SN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg 1 7); 4- GEMEENTE VLISSINGEN I? V E In MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE i Woensdag 14 juli 2004 De Faam Pagina 11 INFORMATIEF OVERHEID AANVRAGEN KAPVERGUN- NING De gemeente heeft de volgende kapvergunning-aanvragen ont vangen: - twee coniferen, Noordbolwerk 15; - één leilandi en één sering, Schoutstraat 7. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afde ling Vergunningverlening en Handhaving, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie van die afdeling, tele foonnummer 67 53 85 of 67 53 64. OPHEFFEN EENRICHTINGS VERKEER GOESE KOREN MARKT Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben op 2 decem ber 2003 besloten het eenrich tingsverkeer op de Goese Koren markt op te heffen. Als gevolg van de ingediende bezwaren is het be sluit heroverwogen. Dit heeft welis waar geleid tot aanvulling van de motivering, maar het besluit is voor het overige in stand gelaten. Dit besluit ligt voor een ieder ter in zage bij de informatiewinkel van het stadskantoor aan de Kanaal- weg 3 te Middelburg. Kopieën hiervan zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. Tegen dit besluit kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de dag volgende op die van de be kendmaking van dit besluit beroep instellen bij de rechtbank te Middelburg. Het beroepschrift moet gericht worden aan de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Het beroepschrift moet ondertekend zijn en ten min ste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van net besluit waartegen het beroep is gericht en de gronden van het beroep. Voor het behandelen \>an het be roepschrift is griffierecht verschul digd. Dit recht bedraagt 1 36,— voor natuurlijke personen en 273,— voor andere dan natuur lijke personen. Degenen die een beroepschrift hebben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed, ge let op de betrokken belangen, dat vereist. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt even eens griffierecht geheven. Ook dit recht bedraagt 136,-- voor na tuurlijke personen en 273,- voor andere dan natuurlijke per sonen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woning wet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het vergroten van de keuken op het perceel Benensonstraat 36; het bouwen van een schuur op het perceel Dolfijnstraat 6; het bouwen van een vrijstaande woning met berging op het per ceel Sloep 4 te Arnemuiden; het vernieuwen/uitbreiden van de bestaande serre op het perceel Bleek 28; het gedeeltelijk veranderen van het gebruik en het veranderen van de entree van een bestaand ge bouw op het perceel de Sfoppe- laarfuin, ongenummerd; het veranderen van de garage in werkruimte en atelier op het per ceel Park Overwater 24; het vernieuwen van kelderluiken en het vergroten van een afdak op het perceel Rouaansekaai 31; het aanbrengen van (lichtrecla me op het perceel J.W. Thibaut- straat 35-37; het gedeeltelijk vernieuwen van een goot met fries en gevelkozijn en gedeeltelijk herstellen van met- sel-/voegwerk op het perceel Sint Antheunisstraat 6; het maken van een dubbele deur met balkon in de voorgevel op het perceel Abeelseweg 45; het plaatsen van een extra bor des op het perceel Kinderdijk 88. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverle ning en Handhaving, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden diend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. inge- VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de da tum van verzending): het restaureren van de Dokbrug op het perceel Kinderdi jk-Mais- baai (2-7); het slopen van asbesthoudende bedekking op een schuur op het perceel Bree 26 (2-7); het bouwen van een verdie kar het schilderen van het houtwerk L 'ePm£l op een kantoor op het perceel Elektraweg 17 (5-7); van de voorgevel van het pand op het perceel Dam 28 (5-7); het slopen van de schoorsteen op de eerste verdieping van het pand op het perceel Nieuwstraaf 44 (5- het wijzigen van een eerder ver leende vergunning d.d. 7 juli 2003 voor het plaatsen van twee dakka pellen op het perceel Koninginne- laan 17(5-7); het vergroten van de bestaande dakkapel op het perceel Heren gracht 14 (6-7); het vergroten van de keuken op het perceel Benensonstraat 36 (6- het bouwen van een schuur op het perceel Dolfijnstraat 6 (7-7); het veranderen van de garage in werkruimte en atelier op het per ceel Park Overwater 24 (7-7); het bouwen van 14 geschakelde woningen op het perceel Veerse- port, Fase lllb (7-7); het verhogen van het dak, plaat sen 2 dakkapellen en maken van 1 extra slaapkamer op het perceel Seisweg 94 (7-7); het bouwen van een woning op het perceel Muddy Watersstraat 54 (7-7). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 16 juli 2004 tot en met 29 ju li 2004 (2 weken) ligt bij de vak balie van de afdeling Vergunning verlening en Handhaving van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 ter inzage voor: het vernieuwen van de kelderlui ken en het vergroten afdak op het perceel Rouaansekaai 31 het gedeeltelijk veranderen/ver- groten van de woning op het per ceel Singelstraat 1 9; het vernieuwen van de kroonlijst op het perceel Korte Noordstraat 22. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmings plan 'Beschermd Stadsgezicht' ten behoeve van plaatsen van straat- meubilair op het zgn. "Tympaan- plein" te Middelburg. De (bouw)aanvraag ligt met in gang van vrijdag 16 jufi 2004 ge durende 4 weken (tot en met 1 2 au gustus 2004) ter inzage bij de vak balie van de afdeling Vergunning verlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent één of meer (bouw)aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE (EX ARTIKEL 15 WRO; 'binnenplanse' vrijstelling) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergun ning is ingekomen ten behoeve van het vergroten van de woning op het perceel Maisakker 1 5 te Arnemuiden. Hef bouwplan voldoet niet (ge heel) aan hef ter plaatse vigeren de bestemmingsplan 'Braken burg III', Voornoemd college is voorne mens om met gebruikmaking van de in genoema bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid vrijstel ling te verlenen van het vigeren de bestemmingsplanvoorschrift waarmee het bouwplan in strijd is. In verband hiermee ligt het bouwplan vanaf vrijdag 16 juli 2004 gedurende 2 weken (tot en met 29 juli 2004). voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Ver gunningverlening en Handha ving van de dienst Ruimte, Ka naalweg 3. Gedurende deze pe riode kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaan- vraag kenbaar maken bij hef col lege van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op pa gina 5 van deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekst pagina 830. BOUWAANVRAGEN (be kendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - Lichte bouwvergunning: het uit breiden van een woning van Doornlaan 6 - Reguliere bouwvergunning: het overkappen van een terras Schans 10. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te-, gen aanvragen om een bouwver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waar op de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW,- SLOOP en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1het renoveren van gevels Lan ge Zelke 91 -95 6 juli 2004 2. het slopen van diverse asbest houdende materialen Edisonweg 4 6 juli 2004 3. het slopen van diverse asbest houdende materialen Ahornstraat 1 2 t/m 34 23 t/m 35, Berkenstraat 1 t/m 21 Eikenstraat 1 t/m 1 3, Elzenstraat 1 t/m 21. 10 t/m 18, Esdoornstraat 1 t/m 312 t/m 42, 49 t/m 65, 44 t/m 46, lepenstraat 1 t/m 13, 2 t/m 24, Lindenstraat 1 t/m 13, 2 t/m 24 6 juli 2004 4. het bouwen van een schuur Grote Abeele 12 8 juli 2004 Teqen dit besluit kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. Voordat over het verlenen van de vergunning een beslissing wordt genomen ligt het plan ter inzage op ons kantoor Coosje Busken- straat 200 ingaande donderdag 1 5 juli 2004 gedurende een peri ode van twee weken (dus tot en met 29 juli 2004). Gedurende jenoemde termijn kunnen be- anghebbende hun zienswijze te gen dit plan kenbaar maken bij burgemeester en wethouders van Vlissingen. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met in gediende bouwaanvragen: Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening, opent daartoe de mogelijkheid. - Het verbouwen van een woning en het plaatsen van een dakkapel Wielingenlaan 1 5 - Hef uitbreiden van een woning Burgemeester Stemerdinglaan 53. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen (ge noemd onder artikel 19, lid 3), liggen de bouw- en stuatieteke- ningen alsmede het vrijstellings- verzoek ingaande 15 juli 2004 gedurende vier weken dus tot en met 11 augustus 2004 ter inzage in het gemeentelijk kantoor aan de Coosje Buskenstraat 200. Ge durende deze termijn kan een ie der schriftelijk zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders in dienen (ter attentie van de Afde ling Ontwikkeling, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen). t: in de afgelopen periode is de volgende vergunning verleend: - het restaureren/ verbouwen van woningen en winkels Bellamy- park 46 48 Achter de Kerk 9,1 1 1 3 8 ju li 2004 WELSTANDCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandcommissie is op 22 ju li 2004. Uw plan moet tenminste een week voor de vergadering bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlis singen maakt bekend dat op maandag 1 9 juli 2004 in het ge bouw Stadhuisplein 20 te Vlissin gen een openbare hoorzitting wordt gehouden waar (onder voorbehoud) de volgende zaak wordt behandeld: 119.45 Bezwaarschrift inge diend door Gall Gall tegen be sluit van burgemeester en wethou ders d.d. 1 9 maart 2004 tot de weigering van een slijterijvergun ning artikel 3 Drank - en horeca- wet en de handhavinasbeschik- king wegens het niet vofdoen aan de inrichtingseisen, [zaaknummer 04-023] 2. 20.15 Bezwaarschriften inge diend door de familie Verbeek, mevrouw Hesselink - Schraa en mevrouw Bruin tegen hef besluit van burgemeester en wethouders d.d. 27 april 2004 inhoudende het verlenen van een bouwvergunning voor het realiseren van een balkon aan het appartement, plaatselijk bekend als Boulevard Bankert 1 26 te Vlissingen. [zaaknummer 04- 020] 3. 20.35 Bezwaarschrift inge diend door de heer Verbeek tegen het besluit van burgemeester en wethouders d.d 6 mei 2004 tegen het verlenen van een bouwvergun ning aan de Stichting Werkt Voor Ouderen te Vlissingen, strekkende tot het vernieuwen van balkonbe plating op het perceel aan de Don- gestraat 1 te Öost-Souburg [zaak nummer 04-021 4. 20.50 Bezwaarschrift inge diend door mevrouw Houben-Jon- gen en de heer Bemelmans wo nende te Maastricht tegen het be sluit van burgemeester en wethou ders d.d. 24-03-2004 inhoudende de verlening van een onttrekkings vergunning voor de periode van 2 jaar. [zaaknummer 04-024], Het procesdossier ligt vanaf heden tot en met 16 juli 2004 voor ie dereen ter inzage in het gebouw Stadhuisplein 20, afdeling be- stuursondersteuning, (kamer 2.01, 2e verdieping). U kunt zich met vragen over de procedure wenden tot de secretaris, de heer F.H. Kuij- per, telefoon 0118 - 487 115) WELSTANDSNOTA Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken op grond van artikel 3:42, juncto 4:83 van de Algemene Bestuursrecht, bekend dat de gemeenteraad in zijn ver gadering van 24 juni 2004, ter uit voering van het bepaalde in artikel 12a van de Woningwet, de ge meentelijke Welstandsnota 2004 heeft vastgesteld. Deze Welstands nota bevat globaal de volgende toetsingselementen te weten: alge mene welstandscriteria, gebieds gerichte criteria, vier toetsingsni- veau's afhankelijk van de kwaliteit van de bebouwing en/of hef ge bied. Tevens bevat de Nota snel toetscriteria voor verbouwingen en uitbreidingen met een beperkte omvang. Tenslotte zijn criteria op genomen voor reclame-uitingen. De gemeenteraad heeft in de ver- fadering van 24 juni j.l. tevens be oten dat een gedeelte van een nog nader aan te duiden nieuw te bouwen wijk, uitgezonderd zal worden van welstandstoetsing, zoals omschreven in de Nota. Het college van burgemeester en wet houders zal de raad hiervoor een voorstel doen. Deze Welstandsno ta ligt gedurende 6 weken voor een iecfer ter inzage in het ge meentelijke kantoor aan de Coosje Buskenstraat 200. Tegen betaling kan deze Nota worden verkregen. De Nota is tevens te lezen op de gemeentelijke website: Vlissin gen.nl nota. De Welsfandsnota treedt in werking op 16 juli 2004. VESTIGING HUISVERBON- DENBEROEP Op grond van artikel 1 2, lid 5 en artikel 9 van de voorschriften het bestemmingsplan Groot- Lammerenburg en afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuurs recht maken wij het volgende bekend. Er is verzocht om de garage van de woning aan de Suze Groeneweglaan 73 in ge bruik te nemen voor de uitoefe ning van een aan huisverbon den beroep zijnde een schoon heidssalon. De beoogde vesti ging voldoet aan de vrijstel lingsregeling zoals in bestem mingsplan Groot-Lammeren- burg is vermeld. Wij zijn dan ook voornemens de gevraagde vrijstelling te verlenen. Daartoe leggen wij de op deze vestiging betrekking hebbende stukken gedurende een periode van vier weken, van 15 juli t/m 11 au gustus 2004, ter inzage op ons kantoor aan de Coosje Busken straat 200. Gedurende deze pe riode kunnen belanghebbenden hun zienswijze bij ons indienen. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergun- ning ingevolge art. 4.5.2. van de Algemene Plaatselijke Veror dening Vlissingen) is ontvangen net van mevr Goedbloed voor verwijderen van een ceder de tuin van Vlissingsestraat 44 te Oost-Souburg. Wij zijn voor nemens deze vergunning te ver lenen. Nadere informalie over de kapaanvraag kunt u krijgen bij de directie Grondgebied af deling Beheer telefoon 487373. INSPRAAK CONCEPT-BE LEIDSNOTA STRANDEN 2004 Wij maken bekend dat wij van plan zijn het strandbeleid vast te leggen in een nota, waarin voor een periode van vijf jaar het voor zieningenniveau en de ontwikke lingsmogelijkheden van de stran den beschreven worden Op zaterdag 17 juli 2004 organi seert de gemeente van 9.30 tot 1 1.30 uur een informatiebijeen komst over de strandnota in strandpaviljoen Panfa Rhei. De concept-beleidsnota stranden 2004 ligt van 14 juli t/m 11 au gustus 2004 ter inzage in het ge meentelijk informatiepunt aan de Coosje Buskenstraat 200. De nota is ook te vinden op www.vlissin- nspr mogelijk per brief of via een for- uit gen.nl/nota Inspreken is alleen 3ge' muffer op de website in de periode dat de nota ter inzage ligt. U kunt u uw schriftelijke inspraakreactie indienen bij het college van burge meester en wethouders van de ge meente Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN. Vlissingen, 14 juli 2004. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informa tiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. GEMEENTE Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente V eere. n 1 www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden in zien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (maet uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstelfin- gen). Dat moet schriftelijk, gemo tiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk wor den verzonden (per fpg-post) op de laatste dag van de in de publi catie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast hef indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hier voor zijn griffierechten verschul digd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. In formatie: (011 8) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDU RE/WIJZIGINGSBEVOEGD HEID Er is een aanvraag bouwvergun ning/vrijstelling binnengekomen voor: Oostkapelle - het oprichten van een restaurant en bovenwoning op het perceel Domburgseweg 87. (art. 19, lid 3 Wet RO); Vrouwenpolder het overschrijden van de zijdelingse bestemmingsgrenzen bij het oprichten van 4, 2-onder 1 kap-woningen aan de Augusfi- nushof 10, 1 2, 1 4 en 16. (art. 1 5 Wet RO); Het (bouw)plan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van het desbetreffende artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee liggen de bouw- en situatieteke ningen van het (bouw)plan van 15 juli t/m 1 1 augustus 2004 tij dens de openingstijden ter inza ge op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende de genoemde eriode bestaat voor u de moge- ijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het betreffende (bouw)plan bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/ AANVRA GEN (bekendmaking inge volge artikel 41 Woning wet) Aanvragen om bouw-/sloopver- gunning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het vergroten van een woning Burg. Bosselaarstraat 10; Veere - het verbouwen van een woning Zanddijkseweg 7; Vrouwenpolder - het plaatsen van 4 lichtmasten hoek Oranje Nassaulaan/Zoek weg; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden in gediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 1 2 we ken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP /AANLEG)VERGUNNIN- GEN/ MONUMENTENVER GUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend: (tussen haakjes staat de datum van verzending). Biggekerke - net oprichten van 3 woningen Schuitv(otstraat;(l -7) - het plaatsen van een loods Bergweg 11 -7) Grijpskerke - het plaatsen van een dakkapel Kerkring 1 7,(1 -7) Oostkapelle - het vergroten van een woning Eikenlaan 381 -7) Serooskerke - het plaatsen van een winkel Hondegemsweg;( 1 -7) - het vergroten van een bovenver dieping Noordweg 42;( 1 -7) - het slopen van woningen en loodsen Torenstraat 25 t/m 31,(1-7) Veere het slopen van een berging en opslagruimte Kanaalweg OZ 7;(l-7) Vrouwenpolder het oprichten van 6 woningen Regulierenpad 1 t/m 1 2;( 1 -7) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te ma ken tegen de verleende vergun ningen en verleende vrijstellin gen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen).U kunt de stukken inzien op het gemeen tehuis te Domburg. INSPRAAK VOOR DE BOUW VAN 19 BEDRIJFS RUIMTEN OP DE UITBREI DING VAN HET BEDRIJVEN TERREIN "DE ZOMPE" TE SEROOSKERKE Op grond van de Inspraakveror dening liggen gedurende 4 we ken, van 15 juli t/m 1 1 augustus 2004, ter inzage de bouwplan nen voor 1 bedrijfspand en 18 bedrijfsunits in het uitbreidings gebied van het bedrijventerrein aan de Hondegemsweg, plaatse lijk bekend als "de Zompe" te Se rooskerke Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan Buitengebied Veere 1 999. Gedurende deze termijn kunnen inwoners en natuurlijke- en rechtspersonen die in de gemeen te een belang hebben op dit plan inspreken door schriftelijk een in spraakreactie bij ons college in te dienen. Afhankelijk van de reac ties zal worden bezien of het plan aangepast moet worden. De ruimtelijke onderbouwing voor deze bouwplannen is het aangepaste voorontwerp bestem mingsplan "bedrijventerrein Hon degemsweg", tevens in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl. WET MILIEUBEHEER ONTWERP-OPRICHTINGS- VERGUNNING KARREVELD 8 TE KOUDEKERKE Wij maken bekend dat, van 16 juli 2004 t/m 13 augustus 2004 voor iedereen ter inzage ligt op hef gemeentehuis te Domburg, het voornemen om vergunning te verlenen aan de heer Y. Kambier voor aannemingsbedrijf in burge- lijke en utiliteitswerkzaamheden gelegen aan het Karreveld 8 te Kouaekerke. Buitenom de ope ningstijden kunnen de stukken in gezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel 0118 - 555447). T/m 13 augustus 2004 kunnen gemotiveerde bedenkingen te gen de ontwerpbeschikking schriftelijk door iedereen bij ons college worden ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend wor den gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw beden kingen kenbaar te maken. Op verzoek kan t/m 13 augustus 2004 over het ontwerp van de vergunning van gedachten wor den gewisseld met ons college, de aanvrager en eventuele an dere aanwezigen Alleen als u tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbe schikking kunt u beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u re delijkerwijs niet in staat bent ge weest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voorne men. ONTWERP-REVISIE VER GUNNING ZUIDWEG 11 TE AAGTEKERKE Wij maken bekend dat, van 16 juli 2004 f/m 1 3 augustus 2004 voor iedereen ter inzage liat op het gemeentehuis te Domburg, het voornemen om vergunning te verlenen aan de heer J. Louws voor een metaalconstructiebe drijf gelegen aan de Zuidweg 1 1 te Aagtekerke. Buitenom de openingstijden kunnen de stuk ken ingezien worden na telefo nische afspraak (cluster Grond- msche atsp gebied, tel. 0118 - 555447). T/m 13 augustus 2004 kunnen gemotiveerde bedenkingen te gen de ontwerpbeschikking schriftelijk door iedereen bij ons college worden ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend wor den gemaakt, dient u dit tegelijk met net indienen van uw beden kingen kenbaar te maken. Op verzoek kan t/m 13 augustus 2004 over het ontwerp van de vergunning van gedachten wor den gewisseld met ons college, de aanvrager en eventuele an dere aanwezigen. Alleen als u tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbe schikking kunt u beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u re delijkerwijs niet in staat bent ge weest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voorne- Domburg, 14 juli 2004 Burgemeester en wethou ders van Veere

de Faam | 2004 | | pagina 11