Bloemen sieren akkerranden SAROUK Bouwgrond BETON HOUT SCHUTTINGEN 0.89 Kermis! Vrijwilligersverzekering r Definitieve i L opheffing J HALVE PRIJS TE KOOP: rA^ ATOFINA 1 99 ROB BOUWENSE Plan Overture Perceel 377 m2 Milieujaarverslag 2003 SCHLECKER HOME SHOPPING www.SCHLECKER.com Markten verplaatst Open Dag Stadskantoor Rectificatie gemeentegids Chatten Burgerjaarverslag MAKELAARDIJ Daarom nu al onze bijzonder mooie tapijten Perzische en Oosterse Tapijten Speciaalzaak KONINGSTRAAT 9 GOES TEL.0113-227101 Bob Marleylaan 21 Goes Inl. te bevragen bij Dhr. Bos. Tel.: 06 - 48 10 75 53 Srifikhaus |||j| Praktijk voor Chinese geneeskunde Hans Visser Acupunctuur Kruidentherapie Electro-acupunctuur (MORA) Wij behandelen: pijnklachten; menstruatieproblemen; rugklachten; psychische klachten; moeheid; allergieën; hooi koorts; maag- en darmproblemen; etc. Voor afspraken: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 9-17 uur. Middelburg tel. 0118 - 46 76 72 GARAGES Ll'. TUINSCHUREN Bel 040-2261605 Taft Style Fix Gel 150 ml Vogue Homme Deo Spray 150 ml Intenso DVD +R Aquana Orange 0,75 liter Aquarius Orange of Lemon i 0,5 liter 's-Gravenpolder, 's.-Gravenstraat 47 - Middelburg, Gortstraat 60-62 - Oost-Souburg, Kanaalstraat 59 Intenso DVD -R 0900-7777444 Woensdag 4 augustus 2004 De Faam 5 Deze informatiepagina van de Gemeente Middelburg wordt samengesteld door Communicatie Reacties zijn welkom! Per e-mail naar info@middelburg.nl of per telefoon op (0118) 67 50 00. Voor informatie, folders en inzage van stukken kunt u terecht in het stadskantoor aan de Kanaalweg 3. Meer info; www.middelburg.nl Maximaal Text, vanaf pagina 830 Het is weer bijna kermis in Middelburg. Vrijdag 6 augustus om 15.00 uur opent wethouder Leo Luitwieler het spektakel, met een spetterend optreden van jon gleur en vuurspuwer Mare Muy Dificil. Dit jaar staan bijna veertig attracties opgesteld op de Markt en Plein 1940. Die zijn van vrijdag 6 tot en met donderdag 12 au gustus allemaal elke dag geo pend. Wat is de leukste attractie? Dinsdag 10 augustus vindt er een "kermiscompetitie" plaats. Een jury - bestaand uit vertegenwoor digers van horeca, evenementen en de bezoekers - kiest dan de beste kinderattractie, de 'lek kerste' attractie, de beste behen digheidsattractie en de beste ver- maaksattractie. Wethouder Leo Luitwieler zal om 16.00 uur een grote beker uitreiken aan de win nende attracties. Dolle Donderdag Eén van de drukste dagen van het jaar in Middelburg is Dolle Donderdag. Dit jaar is dat don derdag 12 augustus. Het is dan kermis op de Markt, standwer kersconcours in de Lange Delft en de weekmarkt vindt plaats op de Dam. Het belooft een gezellige dag te worden, maar ook een drukke. Bezoekers wordt daarom aangeraden met het openbaar vervoer of de fiets te komen. Automobilisten kunnen het beste in één van de parkeergarages parkeren. De zaterdagmarkt van 7 augustus is ook naar het Dam plein verplaatst. De Tweede Fol kloristische dag met ringrijden vindt dit jaar plaats op donderdag 19 augustus op het Molenwater. Hof van Tange afgesloten De parkeerplaats aan het Hof van Tange is van 2 tot en met 14 au gustus buiten gebruik, omdat de kermisexploitanten hier hun wa gens neerzetten. Houders van een parkeervergunning voor het Hof van Tange mogen op de ge noemde datum elders parkeren. Net als vorig jaar, is er vanwege de veiligheid geen vuurwerk. Foto: Communicatie Met ingang van 1 oktober 1998 heeft de gemeente Middelburg een verzekering voor vrijwilli gers afgesloten. Het gaat om een geïntegreerde verzekering voor wettelijke aansprakelijk heid en ongevallen. De polis komt met ingang van 1 oktober 2004 te vervallen, maar het col lege heeft besloten om opnieuw een verzekering af te sluiten. De voorwaarden zijn bijna gelijk aan de huidige polis. De verzekering is bedoeld voor "pure" vrijwilligersorganisaties. Het gaat dus om verenigingen op het gebied van sport, cul tuur, sociaal-cultureel werk etc. Vrijwilligers worden niet op naam verzekerd, vanwege het verloop onder vrijwilligers. Voor de verzekeringsmaatschappij is het voldoende als wordt aange geven hoeveel vrijwilligers voor de vereniging (gemiddeld) actief zijn. Aanmelding Elke vereniging of instelling die is aangemeld voor de oude ver zekering heeft een brief ontvan gen met het verzoek om gege vens aan te leveren, zodat de verzekering kan worden voort gezet. Het is mogelijk dat u zich in het verleden wel heeft aangemeld voor de verzekering maar toch geen brief hebt gehad. U kunt dan alsnog een formulier aan vragen. Wellicht heeft u in het verleden niet gekozen voor de verzeke ring, maar wilt u dit alsnog? Ook dan kunt u een formulier aan vragen. Het formulier dient voor 10 september 2004 geretour neerd te worden. U kunt het formulier aanvragen bij mevrouw H. van der Voort van de afdeling Stedelijk Soci aal Beleid, telefoon 67 56 28. De zaterdagmarkt van 7 au gustus en de donderdagmarkt van 12 augustus vinden vanwe ge de kermis plaats op het Dam plein. Van 6 tot en met 12 au gustus is het namelijk kermis op de Markt en Plein 1940. Zaterdag 18 september van 10 tot 16 uur houdt de gemeente Middelburg een Open Dag in het stadskantoor aan de Kanaalweg 3. U bent van harte welkom! Meer informatie binnenkort op de Middelburgse pagina. In de 'Thuis in Middelburg 2004/2005 staat rechtson der pagina 87 de praktijk van huisarts Heere ondui delijk beschreven. Eind 2004 opent huisarts J.C. Ponten een nieuwe praktijk in het zorgcentrum in de Magistraatwijk. In de ge meentegids lijkt het of Pon ten huisarts Heere dan ver vangt. Dat is niet zo. Heere blijft zijn praktijk houden aan de J.H. Huys- senstraat 15, telefoon 61 15 01. De oplettende Middelburger is het al opgevallen; langs enkele akkerranden zijn prachtige bloemen omhooggekomen. De Middelburgse gemeenteraad vond het eind vorig jaar hoog tijd om de akkerranden te ver fraaien. De Gemeente stelde vervolgens 10.000 euro be schikbaar om het plan uit te voeren. En het resultaat mag er zijn. De zeven meter brede stro ken bestaan uit Lupine, Gips- kruid, Phacelia, Klaproos, Ko renbloem, Kaasjeskruid, Boek weit, Dille, Borage, Perzische Klaver en Voederwikke. Op twee plaatsen groeien ook zonne bloemen. In totaal is er vier hectare inge zaaid. Onder andere langs de Abeelseweg, Stromenweg, Grif fioenpad, Doeleweg, Oranjepol- derseweg, Prooyenseweg, Gol- steinseweg is de bloemenpracht te bewonderen. De akkerranden zijn zoveel mo gelijk op zichtlocaties ingezaaid. Zo vindt u fleurige akkerranden langs fietsroutes naar bijvoor beeld het Veersemeer via het mooie dorp Kleverskerke of als u van de Veersepoort naar Schellach fietst. Op andere plaatsen is juist gekozen voor randen langs een autoroute Bloemenstroken fleuren de akkerranden op. (langs de Sloeweg) of langs het spoor. Mogelijk wordt het project uitge breid. De gemeente Veere doet op dit moment al 'een experi ment met adoptie van akkerran den. Scholen, bedrijven en parti culieren wordt gevraagd of ze bereid zijn om voor een bepaald bedrag een akkerrand te adop teren. Een andere mogelijkheid voor uitbreiding is om ook patrijzen een akkerrand te geven. De Foto: Communicatie grond wordt daarbij geschikt gemaakt voor het nestelen en broeden van patrijzen. Het gehele project wordt mede mogelijk gemaakt door de inzet van de Agrarische Natuurvereni- ging Walcheren. De chatsessies van de Middel burgse collegleden van 5 en 12 augustus gaan vanwege vakan tie niet door. De eerstvolgende chatsessie staat gepland voor donderdag 19 augustus. Burge meester Koos Schouwenaar is dan online. Met hem kunt u on der andere chatten over openba re orde en veiligheid in de stad. Middelburgers kunnen vanaf dan weer iedere donderdag tussen 19.00 en 20.00 uur op www.middelburg.nl terecht om met een bestuurder te chatten. Via de startpagina van de ge meentelijke website kunt u direct doorklikken naar de chatbox. Het Burgerjaarverslag over 2003 is verschenen, leder Middelburgs huishouden heeft onlangs een exemplaar in de bus gekregen. Het verslag geeft inwoners in zicht in het functioneren van de gemeente. In deze editie staan onder andere artikelen over Wijkaanpak, dualisering, de adviesraden en bezwaarschrif ten en klachten. Het verslag is ook op www.middelburg.nl onder de knop 'bestuur en organisatie' te bekijken. r Ons pand is verhuurd. ATOFINA Vlissingen B.V. is onderdeel van Total. Wij maken toevoegingen voor kunststoffen, verven en gewasbeschermingsmiddelen. Daarnaast produceren wij glascoatings en producten voor oppervlaktebehandeling, i Dit doen wij met 170 mede-werkers waarvan ca. 100 in vo'continud enst. Anno 2004 kan uw er onze wereld niet zonder chemie. Daarom nemen wij onze verantwoorde- lijkheden, werken zo veiiig mogelijk en hanteren strenge milieu- en veiligheidseisen. Het milieujaarverslag 2003 van ATOFINA Vlissingen B.V. ligt ter inzage op het kantoor van ATOPiNA Vlissingen B.V., Haven 9850, 4389 PD Vlissingen-Oost. Contactpersoon: de heer P.A. de Meij, Milieucoördinator. Tevens kunt u tegen kostprijs een exemplaar van het milieujaarverslag verkrijgen. Voor een exemplaar van het milieujaan/ér- slag verzoeken wij u contact op te nemen met de heer P.A. de Meij, telefoonnummer 0113-617246, faxnummer 0113-612984. ATOFINA Vlissingen B.V Haven 9850 Vlissingen-Oost Postbus 70 4380 AB Vlissingen Makelaardij o.z. Juridisch Adviesbureau Boulevard Bankert 120 4382 AG Vlissingen Tel: (0118)412048 Mob. 06 - 55348571 www.brlnkhausmakelaardij.nl e-roaii: !nfo@brinkhausmakeloardij,nl VERKOOP - AANKOOP - TAXATIE - BOUWKUNDIGE KEURING - HYPOTHEKEN en JURIDISCHE SERVICE. Het tmkQiamvnk bestaat niet alleen uit eon woning te koop aanbieden. Wij zoeken actief op oen andere manier naar oon kaporen begeleiden 1/ In oon volledig kaaptrajeot Incl. de notaris. Op basis van No Cure, No Pay. U krijgt ouderwets gerief, voor 0.8% coimgmrief fi EWMSgBSfi Vlissingen, Boulevard Banked 314 419.000,- k.k. Riant beneden 3-kamer hoekapp op unieke locatie aan de Boulevard-plaza, Residence Belvédère. De schepen varen langs uw woonkamer Bouwjr 1989 Beuken parketvloer, prima sanitair, compl. badkamer met bad en douche. Sfeervolle ruime living met open keuken bijkeuken, inbouwapp., 2 ruime slaapk., berging, achteruitgang naar P-plaats in grote parkeerkelder Tol opp. 130 m2 Servicekosten WE 155,- p maand Compleet modern meubilair event, ter overname Aanvaarding per direct VliBstngor», Kenau Hasselaarstraat 77 265.000,- k.k. Aan de Vhssingse Boulevard gelegen app met balkon en lift op de 1e etage van "Residence Bankert". Prachtig uitzicht op zee Gesloten entree met brievenbus, intercom, trap en lift. App.: Entree/hal. meterkast en toilet Woonk (ca 45 m2) met toegang tot het zeer zonnige balkon via schuifpui Open keuken met oven. 4-pits gaskookplaat, koelkast en afzuigkap Badkamer met ligbad/douche en wastafel. Bergkast met CV-ketel. 2 Slaapk. 6 m2 en 12 m2, beiden met kast Bijdrage WE. 83,- per maand 's-Reer Arandskorke, De Steeg 3 245.000,- k.k, Stijlvolle vrijstaande ééngez woning op bevoorrecht plekje in het groene hart van 's-Heer Arendskerke Recent totaal gerenoveerd Woonk. 32m2 met eiken parketvloer, houtkachel Zijkamer mei mogelijkh, v. slaapk., keuken 8m2, eiken parket vloer. Bijkeu1 en 10m2, tegelvloer. Badkamer 4,5m2 met hoekllgbad, vloer en wanden betegeld. Hal. 1e verd doorl parketvl 2 sl k 15 m;l en 15,5 m2 met grote tuimeldakramen en schuifkastwand Beiden met luxe wastafel. Tuin voorzijde. Speelse achtertuin 10 x 8m en nieuwe houten schuttingen met achterom. Rondom bestrating. Schuur 14m2 compleet ingericht Middelburg, Grovelingenstreat 53 271.000,- k.k. Aan de rand van Middelburg gelegen halfvrijst. ruime schakelwoning met ruime garage en mooie onderhoudsvr ruime zonnige -tuin met achterom: vijver, terras met sierbestrating, verlicht, tuinschuurtje, garage, mooie houten schutting en veel extra's in luxe afwerking. Genele woning veel lichtinval Woonk. met schuifpui 3 sl.k en ruime vide Mogelijkheid 4e sl.k Bouwjaar 2001 mei GlW-garantie. Luxe keuken met veel inbouwapp. Dak-, muur-, vloer- en glasisolatie Alle slaapk. voorzien van CAI-aansl. Wemolditigo, Westelijke Kanaalweg 61 395,000,- k.k. Zeer ruime karakteristieke, nostalgische woning aan de Boulevard met uitzicht op de Jachthaven en Oosterschelde. Geheel gerenoveerd en voorzien van alle hedendaagse gemakken, dubbele beglazing, wand- en dakisolatie. Voor- en achtertuin, 2 woonkamers, 2 keukens, 4 slaapkamers, 4 toiletten, inpandige garage en grote kelder. Perceel 345 m2. Inh 850 m3 Balkon voor- en achterzijde Elektr zonneschermen Brede loopbrug met dubb. P-plaats aan de Jachthaven. Uitstekende staat v. onderhoud Gemeent monument. Subsidiemogelijkheid aanwezig. Een pand dat u veel mogelijkheden geeft. Zuiddorpe (Z-Vl,). St. Katrijnstraat 37 107.000.- k.k. Fijne eengezinswoning in rustige buurt Aan achterzijde volledig uitzicht over het Zeeuws-Vlaamse polderlandschap F'erceelopp. 191 m2 Indeling, hal, toilet, trap. woonkamer (20 m2j met provisiekast onder trap. keuken (9 m2), hal Ruime zonnige achterplaats mei stenen schuur en achterom via brandgang Voorzijde ruime mooi betegelde plaats. 1e verd 3 slaapkamers, badkamer met nette douche-cabine en wastafel 2e verd zolderruimte over gehele huis. Vlissingen, Kanariesprank 333 152.500,- k.k. In een rustige woonwijk gelegen ruime complete eengezinswoning met tuin en carport aan achterzijde op gunstige locatie in deze wijk Winkel-centrum in directe nabijheid Boulevard en strand op kleine fietsafsland. Prima onderhouden en recentelijk gemoderniseerd Nieuwe keuken mei inbouw app Volledig parket. Extra schuur(berg)ruimte. Inhoud 275 m3. Perceelopp. 225 m2. Geheel voorzien van laminaalparket -3 slaapk Voortuin met compleet aangelegde vijver en carporl Aan deze woning hoeft weinig Ie gebeuren Ideaal voor gezin met kinderen. Amstelstraat 49, Oost-Souburg, tel. 0118-490084 Vergoeding via diverse zorgverzekeraars mogelijk - de meest persoonlijke aandacht bij aan- en verkoop van uw woning. - tegen scherp concurrerende tarieven. E-mail: aenb@iae.nl voor folder A&B BETON- HOUTBOUW EINDHOVEN Kantoor: Postbus 9544 5602 LM EINDHOVEN Ook voor zelfbouw. Tevens sleenmolief Igrijs, rood,of geel). Betonplaten in houtmolief (rabafdelen). NIEUW! Nu ook betonplaten in vlecfilmohef. Vlolle levering door geheel Nederland. Div modellen Ie bezichtigen aan de fabriek Ie Heeze, Heipoldersskool 6 (Fax 040-22638051 Website: a-en-b.nl SCHLECKER strong, extra strong of ultra strong per 100 ml: 1.33 diverse oef»- geuren -cTöB per 100 ml: 0.86 Alleen biï SCHLECKER HOME SHOPPING Minimale beslelwaarde: 15.- GRATIS THUISBEZORGD Best.Nr.: 659069 Spindle- verpakking 25 stuks per Itr: vanaf 1 19 4,7 GB 4 speed Best.Nr.: 659068 Spindle- verpakking 25 stuks Advertentie geldig vanaf 28.07.2004 t/m 10.08.2004 zolang clt? voorraad :;trc?kt. Prijswijzigingen voorbuhoudon Bestel nu per telefoon: 20 ct min

de Faam | 2004 | | pagina 5