Hoe pak ik de Dat-Kan-Andersactie aan? Habro Rijwielhandel Rens Petiet Floor Design Riedam banden Humpy - Dumpy De Visser Optiek Nationale Straatspeeldag 2004 op woensdag 9 juni Aanmelden Straatspeeldag Meer informatie Vraagt u zich ook wel eens af wie die man of vrouw achter de toonbank eigenlijk is, wat hem of haar bezighoud en wat ze zelf van hun winkel vinden? Dan is dit uw kans! Op deze pagina stellen ze zich aan u voor en delen ze hun diepste geheimen met u. Naam: Eigenaar van: Adres: A. Verhage Habro inkoop en verkoop van gebruikte meubelen Ritthemsestraat 9 4388 JM, Oost-Souburg Naam: Rens Petiet Eigenaar van: Rijwielhandel Rens Petiet Adres: Korte Noordstraat 53 4331 CH Middelburg Naam: Jeff Koorenaar Eigenaar van: Floor Design Adres: Korte Geere 15, 4331 LE Middelburg, 0118 - 63 83 63 Hoe ben je in de zaak terechtgekomen? Naam: Eigenaar van: Adres: M.H.L. van Riet (Martin) Riedam Banden Heinkenszand Schouwersweg 66 4451 HT Heinkenszand Hoe ben je in de zaak terechtgekomen? Naam: Corrie Franse Eigenaar van: Humpy - Dumpy Adres: Hoofdstraat 55 Ovezande Naam: Eigenaar van: Adres: André de Visser De Visser Optiek Dorpsstraat 92 Heinkenszand -K- Ja, ik doe mee: Woensdag 2 juni 2004 De Faam Hoe ben je in de zaak terechtgekomen? 15 jaar geleden heb ik samen met mijn partner het bedrijf van de vorige eigenaar overgenomen. Welke service vind je belangrijk? Het belangrijkste is een constante hoge kwaliteit gebruikte meubelen te bieden tegen een aantrekkelijke prijs. Dit geldt ook voor onze nieuwe pro ducten, zoals matrassen, koelkasten,enz. Als je je producten mag omschrijven? Ons assortiment is heel groot. Van 2" handse moderne bankstellen tot don ker eiken kasten. Maar ook nieuwe matrassen, T.V.'s etc. Bovendien krijgen we 3 keer per week andere spullen binnen. Het loont dus alijd om eerst bij Habro binnen te lopen. Waarom moet men in jouw zaak komen? Om net als mensen uit heel Nederland en ver daarbuiten zich al 15 jaar te laten verbazen over de grote variëteit topkwaliteit 2C hands meubelen en nieuwe matrassen en zo ook een vaste klant te worden. Heb je nog een leuke aanbieding voor de lezer? Jazeker, de gehele maand juni houden wij een grote uitverkoop met kor tingen tot 70% maar op op, dus mensen zullen wel snel moeten zijn. Voor een overzicht kunt u kijken op www.habro.info. Hoe ben je in de zaak terechtgekomen? Ik wilde destijds graag zelfstandig werken en omdat ik redelijk handig en in fietsen geïnteresseerd ben, ben ik dit bedrijf begonnen. Welke service vind je belangrijk? Service die verder gaat dan "die tot aan de voordeur". Als je je producten mag omschrijven? Een zeer gevarieerd aanbod fietsen, van bakfiets tot de moderne elektri sche fiets. Natuurlijk ook de bijbehorende onderdelen en accessoires (o.a. regenkleding en tassen). Waarom moet men in jouw zaak komen? Omdat ik leuk, vriendelijk, vrolijk en behulpzaam ben, maar vooral omdat ik mensen graag tevreden zie. Heb je nog een leuke aanbieding voor de lezer? Wat denk je van een Sigma fietscomputer voor de helft van de prijs?! J Tot voor 24 jaar geleden was ik havenarbeider. Het liep niet goed in de toenmalige havenbedrijven en om ontslag te voorko men ben ik toen een vloerenbedrijf begonnen. Na bijna 25 jaar is dit wel een begrip geworden. Welke service vind je belangrijk? Een goede prijs/kwaliteitverhouding. Verder houd ik alles in eigen hand in voor- en nazorg: opmeten thuis, vocht meten, enz. Dit om klachten te voorkomen. Als je je producten mag omschrijven? Kurkparket, massief parket, lamelparket, laminaat, linoleum en woongrind. 1c klas kwaliteitsproducten met 10, 20 of 30 jaar garantie. Kant en klare vloeren: dus leggen, meubels erop en klaar. Daar staan wij al ruim 20 jaar om bekend. Waarom moet men in jouw zaak komen? Wij staan bekend om onze goede informatie maar zelf vind ik dit de gewoonste zaak van de wereld. Men heeft daar recht op en daarom maakt het me niet uit of iemand een vloer bestelt van 80 rrv' of 8 mC Heb je nog een leuke aanbieding voor de lezer? Wie in de maand juni/juli een vloer koopt of reserveert krijgt tegen inleve ring van deze advertentie 5% korting op het totale aankoopbedrag. Besteedt men meer dan 3000,-, dan kan men als extra op mijn kosten dineren bij Stefano's op de Boulevard. Ik ben in 1999 voor mezelf begonnen nadat ik 15 jaar ervaring had opge daan in de bandenwereld. Welke service vind je belangrijk? Service staat bij ons op nummer 1. Wat de klant bij ons koopt moet naar z'n zin zijn. De klant moet zich bij ons thuis voelen. Waar voor z'n geld. Als je je producten mag omschrijven? Ons product moet goed en goedkoop zijn en klaar terwijl je erop wacht. Waarom moet men in jouw zaak komen? Omdat de klant het krijgen kan zoals hij wil en omdat de klant eerlijk en oprecht behandeld wordt en omdat bij ons de klant koning is. Heb je nog een leuke aanbieding voor de lezer? Bij aankoop voor meer dan 150,- en bij inleveing van dit artikel, gratis autowasbeurt. Hoe ben je in de zaak terechtgekomen? 16 jaar geleden overgenomen van het net geopende Humpy Dumpy, naar wat het nu geworden is. Welke service vind je belangrijk? Als extra service 24 uur de website bekijken, www.humpydumpy.tk, waar u alle informatie kan vinden. Als je je producten mag omschrijven? Uniek! Heel veel keus voor weinig geld in tweedehands baby-, kinder- en dameskleding maar ook voor nieuwe baby- en kinderkleding en sieraden. Waarom moet men in jouw zaak komen? Waar vind je elders zo veel keuze in tweedehands kleding? Heb je nog een leuke aanbieding voor de lezer? Trendy modetassen voor 10,- Hoe ben je in de zaak terechtgekomen? 10 jaar geleden voor mezelf begonnen na 13 jaar in loondienst gewerkt te hebben. Welke service vind je belangrijk? Ons product is een kwaliteitsproduct waar we voor instaan, het behande len van een eventuele klacht en het oplossen ervan. Kan ook een vorm van reclame zijn. Service leveren staat bij ons hoog in het vaandel. Als je je producten mag omschrijven? Leuke, aparte en moderne brillen. Diverse soorten contactlenzen zoals bij voorbeeld nachtlenzen, zachte lenzen en vorm-stabiele worden bij ons aangemeten m.b.v. een Corneatopograaf lenzen, loepen en we zijn een servicepunt voor hoortoestellen. Waarom moet men in jouw zaak komen? Het nieuwste op het gebied van brillen en contactlenzen vindt u bij De Visser Optiek. Heb je nog een leuke aanbieding voor de lezer? In het kader van ons 10-jarig bestaan hebben we iedere maand een pas sende aanbieding. In de maand juni ontvangt u bij aankoop van een com plete bril een paar enkelvoudige zonneglazen met U.V. voor slechts 10,-. Wilt u ze bovendien laten voorzien van een krasvaste ontspiegeling, dan betaalt u een toeslag van 10,-. Op woensdag 9 juni vindt de 15e Nationale Straatspeeldag van verkeersveiligheidsorganisatie 3VO plaats. Duizenden straten worden weer afgesloten voor verkeer en veranderen in speelstraten voor de kinderen. En ook gemeenten worden uitgenodigd om een gevaarlijke situatie in de buurt aan te pakken. Doet u ook mee? Dat kan anders! Centraal staat dit jaar de Dat-Kan- Anders-actie, waarmee kinderen kunnen zorgen dat een gevaar lijke verkeerssituatie in de buurt weer veilig wordt. Met uw hulp kunnen de kinderen een Dat- Kan-Anders-prikker maken en op 9 juni plaatsen in aanwezigheid van burgemeester, wethouder, raadslid of ambtenaar. Zij kunnen de aanpak van het gevaarlijke punt op het prioriteitenlijstje van de gemeente zetten. Speeldag De Nationale Straatspeeldag 2004 is ook een dag waarop veel gespeeld wordt. Net zoals in de afgelopen jaren kunt u uw straat voor één dag afsluiten voor alle verkeer. Als deelnemer bepaalt u zelf of u er een groot of klein evenement van maakt. Waarom een Straatspeeldag? Kinderen zijn graag buiten. Jammer genoeg komt de veilig heid van kinderen in het verkeer steeds meer in het gedrang. Veel ouders laten uit angst voor het verkeer hun kinderen niet alleen buitenspelen of zelfstandig naar school gaan. Zo missen kinderen ervaringen die belangrijk zijn voor hun ontwikkeling. Een actie als de Straatspeeldag is hard nodig om de straat aan de kinde ren te geven en om een gevaar lijk kruispunt of een verkeerson- veilige route naar school of de sportclub aan te pakken. Helpt het? Veel oud-deelnemers vinden dat de actie heeft geholpen hun buurt veiliger en kindvrien delijker te maken. De Straatspeeldag heeft buurt bewoners bijvoorbeeld meer bewust gemaakt van hun ver keersgedrag. Verder is in bijna 40% van de deelnemende buur ten binnen twee jaar een veili ger inrichting van hun buurt tot stand gekomen. Ook vinden veel deelnemers dat door de Straatspeeldag het con tact met de gemeente is verbe terd. Als u zich aanmeldt, bevindt u zich in goed gezelschap. Jaarlijks doen zo'n 25.000 vrijwilligers en 186.000 kinderen mee aan de Straatspeeldag. Samen sluiten zij 2.300 straten af voor het verkeer om duidelijk te maken dat het veiliger moet en kan! U kunt zich aanmelden bij 3VO: •tel.: 035-524 88 71 per e-mail: info@3vo.nl via internet: www.3vo.nl/straatspeeldag met onderstaande bon: •per fax: 035-526 38 21 in een gefrankeerde envelop naar: 3VO Straatspeeldag, Postbus 423,1270 AK Huizen Voor meer informatie over de Straatspeeldag en de Dat-Kan-Anders-actie kunt u terecht op onze website: www.3vo.nl/straatspeeldag en bij het Infocentrum van 3VO, tel. (035) 524 88 71 Si Wij willen de Straatspeeldag gaan organiseren in de volgende straat/straten: Gemeente: Straat: 1. 2 . 3 .j Om de onderlinge contacten in uw gemeente te bevorderen, willen wij uw straatnaam en tel.nr. op internet plaatsen. Wij hebben wel geen bezwaar tegen publicatie van naam en tel.nr. op internet. Contactpersoon dhr/mw/: Naam organisatie/school: Mijn adresgegevens zijn: Adres: Doet u ook mee op deze dag? Postcode: Woonplaats- Telefoon: E-mail: Datum: Handtekening: Ik wil samen met 3VO de verkeersveiligheid in mijn buurt verbeteren. Ik word daarom lid van 3VO voor 13,60 per jaar. Ik wil me ook buiten de Straatspeeldag inzetten als vrijwilliger. voor veillg verkeer Ga eens met kinderen de routes langs die ze nemen naar school, het buurthuis, de bibliotheek of de sportclub. Welke gevaarlijke plekken komen ze hier tegen? Waarom zijn ze gevaarlijk en wat zou er verbeterd kunnen worden? ren zelf uitleg wat er gevaarlijk aan is en wat er anders kan. Zie voor de werkbeschrijving van de prikker: www.3vo.nl/straatspeeldag. Voor de Straatspeeldag kunt u een vertegenwoordiger van de gemeente uitnodigen om de plekken waar de Dat-Kan- Anders-prikkers staan te bezoe ken. Uiteraard geven de kinde-

de Faam | 2004 | | pagina 33