VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg 1 GEMEENTE VLISSINGEN II MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 27 oktober 2004 De Faam 10 INFORMATIE OVERHEID AANVRAAG KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende kapvergunning-aanvraag ontvan- gen: Lodo van Hamelsfraat 15, 28 con iferen Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Handha ving, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie van die afdeling, Kanaal- weg 3, telefoonnummer 67 50 00. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 1 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 1 9, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van hef bestemmings plan "t Poldertje' ten behoeve van de bouw van een supermarkt met appartementen, drie vrijstaande woningen en een zorgwonina aan de Clasinasfraat te Arnemuiden. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 29 oktober 2004 geduren de vier weken (tof en met 25 no vember 2004) ter inzage bij de af deling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de (bouw)aan- vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. INSPRAAK ARTIKEL 19, LID 1 WRO Seislaan 2B te Middelburg Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) dient het gemeentebestuur bij de voorbereiding van de vrij stellingsprocedure ex artikel 1 9, lid 1 WRO inspraak te verlenen op het betreffende ontwerpplan conform de Inspraak-verordening Middel burg. Het ontwerpplan betreffende de herbouw van een woning aan de Seislaan 2B te Middelburg ligt hier toe met ingang van vrijdag 29 ok tober 2004 gedurende 2 weken (tot en met 12 november 2004) voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving in het stadskantoor aan de Kanaal- weg 3. Inspraak wordt verleend aan inge zetenen en in de gemeente een be lang hebbende natuurlijke en rechtspersonen. Gedurende ge noemde termijn kunnen inspraak- reacties schriftelijk naar voren wor den gebracht op een daartoe be stemd inspraakformulier. Tevens kunnen gedurende deze termijn inspraakreacties mondeling naar voren worden gebracht. Hier voor dient een afspraak te worden gemaakt met de afdeling Ruimtelijk Beleid, telefoon (0118) 67 52 36. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het plaatsen van een dakterras op het perceel Vlasmarkt 1 1 het bouwen van een berging/vo- liere op het perceel Dr van der Moerstraat 7 te Arnemuiden; het uitbreiden van de woning op hef perceel Nieuwe Oostersestraaf 46; het gedeeltelijk veranderen van de activiteitenruimte en het recep- tiegedeelfe op het perceel Noord- poortplein 2; het verbouwen van de woning op hef perceel Singelstraaf 35; het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Nadorstweg 8B; het bouwen van een woning met garage op het perceel Duke Elling ton straat 8; het plaatsen van een serre op het perceel de Ruyterstraat 35; het aanbrengen van reclame op hef perceel Schroeweg/Torenweg. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve be slissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van aie welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de da tum van verzending): hef plaatsen van vier dakhaken in voorkap op hef perceel Rouaanse- kaai 11 (13-10); het verbouwen/uitbreiden van een bedrijfspand op het perceel In dustrieweg 9 (13-10); het vernieuwen van een vloer in een bedrijfshal op het perceel Her- culesweg 35 (13-10); het bouwen van een kantoorge bouw (blok E) in park Veldzigt 15- 10); het wijzigen van een eerder ver leende vergunning d.d. 28 au- ustus 2001nr. 2001 6590 voor et schilderen van de voor- en het perceel Vlas- achtergevel op he markt 51 (15-10); het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde van de woning op het perceel Steendiep 36 te Ar nemuiden (15-10); het slopen van asbesthoudende het perceel Stads- beplating op het schuur 1 (15-10); het uitbreiden van de woning en nieuwbouw van een paviljoen op het perceel Griffioenstraat 22 (15- 10); het in gebruik nemen van het pand als poolcafé op hef perceel Walensingel 63 (18-10); het in gebruik nemen van het pand als kinderopvangcentrum op het perceel Nederstraat 39 (18- 10); het in bouwen van 9 woningen op de percelen Prinses Maximastraaf 2 t/m 18(18-10), het bouwen van een woning en garage op het perceel Muddy Wa tersstraat 62 (20-10); het verbouwen van de eerste en tweede verdieping en de zolder, het aanbouwen van een balkon met trap op hef perceel Damplein 40/42 (20-10). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Pos LA Middelburg. Middelburg, Postbus 6000, 4330 gebruik nemen van het D< pand als kinderopvangcentrum op het perceel Arnelaan 57 (18-10); het in gebruik nemen van het pand als woongebouw op het per ceel Domburgs Schuitvlot 14 (18- hef wijzigen van een eerder ver leende vergunning d.d. 19 mei 2004, nr. 2003/2223 voor het ene die een bezwaarschrift eeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voolopige voorziening vragen aan de Voor- zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 29 oktober 2004 tof en met 1 1 november 2004 (2 weken) ligt bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handha ving van de dienst Ruimte de aan vraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1 988 ter inzage voor. het plaatsen van een dakterras op het perceel Vlasmarkt 1 1 het gedeeltelijk vergroten van het atelier van hef monumentenpand op het perceel Langeviele 45; het plaatsen van een dakkapel en een dakraam op hef perceel Rei gerstraat 3; het veranderen van het souterrain van het monumentenpand op het perceel Londensekaai 21 Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer informatie van de Gemeente Middel burg op pagina 5 in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst pa gina 830. smssmssm BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen f.b.v.: A) Lichte bouwvergunning: 1plaatsen van een kunstwerk Stadhuisplein 2 2. gedeeltelijk vernieuwen van de voorgevel Paardenstraat 47 3. bouwen van een garage We verstraat 10 B) Reguliere bouwvergunning: 1. bouwen van een bedrijfswo ning le fase Stroomweg 14 2. bouwen van een bedrijfswo ning le fase Stroomweg 16 3. bouwen van een overkapping Bouwen Ewoutstraaf 3 4. bouwen van een bedrijfsge bouw Industrieweg 35 C) Sloopvergunning: 1 gedeeltelijk slopen van asbest houdende materialen Badhuis straat 1 83 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning en monumenfenver- gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt ver leend, afwijken van de ingedien de aanvraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP, en GEBRUIKSVER GUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1plaatsen van een dakopbouw Marga Klompelaan 12 20-10- 2004 2. bouwen van een garage Koop mansvoetpad 25 20-10-2004 3. vervangen van kozijnen Rossi- nilaan 17 20-10-2004 4. vergroten van de kap van Dis- hoeckstraat 7/Glacisstraat 182 20-10-2004 5. bouwen van een stalling Enge- landweg 12 20-10-2004 6. bouwen van een bedrijfswo ning Handelsweg 31 20-10- 2004 7. bouwen van een bedrijfspand met kantoren Distribufieweg 6 20-10-2004 8. bouwen van een recreatiewo ning Galgewei 43 21-10- 2004 9. plaatsen van een tuinhuis Vlis- singsestraat (K) 27 tuin nr 66 21-10-2004 10. bouwen van een woning Schroeweg 6 21-10-2004 11slopen van een recreatiewo ning Galgewei 43 21-10- 2004 12. slopen van een woning met werkplaats Gildeweg 1 9 en 21 21-10-2004 13. gedeeltelijk slopen van as besthoudende materialen Bad huisstraat 183 21-10-2004 Tegen dit besluit kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met in gediende bouwaanvragen: aan de voorzijde uitbreiden van de woning Boulevard Bankert 52 verbouwen van een woning Van de Spiegelstraat 31 uitbreiden van een woning Kou- dekerksewea 108 Artikel 1 9, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van hef Besluit op de Ruimtelijke Ordening, opent daartoe de mogelijkheid. Wij willen tevens positief beslis sen op een verzoek om vrijstelling op grond van artikel 3 van de voorschriften van het bestem mingsplan Boulevard, voor het bouwen van een windscherm tot een maximale hoogte van 6 me ter op de openbare weg aan de Kenau Hasselaarstraat gesitueerd tussen de woongebouwen "Strandveste" en "Sardijntoren" Tenslotte willen wij op grond van artikel 4, lid d van de voorschrif ten van het bestemmingsplan Baskensburg I, vrijstelling verle nen ten behoeve van de situering buiten de voorgevelrooilijn in ver band met de plaatsing van een verlichte reclamezuil en prijzen- bord bij het bezinepompstation aan de P. Krugerstraat 237. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen (ge noemd onder artikel 19, lid 3 en de bestemmingsplannen Boule vard en Baskensburg I), liggen de bouw- en situatietekeningen in gaande 28 oktober 2004 gedu rende vier weken - dus tot en met 24 november 2004 - ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders indienen (ter attentie van de Af deling Ontwikkeling, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen). WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veer tien dagen op een donderdag. De stukken ter behandeling moe ten uiterlijk één week voorde ver gadering (woensdagmiddag ui terlijk 17.00 uur) bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde bouwplan nen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstands- commissie. De agenda is dan ook in te zien in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de volgende welstandsvergaderin gen zijn 28 oktober, 11 en 25 november 2004. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging meldingen van veranderingen inrichting arti kel 8.19 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de volgende meldingen van wijzi gingen, veranderingen of uitbrei dingen zijn ontvangen: Van Saybolt Vlissingen met be trekking tot de inrichting gelegen aan de Oosterhavenweg 14 te Vlissingen. De verandering be treft het opslaan van monsters, K3 stoffen, in de container. Van Hogeschool Zeeland met betrekking tot de inrichting gele gen aan de Edisonweg 1 1 te Vlis singen. De verandering betreft de verplaatsing van het MLO-labo- ratorium van het ROC Zeeland naar Hogeschool Zeeland. Hier voor zullen enkele lokalen/ruim- ten van de Hogeschool Zeeland een nieuwe functie krijgen. De voorgenomen veranderingen van de inrichtingen leiden niet tot andere of grotere nadelig gevol gen voor het milieu en de veran deringen dienen, krachtens de geldende voorschriften, binnen 3 jaar gerealiseerd te worden. De voorgenomen veranderingen ge ven gelet op de inhoud van de meldingen geen aanleiding tot wijzigingen van de vergunnin gen. Om die reden hebben wij besloten akkoord te gaan met de genoemde meldingen. Ter inzage De meldingen en alle relevante stukken liggen van donderdag 29 oktober 2004 tot en met 09 de cember 2004 elke werkdag tij dens kantooruren en op woens dagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage in het stad huis, Paul Krugerstraat 1Inzage op woensdagavond dient van te voren telefonisch/ per e-mail bij de afdeling milieu te worden aan gevraagd (fel. 0118 - 487157/ e-mail: mfn@vlissingen.nl). Bezwaar Tegen ons besluit kan iedere be langhebbende, binnen zes weken na de datum van bekendmaking van de beschikking, schriftelijk bezwaar aantekenen op grond van de Algemene wet bestuurs recht en de Wet milieubeheer. Het bezwaarschrift moet worden ericht aan burgemeester en wet- ouders. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen net bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Beroep en voorziening Na onze eventuele beslissing op bezwaar is beroep mogelijk bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De voor zitter van dit rechtscollege beslist tevens over een verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening. Belanghebbenden kun nen een gemotiveerd verzoek in dienen mits zij tevens een be zwaarschrift hebben ingediend. Een verzoek om schorsing dan wel een voorlopige voorziening wordt alleen toegewezen als on verwijlde spoed dit vereist, gelet op de betrokken belangen. U moet een afschrift van uw be zwaarschrift dan wel beroep schrift bij het verzoekschrift om een voorlopige voorziening over leggen. Als tegen de beslissing op be zwaarschrift beroep wordt inge steld, moet griffierecht worden betaald. Dit geldt ook voor een verzoek om voorlopige voorzie ning. Informatie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State. (tel. 070-3624871). DRANK- EN HORECAWET Kennisgeving ter inzage legging Burgemeester en wethouders van Vlissingen zijn voornemens ver gunningen ingevolge de Drank en Horecawet te verlenen aan de hierna genoemde paracommerci- ële instellingen: 1Vereniging Razzmatazz, Middelburgsestraat 113, 4388 VP Oost-Souburg 2. Het bestuur van de Lawn Ten nis Club, Zwanenburgseweg 1 4384 LW Vlissingen 3. P.S.V.O. Walcheren Politie Zeeland, Bosweg 1, 4381 GA Vlissingen Op grond van artikel 3 en 4 van de Drank- en Horecawet worden aan deze vergunningen voor schriften verbonden. Het ontwerp van het besluit ligt met ingang van 28 oktober tot en met 25 no vember 2004 in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 tijdens kan tooruren voor belanghebbenden ter inzage. Gedurende deze peri ode kunnen zij hun zienswijze over aanvraag of ontwerp schrif telijk of mondeling naar voren brengen, ONTWERP-BESTEMMINGS- PLAN BUITENGEBIED, 9e wijziging Wij maken op grond van artikel 1 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf 28 oktober 2004 voor belangheb benden gedurende twee weken (t/m 10 november 2004) in het stadhuis ter inzage ligt het ont werp van de 9e wijziging van het bestemmingsplan Buitengebied met bijbehorende toelichting. Te gen het voorontwerp zijn gedu rende de voorafgaande periode van inspraak geen reacties bij ons college ingekomen. De wijziging voorziet in het pro jecteren van een agrarisch bouw vlak aan de Landbouwweg te Rif- them. Gedurende bovenvermelde ter mijn kunnen belanghebbenden hun zienswijze kenbaar maken bij ons college. Vlissingen, 27 oktober 2004 Burgemeester en wethou ders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissin gen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Postbus 1000 GEMEEN! Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente®'Veere.nl VEE™ vvvvw.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubneksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Dom burg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag da gelijks van 09 00 tof 16.00 uur. Op donderdag tot 1 9.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebben den bezwaar maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzie- nïngenrechfer van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middel burg ook verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Grijpskerke - het oprichten van een zomerwo ning Zwagermanweg 1 (art. 15 Wet RO) Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van ge noemd artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee ligt de bouwte kening van 28 oktober t/m 24 november 2004 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedu rende de genoemde periode be staat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te die nen. AANWIJZING BESCHERMD MONUMENT ALS BEDOELD IN DE MONUMENTENWET 1988 De Staatssecretaris van Onder wijs, Cultuur en Wetenschap heeft bij besluit van 8 oktober 2004 de woning, de landbouwschuur en het hekwerk gelegen aan de Du- nowea 3 te Oostkapelle aangewe zen als beschermd monument als bedoeld in de Monumentenwet 1988. De begrenzing van de historische buitenplaats Zeeduin is zo aangepast dat de boerderij daaraan is toegevoegd. De des betreffende besluiten liggen tij dens de openingstijden voor ie dereen ter inzage. VOORBEREIDINGSBESLUIT OOSTKAPELSEWEG 12 TE SEROOSKERKE De gemeenteraad heeft op 7 okto ber jl. een voorbereidingsbesluit genomen voor het perceel ka dastraal bekend gemeente Veere, sectie G nr. 1997, t.b.v. het bou wen van een opslagloods (stalling materiaal sloperij) op het perceel Oostkapelseweg 1 2 te Seroosker- ke. Dit besluit ligt, met de bijbeho rende tekening, van 28 oktober t/m 8 december 2004 gedurende 6 weken ter inzage in het gemeen tehuis. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden hiertegen be zwaar maken. Het besluit treedt in werking op 28 oktober. BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het vergroten van een woning Thibautstraaf 28, Biggekerke - het plaatsen van een pui en bou wen van een berging Valkenisse- weg 40 E; Domburg - het oprichten van een woning Brouwersbuurt 2; - het plaatsen van een berging Branding 17; Grijpskerke - het plaatsen van een dakkapel Cornelis Visstraat 35; Koudekerke - het plaatsen van een carjDort met berging Blinkertlaan 4; - het veranderen van garage in woonruimte Dishoekseweg 10B; Oostkapelle - het vergroten van een woning Molenweg 20; - het vergroten van een zomerhuis Dunopark 33; - het veranderen/vernieuwen van dakkapellen Noordweg 46; - het plaatsen van een dakoversfek Park Reigersbergh 23; Vrouwenpolder - het oprichten van een pergola El- zenoordlaan 3; - het gedeeltelijk vernieuwen van een woning Fort den Haakweg 24; Westkapelle - het vergroten/veranderen van een zomerhuis Joossesweg 148; - het oprichten van een WoZo- complex Grindweg; - het vergroten van een paarden stal Noordweg; Zoutelande - het slopen van een zomerwoning Timmermanstraaf 25; - het oprichten van een berging Timmermanstraat 27; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift- ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/MONU MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend: (tussen haakjes staat ae datum van verzending. Koudekerke - hef vernieuwen van twee dug outs Biggekerksestraaf;(l 3-10) Serooskerke - hef vergroten van een woning To renstraat 42;( 13-10) - het plaatsen van een garage/ berging Luijksbergenlaan 4;( 13- 10) - het veranderen van een bankge bouw in een woongebouw Toren straat 42;( 13-10) Vrouwenpolder - het plaatsen van een sanitairge- bouw Rijkebuurtweg 8;( 13-10) - het wijzigen van een verleende vergunning voor hef plaatsen van een paardenstal en overkapping Rijkeouurtwea 8,(13-10) Westkapelle - het plaatsen van een dakkapel Noorakerkepad 59,(1 3-10) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar te maken te gen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen .(Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VERKEERSBESLUIT Wij hebben het volgende verkeers- besluit voor een gereserveerde parkeerplaats voor gehandicapten vastgesteld: - Het situeren van een gehandi captenparkeerplaats ter hoogte van de Torenstraat 13 en 15 in Oostkapelle; Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van hef bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht binnen 6 weken na de openbare kennisgeving een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Veere, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Dit verkeersbesluit en de daarbij behorende situatietekening ligt ge durende de termijn van zes weken na deze openbare kennisgeving tijdens de openingsuren ter inzage aan de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. WERKZAAMHEDEN RIOLE RING OUDESTRAAT VEERE Maandag 1 november begint aan nemingsmij. M.J. Oomen d.v. met rioleringswerken in de Oudestraat te Veere. De aannemer begint bij de kruising Wagenaarstraaf en eindigt op het Oranjeplein. De werkzaamheden zullen ongeveer 3 maanden in beslag nemen. Tij dens de uitvoering is autoverkeer niet altijd mogelijk. UITGIFTE BOUWGROND IN AAGTEKERKE, GAPINGE EN MELISKERKE Wij maken bekend dat op 1 3 ok tober 2004 de inschrijving is ge start voor de uitgifte van kavels bouwgrond in Aagtekerke (plan:Bouwlust III), Gapinge (plan: Schotsehoek II) en Meliskerke (plan: Molenwerf II). Er zullen maximaal 2 kavels bouwgrond (vrijstaand) worden uitgegeven in Aagtekerke, maximaal 1 kavel bouwgrond (vrijstaand) in Gapin ge en maximaal 3 kavels bouw grond (vrijstaand) in Meliskerke.De inschrijving eindigt op 10 november 2004..Bij de uit gifte van de kavels bouwgrond worden strikte bindingseisen ge hanteerd. Dit houdt in dat als eer ste bouwgrond zal worden toege wezen aan gegadigden die een sociale of economische binding hebben met de kern.Er kan alleen ingeschreven worden met een in schrijfformulier dat onderdeel uit maakt van een informatiebrochu re. Deze brochure kan tijdens de inschriifperiode worden opge haald bij de balie van het cluster Grondgebied (balie nr.6) in het gemeentehuis te Domburg. De ge meenteraad heeft voor heel de ge meente Veere een éénheidsprijs vastgesteld. Bouwkavel t.b.v vrij staande woning: 180,- euro per nr (excl. BTW) OPENBARE VERKOOP Op vrijdag 5 november 2004 worden om 14.00 uur in vereni gingsgebouw "Ons Huis" aan de Burg. Adelaarstraat 26 te Melis kerke, op verzoek van de Ge meente Veere. door notaris Mr. Annelies Wooldrik te Middelburg, in één zitting bij opbod en afslag in het openbaar verkocht: 1het woonhuis met tuin, plaatse lijk bekend Smidsstraat 1 2 te Zou telande, kadastraal bekend ge meente Valkenisse, sectie D, num mer 1707, groot 2.14 are; 2. het bedrijfspand met parkeer plaats en erf, plaatselijk bekend Rapenburgseweg 14 te Melisker ke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sectie F, nummer 802 gedeeltelijk, groot ongeveer 7.46 are; 3. een perceel grond met opstal len, plaatselijk bekend Steen- qrachtsweg 3 te Grijpskerke, ka dastraal bekend gemeente Marie kerke, sectie L, nummer 1 549 ge deeltelijk, groot ongeveer 20.24 are; 4. een perceel qrond met fruitop- stand, plaatselijk bekend Sfeen- grachtsweg (ongenummerd) te Grijpskerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sectie L, nummer 1549 gedeeltelijk, groot ongeveer 14.89 are; De registergoederen worden af zonderlijk, dus niet in combinatie verkocht. Bezichtiging: - Smidsstraat 12: dinsdag 2 no vember van 9.30 - 12.30 uur; - Rapenburgseweg 14: dinsdag 2 november van 14.00 - 17.00 uur - Steengrachtsweg 3 ongenum merd: donderdag 4 november van 14.00- 17.00 uur. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden Registergoed 1993, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen bijzondere veilingvoorwaarden. De Veilingvoorwaarden zullen ter inzage liggen bij onderstaand no tariskantoor. Bieders dienen zich bij de openba re verkoop te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt.Nadere inlich tingen over toegestane bestem ming en bestemmingsplannen, aanvaarding, zakelijke Tasten, be taling en andere bijzonderheden, zijn verkrijgbaar bij voornoemde notaris, aan de Wagenaarstraaf 1 te Middelburg, Ad Lampert, tel: 0118-659612, e-mail: al@jmwnotarissen.com en fax 0118-633342. Domburg, 27 oktober 2004 Burgemeester en wethou ders van Veere

de Faam | 2004 | | pagina 10