VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN gemeente Middelburg GEMEENTE VLISSINGEN V E W. MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE In Azië komen jaarlijks 2 miljoen honden en katten op een gruwelijke manier aan hun einde. Hun vacht wordt verwerkt in kleding, kattenspeeltjes, haaraccesoires en poezenbeeldjes. DNA-onderzoek toont aan dat hondenbont te koop is in Neder- landse winkels. Help Bont voor Dieren in haar strijd tegen de bonthandel en vraag een gratis actiepakket aan tegen huisdierenbont. Bont voor Dieren, telefoon (020) 676 6600 of stuur een mail naar info@bontvoordieren.nl Woensdag 2 juni 2004 De Faam Pagina 15 INFORMATIE OVERHEID ben aangewezen im als "bijzondere dagen" ingevolge de Wet milieube heer en de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg. ;pswedstrijden(15, 004) alsmec AANVRAGEN KAPVERGUN- NINGEN De gemeente heeft de volgende kap- vergunning-aanvraag onlvangen: één kastanje, naast het perceel Ver- werijstraat 10; één esdoorn, Stop- pelaartuin achter het perceel Hof plein 43. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Handha ving, Postbus 61, 4330 AB Middel burg. Informatie over deze aanvra gen is verkrijgbaar bij de vakbalie van die afdeling, telefoonnummer 67 53 85 of 67 53 64. INSPRAAK UITWERKING BE STEMMINGSPLAN MORTIERE Op grond van artikel óa van de Wet op ae Ruimtelijke Ordening en de Middelburgse inspraakverordening ligt het ontwerp van het uitwerkings- plan 'Mortiere/dierenartsenpratijk' ex artikel 11 van de Wet op ae Ruimtelijke Ordening ten behoeve van een uitwerking van de bestem ming van een kavel gelegen aan de Torenweg vanaf dinsdag 8 juni 2004 gedurende 2 weken (tot en met 21 juni 2004) ter inzage in het stadskantoor aan de Kanaalweg 3. Inspraak wordt verleend aan inge zetenen en in de gemeente een be lang hebbende natuurlijke en rechts personen. Het uitwerkingsplan om vat een gebouw met de bestemming 'maatschappelijke doeleinden', bij behorend erf, 16 parkeerplaatsen en groenvoorzieningen op een ka vel aan de Torenweg. In het gebouw zal een dierenartsenpraktijk worden gevestigd. Medewerkers van de afdeling Ver gunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte zullen desge- Tijdens de groep 19 en 23 juni 2004) alsmede de eventuele kwartfinale (26 of 27 juni 2004) zijn de voorschriften ter be perking van geluid- en trillinghinder op de horecabedrijven in de binnenstad (gelegen in het gebied omgeven tussen de Vesten en het Kanaal van Walcheren) voor het plaatsen van een televisie- of video scherm niet van toepassing tot 24.00 uur. vraaad een toelichting geven op- 'of vragen bea nd plan. )estaat de mogelii een exemplaar van net plan voor en/of vragen beantwoorden over genoemd plan. Ook bestaat de mogelijkheid dat Tijdens de eventuele halve finale (30 juni of 1 juli 2004) en de finale (4 juli 2004) is ontheffing verleend van het vastgestelde sluitingsuur tot enkele dagen wordt uitgeleend te gen betaling van een borgsom van 15,-. Gedurende genoemde termijn kun nen inspraakreacties schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakformulier, hetwelk verkrijgbaar is bij de dienst Ruimte. Tevens kunnen gedurende voormel de termijn inspraakreacties monde ling naar voren worden gebracht. Hiep/oor dient een afspraak te wor den gemaakt met de afdeling Ruim telijk Beleid, telefoon 0118-67 52 25. AANWIJZING BIJZONDERE DAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij de wedstrijden tijdens het EK-toer- nooi, waarin Nederland speelt, heb- 04.00 uur. Tevens zijn de voor schriften ter beperking van geluid en trillinghinder op de horecabe drijven in de binnenstad niet van toepassing tot 02.00 uur. Deze dagen zijn als zodanig aan gewezen ten behoeve van het EK- Voefbal 2004 Hierdoor kunnen de geluidsnormen van de Wet milieu beheer worden overschreden waardoor geluidhinder kan optre den. WET MILIEUBEHEER Meldingen artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldin gen ingevolge de Wet milieubeheer Rijksgebouwendienst te Schiedam voor een nieuwbouwkantoor van Rijkswaterstaat geprojecteerd op het perceel Poelendaelesingel 18 te Middelburg; Bliek Meesterbakkers te Arnemuiden voor een detailhandel gevestigd op het perceel Westdijkstraat 29 te Ar nemuiden; New Oriëntal te Middelburg voor een detailhandel gevestigd op het Eerceel Gortstraat 26 te Middel- urg; Jeremiasse Revalidafietechniek B.V. te Middelburg voor het aanmeten, aanpassen en repareren van revali- datietechnische hulpmiddelen ge vestigd op het perceel Amesteinweg 61 te Middelburg; Lounaeroom VIPPP "De Variant" te Middelburg voor een horecabedrijf gevestigd op het perceel Reiger straat 9 te Middelburg; Ten aanzien van de voornoemde in richtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde algemene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woning wet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net bouwen van een tuinkamer op het perceel Korenbloemlaan 50 te Arnemuiden; het gedeeltelijk vergroten van de garage op het perceel Akkerlaan 11 te Arnemuiden; het plaatsen van een kap op de garage op het perceel Akkerlaan 23 te Arnemuiden; het bouwen van een schuur op het perceel Leliëndaalseweg 3; het uitbreiden van de verdieping op het perceel G. de Pagterstraat 19; het plaatsen van twee dakramen op het perceel Hagepreekgang 21 het plaatsen van een naamzuil op het perceel Bachtensteene 1 het bouwen van een balkon en het vergroten van de dakkapellen op het perceel Hofplein 1 1 het plaatsen van een fietsenstalling en een winkelwagenstalling op het perceel Sir Winston Churchill-laan 49: het bouwen van een school op het perceel van Cittersweg te Arnemui den; het vergroten van de woningen aan de achterzijde op de percelen Watersniphof 15, 2124 en 26; het schilderen van het houtwerk van de voorgevel op het perceel Dam 28. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, telefoon 67 53 85 of 67 53 64. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de da tum van verzending): 8 het vergroten van de woning op het perceel Veerseweg 120 (24-5); het vervangen van een schuur op het perceel Nieuwe Vlissingseweg 166(24-5); 8 het plaatsen van een schuurtje op het perceel volkstuincomplex Baaijenompad (25-5); 8 het aanbrengen van twee ramen in een bestaande unit op het perceel Laurens Stommesweg 1 (25-5); 8 het bouwen van een bijkeuken op 8 het perceel Oude Havenstraat 51 te Arnemuiden (25-5); 8 het gedeeltelijk vergroten van de garage op het perceel Akkerlaan 11 te Arnemuiden (25-5); 8 het aanbrengen van lichtreclame o|D 8 het perceel Langeviele 70 (25- 8 fier bouwen van een tuinkamer op 8 het perceel Korenbloemlaan 50 te Arnemuiden (25-5); het uitbreiden van de verdieping op 8 het perceel G. de Pagterstraat 19(25-5); 8 het plaatsen van een dakkapel op 8 het perceel Walcherseweg 187 (25-5); 8 het aanbrengen van belettering op 8 het perceel Houtkaai 7 (25-5); 8 het bouwen van een bedrijfspand op 8 het perceel Ampèreweg 45 (25- 5), 8 het slopen van onderdelen van het interieur op het perceel Krommewee- le 19(26-5). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 614330 AB Middel burg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 8 juni 2004 tot en met 21 juni 2004 ligt op de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van ae Monu mentenwet 1988 ter inzage voor: 8 het slopen van de schoorsteen op de eerste verdieping op het perceel Nieuwstraat 44; 8 het gedeeltelijk vernieuwen/veran deren van de constructie/kozijnen/balkon/ achtergevel en het interieur op het perceel Damplein 40-42. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden in gediend eii|K en gemotiveerd worden in- nd bij burgemeester en wethou- /an Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Jers van VRIJSTELUNGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan 'Brakenburg II' ten behoeve van het uitbreiden van de woning op het perceel Middelgat 28 te Arnemuiden. De bouwaanvraag ligt met ingang van dinsdag 8 juni 2ÖÖ4 gedurende 4 weken (tot en met dinsdag 6 juli 2004) ter inzage in het stadskantoor aan de Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar ziens wijze omtrent één of meer ring van 24 mei 2004 heeft ver klaard dat een herziening wordt voorbereid van: het bestemmingsplan 'Buitengebied' van de voormalige gemeente Arne muiden; het bestemmingsplan 'Buitengebied' van de voormalige gemeente Veere; het bestemmingsplan 'Oranjeplaat- West' ten behoeve van de verbouw van hotel/restaurant Oranjeplaat, Muidenweg 1 te Arnemuiden. De raad besloot tevens dat de voor- bereidingsbesluiten in werking tre den met inqanq van vrijdaq 4 juni 2004. De voorbereidingsbesluiten liggen met bijbehorende tekeningen, waar op het de percelen zijn aangegeven waarvoor de betreffende beduiten gelden, met ingang van 4 juni 2004 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage bij de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Belanghebbenden kunnen binnen 6 weken na de datum van publicatie van het besluit een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij de ge meenteraad. Tegelijkertijd met of na bus 614330 AB Middelburg. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergade- indiening van het bezwaarschrift kan, indien de onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening worden aangevraagd bij Voorzie- ninaenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Mid delburg. Middelburg, 2 juni 2004 Vanaf 7 juni kunt u voor al uw ge meentelijke zaken terecht in net nieuwe stadskantoor aan de Ka naalweg 3. Kijk voor meer informatie op pagi na 5 in deze Faam, www.middel- burg.nl en Maximaal Teletekst pa gina 830. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A) Lichte bouwvergunning: - uitbreiden van een woning Westerzicht 317 - uitbreiden van een woning Schu- bertlaan 22 vervangen van houten deuren/kozijnen in kunststof Westerzicht 584 - vervangen van houten kozijnen in kunststof voorzien van rollui ken Paul Krugerstraat 72 B) Reguliere bouwvergunning: - verbouwen van een sportzaal Koopmansvoetpad 75 - verbouwen en restaureren van woningen en winkels Bellamypark 46,48 Achter de Kerk 9, 11 en 13 - bouwen van een schuur Grote Abeele 1 2 C) Sloopvergunning: - slopen van een dienstwoning Westhoekweg 1 2 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning en monumentenvergun ning kunnen geen bezwaarschrif ten worden ingediend. Het is mo gelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, af wijken van vraag. 3e ingediende aan- VERLEENDE BOUW,- SLOOP en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - plaatsen van een opslagloods Eu- ropaweg Zuid 4 1 9-05-2004 - plaatsen van 2 portocabines We- yevlietplein 7-13 19-05-2004 - verbouwen van een bijgebouw Bedrijfsweg 1 19-05-2004 - bouwen van een schuur Simon de Vliegerlaan 65 25-05-2004 - plaatsen van een dakkapel van Teiilingenstraaf 25 25-05-2004 - slopen van een vrijstaande wo ning Grote Abeele 4 27-05-2004 - uitbreiden van een woning Ka naalstraat 61 27-05-2004 - plaatsen van een dakkapel Zui derzeestraat 21 27-05-2004 Tegen dit besluit kan door een' rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen: - bouwen van een serre bij de wo ning Gerbrandystraat 133; - verbouwen van een woning Vlis- singsestraat 50 Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruim telijke Ordening, opent daartoe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen (ge noemd onder artikel 19, lid 3), liggen de bouw- en situatieteke ningen alsmede het vrijstellings- verzoek ingaande 3 juni 2004 gedurende vier weken dus tot en met 30 juni 2004 ter inzage in het gemeentelijk kantoor aan de Coosje Buskenstraat 200. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze bij burgemeester en wethouders indienen (ter attentie van de Afde ling Ontwikkeling, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen). VERLEENDE MONUMEN TENVERGUNNING In de afgelopen periode is de vol gende vergunning verleend: - vernieuwen van een dakbedek king Julianalaan 11 25-05- 2004 WELSTANDCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandcommissie is op 10 juni 2004., Uw plan moet tenminste een week voor de vergadering bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. VOORBEREIDINGSBESLUI TEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 27 mei 2004, op grond van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, heeft besloten dat een (herziening van een) bestem mingsplan wordt voorbereid voor: a. het gebied Bedrijventerreinen Buitenhaven/Poorterswea en b. het yebied KenniswerF, zoals deze staan aangegeven op de bij deze besluiten beho rende tekeningen. Voornoemde voorbereidingsbe sluiten treden in werking daags na deze publicatie, dus met in gang van 3 juni 2004. De besluiten met het raadsvoor stel en de bijbehorende tekenin gen liggen, met ingang van 3 juni 2004 voor een ieder ter in zage in het gemeentelijk kan toorpand Coosje Buskenstraat 200. De besluiten zijn op aan vraag kosteloos verkrijgbaar. Tegen dit besluit kan door belang hebbenden, op grond van de Al gemene wet bestuursrecht, een Bezwaarschrift worden ingediend bij de gemeenteraad. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. BEKENDMAKING WIJZI GING VERORDENING LEER LINGENVERVOER GEMEEN TE VLISSINGEN De gemeenteraad van Vlissingen heeft in zijn vergadering van 29 april 2004 besloten tot net wijzi gen van de Verordening leerlin genvervoer gemeente Vlissingen. De wijziging heeft betrekking op het aanpassen van normbedra gen, veranderde terminologie, veranderde wetgeving en tekstue le verbeteringen. Over dit besluit kan op grond van de Tijdelijke referendumwet een correctief raadgevend referen dum worden gehouden. Kiesge rechtigden van de gemeente Vlis singen kunnen binnen drie weken na de dag van deze bekendma king een inleidend verzoek indie nen tot het houden van een refe rendum. De formulieren tot het in dienen van een inleidend verzoek zijn verkrijgbaar bij de afdeling Publiekszaken van de gemeente Vlissingen, Coosje Buskenstraat 200, te Vlissingen. Een dergelijk verzoek dient in persoon te wor den ingediend bij genoemde af deling. De verordening treedt - indien er geen inleidende verzoeken tot een referendum worden ingediend of onherroepelijk is besloten tot het niet inlaten van een inleidend ver zoek - in werking op woensdag 7 juli 2004. Deze verordening ligt voor een ieder ter inzage bij de afdeling Publiekszaken. Kopieën van deze stukken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijg baar. Tegen het besluit van bur gemeester en wethouders van Vlissingen, dat de mogelijkheid bestaat tot het houden van een re ferendum, kan een belangheb bende binnen zes dagen na de dag van bekendmaking beroep instellen bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Daarvoor is griffierecht verschuldigd. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat een aanvraag om een kapvergun- ning ingevolge art. 4.5.2. van de Algemene plaatselijke veror dening voor Vlissingen 1993 (APV) is ontvangen van - I'escaut voor het verwijderen van een berk uit de voortuin van de Hendrik. Berckmanstraat 28 te Vlissingen; - burgemeester en wethouders voor net verwijderen van 1 els, 6 esdoorn, 2 meidoorn, 4 essen en 5 eiken, aan de Molenweg te Oost-Souburg. Wij zijn van plan deze vergun ningen te verlenen. Nadere in formatie over de kapaanvraag kunt u krijgen bij de directie Grondgebied, afdeling Beheer, telefoon 487373. Vlissingen, 2 juni 2004. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLIS SINGEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In aen blauw geruiten kiel' elders in dit blad. GEMEENT E Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeen te V eere.nl www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubheksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Dom burg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag da gelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebben den bezwaar maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-p'ost) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw be zwaren richten aan het bestuursor gaan dat de beslissing heeft geno men: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de voorzienin genrechter van de Rechtbank, sec tor Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffie rechten verschuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middel burg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDU RE/WIJZIGINGSBEVOEGD HEID Er is een aanvraag om bouwver gunning/vrijstelling binnengeko men voor: Aagtekerke - het uitbreiden van de woning Thi- bautstraat 38 (art. 19, lid 3 Wet Ro) Serooskerke - het oprichten van een bedrijfs- loods Oostkapelseweg 12 (art. 19, lid 1 Wet Ro) Veere - het uitbreiden van de woning met een atelier Wijngaardstraat la (art. 1 9, lid 3 Wet Ro) De (bouw)plannen zijn (gedeelte lijk) in strijd met het bestemmings plan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van deze artikelen van de Wet op de. Ruimtelijke Orde ning (Wet RO). De bouwtekenin gen liggen van 3 t/m 30 juni 2004 ter inzage. Tijdens deze periode kunt u schriftelijke zienswijzen te gen deze (bouw)plannen bij ons indienen. INSPRAAK VOORONTWERP BESTEMMINGSPLAN "KO NINGSHOF IA" TE KOUDE- KERKE Op grond van de Inspraak veror dening ligt vanaf 3 t/m 30 juni 2004 het voorontwerp bestem mingsplan "Koningshof la" te Kou- dekerke ter inzage. Dit plan gaat over het voornemen om woning bouw mogelijk te maken op een perceel grenzend aan het Noorde inde en ae Soestdijklaan te Koude- kerke. Tijdens deze termijn kunnen inwo ners, natuurlijke- en rechtsperso nen die in de gemeente Veere een belang hebben op dit plan inspre ken door schriftelijk een zienswijze bij ons in te dienen. Afhankelijk van de eventuele reac ties kan het voorontwerp worden aangepast. Het voorontwerp staat ook op de gemeentelijke website, www.veere.nl. BOUW/SLOOP/AANVRA GEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn binnengekomen voor: Aagtekerke - het oprichten van een kantoor pand Prelaatweg 60 Grijpskerke - het gedeeltelijk slopen van een woning en bijgebouwen Honde- gemswea 23 - het plaatsen van een garage Hondegemsweg 17 - het oprichten van een ligboxen- stal Zwanenburgseweg 1 Koudekerke - het vernieuwen van een luifel en plaatsen van een TinQ reclamezuil Middelburgsestraat 53 Meliskerke - het slopen van een woning To renstraat 33 - het slopen van een woning Ma- riekerke 12 - het oprichten van een woning Mariekerkel 2 - het veranderen/vergroten van een woning Cornelis Jasperse straat 17 Oostkapelle - het plaatsen van een schutting E.D. v.d. Broeckestraat 9 - het veranderen van garage in kantoorruimte Groene Specht 20 Serooskerke het plaatsen van een schuurtje/berging Smidswegje 2 B Westkapelle - het slopen van asbesthoudende vloerbedekking Kon.Julianastraat 29 Zoutelande - het geheel vernieuwen van een cafetaria Duinweg 1 1 U kunt tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift indienen. Dat kan pas, nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/MONU MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend: (tussen haakjes staat ae datum van verzending) Meliskerke - het oprichten van een logiesruim- te Torenstraat 20;( 19-5) Oostkapelle - het plaatsen van een berging met koelcel Domburgseweg 75;( 1 9-5) het vergroten van een garage/berging Park Reygers- bergh 23,(19-5) Serooskerke - het plaatsen van een houten tuin- schuur Oostkapelseweg 30;(19-5) Vrouwenpolder - het oprichten van een vrijstaande woning Augustinishof 7;( 1 9-5) Zoutelande - het oprichten.van 10 recreatieap partementen Houtenburgseweg 9,(19-5) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar maken tegen de verleende vergunningen en ver leende vrijstellingen (zie: be zwaar, beroep en voorlopige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis. COMMISSIE FINANCIEEL BE LEID EN ALGEMEEN BE STUUR Maandag 7 juni 2004, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis, agendapunten: - vaststellen agenda - spreekrecht voor de burgers over de geagendeerde onderwerpen - vaststellen verslag van de verga dering van 24 maart 2004 - vaststelling van het beleidsjaar- verslag 2003 en de productenre kening 2003 Als u gebruik wilt maken van het spreekrecht dient u dat vooraf te melden Domburg, 2 juni 2004 Burgemeester en wethouders van Veere DIT BABYHUIDJE HEEFT DRINGEND BESCHERMING NODIG! i

de Faam | 2004 | | pagina 15