0118-633601 Gratis figuur-analyse! rinkhaus OPEN HUIS OPEN HUIS Berco Dakbedekkingen Help hongerend Afrika nü! Giro 555 Den Haag BEL NU Szi/iss figure De beste plek voor het vinden van werk is nog altijd JobTrack.nl Voor een perfecte gebitsprothese maandag t/m vrijdag Behandeling volgens afspraak Wij zien u graag op 8 november! Woensdag 27 oktober 2004 De Faam Pagina 4 Makelaardij o.z. Juridisch Adviesbureau Boulevard Bankert 120 4382 AC Vlissingen Tel: (0118) 412048 Mob. 06 - 55348571 www.brinkhausmakelaardij.nl e-mail: info@brinkhausmakelaardij.nl VERKOOP - AANKOOP - TAXATIE - BOUWKUNDIGE KEURING - HYPOTHEKEN en JURIDISCHE SERVICE. Het makelaarsvak omvat meer dan alleen een wonins te koop aanbieden. Wij werken actief volsens een andere formule die past in deze tijd en zoeken op No Cure No Pay-basis naar een koper. Volledise beseleidins van het kooptraject incl. de notaris. a.s. ZATERDAG 30 OKTOBER 11.00- 12.30 uur Vlissingen, Kanariesprenk 333 149.500,- k.k. In een ruslige woonwijk gelegen ruime complete eengezinswoning met tuin en carport aan achter zijde, op gunstige localie in deze wijk. Winkelcentrum in directe nabijheid. De Vlissingse Boulevard en het strand bereikt u op korte Reisafstand. Prima onderhouden en gemoderniseerd. Ruime woonkamer met laminaat. Nieuwe keuken in kersen-vamlle kleur met inbouw app. Grote betegelde achtertuin met schuur en exlra schuur(berg)ruimte 3 ruime slaapk. Badk. douche/toilet. Voortuin met complete vijver en pergola Ideaal voor gezin met kinderen. Inhoud 275 m3. Perceelopp. 225 m2 Vlissingen, Hobeinstraat 54 145.000,- k.k. Ruime 4-kamer portiek-bovenwoning mei dakterras aan de rand van de Vlissingse binnenstad. Het winkelcentrum en de mooie Boulevard van Vlissingen, op enkele loopminuten afstand, maakt deze woning niet alleen voor starters aantrekkelijk. Zijn 3 slaapkamers en zolder, geeft de woning ook voor een gezin veel mogelijkheden Op de woonverdieping vindt u een ruime woonkamer met kunststof kozijnen, laminaatvloer met gedeelte plavuizen, open haard met tegelplateau, splinternieuwe open keuken met inbouwapparatuur in Amerikaanse stijl uitgevoerd. Vanuit keuken bereikt u het grote zonnige dakterras Grote CV-ruimte biedt mogelijkheid voor extra slaapkamer. Woonk.opp.35 m2. Inhoud 320 m3 Vlissingen, Savornin Lohmanlaan 65 535.000,- k.k. Geheel vrijstaande semi-bungalow aan de rand van Vlissingen, in de wijk 'Paauwenburg'. met vrijstaande garage en berging, hobbyruimte, grote tuin rondom met tuinhuis.. Dit object is voorzien van een l-vormige woonkamer met grote serre, open haard en plavuizen vloer. Er is een afzonderlijke keuken mei inbouwapparatuur, veel kastruimte en bijkeuken. Op de begane grond bevinden zich 2 slaapkamers, toilet en een badkamer Op de verdieping bevinden zich nog 3 flinke slaapkamers en een toilet. Veel kast- en bergruimte in alle kamers. Nagenoeg overal kunstof kozijnen Een pand met veel woon- en tuinruimte Het strand, het bos. winkelcentrum en scholen vindt u hier od loopafstand. Perceel van 831 m2 Inhoud 630 m3 Oost-Souburg, Vlissingsestraat 229 194.000,- k.k. Aan de rand van Oost-Souburg gelegen halfvrijstaande karakteristieke eengezinswoning met voor- en achtertuin Gehele pand verkeert op alle fronten in een prima staat van onderhoud en is een bezichtiging zeker waard. Woonkamer met erker, voorzien van open haard en mooie bruynzeel parketvloer, open keuken (eiken) in hoekopstelling. bijkeuken, grote serre, kelder, ruime tuin met gazon en bestrating (gehele dag zon), schuur en afzonderlijke ruimte voor open haardhout 1"verd Overloop, geheel keurig in hout afgewerkt Volledig laminaatparket en voorzien van inbouwkasten. 3 slaapkamers, badkamer mei ligbad/douche, zolder over gehele huis, betegeld balkon HR Nefit combiketel 2003. Woonopp.120 m2. Inhoud 415 m3. Middelburg, Grevelingenstraat 73 219.000,- k.k. Aan oe rand van Middelburg gelegen zoor ruime energiezuinige eengezinswoning in eon donkergrijs-witle linl mei schuur en geheel belegelde achter tuin. Woning veel lichtinval door de grole raamparlij. Royale Woonk. (32m2) mei schuilpul. parketvloer, hallopen luxe keuken mol Inbouwapparatuur Uilslekend geïsoleerd. Zonnige achtertuin op hel oosten, schuur en vrije achterom, te verd. Vlde-hobbbyruimto/slaapk. Verder 1 slaapk., ruime badkamer/douche. 2e verd. via vasle trap bereikbaar Extra groto rülmle voor 3 slaapk CV-ketel zonneboiler met zonnecollectoren Voorzien van 8 ir.GIW-garantie Een pand mei veel ruimte en mogelijkheden Inhoud 460 m3. Perceel 115 m2. a.s. ZATERDAG 30 OKTOBER 13.30-15.00 uur Wemeldinge, Westelijke Kanaalweg 51 395.000,- k.k. Zeer ruime karakteristieke, nostalgische woning aan de Boulevard met uitzicht op de Jachthaven en Oosterschelde Geheel gerenoveerd en voorzien van alle hedendaagse gemakken, glas-, wand- en dakisolatie Deze woning heeft 2 woonkamers, 2 keukens.4 slaapkamers 4 toiletten, inpandige garage en grote kelder Benedenverdieping met tuin en 2 parkeerplaatsen Naast de woning een afsluitbare brandgang als toegang naar de achterzijde en de grote achtertuin Het geheel verkeert in uitstekende staat van onderhoud en is voor diverse doeleinden te gebruiken, zoals dubbele bewoning, gastenverblijf, praktijkwoning etc Pand is aemeenteliik monument Subsidie-moaeliikheid aanwezia. Perceel 345 m2 -inhoud 850 m3 Goes, Golda Meirstraat 19 235.000,- k.k. Aan de rand van Goes, aan een park met vrij uitzicht: halfvrijst ruime eengezinswoning met uitbouw, garage (24 m2 )en schuur Kindvriendelijke wijk 5 fietsmin van de Goese binnenstad Beg grond: laminaatvloer, woonkamer 40m2 met gas inzethaard, grote schuifpui naar keurig aangelegde diepe tuin met vijver en blokhut (veel zon). Nette half open U-keuken met inbouwapp close-in boiler en gaskookplaat Ie verd 2 slaapk van 12ni2, 1 slaapk (7 m2) badkamer met douche en ruimte voor wasmachine. 2e verd extra grote slaapkamer met dakkapel (event, om te bouwen tot 2 slaapkamers) Geheel parketvloer. HR-combiketel 2003. kastruimte met ISDN-aansl./intemetkabelaanslPerceel 265 m2 Inhoud 370 m3. Heinkenszand, Dorpsstraat 103 - 105 375.000,- k.k. Op prima locatie in de winkelstraat van Heinkenszand gelegen ruim woon/winkel(bedrijfs)pand Het geheel is gerenoveerd en verkeert in een prima staat van onderhoud Ruime woonk Met parketvloer, open haard, tuindeuren naar keurig afgewerkte serre (21 m2) met schuifpuien. Diepe tuin met tuinhuis/schuur Half open keuken in wit met inbouwapp. in hoekopstelling Parketvloer Kelder. Veel praktische bergruimte. 1" verd. 5 slaapk.,ruime mooi afgewerkte badk. wit/ligbad en afz. douche, toilet en vaste wastafel Plavuizen vloer. 2 zolderruimtes Mog. extra slaapkamers. Bedrijfsruimte Tot. opp 40 m2. Inhoud 140 m3. Geheel keurig afgewerkt Buitenzijde met voorportaal. Toiale woonoppervlakle 212 m2 Inhoud 600 m3. RECENT VERKOCHT: Vlissineen. Paul Krugerstraat 69 en Groen v. Prinstererlaan 108. Middelburg. Grevelingenstraat 53. Zuiddorpe, St.Katrijnstraat 37. Ons complete aanbod vindt u op www.brinkhausmakelaardij.nl JUISTE OMGANG MET MENSEN BRENGT ONZE ANDERE MANIER VAN MAKELEN TOT EEN SUCCES* Schildmansambacht 1. 3332 KN Zwijndrecht Telefoon: 078 - 6196898 Mobiel. 06 - 232551S9. Fax: 078 - 6190818, Website: httpV/www.bercodakbedekkinoen.nl E-mail info@bercodakbedekkmgen.nl In ons land. met zijn verschillende weersinvloeden heell het dak veel te verduren. Als een dak goed is slaat niemand er bij stil hoe belangrijk hel is. Pas als er problemen zijn. besetl men hoe belangrijk kwaliteit, maar zeker ook de service van de dakdekker is. Wij willen ons graag aan u voostellen als Berco Dakbedekkingen- Wie zijn wij? Wij zijn een onderneming gespecialiseerd in bitumineuze dakbedekkingenmisschien beter bekend als bitumen dakleer Daarnaast verzorgen wij ook de aanleg van uw daktonas. Wat doen wij? Vanuit Zwijndrecht werken goed opgeleide teams door hel hele land. Hierbij maken wij geen onderscheid tussen nieuwbouw, renovatie, particulier ot bodnjven De eisen die aan daken en dakbedekkingmatehalen worden gesteld nemen toe. Een dakbedekkingconstructie kan op verschillende manieren samengesteld worden. Deze samenstelling is deels technisch maar ook de persoonlijk wensen van onze opdrachtgevers zijn van groot belang Waarom kiest u voor ons? In de afgelopen jaren heeft Berco Dakbedekkingen een zeer brede vakkennis en ervaring opgebouwd. Een deskundige visie en betrouwbaarheid is één van de kenmerken van onze onderneming. Een goede en snelle service staal bij ons nog hoog in het vaandel. Lekkage proberen wij zelfs binnen 24 uur te voorzien van een noodreparatie Wij werken mei uitsluitend A-kwaliteit materialen. Hierdoor is hel voor ons geen probleem een garantie te geven van 10 jaar. Het milieu. Naast een uitstekend bedekt dak wordt de zorg voor een goed milieu scherp in de gaten gehouden. Gescheiden afvalverwerking is voor Berco Dakbedekkingen een heel vanzelfsprekende zaak. Inplannen. Door goede planning worden lange wachttijden voorkomen. Na ontvangst van de opdrachtbevestiging zullen wij de werkzaamheden in overleg mot u inplannen Bezoek voor meer informatie ook eens onze website op internet www.bercodakbedekkingen.nl Bel of stuur een e-mait voor een vrijblijvende offerte Wij zijn dagelijks tot 22:00 uur telefonisch bereikbaar. NEDERLANDSE RODE KRUIS NOVIB SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES Al 17 jaar zeer goede resultaten door de complete Thermo-Fysische-Methode (T.F.M.) en speciaal opgeleid personeel, kunnen wij u garanderen: plaatselijk afslanken bij figuurproblemen een gladdere en strakkere huid de bestrijding van een sinaasappelhuid geen gebruik van wikkels, spuiten of pillen een goede conditie, mede door het gebruik van de ozoncabines en maak een afspraak voor een gratis figuuranalyse Figuurcorrectie- en Afslanklnstituut Lammerensteeg 9,4331MB Middelburg Openingstijden: ma do 10.00 - 20.00 uur di, wo, vr 10.00 - 16.00 uur Wij maken ook al uw reparaties Ziekenfonds vergoedingen en Particulieren Zusterplein 15 - Middelburg 0118-639875 Wilt u weten wat het waterschap voor werk zaamheden heeft op Walcheren en Noord- Beveland? Kom dan eens naar een vergadering van de gebiedscommissie. Een gebiedscom- missie is een vergadering van de leden van de algemene vergadering van waterschap Zeeuwse Eilanden. Iedere inwoner van Walcheren of Noord-Beveland is welkom op deze openbare vergadering om meer te weten te komen over de werkzaamheden van het waterschap. Tijdens deze avond is er ook een inspraak mogelijkheid. De vergadering van de gebiedscommissie Walcheren en Noord-Bevëland is op maandag 8 novèmber a.s. vanaf 19.30 uur. De vergadering wordt gehouden in het districts kantoorté Grijpskêrke, Baayenhovenseweg 4a in Grijpskerke. Voorzitter van deze vergadering is de heer D. Vos. Tijdens deze avond zal drs A.W. van de Hoef de stand van zaken van het groenbeleid bespreken. Daarnaast wordt er gesproken over de werkzaamheden die in het gebied op de planning staan. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl

de Faam | 2004 | | pagina 4