkel voor gezinnen. met lego, computerspelletjes doen, puzzelen, een kinder film kijken. Ze zullen zich dus niet vervelen. Winkelt u toch liever samen met uw kind? Bij de entree staan speciale kinderwinkel wagens. Kortom, ook de kleine klantjes zijn van harte welkom. Steeds meer mensen kiezen voor één vertrouwd winkel adres waar alles voorhanden is. Dat moet dan wel een winkel zijn met een enorme keus. Keuze in verse producten, dagelijkse bood schappen, voorraadbood- schappen, aanbiedingen, keukengerei en alles wat er nog meer op het bood schappenlijstje kan staan. Zo'n winkel krijgt Vlissingen aan de Gildeweg. Hier opent Albert Heijn op donderdag 11 november een Albert Heijn XL Een winkel waar u precies vindt wat u nodig heeft en waar u 't zo bijzonder kunt maken als u zelf wilt Keuze Bij Albert Heijn XL heeft de klant de keus om het zo voordelig te houden als hij of zij zelf wil. Bijvoorbeeld door te kiezen voor het AH Eigen merk, AH Excellent, Euroshopper of de bekende A-merken. 'Altijd de meeste keuze in assortiment, prijs en kwaliteit' is het motto van Albert Heijn XL In Vlissingen wordt dat beslist waargemaakt. De keus is er aanzienlijk groter dan in kleinere Albert Heijn-winkels. Er zijn - naast alles wat de klant gewend is van de grootste Albert Heijn- In één rit alle dagelijkse boodschappen, dus ook alles voor de persoonlijke verzorging; dat kan allemaal bij Albert Heijn XL Maar u vindt ook servies, keukengerei, woonaccessoires en meer op de afdeling 'Koken en wonen'. En verder is de winkel een prima adres om dvd's, cd's, boeken, films en games uit te zoeken. Een uitgebreide groente- en frultafdellng is de blikvanger van Albert Heijn XL aan de Gildeweg winkels - bijvoorbeeld ook afdelingen voor keukengerei, woonaccessoires, boeken, multi media, drogisterij artikelen en meer. AH Volumevoordeel Wie in de eerste plaats op de prijs let, raakt niet uitgekeken bij Albert Heijn XL Naast veel Bonusaanbiedingen, duizenden artikelen van het eigen AH-merk en de super voordelige Euroshoppers heeft Albert Heijn XL nog iets bijzonders: grootverpakkingen met extra volumevoordeel. Twee kilo kip in één keer, Cola per krat, rijst in een grote baal, appels per doos, het voordeel kan in zulke gevallen flink oplopen. De ruimste in Zeeland De Albert Heijn-winkel aan de Gildeweg staat al lang bekend als een van de grootste in Zeeland. "We trokken altijd al publiek uit de wijde omtrek; de bereikbaarheid, de ruime parkeergelegenheid en de grote keus zijn alom bekend", zegt supermarktmanager John Kleijne. "Wij zijn dan ook een ideale plek voor deze grote Albert Heijn-winkel. Er be staan nog maar een paar Albert Heijn XL-winkels in Ne derland. We zijn enorm trots dat wij de primeur krijgen in dit deel van het land." XL in de brievenbus Dat de winkel aantrekkelijk terrein is voor koopjesjagers, bewijst Albert Heijn XL meteen de eerste week. De winkel gaat open met spec taculair openingsvoordeel. Verder loont het de moeite om op de wekelijkse AH Bonus te letten. Die Bonus krijgt een extra bijlage met aanbiedingen die alleen bij Albert Heijn XL gelden. Albert Heijn XL heeft een uitgebreide collectie muziek en films. Onder een 'sound-shower kun je ongestoord muziek luisteren. En door de streepjescode van een video of dvd voor het schermpje te houden is meteen ai een stukje van de film te bekijken. Wie een cd wil beluisteren of een dvd of video wil bekijken, hoeft geen koptelefoon op te zetten bij Albert Heijn XL Ga onder een sound-shower staan, kies wat je wilt horen en de muziek golft over je heen. Dat allemaal zónder iemand te storen, terwijl er gelijk van alles te zien is op de beeld schermen om je heen. Aan kinderen is ook gedacht: boeken, games, dvd's, video's en speelgoed... alles wat je kunt bedenken. Eenmaal een keus gemaakt? Niemand hoeft in de rij, want de cd's, dvd's en videofilms kunnen meteen worden mee genomen en afgerekend aan de kassa. Onderscheid. Dat de winkel alleen al op eetgebied meer in huis heeft dan een gemiddelde Albert Heijn-winkel is bijvoorbeeld te zien en te proeven bij de buitenlandse kazen. Let bijvoorbeeld eens op de Franse AOC-kazen. Dit zijn traditionele boerenkazen met een eigen herkomstbenaming; juweeltjes op de kaasplank. Versplein. In het hart van de nieuwe winkel zijn alle verse bood schappen te vinden. Wie van lekker koken houdt, krijgt meteen zin om aan de slag te gaan. Ook vindt u hier altijd nieuwe maaltijd-ideeën. De kookwinkel van Vlissingen. Verstand van lekker eten gaat samen met verstand van keukenhulpjes en apparatuur. De afdeling 'Koken en wonen' is een inspirerende plek voor de kookliefhebber. Naast allerlei praktische zaken vindt u er ook tafelkleden, serviezen, glazen en meer voor een mooi gedekte tafel. Ook daar is veel voordeel bij. Met de decemberdagen in het voor uitzicht is dat zeker iets om op te letten. Ook verlanglijstjes. Niet alleen de boodschappen lijst maar ook het verlang lijstje kan mee naar Vlissingen. De winkel is bij voorbeeld een uitstekende plek om op zoek te gaan naar films en dvd's of naar kinderspeelgoed. Een onderdeel van de winkel om zeker niet over te slaan is de afdeling 'Persoonlijke verzorging'. Hier heeft de klant een ruime keuze in shampoos, douchegeis, deodorants en andere verzorgingsartikelen, maar ook in make-up, geurtjes en geneesmiddelen. In de openingsweek, van donderdag 11 t/m zondag 14 november, is er van alles te beleven in de nieuwe winkel. Er worden proeverijen gehou den. Er worden gratis kranten uitgedeeld. Muziekoptredens in de winkel zorgen voor nog meer sfeer. En ook voor kinderen is veel leuks te doen. Ze kunnen bijvoorbeeld op de foto met Shrek en met Disney-helden. Kortom, de openingsweek wordt genieten voor iedereen! Parkeren bij de winkel is voortreffelijk geregeld. Er is een overvloed aan gratis parkeerruimte en de bereikbaarheid is van alle kanten uitstekend. i

de Faam | 2004 | | pagina 17