VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg gen; GEMEENTE VLISSINGEN 'Te, vee® MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 4 augustus 2004 De Faam 10 INFORMATIE OVERHEID AANVRAGEN KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende kapvergunning-aanvragen ontvan- zes platanen en een els, open baar gebied Prinsenhove; één esdoorn, Elzenlaan 11; circa tien iepen en één es, open baar gebied Torenweg; zes esdoorns, Noordweg (Sint Laurens). Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Handha ving, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie van die afdeling, telefoon nummer 67 53 85 of 67 53 64 WET WERK EN BESTAND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergadering van 24 mei 2004 heeft besloten tot vaststelling van de Afstemmingsverordening en de Verordening Toeslagen en Ver lagingen, beide ingevolge de Wet Werk en Bijstand. Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben in de vergade ring van 1 3 april 2004 besloten dat over dit besluit op grond van de Tij delijke referendumwet een referen dum gehouden kan worden. Kies gerechtigden van de gemeente Middelburg kunnen binnen drie weken na de dag van deze be kendmaking een inleidend verzoek indienen tot het houden van een referendum. De formulieren tot het indienen van het inleidend verzoek zijn verkrijgbaar bij de informatie winkel in net stadskantoor, Ka- naalweg 3 te Middelburg. Een dergelijk verzoek dient in persoon te worden ingediend bij de infor matiewinkel. Deze verordening treedt - indien er geen inleidende verzoeken tot een referendum worden ingediend of onherroepelijk is besloten tot het niet toelaten van een inleidend ver zoek - in werking op 1 oktober 2004. De verordening ligt voor een ieder ter inzage bij de infor matiewinkel in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg Ko pieën van deze stukken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling ver krijgbaar. Ten aanzien van hef besluit van burgemeester en wethouders van Middelburg dat de mogelijkheid bestaat tot net houden van een re ferendum kan een belanghebben de tegen betaling van griffierecht binnen zes dagen na de dag van bekendmaking beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE 's-Gravenhage REINTEGRATIE- VERORDENING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergadering van 24 mei 2004 heeft besloten tot vaststelling van de Reïntegratieverordening Wet Werk en Bijstand. Deze verordening treedt in wer king op 5 augustus 2004 en ligt voor een ieder ter inzage bij de in formatiewinkel in het stadskan toor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Kopieën van de stukken zijn al daar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. Ten aanzien van deze verordening hebben burgemeester en wethou ders van Middelburg in de verga dering van 13 april 2004 besloten dat het besluit van de raad niet re ferendabel is als bedoeld in de Tij delijke referendumwet. Tegen dit besluit van het college kan een be langhebbende tegen betaling van griffierecht binnen zes dagen na ae dag van bekendmaking beroep instellen bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019, 2500 AE 's- Gravenhage. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een woning met garage op het perceel Muddy Wa tersstraat 66; het renoveren van de bovenwo ning en het uitbreiden van de win kel op het perceel Lange Delft 57; het bouwen van een kantoorge bouw op een perceel in Park Veld- zigt, gebouw E; net wijzigen van de voorgevel en het aanbrengen van reclame op het perceel Lange Delft 22; het gedeeltelijk veranderen van de gevelreclame op het perceel Lange Noordstraat 2; het uitbreiden van de woning op het perceel Oud Arnemuidsvoet- pad 15; het plaatsen van een gedenteken in de kerktuin aan de Kasteel straat, tegenover de van Borsselen- laan te Sint laurens. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverle ning en Handhaving, Kanaalweg 3, telefoon (0118)67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden diend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissinc mge- ing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat ae da tum van verzending): het wijzigen van een eerder ver leende vergunning d.d. 3 februari 2004 voor het geheel oprichten van een appartementengebouw, hotelkamers en nevenruimten op het perceel Muidenweg 1 te Arne- muiden (26-7); het in gebruik nemen van het pand/de inrichting als horeca- pand op het perceel Markt 77 (26- liet wijzigen van een eerder ver leende vergunning d.d. 1 1 mei 2004 voor net vervangen van een rolluik door een deur op het per ceel Lange Delft 52 (26-7); het in gebruik nemen van hef pand/de inrichting als kinderdag centrum op het perceel President Wilsonlaan 202 (26-7); het uitbreiden van de woning op het perceel Nieuwe Oostersestraaf 48 (27-7); het plaatsen van een antenne- opstelpunt op een perceel aan de Geersesweg, sectie T, nummer 2077 (27-7); het slopen van een betonnen op- storting met asbesthoudende golf plaat, een gipsplafond en een ko zijn op het perceel de Stoppelaar- tuin, ongenummerd (27-7); het slopen van een garage en een achtergevel van de winkel op het perceel Lange Delft 57 (27-7); het bouwen van een berging op het perceel Niewstraat 24 (27-7); het plaatsen van een dakkapel op hef perceel J Brasserstraat 37 (27- 7). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor- zieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middel burg.Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. Kijk voor meer gemeente lijke informatie op pagina 5 in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. BOUWAANVRAGEN: (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A) Lichte bouwvergunning: 1het oprichten van een stallings ruimte Engelandweg 12 2. het plaatsen van openslaande- deuren Spoorstraat 52 3. het wijzigen van gevels Dorps straat 10 4 het gedeeltelijk wijzigen van de gevel Vlissingsestraaf 2A 26 juli 2004 5. het schilderen van de gevel Hel- lebardierstraat 9 26 juli 2004 6. het vernieuwen van een tuinhuis Middelburgsestraat 74 26 juli 2004 7. het plaatsen van twee dakkapel len Beatrixlaan 3 26 juli 2004 8. het vervangen van houtenkozij nen in kunststof 27 juli 2004 9. het vergroten van een woonka mer Westerzicht 345 27 juli 2004 10. het plaatsen van een voordeur Paul Krugersfraat 55 27 juli 2004 11het uitbreiden van een woning De Stoppelaarstraat 10 28 juli 2004 1 2. het plaatsen van een tochtpor- taal Oranjeplein 2 28 juli 2004 B) Reguliere bouwvergunning: 1het plaatsen van bekkens Euro- paweg Zuid 4 16 juli 2004 2. het bouwen van een zomerwo ning Galgewei 43 22 juli 2004 3. hef bouwen van een woning Schroeweg 6 26 juli 2004 4. het vernieuwen van een prijzen- bord Gerbrandystraat 4 27 juli 2004 5 het bouwen van een fundatie Europaweg - Zuid 2 29 juli 2004 C) Sloopvergunning: 1 hef slopen van een zomerwo ning Galgewei 43 22 juli 2004 2. net slopen van een woning Schroeweg 6 26 juli 2004 3. het gedeeltelijk slope schuur 27 juli 2004 jen van een De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning en monumentenvergun ning kunnen geen bezwaarschrif ten worden ingediend. Hef is mo gelijk dat de tekeningen waarop ae vergunning wordt verleend, af wijken van de ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW,- SLOOP en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1hef plaatsen van een dakkapel Ritthemsestraat 22 26 juli 2004 2. het aanbouwen van een woning Zuiderzeestraat 53 26 juli 2004 3. hef plaatsen van een dakkapel Verdilaan 43 26 juli 2004 4 het plaatsen van een dakkapel Rosenburglaan 290 26 juli 2004 5. het aanbouwen van een serre Gerbrandystaaf 133 26 juli 2004 6. het slopen van asbesthoudende panelen Gildeweg 6 26 juli 2004 7. het vernieuwen van dakbedek king Julianalaan 11 27 juli 2004 8. net gedeeltelijk slopen van een schuur Grote Abeele 12 28 juli 2004 9 hef plaatsen van een dakkapel Gerbrandystraat 100 29 juli 2004 Tegen dit besluit kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de ver gunning, schriftelijk bezwaar wor den gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. Monumentenwet, (bekendmaking ingevolge artikel 12 Monumenten wet) Ingevolge artikel 1 2 van de Monu mentenwet 1988 maken burge meester en wethouders van Vlissin- gen bekend dat op grond van arti kel 11 van voornoemde wet een vergunning is aangevraagd voor het plaatsen van een tochtportaal Oranjeplein 2 (29 juli 2004). Voordat over het verlenen van de vergunning een beslissing wordt genomen ligt het plan ter inzage op ons kantoor Coosje Busken- straaf 200 ingaande 2 augustus gedurende een periode van twee weken (dus tot en met 16 au gustus). Gedurende genoemde ter mijn kunnen belanghebbende hun zienswijze tegen dit plan Kenbaar maken bij burgemeester en wethouders van Vlissingen. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op het hierna genoemde verzoek om vrij stelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen. Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening, opent daartoe de mo gelijkheid. Het betreft: L.W. Nagel- kerke voor de bouw van een gara ge Zuidbeekseweg 13. Voordat wij een beslissing nemen op voor noemde aanvraag (genoemd on der artikel 19, lid 3), liggen de bouw- en stuatietekeningen alsme de het vrijstellingsverzoek ingaan de 5 juli 2004 gedurende vier we ken dus tot en met 1 september 2004 ter inzage in hef gemeente lijk kantoor aan de Coosje Busken- straaf 200. Gedurende deze ter mijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders indienen (ter attentie van de Afdeling Ontwikkeling, Postbus 3000, 4380 GV Vlissin gen). WELSTANDCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandcommissie is op 5 au gustus en daarna 19 augustus 2004. Uw plan moet tenminste een week voor de vergadering bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. BESTEMMINGSPLAN BUI TENGEBIED, 8e wijziging Wij maken, ter voldoening aan ar tikel 11, lid 7, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 3:42 van de Algemene wet be stuursrecht, bekend, dat wij op 3 augustus 2004 de 8e planwijzi ging van het bestemmingsplan Bui tengebied hebben vastgesteld. De ze planwijziging voorziet in het wijzigen van de bestemming agra rische doeleinden in de bestem ming woondoeleinden, erf en tuin van het object Schroeweg 6 te Oost-Souburg. Deze planwijziging met de daarbij behorende docu menten ligt vanaf 5 augustus 2004 voor een ieder in het gemeentelijk informatiepunt Coosje Buskensfraat 200 te Vlissingen ter inzage. Op grond van het bepaalde in artikel 54, lid 2, sub c, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan, gedu rende een termijn van zes weken, tegen deze planwijziging beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-GRAVENHAGE. VESTIGING NAGELSTUDIO WESTERZICHT 147 Op grond van artikel 12, lid 5, van de voorschriften van het bestem mingsplan Groot Lammerenburg en Afd. 3.4. van de Algemene wet bestuursrecht maken wij het vol gende bekend. Mevr. S.S. Vanbe- sien heeft verzocht in haar woning Westerzicht 147 een nagelstudio ter grootte van ca 8 m2 te mogen vestigen. De beoogde vestiging voldoet aan de regeling en de voonvaarden, gesteld in artikel 12 van genoemd bestemmingsplan. Wij zijn dan ook voornemens de gevraagde vrijstelling te verlenen. Daartoe leggen wij de op deze vestiging betrekking hebbende stukken gedurende een periode van vier weken ter inzage van 5 augustus 2004 t/m 1 september 2004. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze indienen bij ons college. INSPRAAKVERORDENING Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 24 juni 2004 heeft besloten tot het vaststellen van de Inspraakver ordening. Deze verordening ligt voor een ieder kosteloos ter inzage op het gemeentehuis, (Havenge bouw, kamer 2.01). Een ieder kan op verzoek tegen betaling van de verschuldigde leges een afschrift verkrijgen van de verordening. WET MILIEUBEHEER/BRZO Kennisgeving terinzagelegging be schikkingen inzake oordeel veiligheidsrapport Petro- plus Tankstorage Vlissingen b.v. Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij het oordeel inzake het veiligheids rapport van Petroplus Tankstorage Vlissingen b.v., ingevolge het Be sluit risico's zware ongeval len 1999 hebben vastgesteld (be schikking van 29 juni 2004). Het rapport neeft betrekking op de lo catie Oosferhavenweg 14 te Vlis singen (Buitenhaven). Voorts heb ben de Arbeidsinspectie, de burge meester van Vlissingen en het da gelijks bestuur van de Regionale Brandweer Zeeland hun oordelen vastgesteld. De beschikkingen (be sluiten), het veiligheidsrapport en de overige van belangzijnde stuk ken liggen met ingang van 5 au gustus t/m 15 september 2004 bij ae publieksbalie van de gemeente (publiekszaken aan de Coosje Bus kensfraat 200) tijdens kantooruren voor belanghebbenden ter inzage. Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 0118-487204. Desgewenst wordt er onder kan toortijd door de afdeling milieu een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bezwaar In bovengenoemde periode van 6 weken kunnen belanghebbenden tegen voornoemde besluiten op grond van de Algemene wet een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het bevoegd gezag. Daar bij gelden de volgende postadres sen: - voor het college van burge meester en wethouders en voor de burgemeester Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen - voor het bestuur van de Regiona le Brandweer Zeeland, Postbus 8016, 4330 AE Middelbur - voor de Arbe zwaar richten aan de Staatssecre taris van Sociale Zaken en Werk gelegenheid, ter attentie van de Ar beidsinspectie, afdeling Juridische Zaken, Postbus 90801, 2509 LV 's-Gravenhage. Uit het bezwaarschrift moet duide lijk blijken aan wie het gericht is. Het bezwaarschrift moet tijdig wor den ingediend en worden onderte kend. Het bezwaarschrift moet ten minste de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar bevat ten. Voorlopige voorziening De voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raaa van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage, kan, indien u be zwaar maakt, op^uw verzoek een voorlopige voorziening treffen in-' dien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. U moet dan een afschrift van uw bezwaarschrift bij het verzoe k- schrift om een voorlopige voorzie ning overleggen. Voor het in be handeling nemen van een verzoek om voorlopige voorziening is grif fierecht verschuldigd. Nadere in formatie hierover is verkrijgbaar bij de griffier van genoemde afde ling, tel 070-4264426. WET GELUIDHINDER Burgemeester en wethouders van Vlissingen zijn voornemens over te gaan tot het indienen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland van een verzoek tot vaststelling van hogere waarden industrielawaai ingevol ge de Wet geluidhinder. Dit ver zoek heeft betrekking op de bouw van woningen o.a. door het toe voegen van 2 bouwlagen op de lo catie Schutterijstraat/Spuistraat Het ontwerpverzoek ligt van 5 au gustus t/m 1 september 2004 ter visie bij de afdeling publiekszaken aan de Coosje Buskensfraat 200 te Vlissingen op werkdagen van 08.30 tot 1 2.30 uur en van 1 3.30 tot 15.00 uur. Gedurende deze pe riode kan een ieder het ontwerp verzoek inzien en hierover schrifte lijk opmerkingen maken. De op merkingen dienen te worden ge richt aan het college van burge meester en wethouders van Vlissin gen, postbus 3000, 4380 GV Vlis singen. Vlissingen, 4 augustus 2004. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSIN GEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten "kiel1 elders in dit blad. GEMEEN! Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Dom burg Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag da gelijks van 09 00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebben den bezwaar maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per fpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw be zwaren richten aan het bestuursor gaan dat de beslissing heeft geno men het college van B W, de burgemeester of de gemeente raad Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzie- ningenrechfer van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middel burg ook verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen als er sprake is van spoed Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht. Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie. (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE/ WIJZIGINGSBEVOEGDHEID Er is een aanvraag bouwvergun ning/vrijstelling binnengekomen voor: Aagtekerke net oprichten van een garage/berging Blumstraat 1 (art. 19.3 WRO) Koudekerke - het veranderen van een winkel in een kinderdagverblijf Middelburg sestraat 64 (art. 19.3 WRO) Oostkapelle - het plaatsen van een berging Noordweg 18 (art. 1 9.3 WRO) Serooskerke - oprichten van een schuur Ds. Van Wouwestraat 37 (art. 19.3 WRO) Vrouwenpolder - het vergroten van een zomerhuis Hopman de Rijklaan 93 (art. 19.3 WRO) Het (bouw)plan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van deze artikelen van de Wet op de Ruim telijke Ordening. (Wet RO). In ver band hiermee liggen de bouwteke ning van 5 augustus t/m 1 septem ber 2004 tijdens de openingstij den ter inzage op het gemeente huis te Domburg. Gedurende de genoemde periode bestaat voor u ae mogelijkheid schriftelijke ziens wijzen tegen het betreffende (bouw)plan bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver- gunnina zijn ingekomen voor: Aagtekerke - hef slopen van een wagenschuur Westhovenseweg 9/11; Domburg - het oprichten van een hoofdge bouw en 2 koetshuizen met gara ges Domburgseweg 49; - het oprichten van 5 woningen Brouwersbuurt; - het veranderen van de begane grond en de zolder Schuitvlotstraat 32; Koudekerke - het oprichten van 6 woningen Couburgstraat; het plaatsen van een garage/paardenstal Dishoekse- weg 10B; - het plaatsen van wanden Middel burg sestraaf 64; - hef veranderen van een kozijn de zijgevel De Ruyterstraat 7; Meliskerke - het gedeeltelijk slopen van een berging (linker zijgevel) Toren straat tussen 16 en 18; - het veranderen van de gevelinde ling De Plaastraat 12; Oostkapelle - het plaatsen van een berging Noordweg 18, - hef vergroten van een woning Oude Domburgseweg 52; Serooskerke - het gedeeltelijk slopen van een woning Torenstraat 18; Westkapelle - het plaatsen van een berging Zuidstraat 9; - het plaatsen van een tuinhuisje Joossesweg 1 46; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 1 2 weken). WET MILIEUBEHEER OPRICHTINGSVERGUN NING SCHAMSWEG 2-4 TE DOMBURG Wij maken bekend dat van 6 au gustus 2004 t/m 17 september 2004 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de oprichtingsvergunning die wij hebben verleend aan de heer A. Maljaars, voor de inrichting Schamsweg 2-4 te Domburg (ge mengd agrarisch bedrijf met mini- camping). Buitenom de ope ningstijden kunnen de stukken in gezien worden na telefonische af spraak (cluster Grondgebied, tel. 01 18 - 555447).De vergunning is ten opzichte van het ontwerp. T/m 17 september 2004 kan be roep ingesteld worden bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp- vergunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werpvergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpver- gunning. Indien u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voor ziening vragen aan de Voorzitter van ae Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 1 8 september 2004, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en een verzoek om een voor lopige voorziening is gedaan. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). OPRICHTINGSVERGUN NING AAGTEKERKSEWEG 1 TE AAGTEKERKE Wij maken bekend dat van 6 au gustus 2004 t/m 17 september 2004 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de oprichtingsvergunning die wij hebben verleend aan Maatschap Moens, voor de inrichting Aagte- <erksewea 1 te Aagtekerke paardenFouderij- en fokkerij, ak- cerbouwbedrijf en minicamping). Buitenom de openingstijden kun nen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 555447).De vergunning is ten op zichte van het ontwerp.T/m 17 september 2004 kan beroep inge steld worden bij de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp- vergunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werpvergunnina; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen ae ontwerpver- gunning. Indien u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voor ziening vragen aan de Voorzitter van ae Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 18 september 2004, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en een verzoek om een voor lopige voorziening is gedaan. Hef beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). ONTWERP - VERGUNNIN GEN OPRICHTEN KINDER CENTRUM Wij maken bekend dat van 4 t/m 31 augustus 2004 voor iedereen ter inzage ligt op'het gemeentehuis te Domburg: -een ontwerpvergunningen op grond van de Verordening Kinder opvang Veere die wij hebben ver leend aan Kinder Opvang Wal cheren (KOW) te Middelburg. De vergunning heeft betrekking op het oprichten van een kindercentrum in basisschool De Sprong, Bigge- kerksestraat te Koudekerke. In deze buitenschoolse opvang- groep worden maximaal 20 kin deren opgevangen in de leeftijd van 4 tot 1 3 jaar. -een ontwerpvergunningen op grond van de Verordening Kinder opvang Veere die wij hebben ver leend aan mevrouw E. Korstanje te Veere. De vergunning heeft be trekking op het oprichten van een kindercentrum aan de Middel burgsestraat 64 te Koudekerke. In dit kinderdagverblijf worden maxi maal 30 kinderen opgevangen in de leeftijd van 0 tot 4 jaar. Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Zorg, tel. 0118 - 555451). T/m 31 augustus 2004 kunnen ge motiveerde bedenkingen tegen de ontwerpvergunningen schriftelijk door iedereen bij ons college wor den ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend wor den gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw bedenkin gen kenbaar te maken. CONTROLES TAXATIEWERK ZAAMHEDEN Binnen de Gem'eente Veere wordt momenteel al het onroerend goed voorzien van een nieuwe waarde. Eind februari 2005 wordt deze waarde middels een beschikking aan u toegezonden. Deze waarde (de zogenaamde WOZ-waarde) wordt als grondslag gebruikt voor de aanslag onroerende zaak be lastingen van de gemeente, de aanslag omslag van het water schap en de inkomstenbelasting van het Rijk. De waardevaststeF ling is een omvangrijke operatie waarbij het mogelijk is dat zich een taxateur bij u meldt die uw woning of bedrijf wil bezoeken in het kader van deze waardevast stelling of een controle naar aan leiding van de waardevaststelling. Deze Taxateurs dienen zich te allen tijde te melden en hebben een offi ciële legitimatie van de Gemeente Veere. Indien u desondanks twijfelt of degene die zich meldt ook daadwerkelijk werkzaamheden voor de Gemeente Veere verricht, kunt u altijd contact met de afde ling belastingen van de Gemeente Veere opnemen op nummer 555446. WET WERK EN BIJSTAND Het college van burgemeester en wethouders heeft op 3 augustus 2004 besloten de de artikelen 23 onderdelen D,F, G, J, K, L, M en N, 24 onderdelen D, F, G, J, K, L, M en N en 47 van de Invoeringswet WWB met ingang van 4 augustus 2004 inwerking te laten treden. Domburg, 4 augustus 2004 Burgemeester en wethou ders van Veere

de Faam | 2004 | | pagina 10