VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN s1 b Kijk voor het autoaanbod op WWW.d6-fflSIll.Ill gemeente Middelburg GEMEENTE VLISSINGEN MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 3 november 2004 De Faam 12 INFORMATIE OVERHEID BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het gedeeltelijk vernieuwen van de kozijnen op het perceel Vlis- singsestraat 13-17a; het aanbrengen van een buiten deur en kozijn op het perceel Klein Vlaanderen/Sint Jorisstraaf; het plaatsen van een scorebord en een reclamezuil op het perceel M.H. Boassonlaan 6; schilderwerk, herstel stoep, deu ren en kozijnen op het perceel Koe poortstraat 3; het bouwen van een garage op bouwkavel 32 in de Mortiere; het plaatsen van een fietsenstal ling op het perceel Stromenweg 20; het bouwen van een schuur op het perceel Noordweg 451 het vernieuwen van een dakraam op het perceel Brakstraat 2; het plaatsen van een erfafschei- ding op het perceel Populierenlaan 20. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve be slissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de da tum van verzending): het aanbrengen van gevelrecla me op het perceel Mortiereboule vard 8 (20-10); het uitbreiden van de woning op het perceel Nieuwe Oostersestraat 46(20-10); het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak op het perceel Pre sident Kennedylaan 53 (20-10); het in gebruik nemen van het pand als kleedaccommodatie op het perceel van Cittersweg 2N te Arnemuiden (22-10); wijziging op een eerder verleen de monumenten- en bouwvergun ning (d.d. 11 augustus 2003) voor het aanbrengen van gevelreclame op het perceel Langeviele 25 ("Oil Vinegar") (25-10); het bouwen van een berging/vol- iére op het perceel Dr van der Moerstraat 7 (25-10); het bouwen van een kantoorge bouw aan de noordrand van Park Veldzigt (27-10); het plaatsen van een unit op het perceel Stromenweg 20 (27-10). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 ra, LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor- zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 5 november 2004 tot en met 18 november 2004 (2 weken) ligt bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handha ving van cfe dienst Ruimte de aan vraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het gedeeltelijk vernieuwen van de kozijnen van het monumenten- pand op het perceel Vlissingse- straat 13; Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. INSPRAAK UITWERKING BESTEMMINGSPLAN MORTIERE; aanleg ontsluitingsweg vanaf het woongebied tot aan de nieuwe ro tonde Torenweg Op grond van artikel óa van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) en de Middelburgse in spraakverordening ligt het ontwerp van de uitwerking van het bestem mingsplan Mortiere ten behoeve van de aanleg van de ontsluitings weg vanaf het woongebied Mortie re tot aan de recent aangelegde rotonde in de Torenweg, vanaf vrij dag 5 november 2004 gedurende 2 weken ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handha ving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inspraak wordt verleend aan inge zetenen en in de gemeente een be lang hebbende natuurlijke en rechtspersonen. Het uitwerkingsplan is een uitwer king van de bestemming 'Uit te werken gebied voor woondoeleinden' van het bestem mingsplan 'Mortiere' en omvat de bestemming 'Verkeersdoeleinden'. Medewerkers van de afdeling Ruimtelijk Beleid van de dienst Ruimte zullen desgevraagd een toelichting geven op- en/of vragen beantwoorden over genoemd uit werkingsplan. Gedurende ge noemde termijn kunnen zienswij zen schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakformulier, hetwelk bij ge noemde vakbalie verkrijgbaar is. Tevens kunnen gedurende voor melde termijn zienswijzen monde ling naar voren worden gebracht. Hiervoor dient een afspraak te worden gemaakt met de afdeling Ruimtelijk Beleid, telefoon 675 225. AANVRAGEN KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende kapvergunning-aanvragen ontvan- gen: - Nadorstweg, achterzijde Noord singel 72, één esdoorn - Kruitmolenlaan 60, zijde Opaal, twee populieren - Vreedenburg, bij Landluststraat, één iep. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Handha ving, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie van die afdeling, Kanaalweg 3, telefoon nummer 675 000. BOUWAANVRAGEN: (be kendmaking ingevolge art. 41 Wo ningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: Lichte bouwvergunning: 1het bouwen van een serre aan de Zuidwateringstraat 3 Reguliere bouwvergunning: 1het bouwen van een vrijstaan de woning Duinpan 4 het verbouwen de entree Govert Flincklaan 7 het plaatsen van 2 dakkapellen Spaarnestraat 52 het plaatsen van een reklamezuil Paul Krugerstraat 237 Sloopvergunning: 1het slopen van een bedrijfs pand en woning Groenewoud 70 72 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning en monumentenvergun ning kunnen geen bezwaarschrif ten worden ingediend. Het is mo gelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, af wijken van ae ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1het gebruiken van het stadhuis Stadhuisplein 2 22-10-2004 2. het plaatsen van een berging Helmgras 13 25-10-2004 3. net vernieuwen van een tuin huis Middelburgsestraat 74 25- 10-2004 4. het bouwen van een garage Weverstraat 10 25-10-2004 het vernieuwen van daken Simon de Vliegerlaan 37,41 en 45 27-10-2004 het bouwen van een woontoren met 49 appartementen Baskens- burg III Bunkerterrein (ongenummerd) - Bouwdeel D 27-10-2004 Tegen deze besluiten kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de ver gunning, schriftelijk bezwaar wor den gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op het hierna genoemde verzoek om vrij stelling in combinatie met inge diende bouwaanvraag: - het plaatsen van een carport Mar- ga Klompélaan 16 - Het bouwen van een garage De Kempenaerstraat 41 Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van net Besluit op de Ruimtelijke Ordening, opent daartoe de mo gelijkheid. Voordat wij een beslis sing nemen op voornoemde aan vraag liggen de bouw- en situatie tekeningen gedurende vier weken, ingaande 4 november 2004 tot en met 1 december 2004, ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat WELSTANDSCOMMISSIE: De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veertien dagen op een donderdag. De stuk ken ter behandeling moeten uiter lijk één week voor de vergadering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behan delde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www.vlissingen.nl /welstandscommissie. De agenda is dan ook in te zien in het stadhuis Paul Krugerstraat 1De data van de volgende welstandsvergaderin gen zijn 11 en 25 november 2004. ONTWERP-BESTEMMINGS- PLAN BEDRIJVENTERREIN POORTERSWEG Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken, op grond van ar tikel 23 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening, bekend dat vanaf 4 november 2004 voor een ieder ge durende vier weken (t/m 1 decem ber 2004) in het stadhuis, Paul Kru gerstraat 1ter inzage ligt het ont werp van het bestemmingsplan 'Be drijventerrein Poortersweg'. Tevens ligt het ontwerp van dit bestem mingsplan buiten werkuren ter inza ge bij de Openbare Bibliotheek Vlissingen, Spuistraat 6, 4381 HR Vlissingen. Voornoemd bestem mingsplan voorziet in de ruimtelijk- planofogische regeling van het be drijventerrein Poortersweg, globaal omsloten aan de noordzijde door de Nieuwe Kruidmolenweg, aan de oostzijde door de Visodeweg, aan de zuidzijde door de Havenweg en aan de westzijde door de Oostelijke Bermweg. Gedurende bovenver melde termijn kan een ieder zijn zienswijze omtrent dit bestemmings plan schriftelijk kenbaar maken bij de gemeenteraad. KAPVERGUNNING: Wij maken bekend dat er een aan vraag om een kapvergunning ingevolge art. 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlis singen) is ontvangen van dhr.Braun voor het verwijderen van een ceder uit de tuin van Zuiderbaan 28, dhr. Huibregtse voor het verwijderen van een eik uit de tuin van Pres. Rooseveltlaan 14 en dhr. Bliek voor het verwijderen van een lijsterbes en een berk uit de tuin van Ger- brandystraat 97 te Vlissingen. Wij zijn voornemens deze vergunnin gen te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvragen kunt u krij gen bij de directie Grondgebied, afdeling Beheer telefoon 487373. Vlissingen, 3 november 2004. Burgemeester en wethou ders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatie pagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. GEMEENTE Postbus 1000 „..rïw Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gcmeente@Veere.nl VEE™ www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het ge meentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden be zwaar maken tegen overheidsbe sluiten (dus ook tegen bouwvergun ningen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en onderte kend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg- post) op de laatste dag van ae in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeen teraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzie- ningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Rechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Infor matie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Veere - het oprichten van een uitbouw Wagenaarstraat 35 (art 19.3 en art. 15 Wet RO) Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verle nen door toepassing van genoemd artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RÓ). In verband hiermee ligt de bouwtekening van 4 november t/m 2 december 2004 tijdens de ope ningstijden ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Geduren de de genoemde periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANVRA GEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver- gunning zijn ingekomen voor: Koudekerke - het vergroten van een woning Badhuisstraat 10; - het vernieuwen/vergroten van een zomerhuis Dishoek 14; Oostkapelle - het plaatsen van een berging Duinbeekseweg 23; - het gedeeltelijk veranderen van een gevel Duinbeekseweg 23; - het oprichten van een entree en horecagelegenheid Duinvlietweg 6; - het plaatsen van een dakkapel en een raam in de zijgevel Halve Maanstraat 2A; - het slopen van een kapschuur Wijkhuisweg 2; Veere - het plaatsen van een uitbouw Wa genaarstraat 35; - het oprichten van een woning San- denburghlaan 47; Vrouwenpolder - het slopen van een landbouw- schuur Lepelstraat 13; - het geheel vernieuwen van een schuur Lepelstraat 13; Westkapelle - het slopen van bijgebouwen en zomeiwoning Zuidstraat 136; - het verbouwen/vergroten van een woning Torenstraat 34; - het plaatsen van een sanitair unit Joossesweg/Westkapelseweg; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist principe binnen 12 weken). in VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/MONU MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de da tum van verzending.) Domburg - het plaatsen van een berging Branding 17;(21-10) - het oprichten van een woonhuis Jhr. De Casembrootplein 1 1 ;(21 - 10) Grijpskerke - het plaatsen van een dakkapel Cornelis Visstraat 35;{21 -10) Oostkapelle - het vergroten van een zomerhuis Dunopark 33;(21-10) - het veranderen/vernieuwen van dakkapellen Noordweg 46,(21-10) - het veranderen van kozijnen van de noord-oost gevel van de woning Dunowea 14;(21 -10) Serooskerke - het bouwen van een gebouw voor detailhandel gericht op de verkoop van bouwmaterialen, tuin- en aan verwante artikelen Hondeqemsweq 2,(21-10) Veere - het vergroten van een woning Zanddijkseweg 5;(21 -10) Westkapelle - het vergroten van een berging de Casembrootstraat 4A;(21-10) - het plaatsen van een kap op de garage Molenwal 93,(21 -10) Belanghebbenden hebben een wet telijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de ver leende vergunningen en verleende vrijstellingen .(Zie: bezwaar, be roep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het ge meentehuis te Domburg. WET MILIEUBEHEER ONTWERP-REVISIEVERGUN- NING BOUDEWIJNSKERKE 5 TE ZOUTELANDE Wij maken bekend dat, van 5 no vember 2004 t/m 3 december 2004 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, het voornemen om vergunning te verlenen aan de heer J. Verhage voor een varkensfokkerij met mest- opslag gelegen aan de Boudewijns- kerke 5 te Zoutelande. Buitenom de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische af raak (cluster Grondgebied, tel. 118 - 555447).T/m 3 december 2004 kunnen gemotiveerde beden kingen tegen de ontwerpbeschik king schriftelijk door iedereen bij ons college worden ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend worden gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw bedenkingen ken baar te maken. Op verzoek kan t/m 3 december 2004 over het ont werp van de vergunning van ge dachten worden gewisseld met ons college, de aanvrager en eventuele andere aanwezigen.Alleen als u tij dig (schriftelijk) bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbe schikking kunt u beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raadkan State, tenzij u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bedenkin gen in te dienen dan wel besluitvor ming straks afwijkt van het voorne men. VERKEERSBESLUITEN Hierbij maakt het college van bur gemeester en wethouders bekend aat zij heeft besloten om de volgen de verkeersbesluiten te nemen: Zoutelande (Langendam): - alle tot op heden ingestelde ver keersmaatregelen op de Langen dam binnen de bebouwde kom van Zoutelande, betreffende voorrangs kruispunten, overige voorrangsre gelingen, fietspaden, bushaltes en parkeermaatreaelen, op te heffen en de destijds daartoe genomen be sluiten in te trekken. - instellen van een 30 km/h zone. - instellen van een voorrangsrege ling op een punt nabij de bebouwde komgrens, waar de bromfietsers de rijbaan opgaan; - instellen van een parkeerverbod zone; - fietspad langs de Langendam aan wijzen als verplicht fietspad; - het pad lanqs de Lanqendam na- I lil li i bij de bebouwde kom van Zoutelan de over een lengte van ongeveer dertig meter aanwijzen als fiets- /bromfietspad; - het realiseren van een voetgan gersoversteekplaats nabij de krui sing met de Sloestraat-David Kod delaan; - het realiseren van twee bushaltes op de Langendam. Vrouwenpolder (Zoekweg) - Het instellen van een 30 km/h zo ne in de Zoekweg net voor de krui sing met de Oranje Nassaulaan (oostzijde); Oostkapelle - Het uitbreiden van het tijdspad van de parkeerverbodszone (gedeelte Eikenlaan/Berkenlaan/Beuken laan). De parkeerverbodszone wordt van kracht van 1 april tot 1 oktober van 10:00- 18:00. Aagtekerke - het pad gelegen tussen de Hekwei- de en het Bergwegje aan te duiden als een verplicht fietspad. Wij hebben het volgende verkeers- besluit voor een gereserveerde par keerplaats voor gehandicapten vastgesteld: Koudekerke - Het situeren van een gehandicap tenparkeerplaats voor de School straat 18. Tegen deze besluiten kan iedere be langhebbende op grond van het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht binnen 6 weken na de openbare kennisgeving een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Veere, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Deze verkeersbesluiten en de daar bij behorende situatietekening ligt gedurende de termijn van zes we ken na deze openbare kennisge ving tijdens de openingsuren ter in zage aan de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. UITGIFTE BOUWGROND IN AAGTEKERKE, GAPINGE EN MELISKERKE Wij maken bekend dat op 1 3 okto ber 2004 de inschrijving is gestart voor de uitgifte van kavels bouw grond in Aagtekerke (plan:Bouwlust III), Gapinge (plan: Schotsehoek II) en Meliskerke (plan: Molenwerf II). Er zullen maximaal 2 kavels bouw grond (vrijstaand) worden uitgege ven in Aagtekerke, maximaal 1 ka vel bouwgrond (vrijstaand) in Ga pinge en maximaal 3 kavels bouw grond (vrijstaand) in Meliskerke. De inschrijving eindigt op 10 november 2004..Bij de uitgifte van de kavels bouwgrond worden strikte bin- dingseisen gehanteerd. Dit houdt in dat als eerste bouwgrond zal wor den toegewezen aan gegadigden die een sociale of economische bin ding hebben met de kern.Er kan al leen ingeschreven worden met een inschrijfformulier dat onderdeel uit maakt van een informatiebrochure. Deze brochure kan tijdens de in- schrijfperiode worden opgehaald bij de balie van het cluster Grond- lebied (balie nr.ó) in hetgemeente- uis te Domburg. De gemeenteraad heeft voor heel de gemeente Veere een éénheidsprijs vastgesteld. Bouwkavel t.b.v. vrijstaande wo ning:! 80,- euro per rrE (excl. BTW) OPENBARE VERKOOP Op vrijdag 5 november 2004 wor den om 14.00 uur in verenigings gebouw "Ons Huis" aan de Burg. Adelaarstraat 26 te Meliskerke, op verzoek van de Gemeente Veere, door notaris Mr. Anhelies Wooldrik te Middelburg, in één zitting bij op bod en afslag in het openbaar ver kocht: 1het woonhuis met tuin, plaatselijk bekend Smidsstraat 1 2 te Zoutelan de, kadastraal bekend gemeente Valkenisse, sectie D, nummer 1707, groot 2.14 are; 2. het bedrijfspand met parkeer plaats en erf, plaatselijk bekend Ra- penburgsewea 14 te Meliskerke, kadastraal bekend gemeente Ma- riekerke, sectie F, nummer 802 ge deeltelijk, groot ongeveer 7.46 are; 3. een perceel grond met opstallen, plaatselijk bekend Steengrachtsweg 3 te Grijpskerke, kadastraal be kend gemeente Mariekerke, sectie L, nummer 1549 gedeeltelijk, groot ongeveer 20.24 are; 4. een perceel grond met fruitop- stand, plaatselijk bekend Steen grachtsweg (ongenummerd) te Grijpskerke, kadastraal bekend ge meente Mariekerke, sectie L, num mer 1549 gedeeltelijk, groot onge veer 14.89 are; De registergoederen worden afzon derlijk, dus niet in combinatie ver kocht. Bezichtiging: - Steengrachtsweg 3 ongenum merd: donderdag 4 november van 14.00-17.00 uur. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden Registergoed 1993, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen bijzondere vei lingvoorwaarden. De Veilingvooiwaarderi zullen ter inzage liggen bij onderstaand nota riskantoor. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop te legitimeren en een ver klaring van hun bankrelatie te over- leqqen waaruit hun financiële qe- goedheid blijkt. ilichtir Nadere inlichtingen over toegesta ne bestemming en bestemmings plannen, aanvaarding, zakelijke lasten, betaling en andere bij zonderheden, zijn verkrijgbaar bij voornoemde notaris, aan de Wage naarstraat 1 te Middelburg, Ad Lampert, tel: 0118-659612, e-mail: al@jmwnotarissen.com en fax 0118-633342. GEMEENTERAAD Dinsdag 9 november om 19.30 en donderdag 11 november om 10.00 uur. Beide vergaderingen vinden plaats in de raadzaal van het ge meentehuis te Domburg. Agendapunten 9 november Spreekrecht voor de burgers over de geagendeerde en de n iet-ge- agendeerde onderwerpen Vragenuur Ingekomen stukken Beschouwingen door de fracties over de ontwerp Programmabegro ting 2005. Agendapunten 11 november Spreekrecht voor de burgers over de geagendeerde en de niet-ge- agendeerde onderwerpen*. Vragenuur**. Voorstel tot het vaststellen van de programmabegroting 2005, aan vaarden van de meerjarenramin gen 2006-2008, beschikbaar stel len van de investeringen voor 2005, zoals aangegeven bij de program ma's en het vaststellen van de be lastingverordeningen 2005. Voorstel betreffende het Bagger- plan 2005-2009. Degene die gebruik wil maken van het spreekrecht meldt dit voor de aanvang van de vergadering aan de griffier. Het woord kan niet worden gevoerd over besluiten waar bezwaar of beroep op de rechter openstaat, benoemingen, keuzen, voordrachten of aanbeve lingen van personen en klachten in de zin van de Awb. Elke spreker krijqt maximaal vijf minuten het woord. Leden van de raad die hier ge bruik van willen maken melden dat 24 uur voor de aanvang van de ver gadering bij de voorzitter. Zij mel den het onderwerp en het lid van het college aan wie vragen worden gesteld. Domburg, 3 november 2004 Burgemeester en wethou ders van Veere It Nieuwe auto?

de Faam | 2004 | | pagina 12